İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Görünüm
Suya/Tere Dayanıklılık
Boy
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

KIKO Göz Kalemi

" araması için 45 sonuç listeleniyor

Kiko Göz Kalemi Modelleri ile Çarpıcı Etkiler

Kiko, 1997 yılında İtalya’da kurulan ve ürünleri ile kozmetik sektöründe devrim yaratan bir firmadır. 20 ülkede 936 mağazası ve 30 ülkede online alışveriş imkanı sunan Kiko makyaj ürünlerinden güzellik aksesuarlarına kadar çok sayıda ürünü ile dikkat çekmektedir. Türkiye’de kozmetik pazarında önemli yerler bulan marka farklı ürünleri ile kadınların dikkatini çekmesine karşın göz kalemi ile de büyük ilgi görmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile kadınlara imkanlar sunan marka özellikle Kiko göz kalemi ile adından söz ettirmektedir. Göz kalemleri kadınlar tarafından kullanılan makyaj malzemeleri arasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesidir. Göz makyajında sıklıkla kullanılan kalemler sıvı formlarına kıyasla daha fazla tercih edilmektedir. Göz kalemleri genel olarak kalemtıraşlar ile açılan ve makyaj çantalarının vazgeçilmez ürünleri olurken marka tarafından iki farklı kategoride incelenebilir. Standart göz kalemlerine ek olarak kadınlar tarafından en fazla kullanılan göz kalemleri suya dayanıklı ürünlerdir. Başta Kiko siyah göz kalemi olmak üzere kullanıcılar tarafından mor, kahverengi, yeşil ve lacivert renkler sıklıkla kullanılırken pembe gibi daha farklı renklerde kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Göz kalemleri kendi aralarında farklı renk ve özellikleri ile dikkat çekerken aynı zamanda farklı kalıcılık özellikleri ile de farklılıklar gösterebilir.

Kiko Göz Kalemi

Kiko Göz Kalemi

Kiko Milano göz kalemi kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilen standart modellerine ek olarak suya dayanıklı modelleri ile de bilinmektedir. Marka ürünlerinde belirlediği renkleri pastel, canlı ve parlak olarak belirlerken durgun olmasına rağmen hareketli, gözleri öne çıkaran ve yüz makyajını tamamlayan renkleri ile tercih edilebilir. Göz kalemleri günlük kullanımlarda farklı teknik ve renklerin kullanılması ile doğal ve şık görünümler elde edilmesine olanak sağlarken özel geceler yapılan göz makyajlarında farklı renkler ve teknikler ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Dikkatin gözlere çekilmek istendiği makyajlarda özellikle tercih edilen göz kalemleri marka tarafından özel formüller ile hazırlanmaktadır. Göz kalemleri renkleri ile de farklı etkilere sahip olabilir. Kiko beyaz göz kalemi gözleri olduğundan daha büyük göstermek gibi etkilere sahip olurken aynı zamanda göz ve çevresinin daha ışıltılı olmasına da olanak sağlamaktadır. Siyah göz kalemleri kadınlar tarafından en fazla tercih edilen renklerden birisi olurken ürünlerinin her ortamda kullanılmasına olanak sağlayan marka özel kalemtıraşlar ve aplikatörler ile kadınların farklı makyaj tekniklerini gözlerinde kullanmalarına da olanak sağlamaktadır. Kiko markası ürünlerinde bulunan geniş yelpaze ile geniş fiyatlandırma politikaları izlemektedir. Kalitenin uygun fiyatlar ile kullanıcılara ulaştırılmasını amaç olarak belirleyen İtalyan markası özel serilerinde farklı, standart ürünlerinde farklı fiyatlandırma politikaları kullanarak kullanıcılar tarafından sevilen markalardan birisi olmuştur. Erişilebilir fiyatları ile kullanıcılara sunulan serilerde klasik renk olan siyah göz kalemleri uygun fiyatlardan alıcı bulabilirken farklı renkler için farklı fiyatlandırmalar kullanılmaktadır. Ayrıca standart göz kalemleri için özel fiyatlar tercih edilirken suya dayanıklı modellerde değişken fiyatlar kullanıcılara sunulabilir.

Kiko Göz Kalemi Çeşitleri

Kiko Göz Kalemi Çeşitleri

Kiko kadınların göz makyajlarını tamamlama konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başta siyah renk olmak üzere çok sayıda renk seçeneğini de bünyesinde barındıran marka Kiko 04 göz kalemi ile kadınlara uzun süreli kalıcılık vadetmektedir. Gözün dış kısımları için uzun süreli kalıcılık sunan kiko 04 göz kalemi aplikatörlü göz kalemleri arasında yer almaktadır. Kolay dağılan yapısı ile likit eyeliner etkili kaygan yapısına ek olarak yoğun ve parlak olan 04 göz kalemi suya dayanıklı formülü ile 10 saate varan kalıcılık sunmaktadır. Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen göz kalemi modellerinden birisi olan 04 göz kalemi özel kalemtıraşı ile sürekli kullanımlara da izin verebilir. Markanın bir diğer göz kalemi modeli olan Kiko 03 göz kalemi tıpkı 04 modelinde olduğu gibi farklı özelliklere sahiptir. 12 saate varan kalıcılığı ile kadınların ilgisini çeken 03 modeli de aplikatörlü göz kalemleri modelleri arasında yer almaktadır. Suya dayanıklı yapısı ile kadınların ilgisini çeken göz kalemi aynı zamanda likit formu ile eyeliner etkisi yaratmakta ve parlak bir renk vadetmektedir. Pek çok renk seçeneği olan kiko 03 göz kaleminde siyahtan kahverengiye, yeşilden beyaza, sarıdan laciverte kadar geniş bir renk skalası bulunmaktadır. Modeller arasında kadınlar tarafından büyük ilgi gören Kiko lasting precision 04 göz kalemi ise gerek rengi gerekse özellikleri ile tercih edilmektedir. Gözün iç ve dış kısımlarında kullanılabilen lasting precision asansörlü yapısı ile dikkat çekmektedir. Aplikatörlü göz kalemi modelleri arasında yer alan ürün aynı zamanda kalemtıraşı ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Suya dayanıklı ürünler arasında yer alan model aynı zamanda net çizgisi ve özel renk verme formülü ile kadınların ilgisini çekmektedir. Özellikle rengi ile dikkat çeken ürün kızıl-kahve tonları ile farklılık arayan kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri sunulmasına rağmen lasting precision modelinde en fazla tercih edilen renk kızıl-kahve modeli olurken far ve yüz makyajı ile desteklendiğinde kadınlarda şıklığı desteklediği kadar zarafeti de temsil etmektedir. Bu ürün kullanıcılar tarafından Kiko kızıl kahve göz kalemi olarak da adlandırılmasına karşın içerisinde özel olarak bronz ve altın tonları ile parlak göz kalemleri arasında yer almaktadır. Aplikatörlü olması ürünün buğulu makyaj severler tarafından da tercih edilmesine neden olurken özel kalemtıraşı ile de makyaj çantalarında taşınabilir ve istenilen ortamda kullanılabilir. Kiko göz kalemi kullananlar tarafından büyük ilgi gören ürünler arasında yer alırken özel formülü nedeniyle her türlü göz tipine uygundur. Bazı kadınların gözleri daha fazla sulanma nedeniyle göz kalemlerini tutamazken suya dayanıklı Kiko modelleri uzun süre kalıcılık vadetmektedir.

Kiko Göz Kalemi Fiyatları

Kiko Göz Kalemi Fiyatları

Kiko markası ürünlerinde kullandığı özel formüller, geniş renk skalasına ek olarak geniş fiyatlandırma politikası ile kadınların isteklerini karşılamaktadır. Kiko göz kalemi fiyatları ürünlerin özellikleri, renklerine ve tipine göre değişiklik göstermektedir. Kadınlar tarafından önerilen ürünlere sahip olan marka özellikle blog sayfaları üzerinden Kiko göz kalemi önerisi başlıkları ile dikkat çekerken renklerinin geniş yelpazesi ve kalıcılığı ile adından söz ettirmektedir. Kiko göz kalemi özellikleri ürünler arasında farklı fiyatlandırmalara neden olurken özellikle eyeliner özelliklerine sahip ürünler farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunulmaktadır. Öte yandan renk seçenekleri arasında siyah göz kalemleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirken kahverengi, beyaz ve bordo renk tonları da tercih edilen renkler arasında yerini almaktadır. Kiko kahverengi göz kalemi tarzı ile pek çok kadının ilgisini çeken renkler arasında yer alırken kahverengi tonların, bu renge sahip gözlerde son derece doğal bir görünüm kazanması günlük kullanımlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünler kendi aralarında farklı fiyatlandırmalar ile alıcı bulmalarına karşın markanın kalite mottosu göz kalemlerinin kadınlar arasında dikkat çekmesine neden olmaktadır. Ortalama fiyatlarla satışına devam eden Kiko, Türkiye’de ki mağazalarına ek olarak anlaşmalı pek çok kozmetik şirketi aracılığıyla da kadınların ulaşabileceği markalardan birisi haline gelmiştir. Kiko markası İtalyan üretimi olmasına karşın Türkiye’de geniş bir pazara sahip olan ve kadınlar tarafından erişilebilir kozmetik şirketlerinden bir tanesidir.