"

Knmaster Intercom

" araması için 87 sonuç listeleniyor

Beğenilen Knmaster Intercom Trendyol’da!

Müzik keyfini elli dört saat gibi uzun bir zaman diliminde yaşayabilmek için Knmaster Intercom kullanmak mümkündür. Birden fazla cihazla bağlantı kurabilen özelliği dikkat çeker. En az altı cihaza kadar bağlantı kurulabilir. Evrensel interkom özelliğinin yanında akıllı DSP özelliği bulunur. Knmaster Intercom tavsiye edenler müzik paylaşma özelliğinden de bahsederler. Müzik EQ fonksiyonu ve otomatik cevaplama özelliği ile tüm motosiklet kasklarına uyumludur. Premium stereo ses ve Bluetooth 5.1 özelliği dikkat çeker. Yapılan aramalar sonrası tekrar son numarayı arayabilme özelliği bulunduğundan tavsiye edenler tarafından tam puanlanır. Geliştirilmiş dinamik hoparlör ile sesi temiz ve kaliteli almak mümkündür. Cvc 8.0 özelliği sayesinde gürültü azaltılarak, sesler temiz ve anlaşılır halde iletilir. Dilediğiniz ürüne Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Knmaster Intercom Çeşitleri

Kaliteli Knmaster Intercom Çeşitleri

Uzun yolculuklarda sorunsuz müzik keyfi için ideal olan Knmaster Intercom modelleri kaliteli ses özelliği ile dikkat çeker. Type C hızlı şarj özelliği bulunur. Yolculuk esnasında efor sarf etmeden tek adımla ve tuşla başka bir cihaza eşleştirme sağlanır. Cep telefonları, mp3 çalarlar için Gps cihazlara ses Bluetooth ile kolayca aktarılır. Bağımsız ses kontrolü dikkat çeker. Yüzme esnasında da rahatlıkla kullanılır. Knmaster Intercom satın alanlar su geçirmez özelliği sayesinde suyun altında da güvenle kullanmaya devam edebilirler. Saatte 160 km hızla sesli iletişim desteği sağlayan özelliği bulunur. Akıllı mikrofon sayesinde sesin karşıya iletimi kolay ve güçlü şekilde olur. Aynı anda iki cihaza Bluetooth bağlantısı sağlanır. Aerodinamik tasarımı cihazı şık ve estetik görünümü ile tamamlar. Darbeler karşısında dayanıklı ve sağlamdır. Knmaster Intercom kullananlar müşteri yorumları bölümünde cihaz hakkında deneyimleri ile ilgili bilgi sunarlar. Türkçe seslendirme özelliği bulunur. Dil seçenekleri açısından zengin bir yelpazesi mevcuttur. Altı kişi aynı anda konferans görüşmesi yapabilir. Beş saatlik bir şarj süresi bulunur. Dilediğiniz modele rahatlıkla Trenyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şık ve estetik Knmaster Intercom modelleri

Şık ve estetik Knmaster Intercom modelleri

İşlevsel birçok özelliğin yanında dış görünüşü ile de estetik bir yapıya sahip ürün hakkında Knmaster Intercom yorum ları bilgi verir. Yorumlar aracılığı ile merak edilen konularda bilgi almak mümkündür. Ürün batarya kapasitesi 800 m/Ah olup şarj tipi Type C.0’dır. Güç kaynağı olarak 5V:1A özelliği dikkat çeker. Depolama ısı aralığının 4F olduğu görülür. Üretiminde kullanılan hammadde kauçuk, sünger, metal alaşımlar gibi kaliteli malzemeden seçilmiştir. FM radyo tüm motosiklet modellerine uyumlu şekilde dinlenebilir. Knmaster Intercom indirim zamanlarında dilediğiniz ürünü avantajlı fiyatla almak mümkündür. Günün her anında seyahat esnasında kolay taşınabilir ve uzun süreli kullanım için uygundur. Kaskınızla uyumlu renk seçenekleri mevcuttur. Siyah, kırmızı, yeşil ve farklı renk seçenekleri ile kendinize uygun olanı bulabilirsiniz. Farklı özellikte ve görünümdeki ürünleri inceleyebilir Trendyoldan satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Knmaster Intercom Fiyat Seçenekleri

Beğeni Toplayan Knmaster Intercom Fiyat Seçenekleri

Knmaster Intercom fiyat seçenekleri değişen özellikleri ile farklılık gösterir. Bir ürünün diğerinden renk olarak farklılık göstermesi cihazın fiyatını etkileyebilir. Şarj özelliğinin farklılık göstermesi de fiyatı etkileyebilen unsurlardandır. Knmaster Intercom online olarak çeşitli uygulamaların sesli yanıt özelliklerine bağlayarak müşteri konforu sağlar. Bu sayede hareket esnasında sesli komut ile istenilen bilgiye ulaşmak mümkün olur. Araç kullanımı esnasında güvenliği sağlayan her türden konfor sağlayıcılar düşünülmüştür. Müşterinin kendini zorlamadan rahat bir şekilde hem cihazı kullanıp hem de motosiklet üzerindeki hakimiyet konforu için tüm ayrıntılar cihaza eklenmiştir. Günün her anında iş görüşmeleri ve arkadaş sohbetleri için rahatlıkla kullanılır. Interkom görüşme süresi sekiz saat olup Bluetooth çalışma süresi yirmi altı saattir. Knmaster Intercom kampanya zamanlarında da beklentiyi karşılayan fiyatlarla sunulur. Müşteri konforunu artırmak üzere tasarlanmış özellikleri sayesinde uzun süreli müzik dinlemek keyifli olur. Dilediğiniz özellikteki ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.