Marka
Kapak Sayısı
Renk
Fiyat
Derinlik
Fonksiyon
Materyal
Boyut
Ayna Fonksiyonu
Stil
Tema / Stil
Yükseklik
Ölçü
Gövde Materyali
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Metalia

" araması için 205 sonuç listeleniyor

Evinize Modern Görünüm Sunan Metalia Ürünleri Trendyol’da!

Fayda sunan tasarımlarıyla ilham verici dekorasyon seçeneklerine sahip olabileceğiniz mobilyalar ile yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. İstediğiniz tarzda mobilya seçeneği sunan Metalia modelleri ile tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılama konforunu hissedebilirsiniz. Tercih edilen mobilyanın farklı parçalarla dekore edilmesi kimi zaman zor bir hal alabilir. Bu tarz detaylarla zaman kaybedilmemesi adına tek bir adresten tüm ihtiyaçlarınızı kaliteli ve uyumlu ürünler ile giderebilirsiniz. Bu durumda bütçe dostu Metalia fiyat aralığı ile çeşitli avantajlar elde etmeniz mümkündür. Geniş ürün yelpazesiyle pek çok model seçeneği sunan marka özelinde çeşitli mobilya ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Metalia kullananlar, memnuniyetlerini belirterek fiyat performans açısından da ürünlerden memnun kalırlar. Yeni evlenenler ya da çeşitli nedenlerle mobilya yenileme düşüncesi olan kişiler, modern tasarımlı mobilyalar ile yaşam alanlarında şık bir görünüm yakalayabilirler. Beyaz, siyah, lacivert gibi çeşitli renk seçenekleri ile birlikte sunulan Metalia karyola modelleri ile rahat bir uykunun tadını çıkarmak mümkündür. Bazasız tasarımları tercih edilerek minimal çizgide yerleşimler sağlanabilir. Genç odası ihtiyaçlarınız için tek kişilik model seçimleri yapabilirsiniz. Yatak odası ya da misafir odası için tercih edeceğiniz modeller için marka bünyesinde birçok farklı renk seçeneği bulunur. Bu sayede birçok beklentiyi karşılar. Trendyol’dan uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz ürünler, hem ev hem de otel gibi yaşam alanları için konforlu kullanımlar sunar.

Uzun Ömürlü Kalitesiyle Metalia Modelleri

Uzun Ömürlü Kalitesiyle Metalia Modelleri

Modern ve şık görünümleri bir arada yaşatan Metalia mobilya çeşitleri ile yaşam alanlarınıza farklı bir hava yansıtabilirsiniz. Mobilyaların tasarımı ile evinizi şık ya da spor çizgilerde dizayn edebilirsiniz. Tercih edilen mobilyanın boyut ölçüleri son derece önem taşır. Yerleştirilen odanın genişliği ile doğru orantılı seçimler yaparak istenilen görünüm elde edilebilir. Küçük bir odaya büyük ölçülü mobilyalar seçerseniz üst üste ve kaba bir görünüm ortaya çıkabilir. Büyük bir odada ise küçük mobilyalara yer verilmesi halinde doğru bir dekorasyon oluşturulamayabilir. Her oda için ihtiyaca özel seçimler yaparak kullanımlarınızı özelleştirebilirsiniz. Çoğu zaman yatak odaları için kullanımı desteklenen gardıroplar, çok fonksiyonlu özellikleri ile işinizi kolaylaştırır. Çarpıcı ve şık tasarımlarıyla Metalia gardıroplara göz atarak hem yatak odası hem de genç odasında çeşitli kullanım alanları yaratabilirsiniz. Markanın geniş bir yelpazeye sahip olan gardıropları, kıyafetlerin kırışmadan muhafaza edilmesi için ideal tasarımlardır. Katlamalı kıyafetiniz çok ise raflı modeller tercih etmeniz, kullanışlılık açısından fayda sağlar. Askılı kıyafetleriniz fazla ise asma alanlarının ön planda olduğu modeller arasından seçimler yapmanız memnuniyetinizi artırır. Metalia dolap ile evinizin belirli bölgelerinde depolama alanları yaratabilirsiniz. Şık görünümüyle hemen hemen her ortamda kendine yer bulan bu ürünler sayesinde konforlu bir şekilde depolama işlemi gerçekleştirilebilir. Kapaklı ya da sürgülü modeller arasından ihtiyaca uygun bir tasarım bulmak mümkündür. Marka, evinizde karmaşık bir görüntüden uzaklaşarak derli toplu bir görünüm yakalama noktasında ideal ürünleri tasarlar. Çoğu zaman mutfak dolapları yetersiz gelir ve eşyalarınızı üst üste koyma durumunda kalabilirsiniz. Bu tarz durumlar için işinize yarar ölçülerde bir dolap seçimiyle etkin bir depolama elde edebilirsiniz. Ev girişlerinde mont ve palto gibi kıyafetlerinizi koyma noktasında yardımcınız olan Metalia portmanto modelleri oldukça çeşitlidir. Ürün hakkında detaylı bilgi elde etmek için hakkında yapılan müşteri yorumlarına göz atılabilir. Trendyol’da bulabileceğiniz Metalia yorum bölümü ile beğendiğiniz ürünün kullanımı, kalitesi gibi pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece merak ettiğiniz her şeyin cevabını öğrenerek doğru seçimler üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Estetik Tasarımıyla Metalia Ürünleri

Estetik Tasarımıyla Metalia Ürünleri

Mobilyalar uzun ömürlü ürünler olduğu için doğru seçimler yapmanız önemlidir. Mobilya seçimlerinde tasarımı tamamlayan önemli unsurlardan bir tanesi renktir. Küçük bir odaya koyu renk ağırlık verilerek mobilya yerleştirilmesi zamanla boğucu bir görünüm ortaya çıkarabilir. Odanızın boyutu ve diğer eşyalarınızı göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan renge Metalia ürün çeşitleri ile sahip olabilirsiniz. Seçim yaptığınız eşyayı uzun süre kullanacağınız için zevkinize ve ölçülerinize uygun davranmanız avantaj sunar. İş yerleri ya da evlerinizde çeşitli serilerden oluşan kütüphanelere yer verebilirsiniz. Sizin için değerli ve özel olan kitap koleksiyonunuzu doğru şekilde muhafaza etme noktasında Metalia kitaplık modellerinden yardım alabilirsiniz. Böylece estetik ve çok raflı tasarımlarıyla her mekan için uyumlu kullanımlar elde etmek mümkündür. Metal ya da ahşap materyallerden oluşturulan bu ürünler, sağlam oldukları için uzun süreli kullanımlara uygundur. Çocuk odaları, balkon ya da bahçeler için kullanım alanı bulan Metalia sedir tasarımları ile rahatlığı hissedebilirsiniz. Minderli modelleri ve farklı renk seçenekleri ile minimal tarzlarda dekorasyonlar elde etmeniz mümkündür. Metal tasarımı ve eski ahşap sedirleri andıran görünümü, yaşam alanlarınıza nostaljiyi, modern çizgilerle getirir. Ferforje niteliğiyle sağlamlığını kanıtlayan bu ürünü uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Kolay kurulum sunan Metalia ürünleri hayatınızın pek çok noktasında size avantajlar sunar. Minimalist tarzda yaşamayı seven pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan modeller, rahat ve konforlu kullanımlar sunar. Mobilya alımlarında boyut, kullanışlılık, tasarım gibi pek çok kriter üzerinden seçimler yapıldığı takdirde ürünlerden memnun kalmak mümkündür. Bunun için tercihlerinizi ihtiyaçlarınıza göre yaparak uygun kullanımlar elde edebilirsiniz. Depolama, oturma, yatma, dekor gibi çeşitli amaçlarla hayatınızın önemli yardımcıları arasında yer alan bu ürünlere Trendyol'dan sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Metalia Fiyatları

Bütçe Dostu Metalia Fiyatları

Mobilyalar, yaşam alanlarını şekillendiren temel unsurlardır. Zevkinize hitap eden ve size doğru enerjiyi hissettiren ürünleri tercih ederek uzun süreli kullanımlarınızı sıkılmadan devam ettirebilirsiniz. Modern çizgili tasarımları arasında ahşap görünümlü pek çok model bulabileceğiniz Metalia TV ünitesi seçenekleri arasından oturma grubuna uygun seçimler yapmak mümkündür. TV kullanımı; ev, cafe ve iş yeri gibi pek çok yaşam alanında yaygındır. Markanın ürünlerine göz atarak her makana uygun bir tasarım edinme fırsatı yakalanabilir. Suntalam ya da ahşap materyaller arasından hoşunuza giden Metalia vestiyer modellerini seçerek evinizin girişinde istediğiniz görünümü sergileyebilirsiniz. Çok amaçlı kullanımı ile ihtiyaca uygun fonksiyonel avantajlar sunarak evinizin şıklığını artırır. Bir mobilyadan istenen performansı elde etme noktasında konfor seviyesi önem taşır. Size ihtiyacınız olanı veren her ürün, kullanışlılığı ve rahatlığı ile konforu hissettirir. Her evin olmazsa olmazı yataklar, gün sonunda yorgunluğunuzu alan temel yardımcınızdır. Bunun için rahat bir uyku sunan model seçimlerinde bulunmanız gerekir. Ferforje yapısıyla Metalia yatak çeşitleri, bu noktada ihtiyacınız olanı size sunabilir. Rahat kurulumu ile ilk yerleşimde kolaylık sağlayabilir. Taşınma süreçlerinde de güçlük çıkarmadan işlerinizi halledebileceğiniz ürünler olarak öne çıkar. Yoğun çalışma temposuna sahip olduğunuz zamanlarda konforlu Metalia çalışma masası ürünlerini tercih edebilirsiniz. İş yerleri ya da evler için verimli çalışma alanı yaratarak maksimum oranda fayda sağlar. Çalışma süreçlerinde verilen emek ve zamanının boşa gitmemesi noktasında ihtiyacınıza uygun ürünlerdir. Markanın tüm tasarımları, farklı beklentilere yanıt verir nitelikte olması ile beğeni toplar. Estetiği ve rahatlığı aynı anda sunan bu kaliteli ürünlere Trendyol’dan sahip olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneği ile her bütçenin sahip olabileceği modellerle yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.