Marka
Hoparlör Boyut (Çap)
Hoparlör Türü
Fiyat
Kanal Sayısı (Amfi)
Hoparlör Şekli
Garanti Süresi
Güç (Watt)
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Mobass

" araması için 68 sonuç listeleniyor

Mobass Modelleri ile Kaliteli Ses Sistemi Deneyimi

Teknoloji geliştikçe, çeşitli yeni cihazlar ortaya çıkmaya devam etmektedir. Bu açıdan birçok kişi, zaman içinde geliştirilen ve her zamankinden daha yüksek kalitede üretilen Mobass bass ses sistemini tercih etmektedir. Bas satın alırken en önemli hususlardan biri boyuttur. Bu kapsamda kullanıcı kitle, araçlarının ihtiyaçlarını göz önüne alması gerekmektedir. Araç ekipmanlarına ait Mobass mb8 bas sistemleri çeşitlilik göstermekte ve farklı şekillerde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sistemler ihtiyaca göre farklı şekillerde eklenebildiği gibi set olarak da erişilebilir. Mobass bas sistemi, araba koltuğunda otururken veya uzun bir yolculuğa çıkarken müziğin ritmini hissetmenizi sağlar. Aracı konforlu ve değerli kılarken Mobass anfi sistemi birçok seçeneğe sahiptir. Bu sistemler etkili ve çok keyiflidir ve kullanıcı beklentilerini karşılayacak şekilde kurulabilir. Yüksek kaliteli bir müzik deneyiminin önünü açabilir. Bu kategoride çeşitli özelliklere sahip Mobass midrange basları bulunmaktadır. Ürün boyutu, performansı ve fiyatı değişebilir. Kullanıcıların bas seçerken sistemin enstrümanlarına uygunluğuna dikkat etmesi gerekir. Ayrıca ihtiyaçların karşılanması da önemli görülmektedir. Ses sistemi arayan kullanıcılar, yolculukları boyunca dinledikleri müziğin keyfini çıkarmalarını ve enerji vermelerini sağlayan bir Mobass 130.4 bas sistemi isterler. Bu nedenle, satın almadan önce ürünü dikkatlice kontrol etmeniz önerilir. Kullanıcılar ve ihtiyaçlarına uygun seçeneklerden memnun kalabilirler. Kullanıcılar bu kategorideki ses sistemlerini inceleyerek araçlarına en uygun ürünü seçebilir ve bütçelerine uygun ses sistemine sahip olmalarını sağlayabilirler. Çok daha fazlası ses kalitesini iyileştirmez, bu nedenle basit bir sistem bile tatmin edici olabilir. Bu nedenle aracınız için doğru seçimler yaparak kendinizi mutlu edebilirsiniz. Çeşitli ürünler arasından seçim yapmanın yanı sıra, Mobass 800.4 bas tipi araç ses sistemi modellerini de inceleyerek bir ürün satın alabilirsiniz.

Mobass Ses Sistemleri

Mobass Ses Sistemleri

Aracı modifiye etmek isteyen kullanıcıların tercihi olan Mobass 20 cm midrange bas sistemi birçok parçaya sahip bir üründür. Ses sistemi bu sayede bazı değişiklikler geçirir ancak ana bileşenler ana ünite, hoparlörler ve amplifikatördür. Otomobiller için öneri mahiyetinde olan ana ünite, ses sistemlerinin en değerli parçası olarak görülmektedir. Bu parçanın kalitesine dikkat etmek çok önemlidir. Aksi takdirde Mobass 600.4 ses sisteminden beklenen performans sağlanamayabilir. Ses sistemimin beyni olarak adlandırılan bu cihazın, uygun ses akışı çıkışını sağlamak için diğer cihazlara ses ve video dalgaları ilettiği bilinmektedir. Bu nedenle gövde, temel sistemden en iyi performans için dikkatlice seçilmelidir. Hoparlör, genellikle, sesin duyulabilmesi için elektrik akımındaki değişiklikleri ses titreşimlerine dönüştüren bir cihazdır. Hoparlörlerin farklı özellikleri olabilir. Kullanıcılar hem amplifikatörü hem de konsolu doğru seçerseniz farklı türde hoparlörler kullanabilir. Mobass mb 8 bas sistemi varyasyonları, koaksiyel hoparlörleri, bileşen hoparlörlerini ve subwoofer hoparlörlerini içerir. Subwoofer Mobass 16 cm midrange seçeneklerinin yüksek kaliteli, düşük frekanslı bas üretir. Etkinliği artıran özelliklere sahip olduğu da bilinmektedir. Amplifikatör ise görüntü kalitesinde ve işitmede büyük fark yaratabilen, amplifikatör olarak da bilinen bir ünitedir. Güçlü ve kaliteli ses kabloları olarak bilinirler. Mobass mb 600.4 bas sistemleri uzun yolculuklarınızı daha da keyifli hale getirebilir. Müzik dinlemeden yapamam diyen kullanıcılar tarafından tercih edilen Mobass mb 800.4 seçeneği ise müzik türüne göre seçilebilir. Bu nedenle doğru seçilmiş Mobass tiz bas ile kullanıcı beklentileri karşılanabilmektedir. Set olarak kabul edilen Mobass mb6 bas ses sistemi modeli, popüler müzikleri yüksek kalitede dinlemenizi sağlar. Bu sayede birçok kullanıcının vazgeçilmez tutkusu olan müziği en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Gelişmiş Teknik Özelliklere Sahip Mobass Ürünleri

Gelişmiş Teknik Özelliklere Sahip Mobass Ürünleri

Araçlar birçok farklı özelliğe sahiptir. Özellikle teknolojik gelişmelerle birlikte bu cihazlar çeşitlenmekte ve müşterilere farklı şekillerde sunulmaktadır. Araç ses sistemi böyle bir özelliktir. En üst düzeyde konfor sağlamak için araca takılan ve gerektiğinde kullanıcı tarafından farklı şekillerde eklenebilen ürünlerdir. Bu açıdan Mobass 50.4 ses sistemi set olarak da satılabilir. Bununla birlikte, araç ses sisteminin genel parçalarını bilmek de önemlidir. Bu temel parçalar bir ana ünite, bir hoparlör ve bir amplifikatörden oluşur. Mobass ses sistemi satın alırken dikkat edilmesi gereken durumlara dikkat etmeniz sisteminizden en iyi hizmeti almanıza yardımcı olacaktır. Mobass mbt-02 ses sistemi seçerken bir diğer kriter çıkıştır. Ses sistemi geliştirme, yüksek kaliteli ses üretebilir, ancak bazen yetersizdir. Bu nedenle, ek ses işleme için amplifikatörler ekleyebilirsiniz. İstenen etkiyi elde etmek için aracınız için en iyi ürünü seçmek önemlidir. Bu, sistem kurulumu sırasında programlanabilir. Kurmak istediğiniz sistemi basit tutabilir ve sisteminize ekleyebilirsiniz. Kullanım amacına göre seçilen bas sistem ileride herhangi bir soruna yol açmayacaktır. Bir ses sistemi satın aldığınızda watt, RMS, pik gibi ürün özelliklerini görebilirsiniz. Watt, hoparlörün ses gücü çıkışını ifade eder ve RMS, çıkış amplifikatörü tarafından sağlanan maksimum gücü ifade eder. RMS, kök ortalama kare anlamına gelir. Mobass 5 kanal anfi RMS değerinin, hoparlörün sürekli olarak sağladığı ses çıkış gücünü gösterir. Tepe, bir hoparlörün sağlayabileceği en yüksek çıkış gücüdür. İstediğiniz müzik türüne göre yüksek kaliteli bas seçeneklerine göz atabilirsiniz. Klasik müzik için temiz ve net bir ses üretebilen bir bas sisteminin tercih edilir. Mobass subwoofer sistemine ek olarak, R&B'den technoya kadar zengin bir müzik sistemi kullanabilirsiniz.

Mobass Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mobass Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arabada ya da uzun bir yolculukta tek başına müzik dinlemek, vakit geçirme keyfini artırır. Araç içerisine monte edilen Mobass mbt-01 bas sistemi müziğin konforunu arttırarak araç içerisinde rahat bir şekilde zaman geçirmenize yardımcı olur. Kullanıcı tarafından oluşturulan özel çalma listeleri rahat bir his sağlar. Kullanıcılar ses sistemlerinin güvenli kullanımı için belirli bir bütçe belirleyebilirler. İhtiyaçlarınızı belirleyerek en iyi bas seçeneklerini elde edebilirsiniz. Bu açıdan arabanın boyutu, hoparlörlerin bulunduğu veya hoparlörlerin yerleştirilebileceği yerleri dikkate almalısınız. Ayrıca en pahalı ses sistemlerine bakmak yerine, kullanıcının arabası için ihtiyacını karşılayan Mobass midrange 16 cm bas seçeneklerine bakması gerekir. En pahalı araç ses sistemi, aracınız için en iyi ses sistemi olmayabilir. Bas sistemleri geniş bir fiyat aralığında satılmaktadır. Bas sisteminin fiyatı ise sisteme dahil olan ürün sayısı da değişebilmektedir. Sistemin kalitesinin yanı sıra sunulan özellikler de fiyatı belirlemektedir. Doğru ürünü satın aldıktan sonra dikkatli montaj sürecine dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz. Aksi takdirde, usulüne uygun olmayan işlemlerin aracın elektrikli bileşenlerine zarar verebileceği varsayılır. İşlemlerin uygun prosedürlerle doğru bir şekilde yapılması alınacak verim açısından önemlidir. Yanlış bağlanmış bir bas sistemi veya arızalı bir kablo, ses sisteminizin arızalanmasına neden olabilir. Ses sisteminizden bir çatırtı sesi duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, hoparlörün tam olarak oturduğundan emin olabilirsiniz. Bu sayede arabada müzik keyfini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Ses kalitesinde iyi bir noktaya erişmek adına sistem içinde yer alan her bir birimin detaylarına çok dikkat etmeniz gerekir. Arabada en sevdiğiniz müzikleri en yüksek kalitede dinleyebileceğiniz bir baz sistem arıyorsanız Mobass 1000.1 gibi çeşitli Mobass ürünlere Trendyol.com adresi üzerinden göz atabilir ve satın alabilirsiniz.