Marka
Hoparlör Boyut (Çap)
Kanal Sayısı (Amfi)
Hoparlör Türü
Hoparlör Şekli
Güç (Watt)
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mobass

" araması için 145 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Mobass Çeşitleri Trendyol’da!

Teknoloji geliştikçe çeşitli yeni cihazlar da ortaya çıkar. Bu açıdan birçok müşteri, zaman içinde geliştirilen ve her zamankinden yüksek kalitede üretilen Mobass ses sistemi çeşidini tercih eder. Mobass tweeter satın alırken önemli hususlardan biri boyuttur. Bu kapsamda müşteri kitlesinin araçlarının ihtiyaçlarını göz önüne alması gerekir. Araç ekipmanlarına ait Mobass mb8 bas sistemleri çeşitlilik gösterir ve farklı şekillerde müşterilere sunulur. Bu sistemler ihtiyaca göre farklı şekillerde eklenebildiği gibi set olarak da erişilebilir. Mobass teyp bas sistemi, araba koltuğunda otururken veya uzun bir yolculuğa çıkarken müziğin ritmini hissetmenizi sağlar. Aracı konforlu ve değerli kılarken Mobass anfi sistemi birçok seçeneğe sahiptir. Bu sistemler etkilidir ve müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde kurulabilir. Yüksek kaliteli bir müzik deneyiminin önünü açabilir. Bu kategoride çeşitli özelliklere sahip Mobass midrange basları bulunur. Ürün boyutu, performansı ve fiyatı değişebilir. Müşterilerin bas seçerken sistemin enstrümanlarına uygunluğuna dikkat etmesi gerekir. Ayrıca ihtiyaçların karşılanması da önemli görülür. Markanın ürünleri zahmetsiz bir şekilde kurulur ve bu sayede basit bir sistem halinde tatmin edici olabilir. Bu nedenle aracınız için doğru seçimler yaparak kendinizi mutlu edebilirsiniz. Çeşitli ürünler arasından seçim yapmanın yanı sıra, bass 800.4 bas tipi araç ses sistemi modellerini de inceleyerek verimli bir ürün satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden çok sayıdaki modeli bulabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Mobass Modelleri

Birbirinden Kaliteli Mobass Modelleri

Aracı modifiye etmek isteyen müşterilerin tercihi olan Mobass 25 cm, 30 cm midrange bas sistemi birçok parçaya sahip bir üründür. Ses sistemi bu sayede bazı değişiklikler geçirir ancak ana bileşenler ana ünite, hoparlörler ve amplifikatördür. Otomobiller için öneri mahiyetinde olan ana ünite, ses sistemlerinin başlıca değerli parçası olarak görülür. Bu parçanın kalitesine dikkat etmek çok önemlidir. Bu sayede Mobass modelleri 600.4 ses sisteminden beklenen performansı gösterir. Ses sistemimin beyni olarak adlandırılan bu cihazın uygun ses akışı çıkışını sağlamak için diğer cihazlara ses ve video dalgaları ilettiği bilinir. Bu nedenle gövde, temel sistemden iyi performans alınması için dikkatlice seçilir. Hoparlör, genellikle, sesin duyulabilmesi için elektrik akımındaki değişiklikleri ses titreşimlerine dönüştüren bir cihazdır. Hoparlörlerin farklı özellikleri olabilir. Müşteriler hem amplifikatörü hem de konsolu doğru seçmesi durumunda farklı türde hoparlörler kullanabilirler. Bass mb 8 bas sistemi varyasyonları, koaksiyel hoparlörleri, bileşen hoparlörlerini ve subwoofer hoparlörlerini içerir. Subwoofer Bass 16 cm midrange seçeneklerinin yüksek kaliteli, düşük frekanslı bas üretir. Etkinliği artıran özelliklere sahip olduğu da bilinir. Ses sistemi arayan müşteriler, yolculukları boyunca dinledikleri müziğin keyfini çıkarmalarını ve enerji vermelerini sağlayan bir 130.4 bas sistemi isterler. Bu nedenle, satın almadan önce ürünü dikkatlice kontrol etmeniz önerilir. Müşteriler de özenle seçim yaparak ihtiyaçlarına uygun seçeneklerden memnun kalabilirler. Bu kategorideki ses sistemlerini inceleyerek araçlarına uygun ürünü seçebilir ve bütçelerine uyan modellere sahip olmalarını sağlayabilirler. Amplifikatör ise görüntü kalitesinde ve işitmede büyük fark yaratabilen, kullanışlılığı ile ön plana çıkan bir ünitedir. Güçlü ve kaliteli ses kabloları olarak bilinir. Bass mb 600.4 bas sistemleri uzun yolculuklarınızı da keyifli hale getirebilir. Müzik dinlemeyi seven müşteriler tarafından tercih edilen Bass mb 800.4 seçeneği ise müzik türüne göre seçilebilir. Bu nedenle doğru seçilmiş Bass tiz bas ile müşteri beklentileri karşılanır. Set olarak kabul edilen Bass mb6 bas ses sistemi modeli, popüler müzikleri yüksek kalitede dinlemenizi sağlar. Bu kaliteye erişmek için Trendyol’dan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Olumlu Değerlendirilen Mobass Yorum ve Önerileri

Olumlu Değerlendirilen Mobass Yorum ve Önerileri

Araçlar birçok farklı özelliğe sahiptir. Özellikle teknolojik gelişmelerle birlikte bu cihazlar çeşitlenir ve Mobass kullananlar için farklı şekillerde sunulur. Araç ses sistemi üst düzeyde konfor sağlamak için araca takılan ve gerektiğinde müşteri tarafından farklı şekillerde eklenebilen ürünlerdir. Bu açıdan Bass 50.4 ses sistemi set olarak da satılabilir. Bununla birlikte, araç ses sisteminin genel parçalarını bilmek de önemlidir. Bu temel parçalar bir ana ünite, bir hoparlör ve bir amplifikatörden oluşur. Mobass satın alırken dikkat edilmesi gereken durumlara özen göstermeniz sisteminizden iyi hizmeti almanıza yardımcı olur. Bass mbt-02 ses sistemi seçerken bir diğer kriter çıkıştır. Ses sistemi geliştirme, yüksek kaliteli ses üretebilir. Yetersiz olması durumunda ise ek ses işleme için amplifikatörler ekleyebilirsiniz. İstenen etkiyi elde etmek için aracınıza uygun ve iyi ürünü seçmek önemlidir. Bu kısımda Mobass yorum bölümünden yararlanabilirsiniz. Kullanım amacına göre seçilen bas sistem ileride herhangi bir soruna yol açmadan kullanılabilir. Bir ses sistemi satın aldığınızda watt, RMS, pik gibi ürün özelliklerini görebilirsiniz. Watt, hoparlörün ses gücü çıkışını ifade eder ve RMS, çıkış amplifikatörü tarafından sağlanan maksimum gücü ifade eder. RMS, kök ortalama kare anlamına gelir. Mobass 5 kanal amfi RMS değerinin, hoparlörün sürekli olarak sağladığı ses çıkış gücünü gösterir. Tepe, bir hoparlörün sağlayabileceği yüksek çıkış gücüdür. İstediğiniz müzik türüne göre yüksek kaliteli bas seçeneklerine göz atabilirsiniz. Klasik müzik için temiz ve net bir ses üretebilen bir bas sistemin tercih edilebilir. Mobass subwoofer sistemine ek olarak, R&B'den technoya kadar zengin bir müzik sistemi kullanabilirsiniz. Trendyol sayesinde kullanışlı cihazları temin edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Mobass Fiyatları

Bütçe Dostu Mobass Fiyatları

Arabada ya da uzun bir yolculukta tek başına müzik dinlemek, vakit geçirme keyfini artırır. Araç içerisine monte edilen Bass mbt-01 bas sistemi müziğin konforunu artırarak rahat bir şekilde zaman geçirmenize yardımcı olur. Müşteri tarafından oluşturulan özel çalma listeleri rahat bir his sağlar. Müşteriler ses sistemlerinin güvenli kullanımı için belirli bir bütçe belirleyebilirler. İhtiyaçlarınızı belirleyerek iyi bas seçeneklerini elde edebilirsiniz. Bu açıdan arabanın boyutu, hoparlörlerin bulunduğu veya hoparlörlerin yerleştirilebileceği yerleri dikkate almanız önem taşır. İhtiyaçları karşılayan Bass 16 cm bas seçenekleri ile yeterli imkanlara erişebilirsiniz. Bas sistemleri geniş bir Mobass fiyatları aralığında satılır. Bu açından beklentilerin kolay bir şekilde karşılanmasına olanak sunar. Bas sisteminin fiyatı ise sisteme dahil olan ürün sayısı da değişir. Sistemin kalitesinin yanı sıra sunulan özellikler de fiyatı belirler. Doğru ürünü satın aldıktan sonra montaj sürecine dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz. Aksi takdirde, usulüne uygun olmayan işlemlerin aracın elektrikli bileşenlerine zarar verebileceği varsayılır. İşlemlerin uygun prosedürlerle doğru bir şekilde yapılması alınacak verim açısından önemlidir. Yanlış bağlanmış bir bas sistemi veya arızalı bir kablo, ses sisteminizin arızalanmasına neden olabilir. Ses sisteminizden bir çatırtı sesi duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, Mobass hoparlör modelinin tam olarak oturduğundan emin olmanız gerekir. Bu sayede arabada müzik keyfini istenen şekilde yaşayabilirsiniz. Ses kalitesinde iyi bir noktaya erişmek adına sistem içinde yer alan her bir birimin detaylarına çok dikkat etmeniz gerekir. Arabada sevdiğiniz müzikleri yüksek kalitede dinleyebileceğiniz bir baz sistem için 1001.01 gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Trendyol sayesinde farklı seçenekleri inceleyerek ihtiyacınıza uyan modeli satın alabilirsiniz.