İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Suya/Toza Dayanıklılık
Adımsayar
Batarya Kapasitesi Aralığı
GPS
Nabız Sensörü
Titreşim
Uyku Takibi
Sesli Görüşme
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kasa Çapı
Kasa Renk
Kordon Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı

Teknolojik Piranha Akıllı Saat Modelleri Trendyol'da!

2007 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk yerli üretim navigasyon cihazını geliştiren Piranha, bilgi teknolojileri ve elektronik sektörlerinde faaliyet gösteren yerli teknoloji markasıdır. Yüzlerce farklı model navigasyon cihazının yanı sıra telefon, tablet, klavye, mouse, web kamera, kulaklık, mikrofon, medya oynatıcı, akıllı saat gibi pek çok üründen meydana gelen zengin ürün yelpazesi ile müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt veren başarılı marka, Türkiye'nin lider teknoloji üreticileri arasındadır. Sıklıkla tercih edilen navigasyon markası başta olmak üzere birçok ödül alarak başarısını kanıtlayan Piranha, ürettiği akıllı saat ve bileklik modelleri ile giyilebilir teknoloji sektöründe de faaliyet gösterir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte müşteriler için lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelen bu ürünler, teknolojik telefon özelliklerini kolunda taşımak isteyenlere birçok avantaj sağlar. Konforlu kullanımı nedeniyle yoğun ilgi gören bu ürünler genellikle nabız takibi, kalori takibi, adım sayar, navigasyon, internete bağlanma, çağrı görüntüleme gibi pek çok fonksiyonu ile öne çıkar. Piranha tarafından geliştirilen modeller ise cep telefonun işletim sistemi ile eşleşerek çağrı yanıtlama, mesaj okuma, mesaj gönderme, sesli komut gibi telefon özelliklerinin yanı sıra adım sayar, takvim, nabız ölçer ve pek çok ek fonksiyonu bulunan cihazlardır. Tek şarj ile çok uzun süre kullanım avantajı sunan başarılı cihazlar, müşterilere evde, sporda, seyahatte, okulda hatta ofiste destek olacak birçok özelliğe sahiptir. Tamamen yerli üretim olan ve herkes için uygun fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunulan Piranha akıllı saat modelden modele değişen fonksiyonları ile birçok ihtiyaç ve beklentiye yanıt verir. Konforlu ve uzun bir kullanım ömrü vadeden bu tasarımlar, müşterilere günün 24 saati çevrimiçi olma avantajı da sağlar. Erkek ve kadınlar için üretilen Piranha akıllı saat modelleri yanı sıra sadece çocuklar için üretilen modeller de vardır. Başarılı markanın yeni nesil teknolojiler donattığı çocuklar için modeller, ebeveynlerin çocuklarını 24 saat boyunca takip edebilmelerini ve çocukların ise acil durumlarda tek tuşla kayıtlı numaraları arayabilmelerini sağlayan cihazlar olarak övgü toplar. Tüm bu özellikleri inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öne Çıkan Piranha Akıllı Saat Özellikleri

Öne Çıkan Piranha Akıllı Saat Özellikleri

Piranha tarafından üretilen giyilebilir teknoloji ürünleri, saatler ve akıllı bileklikler olarak iki farklı kategoride müşterilerin beğenisine sunulur. Bileklik olarak adlandırılan ve sahip oldukları özellikler nedeniyle bazı listelemelerde saatler ile aynı kategoride sunulan cihazlar, müşterilere avantaj sağlayan pek çok fonksiyona sahiptir. Bluetooth sayesinde taşınabilir cihazlara bağlanabilen bileklikler, uydu takibi, gidilen yol ölçümü, adım sayar, hareketsiz kalma süresi ölçümü, kan basıncı ölçümü, nabız ölçümü, kalori takibi, uyku takip monitörü, alarm, takvim, mesaj takibi, arama hatırlatma ve Facebook erişimi gibi fonksiyonları ile dikkat çeker. Telefonların uyumlu işletim sistemleri ile eşleştirilerek aktif edilen Piranha bilekliklerin konumu telefon üzerinden takip edilebilir. Gerçek HR sensöre sahip olan bu cihazların tıpkı telefonlarda olduğu gibi titreşim modu da bulunur. Android işletim sistemi ile tam uyumlu olan başarılı cihaz, 20-25 mm kasa çapı ve uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermeyen kordon tasarımı ile öne çıkar. Farklı fonksiyonları olan ve farklı ihtiyaçlara sahip müşterilere hitap eden farklı modeller olarak müşterilerin beğenisine sunulur. Sports watch olarak adlandırılan Piranha akıllı kol saati, 36-55 mm arası değişen kasa çapı, sportif görünümü, 3 ATM su geçirmezliği ile sporseverlere hitap eder. Silikon malzemeden üretilen ve birçok renk seçeneği bulunan sporcukar için tasarlanan modeller dijital mekanizması ve farklı renklerdeki aydınlatma sistemi ile fark yaratır. Çizilmelere karşı dayanıklı düz mika cama sahip olan cihaz, kronometre, alarm, takvim gibi birçok dijital göstergesi ile beğeni toplar. Piranha markasının kadın ve erkek müşteriler için geliştirdiği modellerde iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu çalışma, kalp atış, tansiyon ve kandaki oksijen seviyesini ölçme (SpO2 Monitörü) fonksiyonları standart olarak bulunur. Müşterilerin uyku süreçlerini takip ederek ne kadar sağlıklı uyuduklarını raporlama özelliği de bulunan tasarımlar, özellikle kilo verme sürecinde olan ve sağlıklı yaşamaya dikkat eden müşterilere birçok fonksiyonu ile destek verir. Adım sayma, kalori takibi, hareketsiz kalınan süre göstergesi başta olmak üzere pek çok özelliği bulunan ürünler ayrıca spor ve yürüyüş sırasında vücudu takip etme ayrıcalığı da sunar. Telefonlar ile entegre olarak çalışan modeller, ekstra fonksiyonlarının yanı sıra çağrı bildirimi, SMS ve sosyal medyadan gelen mesajları anında görme, arama yapma gibi özellikleri nedeniyle müşterilere telefonları yanlarında olmadığında bile ulaşılabilir olma imkânı tanır. Hem erkek hem de kadın müşterilere yönelik üretim yapan Piranha, erkekler için tasarladığı modellerde siyah, mavi ve beyaz; kadın ürünlerinde ise beyaz, pembe, siyah, mavi gibi farklı renk seçenekleri sunar. Her tarza uygun renk seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulur. Siz de ihtiyacınız olan modeli ve rengi Trendyol’daki geniş ürün yelpazesinden uygun fiyata kolaylıkla bulabilirsiniz.

İlgi Çekici Piranha Akıllı Saat Çeşitleri

İlgi Çekici Piranha Akıllı Saat Çeşitleri

Çocuklar için de Piranha akıllı çocuk saati üreterek benzerlerinden ayrılan marka, canlı renk seçenekleri sunduğu çocuk ürünleri ile ebeveynlere çocuklarını takip etme olanağı tanır. GPS, SOS ve takip sistemleri ile beğeni toplayan Piranha çocuk ürünleri, çift yönlü çağrı yapma ve mesajlaşma fonksiyonları ile telefon özellikli saatler olarak da tanımlanır. 400 mAh bataryaya sahip olan ve 90 dakika kesintisiz kullanım, 36 saat bekleme süresi vadeden çocuk akıllı saatleri, 1.22 inç ekranı ve çocuklara hitap eden eğlenceli arayüzü ile kolay kullanım ayrıcalığı sunar. Pembe, mavi, turuncu, sarı ve kırmızı gibi canlı renk seçenekleri ve çocukların severek kullanacağı şık tasarımları ile beğeni toplayan cihazlar, tamamen çocukların güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünlerdir. Çocukların acil durumlarda tek dokunuşla arama yapabileceği telefon rehberi, maksimum 15 kişinin numarasını kaydetme olanağı sunar. Ayrıca söz konusu 15 kişinin dışında güvenli numara oluşturma özelliği bulunan cihaza 15 kişilik bir liste eklenebilir. Herhangi bir GSM operatöründen alınan mikro SIM kartı ile çalışan modeller harita üzerinden çocuğun konumunu anlık olarak takip etme ayrıcalığı sunar. Böylece ebeveynler çocuklarının bulunduğu yerleri takip ederek güvende olup olmadıklarını görebilir, çocuğun gitmesinin yasak olduğu bir yere yönelmesi halinde çocuğunu arayabilir. Çocuklar için tasarlanan ürünler acil durumlar için S.O.S. tuşu özelliği ile de benzerlerinden ayrılır. Bu özellik, çocuklara tek tuşa basarak ebeveynlerine konum ve sesli mesaj gönderme avantajı sağlar. Söz konusu ürünlerde sesli mesaj göndermek için bas konuş tuşuna basılı tutmak yeterlidir. 5 ila 12 yaş aralığı için uygun olan ve kolay kullanım avantajı ile her çocuğun rahatlıkla kullanabileceği Piranha akıllı saat özellikleri arasında beğeni toplayan anlaşılır arayüz de sayılabilir. Adım sayar ve takvim fonksiyonları da bulunan başarılı ürünler, uzaktan kapatılabilir özelliktedir. USB kablo ile şarj edilebilir özellikte olan ve erkek ve kız çocuklar için farklı renk seçenekleri sunan modeller, çocuğun kolundan çıktığında ebeveyne haber veren özel bir sisteme de sahiptir.

Piranha Akıllı Saat Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piranha Akıllı Saat Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Micro SIM kartı ile çalışan ve ve USB’den şarj olan ürünler, herkese hitap eden anlaşılır arayüzü ile dikkat çeker. Çocuklardan yaşlılara kadar herkes için konforlu bir kullanım vadeden bu ürünlerin nasıl kullanıldığı sorusu ise her müşterinin aklındadır. Tamamen Türkçe olan arayüzü ve geniş renkli TFT LCD, ekranı sayesinde herkesin kolaylıkla kontrol edebileceği başarılı cihaz, birçok işlemi tek dokunuşla yapma avantajı sunar. Müşteriler, menüler arasında gezerek takvim, adım sayar, nabız ölçer, kalori ölçer gibi göstergeleri aktif edebilir, gelen çağrıları görebilir, SMS görüntüleyebilir-yanıtlayabilir veya saati kişiselleştirici ayarlamalar yapılabilir. 4 MB dahili hafızaya sahip olan ve çağrı bildirimlerini depolayan tasarımlarda gelen çağrılardan haberdar olabilmek için ayarlar sekmesi üzerinden bildirimlerin etkinleştirilmesi öneriler. Maksimum 20 numara tanıtılabilen akılı saatler, kayıtlı numaralardan gelen çağrıları isim ile birlikte göstererek avantaj sağlar. Çocuk akıllı saatlerinde ise kayıtlı numara tanıtma sınırı 15 kişi olup ayrıca rehbere kayıtlı olmayan numaralardan gelen çağrıları otomatik olarak reddeder. Böylece çocukların yabancılar ile iletişim kurması önlenmiş olur. Bu ürünler ile birlikte gelen micro USB uçlu Piranha akıllı saat şarj aleti, cihazın bataryasının kısa sürede dolmasını sağlar. Li-Polymer bataryaya sahip olan ve modelden modele değişmekle birlikte tam dolu batarya ile 3 gün ile 1 hafta arası kullanım süresi vadeden cihaz, hafif yapısı ve konforlu kordonu ile beğeni toplar. -10 ila 45 derece arasında ideal performans gösteren başarılı modeller, her mevsimde kullanıma uygundur. Su ve toza dayanıklı olan, bu sebeple de spor yapılırken de güvenle kullanılabilen ürünlerin uzun ömürlü kullanım sunması için telefonun şarj edildiği sırada kullanılması önerilmemektedir. Tüm bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Piranha Akıllı Saat Çeşitleri

Şık ve Kullanışlı Piranha Akıllı Saat Çeşitleri

Yeni nesil teknolojiler ile desteklenen ve takılma-donma yapmadan hızlı kullanım olanağı sunması ile dikkat çeken Piranha akıllı saat kullananlar, cihazın sunduğu avantajlardan övgüyle söz eder. Hızlı çalışması, uzun batarya ömrü, ek göstergeleri, her tarzdaki müşteriye hitap eden ve her giyim tarzına uyum sağlayan tasarımları, zengin renk seçenekleri ile dikkat çeken başarılı cihazlar, sahip oldukları fonksiyonlar ile müşterilerden tam not alır. Kolay anlaşılır arayüzü ile herkese hitap eden saat sık şarj gerektirmeyen kaliteli bataryası ile öne çıkar. Tek dokunuşla çağrı ve SMS görüntüleme özelliği ile dikkat çeken cihaz, bir cep telefonunun sahip olduğu özelliklerin birçoğunu kol saati formunda müşterilerin beğenisine sunar. Gelen çağrılardan saate kadar saat içindeki tüm verilerin anlık güncellenebilmesi için akıllı telefon ile mutlaka eşleşmiş durumda olması gereken markanın tasarımları, telefonunu her zaman yanında bulunmayanlara sağladığı avantajlar ile dikkat çeker. Evde, ofiste, yolda ve sporda telefonunu yanında bulundurmayan müşterilerin yoğun talep gösterdiği başarılı saat, aydınlatmalı renkli ekranı sayesine ışığın az olduğu ortamlarda da kullanım olanağı sunar. Başarılı markanın çocuklara özel olarak geliştirdiği ve ebeveynlerin beğenisini kazanan seçenekleri, çocukların kolaylıkla takip etmelerini ve ulaşılabilir olmalarını sağlayan fonksiyonları ile fark yaratır. Ebeveynlerin yoğun ilgi gösterdiği çocuk akıllı kol saatleri, başarılı markanın beğenilen ürünler arasındadır. Çocuk ve yetişkinlere yönelik geliştirdiği tüm modellerde ulaşılabilir fiyat seçenekleri sunarak müşterilerden tam puan alana Piranha, ürettiği uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleri ile tanınır. Yerli malı üretimi destekleyenlerin de yoğun olarak ilgi gösterdiği marka, müşterilerin hayatını kolaylaştıran yeni nesil teknolojiler ile beğeni toplar. Müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu bu modelleri satın alarak siz de tarzınızda ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Piranha Akıllı Saat Fiyatları

Bütçenize Uygun Piranha Akıllı Saat Fiyatları

Geliştirdiği elektronik alanındaki ürünlerinde uygun fiyat politikası ile tanınan markanın modellerinde de ulaşılabilir fiyat seçenekleri bulunur. Kadın, erkek ve çocuklara yönelik onlarca ürünü bulunan başarılı marka, modelden modele değişmekle birlikte genel olarak uygun Piranha akıllı saat fiyatları müşterilerden tam not alır. GPS telefon takip özelliği bulunan ve SIM kart ile çalışan çocuk akıllı saatlerinde farklı bir fiyatlandırma uygulayan Piranha, genel olarak yeni nesil teknolojileri her bütçeye sahip olanlar için ulaşılabilir kılar. Cep telefonlarının sahip olduğu birçok fonksiyonun yer aldığı ürünler, ekstra pek çok göstergeyi de müşterilerin beğenisine sunar. Spor yaparken ve günlük rutinde insanın tansiyonunu, kalp ritmini ve kandaki oksijen seviyesini ölçebilen bu cihazlar, sundukları avantajlara kıyasla oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Akıllı olsun olmasın tüm saat modellerinde en çok yıpranan bölüm olan saat kordonları, Piranha kalitesi ile uzun bir kullanım ömrü vadeder. Silikon malzemeden üretilen ve kullanım ömrünü doldurduğunda yedeği ile değiştirilebilen Piranha akıllı saat kordonu bütçe dostu fiyatı ile beğeni toplar. Darbelere, çizilmelere, suya ve toza dayanıklı tasarımları ile dikkat çeken akıllı kol saatleri, kullanım kılavuzunda yer alan öneriler dikkate alınarak kullanıldığı takdirde uzun ve masrafsız bir kullanım ömrü vadeder. Genel olarak herkesin alabileceği kadar uygun fiyatlı, masrafsız ve dayanıklı olarak tanıtılan akıllı saatler, telefon ile eşleşerek kullanıldığı için sürekli kendini güncelleyen cihazlardır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefonların ardından müşterilerin beğenisine sunulan seçenekler, standart özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu ekstra fonksiyonlar ile kısa sürede müşterilerin hayatında önemli bir yer edinerek ihtiyaç haline gelen ürünlerdir. Siz de bu tasarımları uygun fiyata Trendyol’dan kısa sürede bulabilirsiniz.

Tasarım Harikası Piranha Akıllı Saat Modelleri

Tasarım Harikası Piranha Akıllı Saat Modelleri

Ürettiği akıllı saat modelleri ile giyilebilir teknoloji alanında da başarısını kanıtlayan Piranha, çok fonksiyonlu ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeker. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen kasa şekilleri, müşterilere pek çok alternatif sunan renkli kordonları, 1 haftaya varan şarj dayanım süreleri, sağlıklı yaşamı destekleyen göstergeleri ve konfor vadeden tasarımları ile beğeni toplayan Piranha marka akıllı saat seçenekleri, hayatı kolaylaştıran cihazlar olarak öne çıkar. Ayrıca kordon çeşitleri de kullanımı kolaylaştıran etkenlerin başında gelir. Genel olarak konforlu kordon tasarımları ve çocukların hassas ciltleri ile uyumlu malzemeden üretilen akıllı saatler rahat bir kullanım vadeder. Özellikle çocuklar için geliştirilen ve GPS takip sistemi bulunan modeller ile ebeveynlerden tam not alan Piranha, çocuklarının güvenliğini sağlamak isteyenlere yeni nesil teknolojiler ile birçok alternatif vadeder. Ürünlerinde sunduğu renk ve model seçenekleri ile her tarza hitap eden Piranha akıllı saat pembe, mavi, siyah, beyaz, turuncu, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri ile dikkat çeker. Gün içinde cep telefonunu yanında taşıyamayanlardan çocuğunun nerede olduğunu anlık takip etmek isteyen ebeveynlere kadar herkese hitap eden modelleri ile dikkat çeken Piranha, farklı fonksiyonlara sahip tüm bu ürünler ile Trendyol’da yer alır. Siz de kendiniz veya çocuğunuz için Piranha markalı bir ürün satın almak istiyorsanız Trendyol’un sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda alacağınız akıllı saat modeline karar veremiyorsanız Trendyol’da yer alan Piranha akıllı saat yorumları bölümünü ve teknik detayların yer aldığı ürün bölümünü inceleyerek aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Piranha modelini belirledikten sonra Trendyol’un sunduğu uygun fiyatlar, cazip kampanyalar ve güvenli ödeme seçenekleri ile istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.