İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Garanti Süresi
Model
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Prego Mama Sandalyesi

" araması için 46 sonuç listeleniyor
Prego Mıo Deluxe Mama Sandalyesi
Kargo Bedava

PregoMıo Deluxe Mama Sandalyesi

1.899 TL
Sepete Git

Prego Mama Sandalyesi Modelleri ile Beslenme Saati

Bebekler belli bir döneme girdikleri zaman ebeveynler onlar için bir takım yardımcı eşyalara ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç duyulan eşyaların içerisinde bebek mama sandalyeleri en ön sırada yer alır. Geçmişten günümüze kadar olan her dönemde farklı modellere ve fonksiyonel özelliklere sahip bu ürünler müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine karşılık vererek onlara kolaylık sağlar. Piyasaya bakıldığında bebek ürünleri üzerine kurulmuş olan birden çok marka görmek mümkündür. Bu markaların en başında ise Prego markası yer alır. Marka kurulduğu ilk günden bu zaman kadar birçok kaliteli bebek mama sandalye modelleri ile müşterilerin beklentilerine karşılık vermeyi başaşrır. Alanın en iyisi olarak üretimde kaliteli malzemeler kullanır. Üretilen modeller bebeklerin sağlığına zarar vermeyecek şekilde tasarlanarak özellikle ebeveynlerin güvenini kazanır. Birinci sınıf kaliteye sahip mama sandalyesi modelleri oldukça fonksiyonel ve dinamik yapıları ile müşterilerin dikkatini çeker. Erkek ve kız bebekler için farklı renklerde üretimi yapılan modellerde mevcuttur. Aynı şekilde markanın model kategorisi içerisine klasik tasarımların yanı sıra elektronik özelliğe sahip tasarımlarda revaçtadır. Marka gelişen teknolojinin de sağladığı ayrıcalıklar sayesinde hem konforlu hem de bebeklerin yemek yeme esnasında eğlenceli vakitler geçirmesin katkı sağlayan özel tasarımlara imza atar. Her ürün modeli farklı özelliklere ev sahipliği yapar. Aynı zamanda bebek sağlığına uyumlu şekilde üretilirler. Markanın mama sandalyeleri ek gıda dönemine geçen ve artık tamamen oturma becerisi kazanan bebeklerin kullanabileceği şekilde tasarlanır. Farklı renk ve model seçenekleri mevcuttur. Prego mama sandalyesi bebeklerin vücut anatomisi göz önünde bulundurularak üretilir. Ürünler son teknolojiyle tasarlanıp kolay kurulum özelliğine de sahiptir. Model seçenekleri içerisinde ihtiyacınıza uygun tasarımlar bulabilirsiniz. Aradığınız özelliklere göre bir araştırma yaparak bebeğinizin yaşına uygun mama sandalyesini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Özellikle yemek yeme konusunda zorluk çıkaran bebekler için dikkat çekici oyuncak özelliğine sahip modelleri seçebilirsiniz. Böylelikle hem bebeğiniz için hem de kendiniz için kolaylık sağlayabilirsiniz. Markanın bütün ürün modellerinin tamamını Trendyol'dan inceleyerek içlerinden dilediğiniz ürünü kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliklerde Üretilen Prego Mama Sandalyeleri

Fonksiyonel Özelliklerde Üretilen Prego Mama Sandalyeleri

Her ebeveyn bebeğinin rahat etmesi ve aynı zamanda keyifli vakit geçirmesini ister. Bu konuda uzman bebek eşyalarından yardım alırlar. Oyuncaklar kadar bebeğin gelişim sürecinde yardımcı olabilecek eşyalarda sıklıkla tercih edilir. Bu yardımcı eşyaların en başında gelen mama sandalyeleri özellikle annelerin bir numaralı bebek ürünleri arasında yerini korur. Hayatın her alanında kolaylık sağlayabilecek bu tasarımlar sadece velerde değil restaurant ya da kafe gibi yerlerde de özel hizmet olarak müşterilerin hizmetine sunulur. Ürünler tamamen portatif ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Kullanımı kadar kurulumu da oldukça basittir. Markanın ürün yelpazesi geniş olmakla beraber müşterilerin beklentilerine karşılık verebilir niteliktedir. Ürün modelleri içerisinde yer alan Prego Trio mama sandalyesi üstün kalite ve özelliklere ev sahipliği yapar. Sırt bölümü 4 farklı pozisyonda ayarlanabilir. Kullanımı 6.ayından itibaren olan bebekler için uygundur. Koltuk kısmı ise konforlu olup 8 farklı yükseklikte kullanılabilir. Yüksek güvenlikli olup emniyet kemeri 5 noktalı sisteme sahiptir. Mama kasesi ya da bebekler için ayarlanan yemek tabağını koymak için çift tepsi mevcuttur. Kolay bir şekilde tek elle çıkarılabilir ön tepsi özelliği vardır. İstenilen yükseklikte ayarlanabilir tepsi özelliğide ebeveynler için ekstra bir avantaj sağlar. Sandalyenin kılıfı temizlenebilir kumaş ile üretilir. İstediğiniz yere taşıma kolaylığı sağlayan arka tekerlek özelliği vardır. Aynı zamanda kolayca katlanabilir ve ağırlık oluşturmadan elde taşınabilir şekilde tasarlanır. Bebeğin oturduğu kısımda ekstra konfor sağlayan ped ayrıcalığı mevcuttur. Kullanımdan sonra katlayarak kaldırabilirsiniz. Fazla yer kaplamaz ve tamamen portatif bir üründür. Taşıma kapasitesi maksimum 15 kg’dır. Bir diğer model ise Prego Mio mama sandalyesi’dir. Güvenlik düzeyi olarak bu modelde de beş noktalı emniyet kemeri mevcuttur. Ekstra olarak ayaklarında bulunan plastik detaylar bebeğin güvenliğini korumaya yardımcı olur. 6 farklı pozisyon yüksekliği bebeğinizin yemek masasında size rahatça eşlik etmesine katkı sağlar. Yaslanma kısmı 3 kademede ayarlanabilir özelliktedir. Bu model de pratik bir şekilde katlanabilir ve kolayca taşınabilir özelliğe sahiptir.

Oturma kısmında olan kılıf çıkarılabilir ve temizlenebilir. Aynı zamanda iç pedi ekstra bir konfor sunarak bebeğinizin rahat etmesine katkı sağlar. Kullanım için uygun olan yaş aralığı 6 ile 36 aydır. Aynı şekilde taşıma kapasitesi 15 kg kadardır. Farklı renk seçenekleri mevcut olup bebeğinizin cinsiyetine göre bir seçim yapma imkanı sunar. Siz de bu ürünlerden birini tercih ederek bebeğinizin konforlu bir şekilde yemek yemesine katkıda bulunabilirsiniz. Çeşitli ayarlanabilme özelliği bebeğinizin de sizinle beraber aynı yemek masasında bulunmasına yardımcı olur. Siz rahatça yemek yerken o da mama sandalyesinde size eşlik edebilir. Her ebeveyn bebeğinin rahat ve konforlu bir şekilde gelişimini tamamlamasını ister. Bu nedenle seçtikleri ürünlerde birçok detaya dikkat ederler. Bebekler için tasarlanan her eşyanın titizlikle üretilmiş olması gerekir. Bu detay onların hem sağlıklı hem de güvenli bir hayat yaşamasına katkı sağlar. Marka bu konuda titiz bir şekilde hareket ederek, üretimde kullandığı materyalleri özenle seçer. Hem portatif hem de dinamik tasarımlar ile bebeklerin hayatına yenilik ve farklılık katar. Ürün kapasitesi oldukça geniş olan markanın içerisinde sadece klasik mama sandalyeleri değil aynı zamanda dikkat çekici ve yüksek konfora sahip modern tasarımlarda yer alır. Prego Mio Deluxe mama sandalyesi modeli farklı oturma pozisyonları ile bebeğinize büyük bir konfor sunar. Kılıfı aynı şekilde kolayca çıkarılıp silinebilir özelliktedir. Ayak kısımlarında güvenlik sağlayan kayb-maz plastikler yer alır. Emniyet sistemi 5 noktalıdır bu da aynı zamanda ebeveynlerin güvenle kullanmasına katkı sağlar. Oldukça pratik ve hızlı bir şekilde katlanabilir ve fazla yer kaplamadan kaldırılabilir. Genişliği ayarlanabilen ve kolayca temizlenebilen şeffaf ön tepsisi mevcuttur. Kullanım yaşı 6 ile 36 aya kadardır. Maksimum taşıma kapasitesi aynı şekilde 15 kg'dır. Farklı bir özellik sunana Prego mama sandalyesi salıncak detaylı ürünler ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği eşyalar arasında yer alır. Mama sandalyesi ve aynı zamanda salıncak olarak kullanılabilme özelliği sunar. Elektrikli ve otomatik sallanabilir şekilde üretilir. Sırt bölümü 4 farklı kademede yatırılabilir özelliğe sahiptir. Aynı şekilde ayak destek kısmı da 4 kademede ayarlanabilir. Portatif oyuncaklı ön bar kısmı mevcuttur. Eğer aradığınız böyle bir model ise markanın bu ürününden yana bir tercihte bulunabilirsiniz. Bu ürün sayesinde bebeğinizin keyifli vakit geçirebilir ve hatta sallanarak uyuyabilir. Prego baby mama sandalyesi tasarımları içerisinden ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Ister salıncak özelliğine sahip modellerden birini seçerek daha fazla özellikten faydalanabilir dilerseniz de klasik sandalye modellerinden birini, tercih ederek portatif kullanım özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Seçim yapma esnasında Trendyol’daki Prego mama sandalyesi kullananların tavsiyelerinden de yardım alabilirsiniz.

Prego Mama Sandalyeleri Tam İhtiyacınıza Göre

Prego Mama Sandalyeleri Tam İhtiyacınıza Göre

Mama sandalyesi prego kategorisinde birbirinden farklı ve eşsiz özelliklere sahip tasarımlar yer alır. Bu ürünler annelerin hayatını kolaylaştırırken aynı zamanda bebeklerin de daha düzenli yemek yeme alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur. Markanın her ürünü farklı malzemelerin bir araya gelmesi sonucu oluşur. Son dönemlerin gözde tasarımları arasında olan elektrikli ve dikkat çekebilecek özellikle üretilen bebek mama sandalyeleri müşteriler tarafından ilgi ve beğeni ile karşılanır. Marka üretimde müşteri ihtiyaç ve beklentilerine önem vererek ona göre hareket eder. Sandalyelerin yanı sıra konfor sınıfında yer alan ürünler ile de müşterilere hizmet vermeye devam eder. Bu ekstra konfor sağlayan tasarımlardan biri de Prego mama sandalyesi minderi modelleridir. Tercih ettiğiniz sandalyenin modeline göre yedek olarak bu tasarımlardan birini evinizde bulundurabilirsiniz. Prego üretimde kaliteli malzemeler kullandığı için ürünler kolay kolay yıpranmaz ya da herhangi bir aksi durum yaşanmaz. Erkek ya da kız bebeklerin cinsiyetine göre mavi,gri, krem rengi ya da pembe minder çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Prego mama sandalyesi kılıfı kolay temizleme imkanı sunduğu için sıklıkla tercih edilir. Sade renk olanlar dışında değişik desende bebeklerin dikkatini çekebilecek şekilde tasarlanan kılıf modelleri de vardır. Minder ve kılıflar %100 pamuktan tasarlanır. Pofuduk olma özelliği ve silikon yan pedleri sayesinde çocuğunuzun daha konforlu bir şekilde oturmasına katkı sağlar. Sırt kısmında ayrı bir emniyet kemeri vardır. Bu da kayma gibi durumlar olmasını engelleyerek ekstra bir güven oluşturur.

Siz de nefes alan yapısı sayesinde çocuğunuzun terletmeyen ve aynı zamanda güvenliğini sağlayan bu ürünlerden yana bir tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz mama sandalyesinde rahat bir şekilde oturarak özgürce hareket edebilir. Herhangi bir ürün seçiminde bulunurken dikkatli olmak ve bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Müşteriler için özellikle bebek ürünlerinde bu detayları göz önünde bulundurarak hareket etmesi tavsiye edilir. Her tasarım farklı özelliklere ev sahipliği yaparak müşterilerin tercihine sunulur. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususların içerisinde üretimde kullanılmış olan materyaller, fonksiyonel özellikler ve sağlam olmaları ön planda yer alır. Sağlam olmayan ürünler bebeğin güvenliği açısından sorun teşkil edebilir ve sıkıntılı durumlar meydana getirebilir. Bunun için tercih ettiğiniz model de ilk olarak emniyet kontrolü yapmanız önemlidir. Daha sonrasında bebeğiniz yaş grubuna uygun olmasına ve ne kadar ağırlık taşıdığının bilgisine sahip olmak gerekir. Genel olarak anneler bebekleri ek gıda dönemine geçtiğinde ve 6 aylık olduğunda artık mama sandalyesine ihtiyaç duyarlar. Prego bona petite mama sandalyesi tam olarak 6 aydan itibaren kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Farklı pozisyonlarda ayarlanma özelliğine sahip sırt kısmı mevcuttur. Evinizde bulunan yemek masası boyutuna göre de ayarlanabilir kademelere sahiptir. Omuz,bel ve bacak kısmından itibaren bağlanabilen 5 kademeli emniyet kemeri ekstra bir güvenlik sağlar. Ön ve arka kısmında olan tekerlekler isteğe göre sabitlenebilir. Seçim yapma esnasında diğer müşteri yorum ve tecrübeleri daha kolay tercih yapma konusunda etkilidir. Bu nedenle tercih yapmadan önce Trendyol’dan Prego mama sandalyesi yorum kısmına göz atabilir, sahip olduğunuz bilgiler doğrultusunda çocuğunuza uygun olan bir modele karar verebilirsiniz. Farklı özellikler ile donatılmış Prego bebek mama sandalyesi seçenek içerisinden özgün seçimler yapabilirsiniz. Hem portatif hem de kılıfı çıkarılıp kolayca temizlenebilen bu eşsiz tasarımlar sayesinde çocuğunuz için yemek yemeyi daha kolay ve daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Prego Mama Sandalyesi Seçimi

Avantajlı Fiyatlara Sahip Prego Mama Sandalyesi Seçimi

Bir ürünün özellikleri kadar, sahip olduğu fiyatlar da önemlidir. Fiyatların değişiklik göstermesinde pek çok neden vardır. Bu nedenlerden biri de üretimde kullanılan malzemelerin farklı olmasıdır. Aynı zamanda ürünlere özel çeşitli özellikler de fiyat listelerinde değişikliğe sebep olur. Müşteriler seçim yapmadan önce bütçelerini göz önünde bulundurmalı ve ona göre hareket etmelidir. Markanın klasik olan mama sandalyesi modelleri ile modern ve elektrikli modelleri arasında belli başlı özellik farklılıkları mevcuttur. Bu da fiyatların değişmesinde etkili bir role sahiptir. Prego elektrikli mama sandalyesi otomatik sallanabilen oturma ünitesine sahiptir. Sırt bölümü 4 farklı kademe de yatırılabilir şekilde tasarlanır. 6 aydan itibaren kullanım için uygundur. Aynı şekilde ayak kısmı da 4 kademe ayarlanabilir. Ekstra konforlu iç pedi mevcuttur. Ön barı portatif oyuncak ile üretilir. Uzaktan kumanda ile çalışma özelliğinin yanı sıra USB girişi de mevcuttur. Çeşitli müzik, doğa ve hayvan sesleri çalma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde bebeklerin dikkatini çekerek daha keyifli yemek yeme zamanı oluşturabilirsiniz. Apple ve Android işletim sistemine sahip cihazlar ile kontrol edilebilir düzeyde üretilen bir üründür. Ses yüksekliği ayarlanabilir olduğu için bebeğinizin dikkatini çekebilecek kadar açabilir ya da daha kısık seste de kullanabilirsiniz. Ekstra olarak zaman ayarlama moduda mevcuttur. Fiyatlar bu gibi özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Kategori farklılıkları da fiyat skalalarında etkilidir.

Prego Bambino mama sandalyesi de elektrikli modeller arasındadır. Arka ve ön ayaklarında tekerlek mevcuttur. Beşik olarak doğumdan itibaren bebek 10 kiloya kadar kullanılabilir. Aynı zamanda mama sandalyesi olarakta 3 yaşına kadar kullanım özelliğine sahiptir. Üstün özelliklere sahip bu tasarımlar arasından bütçenize uygun bir modeli Trendyol’dan araştırarak tercih edebilirsiniz. Tasarım farklılıkları ve değişen fiyatlar dışında renkleri de müşterilerin dikkat ettiği detaylar arasında yer alır. Bir ürün tercih etmeden önce detaylı araştırma yapmak gerekir. Daha sonrasında ise bebeklerin yaş aralıklarına ve kilolarına göre tercih yapılmalıdır. Trendyol her kategoride olduğu gibi aynı şekilde bebek ürünlerinde de çeşitli marka ve tasarımlar ile müşterilerin karşısına çıkar. Sağladığı kusursuz hizmet ile adından sıklıkla söz ettirir. Türkiye'nin önde gelen online alışveriş adreslerinden biridir. Bünyesinde birden çok marka ve ürün çeşidi ulundurrarak müşterilerin arayışlarına kolaylıkla karşılık verir. Prego bebeklerin cinsiyetleri uyumlu şekilde tasarımlar ortaya çıkarır. Buna şekil ve renk detayları örnek verilebilir. Orijinal malzemeler kullanarak bebeklerin sağlığına katkıda bulunur. Oturma kısmında kullanılan kılıf ve minderler organik ve hakiki pamuk kumaştan tasarlanır.aynı şekilde korumalık olarak üretilen yan bariyerlerde kaliteli sünger malzemeden elde edilir. Leke tutmayan kumaşlar ile tasarlana kılıflar maine yıkama için uygundur. Ürünlerin kullanım talimatlarına dikkat ederek hareket ettiğiniz müddetçe uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda portatif ve demonte ürünler oldukları için kurulumları da oldukça basittir. Kısa sürede kurulumunu yaparak kullanabilirsiniz. Prego mamasandalyesi kırmızı üzerinde farklı figürlerin olduğu kumaşlardan üretilir. Ayak kısımları standart beyaz ve gri renklerde tasarlanır. Kız ve erkek bebekler için tercih edilebilir. Prego mama sandalyesi pembe renk ise kız bebekler için uygundur. Açık ve koyu tonlarda üretilen tasarımlar müşterilerin beğenisini kazanır. Siz de bu renkler ya da başka renk tonları olan tasarımları Trendyol’dan detaylı inceleyerek avantajlı fiyatlar doğrultusunda satın alabilirsiniz. Bebeğiniz için seçtiğiniz ürünleri evinizde, bahçenizde ya da gittiğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.