placeholder
"

S.T. Dupont

" araması için 1172 sonuç listeleniyor
Dupont S.t Çakmak 16827
KARGO BEDAVA
S.T. DupontS.t Çakmak 16827
27.051 TL
Sepete Git
Dupont S.t. Cüzdan 180103
KARGO BEDAVA
S.T. DupontS.t. Cüzdan 180103
8.561 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

S.T. Dupont Ürünleri ile Kaliteyi Yakala

Kadın ve erkeklerin günlük kombinlerini şık ve eşsiz bir biçimde şekillendirmelerine yardımcı olan birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar genellikle kıyafetler, aksesuarlar ve ayakkabılardır. Şık bir görünüm yakalamanıza yardımcı olan bu ürünler aynı zamanda hayat tarzınızı yansıtırken sizleri estetikle buluşturmaktadır. Tüm bunlara ek olarak günlük kombinlerinize uyum sağlayan alternatif aksesuarlar ile mükemmelliği de yakalanmış olursunuz. Kadın ve erkeklerin eşsiz görünümlerine değer katmayı amaçlayan S.t Dupont markası 1872’den beri parfüm, kalem, çakmak ve puro kesici gibi ürünler üretmekte ve kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren lüks ürünler üreterek daima müşteri memnuniyetini amaçlayan S.t Dupont, Paris merkezli bir Fransız şirketidir. Kullanıcıların oldukça beğendiği S.t Dupont parfüm ürünlerinin yanı sıra, çakmaklar, el çantaları, koleksiyon kalemleri, sigaralar ve bununla birlikte son dönemlerin merakla beklenen ticari marka elmas kafa desenini kullandığı diğer ürünleri de ülkemizde satışa sunulmaktadır. S.t Dupont kalem koleksiyonları ile şirket, nostaljik bir havaya sahip olurken eşsiz tasarımlarını da gözler önüne sermektedir. Birbirinden özel ve değerli çakmak modellerinde S.t Dupont markasının imzası yer almaktadır. Tüm seçenekler mükemmel bir tasarımı gözler önüne sermektedir. Aksesuar sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden biri olan S.t Dupont gözlük modelleri ile beraber dikkat çekici bir görünüme sahip olabilir ve bunu hayat tarzınıza yansıtarak yaşam standartlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Dünyanın önde gelen perakendecilerinden biri olan S.t Dupont markası, kuruluşundan itibaren her gün daha da büyüyen ve yeni dünya koşullarına ayak uydurabilen bir marka haline gelmektedir. İmalatını gerçekleştirdiği ürün yelpazesi oldukça geniş olmakla birlikte kullanıcılarının istek ve taleplerini asla göz ardı etmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine üst düzey kalitede ürün sunabilmek için valiz ve çanta üretiminde esneklik ve dayanıklılık artışına giderek üretim aşamasında elmas tozu kullanan S.t Dupont kuruluşu, ürünlerin ısıya ve neme olan duyarlılıklarında gelişme göstermiştir. İlk olarak Jackie Kenndy Onassis için özel olarak üretilen S.t Dupont tükenmez kalem modeli, günümüzde eşsiz görünümü sayesinde herkesin sahip olabileceği bir koleksiyon haline gelmiştir.

S.t. Dupont Parfümleriyle Eşsiz Kokular

S.t. Dupont Parfümleriyle Eşsiz Kokular

100 yıldan fazla bir zaman diliminde lüks severlerin ilk tercihi olarak piyasada yer alan S.t Dupont markası, sektörün en şık ve yüksek kaliteli ürünlerini tasarlamaya devam etmekte ve bu ürünleri sizlere ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Özel aromalar içeren S.t Dupont Paris parfüm çeşitleri, kendini özel hissetmek isteyenlerin tercihleri arasında yer almakta ve kaliteyi üzerinizde taşımaya imkân sağlamaktadır. S.t Dupont markasının parfümleri sizi en iyi şekilde yansıtmasının yanı sıra kişiliğinizi ortaya koyar ve tarzınız ile birlikte ruhunuzu da temsil ederek sizi karşınızdaki kişilere kokunuzla anlatır. S.t Dupont markasının her parfüm çeşidi farklı katmanlardan oluşmakta ve bu katmanlar parfümün koku karakteristiğini belirlemektedir. Üretimi yapılan bazı parfümler sardunya, gardenya ya da gül gibi çiçeklerden elde edilir ve bu parfümler çiçeksi parfümler olarak adlandırılır. Tarçın, zencefil, yıldız anason gibi daha çok baharatlı kokular ile egzotik parfümlerde yer almaktadır. Firmanın öncelik verdiği konulardan biri de her insanın zevk ve tercihine uygun parfümler üretmektedir. S.t Dupont Passenger parfüm çeşitleri hem kadınlar için hem de erkekler için üretilmektedir Erkekler için olan çeşitleri macera ve tutkuyu seven, ondan vazgeçemeyen erkeklerin tercihi olmaktadır. Kadınlar için olan ürünler ise meyvelerin arkasına saklanan çiçeklerin tüm güzelliklerini teninde hissetmek isteyenler için geliştirilmiştir. Parfümler, sentetik ham maddelerden ya da doğal kaynaklardan elde edilen karışımlar yardımı ile hazırlanmakta ve kullanıcıya sunulmaktadır. S.t Dupont Essence Pure parfüm çeşitleri de diğer S.t Dupont markalı tüm parfümlerde olduğu gibi doğal kaynaklardan elde edilmektedir. 2003 yılında piyasaya sürülen bu parfüm çeşidi hem erkekler hem de kadınlar için ayrı ayrı üretilmiştir. Bu parfüm ile birlikte S.t Dupont markası klasik parfüm anlayışını daha da geliştirerek modern bir yapıya taşımıştır. Geleneksel parfümler genellikle uçucu yağlardan oluşmasının yanı sıra doğada bulunan diğer aromatiklerle damıtılarak üretilmektedir. Geleneksel parfümlerin yanı sıra modern anlamda üretimi gerçekleştirilen S.t Dupont markalı parfümler, aromatik hidrokarbonlar ile birlikte bazı izole uçucu yağ bileşenlerinden oluşmaktadır. Üretimi gerçekleştirilen tüm S.t Dupont markalı parfüm çeşitlerinde yüksek esans ve yağ konsantrasyonu bulunmakta ve bu durum da daha güçlü, akılda kalıcı ve uzun süre hafızalardan silinmeyen kokuların ortaya çıkmasına imkân tanımaktadır.

S.t. Dupont Mini Parfüm Çeşitleri

S.t. Dupont Mini Parfüm Çeşitleri

Uzun zamandır parfüm denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmayı başaran S.t Dupont markalı parfümler, her daim yanınızda olabilmek ve kaliteyi her zaman üzerinizde taşımanıza olanak sağlamak için mini boylarda da üretilmektedir. Ufak bir çantaya bile kolaylıkla sığabilen küçük formları ile bu modeller de kullanıcıların en beğendikleri ürün özellikleri arasında yerini almayı başarmıştır. Diğer tüm ürünleri gibi parfüm üretiminde de oldukça iddialı olan firma, doğal kaynaklardan elde ettikleri aromalar sayesinde uzun süre kalıcı kokular yapabilmeyi başarmıştır. S.t Dupont markalı parfüm çeşitleri cinsiyet ayrımına gitmeksizin genç ya da yaşlı her yaş grubundan insanın sahip olabileceği bir ürün olmaktadır. Arama motorlarında diğer kullanıcıların tecrübelerinden yararlanmak isteyenler S.t Dupont Passenger yorum şeklinde araştırmalarda bulunmakta ve oldukça iyi yorumlar ile karşılaşmaktadır. Kullanıcıların isteklerini asla göz ardı etmeyen ve her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, her sezon tüketicilerinin isteklerine yönelik olarak ürün çeşitliliğine gitmekle birlikte, değişen ve gelişen dünyanın dinamiklerine ayak uydurmaya çalıştığını herkese kanıtlamaktadır. S.t Dupont markası genellikle odunsu ve sportif kokuları erkek kullanıcıları için imal ederken, daha çiçeksi kokuları da kadın müşterileri için üretmektedir. Ağır ve klasik tarzda parfüm severler için de her daim S.t Dupont markasında ürün bulabilmek mümkündür. Bu parfümleri kullanan kişiler girdikleri her ortamda kendilerini anında fark ettirebilme özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Az bir miktar kullanımda dahi kalite ve lüksü ortamdaki havayla harmanlayan S.t Dupont markalı parfümler sayesinde anında fark edilmekle kalmayıp ortamda bulunan tüm gözlerin üzerinizde olmasına imkân tanımış olursunuz. S.t Dupont firması, parfümlerinin içlerinde bulunan aromalarının dayanıklılığına önem verdiği kadar parfüm şişelerinin de yapımı ve dayanıklılığına ciddi düzeyde önem vermektedir. Olası çarpma ya da düşürme gibi durumlarda kolay kolay kırılmayan ya da deforme olmayan bu şişeler, estetik açıdan göze hitap edecek şekilde tasarımı gerçekleştirilmiş ve masanızda hoş bir görüntü sergilemek amacıyla imal edilmiştir. Sadece evinizde değil, bu parfümü kullandığınız her ortamda şişe tasarımından içindeki özel esans konsantrelerine kadar herkesin dikkatini çekecek ve tüm gözlerin üzerinizde olmasına imkân tanıyacaktır. Kendinizi şımartılmaya ve her zaman özel hissetmeye hazır olun.

Dünyaca ünlü markalardan biri olan ve lüks yaşamayı sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alan S.t Dupont markalı ürünler oldukça geniş ürün skalasına sahiptir. Parfüm üretiminde gösterdiği başarıyı çakmak ve diğer ürünlerin imalinde de gösteren firma, sektörde lider konumunda yer almaktadır. Günlük hayatta vazgeçilmez bir parça olarak değer gören çakmaklar, S.t Dupont markasının aşina olduğu ürünler arasında yer almaktadır. S.t Dupont Defi Extreme çakmakları modern maceracılar için hafif bir şekilde dizayn edilmekte ve güçlü çift alevi sayesinde en zorlu koşullarda bile kendini gösterebilmektedir. Şiddetli rüzgarlardan dahi etkilenmeyen bu model -10 ve +45 dereceler ile birlikte 3500 m rakımda kullanılabilmektedir. Şık bir tasarım ile özdeşleştirilen bu çakmak modellerinin gövde yapısı lake ve krom malzemesinden yapılmaktadır. S.t Dupont Minijet çakmak modelleri firma bünyesinde üretimi gerçekleştirilen diğer çakmak modelleri gibi hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun bir biçimde imal edilmiştir. Farklı renk seçenekleri ile piyasaya sürülen bu modeller her zevkten insanın ihtiyaç ve isteklerine cevap verici niteliktedir. Tekrar doldurulabilme özelliği sayesinde uzun yıllar kullanımı mümkündür. Dayanıklılık, şıklık ve zarifliğin bir araya geldiği bu çakmak modelleri oldukça hafif yapıda bulunmaktadır. Kendini değerli ve özel hissetmek isteyen her insanın ilk olarak başvurduğu modellerden olan S.t Dupont Lighter çeşitleri, farklı desen ve modeller ile kullanıcıların hizmetine ve beğenisine sunulmaya devam etmektedir. Tarzınızı ve ruhunuzu en iyi yansıtan S.t Dupont markalı çakmakları seçebilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çantada ya da cepte kolay bir şekilde taşınması mümkün olan bu ürünler kullanıcıların ihtiyaçlarına göre de çeşitlilik arz etmektedir. Gerek gündelik yaşamda gerekse özel ortamlarda kullanılabilen bu ürünler kendinizi daha da özel hissetmenize yardımcı olacak bir kalitede imal edilmektedir. Her bireyin kendini özel hissetmesini amaçlayan S.t Dupont markası, kullanıcıların taleplerine göre ürün farklılaşması gerçekleştirmekte ve üretimini sağlamaktadır. Taşlı ve manyetolu çakmak çeşitleri tüm çakmak modelleri arasında en çok sevilen ve tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

S.t. Dupont Kalitesiyle Sunulan Çakmak Modelleri

S.t. Dupont Kalitesiyle Sunulan Çakmak Modelleri

Çeşitli kullanımlara uygun olarak üretimi gerçekleştirilen S.t Dupont çakmak modelleri, değişen dünya koşullarına uygun olarak değişim ve gelişim göstermektedir. S.t Dupont Maxijet, günümüzde piyasada yer alan çakmak modellerinin arasında en zarif aerodinamiğe sahip çakmak modelidir. Katı pirinç tabandan üretimi gerçekleştirilen bu ürün inanılmaz düzeyde bir dirence sahiptir. Manyetolu çakmakların taşlı çakmaklara göre daha fazla tercih edilmesinin en büyük nedeni; taşlı çakmakların manuel bir yapıda bulunması ve çakmağın alev alması için kullanıcının fiziksel bir güç uygulaması gerekmesidir. Tüketicilerine zarifliği ve şıklığı sunmasının yanında S.t Dupont Megajet çakmak modelleri rahat bir kullanımı da sunmaktadır. Bu sebeple manyetolu olarak üretilmekte ve çakmağı yakmak için kullanıcı fiziksel güç uygulamak yerine yalnızca mekanizmaya basması yeterli olacaktır. Oldukça şiddetli ve rüzgârlı havalarda dahi kullanım alanı bulan S.t Dupont Initial Lighter çakmak modelleri, oldukça zarif bir görünüme sahip olmasının yanı sıra hafif bir yapıda bulunduğundan çantada ya da cepte kolaylıkla taşınabilmektedir. Tekrar doldurulabilme özelliği sayesinde S.t Dupont çakmak gazları ile dolum gerçekleştirilebilmekte ve uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanım imkanına sahip olmaktadır. Çakmak üretimi ile ürünlerini zenginleştiren S.t Dupont markası, üretmiş olduğu tüm çakmak modellerini akıllı ürünler olarak piyasaya sürmektedir. Olası bir yanma ya da kaza durumunun önüne geçmek için kendini korumaya alan bu çakmaklar, oluşabilecek yangın durumlarını da engelleyebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca günümüzde en sık tercih edilen hediyelik eşyalardan biri de çakmaklardır. S.t Dupont Jet Lighter çakmak modelleri eşinize, dostunuza, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çeşitleri ile sizlere sunulmaktadır. Seçeceğiniz S.t Dupont ürünleri ile kendi tarzınızı kolay bir şekilde yansıtabilir ve uzun yıllar yıpranma olmadan ürünlerin kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Çakmak seçimi yapılırken sizi yansıtması için dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar mevcuttur. İlk olarak seçtiğiniz bu ürünler girilecek ortama göre farklılık göstermektedir. Diğer bir önemli nüans ise çakmakların tekrar ve tekrar doldurulabilir özelliklere sahip olmasıdır. Bu sayede kullanımda bir süreklilik oluşmuş olur. Tüm bu özellikleri taşıyan S.t Dupont çakmak serileri ile şıklığı ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Parfüm, çakmak, gözlük, çanta ve daha birçok modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen S.t Dupont markası, çıkarmış olduğu tükenmez kalemleri ile de bu başarısını sürdürmeye devam ettiğini söyleyebiliriz. Kişisel tarzınızın mükemmel prestij kalemler ile tamamlanmasına izin vermek sizin elinizde. S.t Dupont Paris kalem; şıklığı, kaliteyi ve zarafeti lüks ile buluşturan kalemler serisinde yer almaktadır. S.t Dupont 1973 yılında Jackie Kenndy Onassis için özel olarak ürettiği çakmağın yanında aynı tasarım ve şıklığa sahip olan tükenmez kalem üretimini de başlatmıştır. Müşterisinin özel isteği üzerine yapılmaya başlanan bu kalemleri S.t Dupont zanaatkarları başarılı bir şekilde tasarımını gerçekleştirmiştir. Sizlerde aldığınız S.t Dupont imzalı çakmağa ya da diğer ürünlere uyum sağlaması adına nostalji kalemlerini tercih edebilir ya da koleksiyonunuza nadide bir parça kazandırmak istiyorsanız S.t Dupont kalem koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Her ne kadar yazı yazmaya 7 yaşımıza girdiğimizde başlıyor olsak da kişisel zevklerimiz daha doğduğumuz ilk günden itibaren benliğimizde yer edinmeye başlamaktadır. Yaptığımız her seçim tarzımızı belirlemekte ve kalite düzeyimizi yansıtmaktadır. Bu sebeple seçtiğiniz her S.t Dupont tükenmez kalemleri ile kişiliğinizi yansıtabilir ve kendinizi bulabilirsiniz. Hatıralarımız ile özdeşleşebilen bu kalemler bizler için birer uğur olarak görülmekte ve anılarımızı aktarabilmemiz için birer araç olarak var olmaktadır. Kişilerin tercihine bağlı olarak istenirse günlük kullanımda istenirse de koleksiyon ürünlerinin birer parçası olarak hayatımızda yer alabilmektedir. Dünyaca ünlü bir marka olan S.t Dupont koleksiyon kalemleri ile en güzel yazılarınızı yazabileceğiniz, ön özel ve güzel anlara imza atabileceğiniz, anılarınızı aktarabileceğiniz ya da kalem koleksiyonu yapmak isteyen kullanıcılarını düşünerek kaliteli ve kusursuz görünüme sahip ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Ayrıca tüm koleksiyoncuların yakından ilgilendiği S.t Dupont dolma kalemleri her renkte ve tasarımda üretilebilmektedir. Kişilerin zevk ve tercihlerine uygun olarak seçim yapmasına olanak tanıyan S.t Dupont, müşterileri tarafından tercih edilen ilk marka olma özelliğini bünyesinde saklı tutmaktadır. S.t Dupont müşterileri için sunmuş olduğu birçok farklı ürün sayesinde tercih edilmekte ve sevilmektedir. S.t Dupont Cutter diğer bir adıyla pro kesiciler, en üst kalitede üretimi gerçekleştirilmektedir. Puro içmeyi seven kişiler için özel olarak üretimi gerçekleştirilen bu cutter modelleri, oldukça şık tasarımlara sahiptir. Sizlerde S.t Dupont markasının sunmuş olduğu el çantaları, parfüm çeşitleri, çakmak modelleri, koleksiyonların vazgeçilmez ürünü kalemler, birbirinden özel tasarımlara sahip gözlük modelleri ve puro zevkiniz için özel olarak tasarlanan puro kesicileri en uygun fiyatla Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.