"

Sanal Mobilya

" araması için 113 sonuç listeleniyor
Sanal Mobilya
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Sanal Mobilya

Sanal Mobilya ile Tarzınızı Evinize Yansıtın

Sanal mobilya, kaliteyi ve şıklığı ev tasarımlarına yansıtmanın yanı sıra farklı tarz ve desenlerle süslediği ürünleri sayesinde pek çok kişinin tercihleri arasına girmeyi başarmaktadır. Ev dekorasyonunda ihtiyaç duyulan her detayı ürünlerine yansıtmayı kolayca başarabilmekte olup, evlerde şıklık ve konforu bir arada sunabilmektedir. Yenilikçi duruşu ile farklı tarz ve çeşitte pek çok ürün tasarımı ile herkesin hayalini kurduğu ev dekorasyonuna ulaşabilmesini mümkün kılmaktadır. Sanal mobilya tv ünitesi serisi pek çok modeli ve tarzı içinde barındırmanın yanı sıra ceviz ağacının dayanıklılığı ile üretilmiş tasarımlar ile evlerde şıklığı kolayca yansıtabilmektedir. Raflı, retro, çekmeceli gibi farklı seçenekleri sayesinde her tip evde kullanım kolaylığı sağlayabilmektedir. Tv üniteleri, sadece televizyonu konumlandırmak için değil, evin dekorasyonunu tamamlamak için de tercih edilen mobilyalar arasında yer almaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri olan neon aydınlatmalı ünite ile şıklığı ve zarafeti bir arada yakalamak mümkündür. Sanal mobilya çalışma masası modelleri çoklu raf veya çekmece seçenekleri sayesinde kullanımı kolaylaştırmanın yanı sıra, görsel açıdan da pek çok kişiyi memnun etmeyi başarabilmektedir. Her yaş grubuna ve pek çok kullanım alanına uygun olan bu ürünler, oldukça işlevsel özellikler ile tasarlanmış ürünledir. En çok tercih edilen ürünler arasında bulunan, kendinden kütüphaneli olan çalışma masaları ile hem kitapların kişiye yakın bir mesafede konumlandırılması mümkün olmakla beraber, hem de düzenli bir görünüm elde edilebilmektedir. Alandan tasarruf etmek için tercih edilebilecek ürünler arasında ise hem mutfak masası hem de çalışma masası olarak kullanılabilen, duvara dolap şeklinde monte edilmiş, açılıp kapanabilen özelliğe sahip tasarımlar bulunmaktadır. Bu tasarım istenildiği zaman açılıp kapatılabildiği için yer kaplamayarak kullanıcılara pratiklik sağlamaktadır. Sanal mobilya kitaplık modelleri, pek çok farklı tasarımın ve çeşidin sayesinde herkesin memnuniyetle tercih ettiği ürünler biri haline gelmiştir. Bu ürünler arasında köşe için tasarlanmış olan modeller ile hem kitaplık hem de saksılık olarak kullanım imkânı bulunabilmektedir. Her boyutta modellerin bulunması, geniş renk skalası ve farklı tasarımları sayesinde herkesin en çok tercih ettiği ürünler arasında yerini alırken, aynı zamanda şık ve dekoratif olması sebebi ile de göze hitap etmektedir.

Sanal Mobilya ile Evinize Mükemmel Dokunuşlar Yapın

Sanal mobilya sehpa modelleri, kullanım açısından birçok özelliğe sahip olmakla birlikte sahip olduğu farklı seçenekleriyle de pek çok kişi tarafından tercih edilen mobilyalar arasında yer almaktadır. Orta sehpa, zigon sehpa, akıllı sehpa gibi tasarımları sayesinde evin her yerinde kullanım sağlanabilmektedir. Farklı renk ve kullanılan malzeme çeşitliliği ile herkesin aradığı özellikleri karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Büyük küçük, alçak yüksek, çekmeceli, gibi pek çok farklı tasarımı bulabilmek mümkündür. Bu ürünler, sağlamlığın kalıcı ve uzun ömürlü olması açısından ceviz ağacı kullanılarak üretilmektedir. Sanal mobilya zigon sehpa modelleri, herkesin ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olmakla birlikte, en çok kullanılan dekoratif mobilyalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple de ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Büyük, orta ve küçük olmak üzere üçlü şekilde üretilen modeller ile kişilerin günlük kullanımlarda konfora ulaşması mümkün olmaktadır. Farklı renk ve tasarımda pek çok ürün mevcut olduğundan dolayı, evlerin dekoruna uygun seçimler yapılabilmektedir. Farklı bir seçim yaparak, dekorasyonda özgün bir görünüm yakalamak mümkün olmaktadır. Üçlü tasarımlar tercih edilebileceği gibi tek sehpa modelleri arasından da seçim yapılabilmektedir. Sanal mobilya orta sehpa modelleri seçimi yaparken, mevcutta bulunan mobilyaların uyumu göz önüne alınarak karar verilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda pek çok farklı tasarım arasından uygun olan bir seçim yapabilmek mümkündür. Çekmeceli tasarımlar tercih edilerek kullanım kolaylığı sağlanabilmektedir. Orta sehpa kullanımı yaparken, seçilen tasarımı evdeki mobilyalar ile kombinleyebilmek de mümkündür. Sanal mobilya akıllı sehpa modelleri son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Açıldığı zaman çalışma masası haline gelebilen pek çok tasarım bulunmaktadır. Bu tasarımlar ile hem yerden tasarruf etmek hem de konforlu bir kullanım sağlayabilmek mümkün olmaktadır. Genç odaları ve çocuk odaları için tercih edilebileceği gibi, yetişkinlerin çalışma ortamları için de tercih edilebilmektedir. Gizli bölmeye sahip olan modelleri sayesinde özel eşyaları muhafaza edebilme imkânı da bulunmaktadır. Sadece özel eşyalar için değil, günlük yaşamda sürekli gerekli olan araç – gereçlerin muhafaza edilmesi için de kullanım sağlanabilmektedir. Bu kapsamda her evin şekline uyum sağlamak amacı ile kare, dikdörtgen, yuvarlak, yere yakın veya yerden yüksek gibi pek çok farklı sehpa tasarımı bulabilmek mümkündür.

Sanal Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sanal mobilya gardırop modelleri yatak odalarına şıklık katmak ve kolay kullanım imkanını sunmak amacı ile üretilmektedir. Pek çok farklı çeşidi bir arada bulabilmek mümkün olup, her dekorasyona uygun olacak tasarımlar bulunmaktadır. Açılıp kapanabilen kapaklara sahip modellerin yanı sıra, sürgülü modeller ile de kişilerin alternatif olarak farklı ürünler bulabilme imkânı mevcuttur. Aynalı ya da aynasız, çekmeceli modellerin yanı sıra çalışma masalarına eklenebilen yapıda dolap tasarımları da bulunmaktadır. Modeller arasında seçim yaparken, kullanılacak odaya ve oda içindeki diğer mobilyalara uyumlu bir tercih yapılması, daha estetik bir görünüme olanak vereceğinden dolayı dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer almaktadır. Sanal mobilya yatak odası takımları, pek çok kişinin tercih etmekte zorlandığı mobilyalar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda ürün çeşitliliği ve farklı seçenekler mevcut olduğundan dolayı, seçim yapmak oldukça kolay hale gelmektedir. Bu farklı modeller arasında her yaş ve her mobilya tarzına uygun tasarımlar bulabilmek mümkündür. Yatak odası için gerekli olan tüm eşyaların bir arada bulunması amacı ile geliştirilmiş teknolojilerde ürünleri alıcı ile buluşturmak amaçlanmıştır. Yapı bakımından konforlu ürün tasarımları ile şıklıktan ödün vermeden maksimum rahatlığa ulaşmak mümkün olmaktadır. Sanal mobilya portmanto modelleri; arasında dolaplı ya da askılı pek çok tasarım bulunmaktadır. Kişilerin evde bulunan boş alanına göre seçmesi gerektiği portmanto modelleri arasında pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Portmantolar, ayakkabı ve dış giyim ürünlerini ayrı platformlarda muhafaza etme imkânı sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünün yanı sıra geliştirilmiş kullanışlı ürünlerden bir diğeri ise, sanal mobilya ayakkabılık tasarımları olarak bilinmektedir. İki kapaklı ve dört bölmeli seçenekleri bulunan bu ürün, evin içinde veya kapının önünde kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu ürünün yanı sıra üç kapaklı ve puflu oturma yerine sahip olan ayakkabılık modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hem ayakkabıları muhafaza ederken hem de rahat ayakkabı giyip çıkartmak için oldukça pratik bir ürün olarak bilinmektedir. Sanal mobilya mutfak masası modellerin ise, mutfakta konforun yanı sıra estetik bir görünüm sağlaması da mümkün olmaktadır. Puflu modellerde bulunan dolaplar sayesinde fazla eşyaların kaldırması açısından kolaylık sağlamaktadır. Duvara monte edilerek kullanılacağı zaman açılabilen tasarımları da mevcuttur. Sanal mobilya yorum kısmında pek çok kullanıcının tavsiye ve deneyimlerinden faydalanabilir, ürün memnuniyeti ve tercih kararsızlığı konusunda kullanıcıların tecrübelerinden faydalanılabilmektedir. Ürün modellerini incelemek, özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve ürün çeşitliliğine göre fiyatları incelemek için Trenyol’u ziyaret edebilirsiniz.