İlgili Kategoriler
Fiyat
Materyal
Fonksiyon
Boyut/Ebat
Model
Kapak Sayısı
Dolap Ölçüsü
Fiyat Geçmişi
Çekmece Sayısı
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Banyo Dolabı

" araması için 308 sonuç listeleniyor

Farklı ve Şık Siyah Banyo Dolabı Modelleri Sizlerle

Banyo dekorasyonunun vazgeçilmez öğesi olan banyo dolabı hem işlevsel açıdan hem de sahip olduğu dekoratif şıklık için önemli bir malzemedir. Banyo malzemeleri başta olmak üzere birçok eşyanın yerleştirilmesine olanak sağlayan banyo dolaplarının pek çok tasarımları ve renkleri mevcuttur. Son dönemlerde en çok tercih edilen siyah banyo dolabı diğer aksesuarlarla birlikte banyolarda oldukça modern bir görüntü oluşturur.

Siyah Banyo Dolabı Modelleri

Siyah Banyo Dolabı Modelleri

Siyah banyo dolabı modelleri açısından oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Lavabo altı kapaklı siyah banyo dolabı temizlik malzemesi gibi ürünlerin saklanması için ideal bir dolap modelidir. Sepetli banyo dolabı modelleri ise banyonuzun daha derli toplu görünmesini sağlarken kirli sepeti için ayrı yer açılmasına da gerek bırakmaz. Küçük banyolarda sıklıkla tercih edilen tek kapaklı siyah banyo dolapları estetik oldukları gibi havlu, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, şampuan, sabun gibi malzemelerin rahatlıkla depolanabileceği bir tasarıma sahiptir. Siyah lake banyo dolabı ile siyah mermer ya da koyu renk seramik kaplı bir banyoda oldukça modern bir görünümü yakalamanız mümkün olur. Banyo zemininiz açık renk ise mat siyah banyo dolabı ile kontrast yaratabilirsiniz. Son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih edilen çağdaş ve şık banyo dekorasyonlarında siyah banyo boy dolabı tek kapaklı olması nedeniyle yerden tasarruf etmenizi yardımcı olur. Klasik banyo görünümünden uzaklaşmak isteyen kullanıcılar beyaz banyo dolaplarının yerine daha modern görünüme sahip olan siyah ahşap banyo dolabı tercihinde bulunarak banyolarında farklı bir tarz yaratırlar. Kapaksız raf şeklinde duvara monte edilen dolaplar küçük banyolarda hem yerden tasarruf etmesi hem de pratik kullanım imkanı sunduğu için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Demonte şeklinde olan bu dolaplar duvarda herhangi bir delik açmadan monte edilebilir özelliğe sahip olmaları da ayrı bir tercih nedenidir.

Siyah Banyo Dolabı Özellikleri

Siyah Banyo Dolabı Özellikleri

Banyo nemli bir ortam olduğu için dolap üretiminde kullanılan malzemenin suya dayanıklı olması önemlidir. Siyah banyo dolabı takımı MDF materyal ile tasarlandığından suya karşı oldukça dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Banyoların en önemli aksesuarlarından biri de aynalardır. Banyoda boy aynası koyabilecek bir ortamınız yoksa siyah aynalı banyo dolabı hem farklı tasarımı ile hem de işlevsel olarak size pratik kullanım imkanı sağlar. Yeni nesil banyo dolapları olarak adlandırılan siyah banyo lavabo dolabı gömme özellikte olduğu için banyolarda daha düzenli bir görünüm sergilerken üst dolap bölümüne yerleştirilen aydınlatma sistemi sayesinde de ayna karşısında yapmanız gereken her işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Lavabolu bu banyo dolabının en büyük avantajı dar olan bir banyoda hem ayna, hem dolap hem de lavabonun tek alanda toplanır durumda olmasıdır. Çamaşır makinenizin banyoda konumlandırılması gerektiğinde dolap ihtiyacınızı görmek için makinenizin üzerinde kalan boş alana yerleştireceğiniz banyo dolabına gerekli malzemeleri koyabileceğiniz için farklı bir alanda banyo dolabı koyma ihtiyacınız ortadan kalkar.

Siyah Banyo Dolabı Fiyatları

Siyah Banyo Dolabı Fiyatları

Banyonuzda modern bir görünümü sağlamak için siyah banyo dolap modellerini tercih edebilir ve farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Trendyol banyo dolapları kategorisine göz atarak banyo dolabınızda aradığınız şıklığı ve işlevselliği bu modeller arasından yakalayabilir ve aynı zamanda banyonuz için ihtiyacınız olan diğer aksesuarlara da inceleyebilirsiniz. Banyo dolaplarının fiyatlarını genellikle üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, işçiliği, dolabın büyüklüğü ve tasarımı gibi unsurlar belirler. Sizde ihtiyacınız olan banyo dolabını almak için Trendyol güvenli alışveriş sitesinden zevkinize ve bütçenize en uygun olan modeli seçerek sepete ekleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.