Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat
Materyal
Model
Uyumlu Marka
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Afrodit

" araması için 12108 sonuç listeleniyor

Afrodit Giyim ve Aksesuarları ile Sizlerle

Giyim kuşam konusunda tercihleri belirleyen büyük etkenlerden biri modadır. Moda yıllık değişimler, sezonluk trendler ve birçok farklı etki tarafından yönlendirilir. İnsanların giyim, makyaj ve takı ürünlerini seçimleri genellikle bu trendler ve moda akımlarına göre değişir. Her ne kadar modaya uygun giyinmek, sezonluk trendleri yakalamak giyim konusunda önemli olsa da doğru olan kendi tarzınızı belirlemektir. Kendi tarzınızı oluşturduğunuz zaman kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. İyi giyinen çoğu kişi trendleri takip edebilir. Fakat kendi tarzlarından ödün vermeden modaya uygun giyinebilir. Özellikle son yıllarda hızlı değişen trendler ve moda akımları giyim ile beraber aksesuar tamamlamayı bir bütün olarak görür. Elbiseden eteğe, küpeden kozmetik malzemelerine kadar her nokta tarz oluşturmada önemlidir. Afrodit markası tarafından üretilen kadın giyim ürünleri, makyaj malzemeleri ve takı çeşitleri kendi tarzını oluşturan kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Marka, oldukça geniş bir ürün gamı sunar. Giyimlerden başlayarak kozmetik malzemelerine kadar kadınlara yönelik birçok farklı alanda kendini gösterir. Özellikle Afrodit giyim ürünleri farklı tasarımları ve kendine özgü çizgileriyle dikkat çeker. Fakat markanın kendini gösterdiği bir diğer alan ise takı sektörüdür. Kadınların kendilerini ifade etmek ve kombinlerine son noktayı koymak adına tercih ettiği bu ürünler büyük ilgi görür. Afrodit gümüş takı tasarımlarıyla müşterilerini büyüleyebilir. Birbirinden şık ve gösterişli gümüş takılar, küpeler, kıyafetler ve makyaj ürünleri için websitemizde bulunan modellere göz atabilirsiniz.

Makyaj Malzemelerinde Afrodit Farkı

Makyaj Malzemelerinde Afrodit Farkı

Marka, kadın ürünleri üzerine uzmanlașır. Gümüş takı çeşitlerinden giyim seçeneklerine kadar birçok farklı tasarımı müşterileriyle buluşturur. Markanın yoğun olarak talep gören ürünleri makyaj malzemeleridir. Marka, kendi tarzını oluşturan kadınların yoğun ilgi gösterdiği ürünlere sahiptir. Fark edilmeyi seven, girdiği ortamlarda dikkat çekmek isteyen kadınlara hitap eder. Afrodit rimel dolgun kirpikleri seven kadınlar içindir. Markanın rimelleri kirpikleri besler. Kirpiklerin olduğundan dolgun ve uzun görünmesini sağlar. Bakışlarınızın derinleşmesine, gözlerinizin iri görünmesine yardımcı olur. Kozmetik ürünlerinde ihtiyacınız olan hemen her birini bulabilirsiniz. Afrodit Paris far paleti geniş renk aralığı sayesinde kadınların öncelikli tercihlerinden biri olur. Renk tonları oldukça dolgun olan bu paletler gözleri iri ve çekici gösterir. Renkleri pürüzsüz olarak hazırlanan farların renk dağılımı homojendir. Bu sayede renk içerisinde farklı tonların oluşumu engellenerek muhteşem bir makyaj yapmanız sağlanır. Makyaj kadınların kendini ifade etme biçimlerinden biridir. Ruh haline, kişiliğe, mevsime ve hatta günün saatine göre kadınların tercihleri değişebilir. Bu sebeple, makyaj yapmak kadınlar için önemli olabilir. Fondöten makyajın alt katmanını oluşturan, cilt rengini tek ve pürüzsüz hale getiren ve kusurları örten önemli bir üründür. Bunu bilen Afrodit Paris fondöten ürünleriyle kadınların makyajlarında kusursuzluk sağlar. İyi bir fondöten olmadan makyajda kusursuzluk yakalanması zordur. Bu sebeple marka ürettiği fondötenlerde kusursuz homojenlikte renk tonu oluşturur. Buna iyi dağılmış topaklanmayan malzemeler de eklenince makyajlarınızda istediğiniz duyguyu yakalayabilirsiniz. Makyajın önemli aşamalarından biri de kirpiklerdir. Afrodit maskara sayesinde kirpiklerinizi uzatmak, kıvırmak ve koyu hale getirmek çok kolaydır. Afrodit marka rimel kullanarak gözlerinize ve kirpiklerinize istediğiniz derinliği kazandırabilirsiniz. Makyaja eşlik eden bir diğer detay ise ojelerdir. Ojeler kadınların bütün kıyafetlerinde ve makyajında oluşturduğu son nokta gibidir. İyi bir oje elin bütün güzelliğini ortaya çıkarırken parmaklardaki kusurları da yok eder. Afrodit Paris oje çeşitleri canlı renkleri, dayanıklı yapısı ve homojen dağılan tonuyla kadınların sevdiği ürünler arasındadır. Uygun fiyatlı makyaj malzemelerine ulaşmak, avantajlı imkanlarla İnternetten hızlı alışverişin tadını çıkarmak için markanın ürünlerine göz atabilirsiniz.

Afrodit Fiyatları

Afrodit Fiyatları

Afrodit ürünleri arasında yer alan kozmetik malzemeleri, kıyafetler ve takılar uygun fiyatıyla dikkat çeker. Markanın kadın giyim ve makyaj üzerine sahip olduğu deneyim ürün tasarımlarında kendini belli eder. Afrodit elbise modellerinde koyu ve iddialı tonları tercih eder. Kimi zaman canlı renklere de yer veren marka, özellikle iddialı giyinmeyi seven kadınların ilk adresleri arasındadır. Afrodit Paris serisi ise markanın makyaj ürünlerini temsil eder. Fondötenden rimele, ağda ürünlerinden maskaralara kadar hemen her çeşit makyaj malzemesini uygun fiyatlarla bulmanız mümkündür. Afrodit Paris eyeliner çok beğenilen ve sevilen ürünlerden biridir. Eyeliner, gözün çevresine uygulanır. Göz çevresinde değişik etkiler yaratılmasını sağlayan kaleme verilen isimdir. Modern çağın sürmesi olarak tanımlanabilecek olan bu ürünlerle gözlerinize çok farklı havalar katabilir, bakışlarınızı derin ve alımlı hale getirebilirsiniz. Kadın makyajının vurucu olan noktası dudaklara uygulanan rujdan geçer. İddalı olmak isteyen bir kadın doğru ruju kullanmalıdır. Rujda renk yoğunluğu, rengin pürüzsüzlüğü ve tonun eşit dağılması çok önemlidir. Afrodit Paris ruj çeşitleri canlı renkleri ve dikkat çeken tonlarıyla kadınların büyük beğenisini kazanır. Makyajında ve kıyafetinde kendi tarzını oluşturan kadınlar, kendine güvenebilir. Afrodit Paris far göz makyajı açısından olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Göz kapağına sürülerek uygulanan far çeşitleri yoğun renklere sahiptir. Farlar, pigmentli yapısı ve homojen renk dağılımı sayesinde sevilir. Afrodit Paris makyaj ürünleri kaliteli malzemeleri, canlı renk tonları, pürüzsüz görünen uygulamalarıyla ve uygun fiyatıyla kadınların beğenisini kazanır. Eğer sizin de uygun fiyatlı ve kaliteli makyaj malzemelerine ihtiyacınız varsa Trendyol’da bulunan Afrodit ürünlerini inceleyebilir, yorum ve beğenilere bakarak sizin için uygun olan seçeneklere karar verebilirsiniz.

Afrodit Ürünleri Trendyol’da

Afrodit Ürünleri Trendyol’da

Afrodit Türkiye ürünleri makyaj malzemeleri, gümüş ağırlıklı takılar ve iddialı kıyafetlerden oluşur. Giyim alanında başarılı tasarımları bulunan marka, iddialı kadınların ve kendine güvenen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Afrodit marka olarak takı sektöründe olduğu gibi makyaj sektöründe de iddialıdır. Markanın Paris serisiyle sunduğu makyaj malzemeleri müşteriler tarafından büyük ilgi gören ürünler içerir. Maskaradan fondötene, rujdan ojelere kadar hemen her çeşit makyaj malzemesi bu seride bulunur. Afrodit Paris boncuk ağda kısa tüyleri bile acısız bir şekilde almanızı sağlar. Boncuk ağda, diğer epilasyon yöntemlerine göre az acıtması nedeniyle birçok kadın tarafından tercih edilir. Afrodit Paris kozmetik ürünlerini uygun fiyatlarla Trendyol’da bulabilirsiniz. Aynı zamanda yorum ve beğenilere bakarak sizin için uygun olan ürüne karar verebilir, merak ettiğiniz konulara cevap bulabilirsiniz. Afrodit Paris yorum ve öneriler açısından olumlu yönde puan alır. Marka kaliteli ürünlerinin yanında uygun fiyatlarıyla da dikkat çeker. Makyaj malzemeleri sık sık alınan ve sürekli ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Günümüzde kadınlar için zaruri ihtiyaçlar listesine dahildir. Bu sebeple bu tarz ürünlerin uygun fiyatlı olması avantaj yaratır. Makyaj her yönden kadınların kendilerini dışa vurma biçimidir. Dışarıdan bakıldığında ilk izlenim giyim, takılar ve makyajdan alınır. Bu sebeple her kadınlar makyaj konusuna önem verir. Afrodit Paris dipliner çeşitlerini uygun fiyatlarla Trendyol’da bulabilirsiniz. Dipliner aynı eyeliner mantığıyla uygulanan ve kirpik diplerine sürülen bir malzemedir. Bu malzemeler sayesinde gözlerinizin etrafına derinlik katacak çizgiler oluşturabilir, dolgun görünen gözlere sahip olabilirsiniz. Markanın makyaj malzemelerinin yanı sıra giyim ürünlerine ve aksesuarlarına da Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.