placeholder
"

Ahm

" araması için 810 sonuç listeleniyor

AHM

AHM ile Balıklarınız Uzman Kadrolara Emanet

AHM, akvaryum balığı yemi sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Ürünlerinin uluslararası standartlarda olmasının yanı sıra çevreye duyarlı ve gelişen teknolojiyi kullanan bir firma olarak öne çıkmaktadır. Marka tatlı su, tuzlu su ve havuz balıklarına yönelik yem ürem yapmaktadır. Balıklar protein, karbonhidrat, yağ, mineraller ve vitaminlere ihtiyaç duymaktadırlar. Proteinlerle kemik ve kas gelişimi sağlanırken karbonhidratlarla enerji sağlanmaktadır. Aynı zamanda vitaminlerle de direnç ve kemik güçleri artmaktadır. AHM granül yemler de suyun orta katmanlarında yaşamsal faaliyetlerini sürdüren sırt ve karın çizgileri eğik, ağızları çıkık süs balıkları için temel bir besin kaynağı olması hedefiyle üretilmektedir. Aynı zamanda tuzlu su, havuz balıkları için de uygun olan yemlerdir. İçeriğini koruyarak yumuşayan bu yemler suda yavaşça batmaktadır. Balığın beslenebilmesi için de suyun orta katmanlarında asılı kalmaktadır. AHM balık yemleri suyun orta katmanlarına yaşayan süs balıklarının gelişimine katkı sağlayan bu yemler ideal bir besin kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Gelişen teknoloji kullanarak üretilen bu yemler akvaryum balıkları için ideal bir yem çeşidi olarak dikkat çekmektedir. Goldi Mix Granula markanın öne çıkan balık yemleri arasındandır. Bu ürün iki farklı karışımdan oluşmaktadır. Balıkların doğru beslenmesine yarar sağlaması hedefiyle üretilmiştir. Enerji ve vitamin yönünden zengin olan bu yem, sağlıklı ve dengeli beslenme olanağı sunmaktadır. Bu yemler, günde 2 defa olmak üzere balıkların 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. Ürünün 15 gram, 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre ve1000 mililitre seçenekleri bulunmaktadır. Markanın öne çıkan bir diğer ürünü ise Cichlid Green Granulat’tır. Bu ürün Afrika Cichlid balıkları için üretilmiş granül bir yemdir. Cichlid balıklarının ihtiyaçlarına ve alışkanlıklarına uygun olarak üretilen bu balık yemi, dengeli miktarlarda vitamin, doymamış yağ asitleri ve karotonidler içermektedir. Bu ürün, balıkların sağlıklı büyümelerini desteklemesi hedefiyle üretilmiştir. Bağışıklık sistemini güçlendiren bu ürün balıkların göz alıcı renkler almasını sağlamaktadır. Günde 2 defa olmak üzere balıkların 2-3 dakikada tüketebileceği kadar verilmektedir. Ürünün 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gramlık ambalaj seçenekleri bulunmaktadır.

AHM ile Her Balığın İhtiyacına Göre Özel Çözümler

AHM balık yemi çeşitleri arasında her balığın ihtiyaç ve alışkanlıklarına göre farklı ürün yelpazesi sunan bir markadır. Bu ürün, Tanganyika Granula da Tanganyika göllerindeki alglerle beslenen cichlidler için çok zengin hammaddelere sahiptir. Bu ürün cichlid balıklarının protein ve özel aminoasitlere duydukları ihtiyaçlar dikkate alınarak üretilmiştir. İçeriğinde bulunan stabilize edilmiş C vitamini balıkların hastalıklara karşı direncini artırarak korunmalarını desteklemektedir. Akvaryum balıkları için tam bir yem olarak öne çıkan bu ürün, balıklara günde 2 defa olmak üzere 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gramlık ambalaj seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Malawi Cichlid Granulat Color markanın öne çıkan bir diğer balık yemidir. Cichlid türlerinin ve diğer süs balıklarının ana besini olarak öne çıkan bu yem, yüksek oranda protein içermesiyle öne çıkmaktadır. Balıkların doğal ortamlarında olduğu gibi sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlarken, renklerinin göz alıcı olmasını sağlamaktadır. Bu yem bu balık türlerinin bütün hayati besin maddelerini, minerallerini ve vitaminlerini içermesiyle öne çıkmaktadır. Bu ürün 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gram ambalaj seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. Markanın öne çıkan ürünleri arasında etçil süs balıkları için üretilen Malawi Cichlid Granulat bulunmaktadır. Balıklara, günde 2-3 defa olmak üzere 2-3 dakika içerisinde tüketebilecekleri kadar verilmektedir. 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gram ambalaj seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. AHM yem çeşitleri arasında öne çıkan bir diğer balık yemi de Cichlid Large XL Chips’tir. Özellikle papağan balıkları ve iri cichlid cinsleri için geliştirilmiş granül yem seçeneklerinden birisidir. Özenle seçilen hammaddeler balıkların yaşamsal ve özel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dengelenmiştir. Yemlerin içerisinde bulunan doğal renklendiriciler sayesinde balıkların çok kısa sürelerde göz alıcı renklere kavuşmasını sağlamaktadır. Günde 2 defa olmak üzere 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gram olmak üzere 5 farklı ambalaj boyutu seçeneği bulunmaktadır.

Balıkların Enerji İhtiyacını AHM ile Karşılayın

Birçok farklı çeşitte ve farklı balık türlerine yönelik yem seçeneği sunan marka, balıkların sağlıklı gelişimine katkı sağlamak amacıyla üretim yapmaktadır. Balıkların ihtiyacı olan enerji ve proteini sağlamalarının yanında içerisinde bulunan doğal renklendiriciler sayesinde balıkları doğal ortamlarındaymışçasına parlak renklere kavuşturmaktadır. Bunların yanı sıra AHM sarımsaklı yem üretimiyle dikkat çekmektedir. Spirulina & Garlic Granulat adıyla kullanıcının ilgisine sunulan bu yem tüm süs balıkları için uygundur. Bu yem balıkların daha renkli görünmesini sağlarken hastalıklara karşı daha dirençli olmasına da yol açar. Aynı zamanda bağırsak faaliyetlerini düzenleyen bu balık yemi, balıkların renklerinin göz alıcı olmasını sağlamaktadır. Akvaryum balıklarına verilmesi amacıyla ideal bir yemdir. Günde 2 defa olmak üzere; balıkların 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gram ambalaj seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. Markanın öne çıkan yemleri arasında High Energy Granulat bulunmaktadır. Bu balık yemi, orta ve dip bölgelerde yaşayan tüm balıkların ihtiyacını karşılamak üzere üretilmiştir. Boşaltma, temizleme, paketleme, hammadde siloları, kırıcı, mixer, extruder, kurutucu, yağlayıcı, soğutucu, tam otomatik paketlemenin yanı sıra üretimde de dikkatli bir süreç izlenmektedir. Omega yağ asitleri, aminoasitler, vitaminler ve elementleri barındıran bu yem balıklara sağlık katmaktadır. Su kirletme oranını düşürmesiyle öne çıkan bu balık yemi balıkların; günde 2 defa olmak üzere 2-3 dakika arasında tüketebileceği miktarda verilmektedir. Bu balık yemi, 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gram ambalaj seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. Bir ürünün alımı konusunda, alıcılar kullanıcı yorumlarını da takip etmektedirler. Bu sebeple kullanıcı yorumları da ayrı bir önem taşımaktadır. Balık yemi ürünlerinde de alıcılar kullanıcı yorumlarını önemsemektedirler. Balık yemi ürünleri enerji ve sağlık değerlenmesi olmak üzere toplamda 2 kategoride değerlendirilmektedir. AHM yem yorum ve geri bildirimlerinde de kullanıcılar memnuniyetlerini belirtmektedir. Markanın öne çıkan bir başka yem çeşidi ise Red Green Granulat’tır. Bu ürün süs balıkları için uygun bir yemdir. Hastalıklara karşı korumayı artıran bu balık yemi, balıkların sağlıklı gelişimine de katkı sağlamaktadır. Akvaryum balıkları için ideal olan bu balık yemi, günde 2 defa olmak üzere 2-3 dakikada tüketebilecekleri miktarlarda verilmektedir. Bu balık yemi çeşidi 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gram ambalaj seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır.

AHM ile Balık Çeşitlerine Özel Yemler

Lepistes balıkları ev tipi tatlı su akvaryumlarına veya birçok ortama uyum sağlayabildikleri için yetiştiriciliği oldukça popülerdir. Bilinen 300 farklı lepistes cinsi olduğu bilinmektedir. AHM lepistes yemi çeşitlerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın öne çıkan bir diğer mama türü de Guppy Fish Granulat’tır. Bu mama lepistes balıkları için üretilmiştir. Lepistes cinsi balıkların günlük beslenmelerine uygun olan bu yem, küçük tanelidir. Aynı zamanda suyun yüzeyinde veya ortalarında yüzen bir granül yemdir. İçeriğinde bulunan yüksek kaliteli maddeler, vitaminler ve mikro elementler lepistes cinsi balıkların günlük beslenme ve enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Akvaryum balıkları için ideal bir yem olarak dikkat çeken bu ürün, balıklara günde 2 defa ve 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. 100 mililitre ve 250 mililitre olmak üzere 2 farklı ambalaj seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Markanın farklı türlere yönelik ürettiği balık yemleri de mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de Discus balıkları için ideal olan Bits Discus Granulat’tır. Discus, canlı renkleri vücut biçimleriyle akvaryum yetiştiriciliğinde oldukça popüler olan bir başka balık türüdür. Bu balıklar özel bakım istemektedir. Bits Discus Granulat da bu balıklar için ideal bir yem türü olarak öne çıkmaktadır. Vitamin açsından zengin olan bu yem, dikkatli hammadde seçimi ve karışımıyla hazırlanmaktadır. Ürün yüksek kalite hedefiyle üretilmektedir. Bu yem, sağlık ve sindirimi kolay olmasının yanı sıra sindirimi kolaydır. Renklendirmeyi artırmada etkili olan balık yemi doğal mineraller açısından da zengindir. Bağışıklık sistemini güçlendirerek büyümeyi hızlandırmaktadır. Aynı zamanda tüm akvaryum balıkları için ideal bir yem olmasıyla da öne çıkmaktadır. Balıklara günde 2 defa olmak üzere 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. 15 gram, 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 3000 gram olmak üzere 6 farklı ambalaj boyutuyla kullanıcının ilgisine sunulmuştur.

AHM ile Geniş Ürün Seçenekleri

AHM Japon balık yemi çeşitlerini de balık türlerine özgü üretilen ürünler kategorisinde kullanıcının ilgisine sunmaktadır. Koi Mai Sticks de japon balıkları için üretilmiş bir yemdir. Bu yem yüksek kalitede hammaddeden üretilmektedir. Sindirimi kolay bir balık yemi olmasıyla öne çıkmaktadır. Doğal mineraller açısından zengin olan bu yem balıkların sağlığını korurken hastalıklara karşı direnci de yükseltmektedir. Akvaryum ve havuz balıkları için ideal bir yem olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu yemler günde 2-3 defa olmak üzere balıkların 2-3 dakika gibi bir süre içerisinde tüketebilecekleri kadar verilmektedir. Bu ürün, 1000 mililitrelik ambalajlarda kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Marka balık yemlerinin yanı sıra yine bir su canlısı olan ve son dönemlerde yetiştiriciliği artmış olan kaplumbağalara yönelik yemler de üretmektedir. AHM kaplumbağa yemi olarak adlandırılan Turtle Sticks Food da bu ürünlerden bir tanesidir. Tüm önemli vitaminleri ve aminoasitleri içinde barındıran bu yem, pelet yemler, kalsiyum ve diğer mineraller açısından zengin olmasıyla dikkat çekmektedir. Günde 2 defa olmak üzere su kaplumbağalarının 2-3 dakikada tüketebilecekleri miktarlarda verilmektedir. 15 gram, 100 mililitre, 250 mililitre ve 1000 mililitre olmak üzere 4 farklı ambalaj boyutunda kullanıcıya sunulmaktadır. Markanın öne çıkan bir başka kaplumbağa yemi ise Gammarus Turtle’dır. Bu ürün kaplumbağaların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak kurutulmuş olmasının yanı sıra sterilize edilmiştir. Bu ürün doğal formunu korumaktadır. Hijyenik ortamda işlenerek paketlendiği için bateri barındırmamaktadır. Bu yem kaplumbağalara günde 2 defa tüketebilecekleri miktarda verilmektedir. 100 mililitre, 250 mililitre ve 1000 mililitre olmak üzere toplamda 3 farklı ambalaj boyutu seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. AHM modelleri açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Koi & Gold Fish Foof Natural de öne çıkan bir başka yem çeşididir. İçeriğinde buluna vitaminler ile balıkların sağlığını ve direncini desteklemektedir. Bu ürün balıklara günde 2 defa olmak üzere tüketebilecekleri miktarlarda verilmektedir. 250 ve 1000 mililitrelik ambalaj boyutu seçenekleriyle kullanıcıların ilgisine sunulmuştur.

AHM Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

AHM fiyatları alınacak ürünün özelliklerine ve adedine göre değişmektedir. Birbirinden farklı olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, her ihtiyaca yönelik seçenekler sunmaktadır. Alıcılar, kalite ve sağlık performansının yanı sıra fiyat performansını da önemsemektedirler. Markanın öne çıkan modelleri arasında tuzlu su balıkları için üretilen Spirulina Flake bulunmaktadır. Otçul balıkların günlük beslenmelerinde kullanılmalarının yanı sıra etçil balıklar için de uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Bu yemler içinde bulunan spirulina algleri sayesinde balıkların kabızlık ve sindirim sistemi enfeksiyonlarına karşı daha dirençleri olmasını sağlamaktadır. Balıkların günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayan bu yem, akvaryum balıkları için idealdir. Günde 2 defa olmak üzere balıkların 2-3 dakikada tüketebilecekleri miktarda verilmektedir. AHM bitkisel yemleriyle de öne çıkmaktadır. Etta Granulat da bu ürünlerden bir tanesidir. Bu yem, protein değerlerinin yüksek olması sebebiyle renklendirmeyi artırmaktadır. Bu yemler günde 2 defa olmak üzere 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. 15 gram ve 100 mililitre olmak üzere 2 farklı ambalaj ebatı seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Markanın bir diğer öne çıkan ürünü ise Natural Cichild Granulat’tır. Bu ürün, Malawi ve Tanganyika Cichlid balıklarına verilmek için üretilmektedir. Tamamen doğal olan bu ürün herhangi bir renk ve katkı maddesi bulundurmamaktadır. Hastalıklara karşı direnci artırmasının yanı sıra bağırsak faaliyetlerini düzenleyerek kabızlığı engellemektedir. Bu yem, günde 2 defa olmak üzere; balıkların 2-3 dakikada tüketebilecekleri kadar verilmektedir. Bu ürün 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre ve 1000 mililitre ambalaj seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. AHM pul yem konusunda da balık yemi çeşidi üretimi yapmaktadır. Markanın öne çıkan yem çeşidiyse Tropical Mix Flake’tir. Bu ürün yüksek kalitede etçil ve bitkisel hammaddeleri içeren ve balıklar için hazırlanmış pul yemdir. Bu balık yeminin içeriğinde bulunan vitaminler ve mikro elementler balıkların dengeli beslenmesine ve gelişimine katkı sağlamaktadır. Akvaryum balıkları için ideal bir yem olarak öne çıkmaktadır. Balıklara günde 2 defa olmak üzere 2-3 dakikada tüketebilecekleri miktarda verilmektedir. 100 mililitre, 250 mililitre, 500 mililitre, 1000 mililitre ve 2000 mililitre olmak üzere 5 farklı ambalaj seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Siz de markanın ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.