"

Ahşap Avize

" araması için 7641 sonuç listeleniyor

Sağlam ve Dekoratif Ahşap Avize Çeşitleri Trendyol'da!

Evlerin ve ofislerin gözdesi konumundaki ahşap avizeler bulunduğu ortama kattığı doğal görünüm sayesinde rahatlatıcı bir etkiye de sahiptir. Pek çok farklı tasarımıyla ön plana çıkan ürünler, aynı zamanda şık bir görüntü sunar. Rahat bir kullanıma ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Yüksek kalitede ve dayanıklı yapıda üretilir. Uzun yıllar rahat bir kullanım sağlar. Genel itibariyle üretiminde doğal ürünler kullanılır. Bunlara el işçiliği ile çeşitli şekiller verilir ve ahşap avize modelleri elde edilir. Evinize, ofisinize, bahçenize uygun farklı tasarımlar ile geniş bir tercih ve beğeni yelpazesi sunar. Dayanıklı yapısının yanı sıra özellikle doğal malzemelerden hazırlanan ürünlerin üzerine uygulanan işlemler, vernik ve koruyucular sayesinde aydınlatıcı dış etkenlerden etkilenmez. Yapılan farklı şekillendirmeler ile herkesin zevkine uygun bir tasarım bulunabilir. Ahşap sarkıt avize bu noktada sık tercih edilen modeller arasında değerlendirilebilir. Belli ölçüde rahat ışık yayması amacıyla üretilen aydınlatıcıların birçoğu ayarlanabilir yapıda hazırlanır. Uzatmasını istediğiniz ölçüde siz belirleyebilirsiniz. Ayrıca tek bir lamba haznesi bulunduğu gibi bazı tasarımlarda birden fazla lamba takılabilme özelliği de bulunur. Ahşap LEDli avizeler ise ara koridorları ya da ufak mekanları aydınlatabilmek amacıyla tasarlanır. Oldukça şık ve tatlı bir görüm sunar. Dekoratif amaçlı olarak kullanılabilir. Trendyol üzerinden almak istediğiniz mekana uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

Şık Görünüm Sunan Modeller

Şık Görünüm Sunan Modeller

Kullanışlı yapısı ile tercih edilme sıklığı her geçen gün artan ahşap halatlı avizelerin takılması ve kullanılması oldukça kolaydır. Kendisi sağlam yapıda üretildiği gibi tasarımının tamamlayıcısı olan halat da oldukça dayanıklıdır. Ürünlerin pek çok farklı modeli ve çeşitli yerler için hazırlanan yapıları bulunur. Ahşap tavan avizeleri özellikle geniş mekanı aydınlatmak için tercih edilen modeller arasında yer alır. Şık görünümü ve doğal tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Her mobilya ve renk ile uyum gösterir. Kullanımı ve temizlenmesi oldukça kolaydır. El işçiliği ile oluşan farklı modelleri bulunur. Kullanım yeri, zevk ve mobilya uyumuna göre tercih edilebilir. Ahşap boncuk avize farklı görünümü ve oldukça şık tasarımı ile göz alıcı konumdadır. Bulunduğu alana farklı bir hava katar. El yapımı ürün severlerin gözdesidir. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan ahşap avize fiyatları ile de uygunluk gösterir. Model, boyut ve işçiliğe göre ücretinde farklılıklar görülebilir. Her bütçeye uygun bir tasarım bulunur. Sarkıtma olarak hazırlanan ürünler, aydınlatma alanının da geniş olması sebebiyle genellikle büyük odalarda kullanılır. Ahşap salon, balkon avize bu tasarımlar içerisinde yer alır. Geniş yüzeylerde ve açık alanlar da rahatlıkla kullanım sağlanır. Doğal yapısı sayesinde bulunduğu ortama bir rahat bir hava katar. Tekli ahşap avizenin dar ortamlarda kullanılması önerilir. İşlevini bu yerlerde çok rahat ortaya koyar. Tasarımlar işlem esnasında oldukça titizlik ile hazırlanır. Çeşitli şekillerle dizayn edilen yapılarının yanı sıra üzerlerine sürülen vernik ve koruyucular sayesinde oldukça dayanıklıdır. Ahşap detaylı avizeler de oldukça satışı yüksek modeller arasında değerlendirilir. Hafif yapısı sayesinde takılması ve kullanımı kolaydır. Bu modelleri Trendyol’dan inceleyebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ara hol gibi dar ama uzun yerlerde genellikle tercih edilen model ahşap rustik avizedir. Tekli modeli olduğu gibi ikili ve üçlü yapıları da mevcuttur. Hafif bir yapıdadır. Farklı renkte ampul takılabilir. Ahşap dekoratif duvar avize çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Duvardan yansıtmalı bir aydınlatmayı evinizde kullanabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Ahşap Avize Yorumları

Beğeni Toplayan Ahşap Avize Yorumları

Doğal bir ürün kullanmak istemeyenler için üretilen ahşap görünümlü avize farklı bir tercih olarak sunulur. Doğal yapılarıyla birebir özelliğe sahip ürün oldukça hafif bir yapıdadır. Özellikle takılması konusunda dekoratif bir hava katması için halat ya da ahşap ipli avize tercih edilir. Dayanıklı ve sağlam bir yapı sunmasının yanı sıra dekoratif olarak da oldukça şık ve tamamlayıcı bir görünüm sunar. Aydınlatma ürünleri ihtiyacı göre farklı boyutlarda üretildiği gibi birden fazla lamba takılan bir şekilde de üretilir. Tekli tasarımların yanı sıra ikili ahşap avize de oldukça sık tercih edilen modeller içerisinde gösterilir. Yan görünümü ile oldukça sade ve şık bir görünüme sahiptir. Farklı ve alışılmamış modeller isteyen müşteriler için üretilen ahşap dümen avize, dikkatleri üzerine çeker. Bulunulan ortama farklı bir hava katmak isteyenlerin tercih edebileceği nitelikte bir üründür. Beyaz, siyah ahşap avize sık tercih edilen renkler içerisinde yer alır. Her mobilya ve renk ile uyum sağlar. Birden fazla çeşidi ile müşterilerine geniş bir yelpazede sunulan ahşap tekerlek, pervane, küp avizeler şık ve değişik tasarımları ile göz doldurur. Takıldıkları alanın havasını değiştir ve oldukça dikkat çekicidir. Kendi zevkinize uygun birçok ahşap ev avizelerini Trendyol üzerinden inceleyerek, satın alabilirsiniz. Farklı modeller ve indirimli fiyatlar ile kendi beğeni ve bütçenize göre tercih yapabilirsiniz. Ahşap desenli avizeler oldukça sık tercih edilmekle birlikte çeşitlerinin çokluğu ile de tercih etmede birçok seçenek sunar. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilir nitelikte hazırlanır. Orjinal sevenler için doğal ahşap avizeler üretilir. Gerçek ağaçtan yapılan ürünler yapılan işlemler sonucu dayanıklı ve dış etkenlere karşı korunaklı bir hal alır. Birbirinden farklı modellerin tamamını Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Otantik ahşap avize doğal ortam severlerin gözde ürünleri arasında yer alır. El işçiliği sonrası değişik modeller ortaya konulur. Oldukça geniş bir tasarım yelpazesi olan aydınlatma ürünleri içerisinde her beğeniye uygun bir model bulunur. Ahşap kütük avize bunlardan biridir. Doğallığı görüntü ve ürün yapısı olarak üst seviyede yaşamak isteyenler tarafından tercih edilir. Doğal yapıda olması sebebiyle ağır bir yapıya sahiptir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olarak üretilir. Değişik yapıda pek çok el işlemesi yapı bulunur. Ahşap yıldız avize en gösterişli yapılardan biridir. Yıldız şeklindeki tasarımı ile göz doldurur. Geniş alanlarda kullanılması tavsiye edilir. 3’lü, 4’lü ahşap avizeler de büyük mekanları aydınlatmak İçin kullanılır. Duy kısmına istenilen boyutta ampul takılabilir. Bulunduğu ortamda otantik bir hava isteyenler için özenle tasarlanan ahşap hasır avize oldukça büyüleyicidir. Ortama kattığı deniz havası ile rahatlama hissi yaratır. Geniş metrekareye sahip alanlar için büyük ahşap avizeler tercih edilir. Bunlar üzerine takılan ampul ile geniş çevreleri aydınlatabilirler. Birden fazla tasarlanan ahşap üçgen, kare, yuvarlak avize modelleri her ortama ve beğeniye uygunluk sağlar. Dayanıklı bir yapıda üretilir. Üretimi esnasında alınabilen darbelere karşı dayanıklı ve korunaklı bir hale getirilir. Eskitme sevenler için hazırlanan retro ahşap avize bulunduğunuz zamandan sizleri çok eskilere götürebilir. Bulunduğunuz mekanın havası üzerinde kullanılan aydınlatma aracının etkisi oldukça önemlidir. Ayaklı ahşap avize de gece lambası etkisi saha loş ve geniş yüzeyi aydınlatmasıyla tercih edilen modeller arasındadır. Oldukça kullanışlı yapısıyla öne çıkar. Ahşap avize yorumları dikkate alınarak tercih yapılması önerilir. Birinci elden detaylı bilgi alınmasını sağlar. Ahşap avize satın almak için Trendyol’dan ürünlere göz atabilirsiniz.

Ahşap Avize Hangi Ağaçlardan Üretilir?

Ahşap avizeler mekân dekorasyonunda önemli parçalar arasında yer alır. Aydınlatma ve ferah bir görünüm elde etmek için farklı modellerde avizelerden yararlanılabilir. Ahşap avizeler çam, meşe, kayın ve maun ağaçlarından üretilir. Çam ve meşe ağaçlarından üretilen modeller sağlamlıkları nedeniyle büyük oranda tercih edilir. Kayın ağacı daha esnek olduğu için kıvrımlı modellerde tasarımcılara büyük fayda sağlar. Ayrıca bazı modellerde ahşap malzeme, cam, plastik, metal gibi farklı materyallerle birleştirilir. Seçim yaparken avizenin asılacağı odanın dekorasyonun ahşap avizeye uyum sağlaması önem kazanır. Açıktan koyuya değişkenlik gösteren renk tonları her yaştan kişinin beğenisini kazanmayı hedefler. Binlerce seçenek arasından kendi zevkinize uygun olan renk tonunu ve şekli seçmeniz mümkündür. Doğal ağaçtan üretilen ve cilalanan ürünlerin kullanıldığı alanların ısısının ortalama olması önerilir. Şeffaf vernikle üstünden geçilen ürünlerin parlaklıkları da birbirinden değişkenlik gösterir.

Ahşap Avize Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap avize almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı unsurlar bulunur. Bahsi geçen ürünün kullanıldığı alanın genişliği, dekorasyonun diğer parçaları, üretim materyali, hangi şeklin ve rengin istendiği gibi özellikler seçim sırasında önem kazanır. Doğrudan ahşap rengi olan avizelerin yanı sıra renkli boyalarla süslenen modeller de bulunur. Üretim materyalinin doğal ağaç olması uzun süre kullanım için önemlidir. Odaya otantik bir hava katan ahşap avizeler farklı oranda aydınlatma sağlar. Karanlık ve loş odalar elde etmek isteyen kişilerin küçük lambalı modelleri seçmesi önerilir. Aydınlık bir ortam istiyorsanız büyük tavan modellerini inceleyebilirsiniz. Alanın genişliğine göre birden fazla seçilebilen avizeler, salon, banyo, mutfak ve ofislerde kullanmak için uygundur. Genel ya da lokal aydınlatma yapılabilen ürünler hemen herkesin zevkine hitap eder.

Ahşap Avize Modelleri Nelerdir?

Ahşap avizeler masa, tavan, duvar ya da yere konabilen farklı boyutlarda dekorasyon ürünleridir. Lambader, led, floresan gibi çeşitleri olan avize modelleri ev ya da ofislerin tüm odalarına uyum sağlar. Sarkıt avize modelleri geometrik ya da sanatsal şekillerden oluşur. Çoklu ya da tekli avize olarak satın alabileceğiniz aksesuarlar antre, balkon ve banyoların aydınlatılması için idealdir. Kullanıldığı alanı şık ve zengin gösteren halat avize, farklı bir ambiyans isteyen kişilere hitap eder. Sebze, çiçek, hayvan ve soyut tasarımları olan ahşap avize modelleri küçükten büyüğe herkesin ilgisini çekmeye odaklanır. Kolay temizlendiği için hijyenik bir ortam sunar. Açık alanda kullanıma da uygun olan abajur avize modelleri ağaçtan oluştukları için son derece dayanıklıdır. Yaşam alanlarınızı doğal parçalarla bütünleştirmek ve çalışma alanınızı estetik bir görünüme kavuşturmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Klasik, romantik ve modern görüntüler oluşturmak için özel olarak tasarlanan ahşap avize modellerini inceleyerek kendi zevkinize uygun olan aydınlatma aracını satın alabilirsiniz.