"

Apliqa Avize

" araması için 1817 sonuç listeleniyor

Apliqa Avize

Evinizin Havasını Değiştiren Apliqa

Yaşam alanı içinde olmazsa olmaz olarak kabul gören avize çeşitleri, sadece yaşadığınız alanının aydınlatılması için değil, dekorasyonun tam bir uyuma kavuşabilmesi adına önemli bir role sahiptir. Apliqa avize, aydınlatma ürünleri içinde yaşam alanınıza görüntü açısından değer katan bir üründür. Evlerde ve ofislerde kullanılan stillere bakıldığı zaman her birinin işlevsel olduğu görülür. Çünkü bu alanda kullanılan ürünler dekorasyona hitap edecek tarzdadır. Apliqa, yaşamınıza etki eden aydınlatmanın her tarzını kendinde taşıyarak sizlere bu konuda yardımcı olur. Aydınlatma sektörü içinde ünlü markalar arasında yer alan Apliqa, tasarladığı ürünlerle mekanlara şıklık katar. Marka içinde normal avize, sarkıt ve aplik olarak birçok model yer alır. Sadece kullanacağınız alanın dekorasyonunu göz önünde tutarak gerekli ürün seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yalnızca bir ürün değil kalite tercihini de bu marka ile gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli aydınlatmalar uzun süreli kullanımlarda yanınızda olur. Size bu alanda kullanım garantisi sunulur ve sık sık değiştirmenize gerek bile kalmaz. Kaliteli olmayan ürünler zamanla rengini kaybeder. Kırılma ve çatlak meydana gelir. Eğer sarkıt şeklinde ise belli uzuvları kopar. Ancak kaliteli ürünler size bu tür zorlukları yaşatmaz. Apliqa LED avize gelişen bir teknolojik yapıyla üretilir. LED, yarı iletken olan diyodun fosforlu bir kılıf ve elektrik akımıyla yaptığı ışıma sonucu aydınlatmayı gerçekleştirir. En önemli avantajı tasarruf sağlamasıdır. Tek noktadan tek yönlü ışık akımı yaptığı için elektrikte oldukça tasarruf yapar. Modern olarak tasarlananlar evlerinize farklı bir hava katar. Talebin yoğunlaşmasıyla bu alanda üretilen LED ışıklandırma kalitesi her geçen gün artmaya devam eder. LED’in kumandasından yararlanarak ışığı açıp kapatabilirsiniz. İçindeki ışık sistemi; kırmızı, yeşil ve mavi tonu yayarak ortama loş bir hava katar. Gözü yormayan tasarım, fazla ışıklı alanlarda bulunmayı sevmeyenler için de ön plana çıkar. Evin ambiyansını değiştirmeyi düşünüyorsanız LED teknolojisini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler uzun süreli kullanılsa da arıza çıkartmaları söz konusu olmaz. Sektörde markanın LED özelliğini taşıyan birçok aydınlatma modeli bulunur. Yaşadığınız ortamın ambiyansını değiştirmeyi düşünüyorsanız Trendyol ile ihtiyacınız doğrultusundaki ürünleri tercih edebilir farklı bir ışıklandırma sistemiyle tanışabilirsiniz.

Evinizin Havasını Değiştiren Apliqa

Aydınlatma alanında öne çıkan favori markalardan yararlanmanız kaliteli ürün tercihi için önem taşır. Normal aydınlatmalardan sıkıldıysanız ve daha farklı bir seçeneği gözden geçirmeyi düşünüyorsanız bunun için markanın seçeneklerine göz atabilirsiniz. Apliqa avize modelleri zor beğenenleri de düşünerek zengin ürün çeşitliliğini sizlere sunar. Tarzını ve zevkini bu alanda da ortaya çıkarmayı düşünenler için marka, birçok seçeneği öne sürer. Avize, aydınlatmanın yanında bulunduğu ortama dekorasyon açısından yarar sağlayan bir materyaldir. Seçilen bir ürünün ortama uygun olup olmadığı ya da yakışıp yakışmadığı da önem taşır. Sizler, tercih edeceğiniz ortama daha maskulen ya da daha farklı tarzlarda bir ürün arıyorsanız marka, bu konuda da sizlere yardımcı olur. Her yılın öne çıkan birçok modeline markanın çeşitleri arasından ulaşabilirsiniz. Genel geçer modellerin dışında daha dikkat çekici ya da anında fark edilen bir tercih de yapmanız mümkündür. Apliqa sarkıt avize ilgi çeken şık bir tasarıma sahiptir. Bu model belli bir mekanizmanın sarkıtılması ile aydınlatmayı gerçekleştirir. Avizenin her kolu aşağı sarkan bir özelliğe sahiptir. Işıklar ise sarkıtılan bölümde bulunan kısmın uçlarına takılarak sizlere sunulur. Klasikliği ve dikkat çekiciliği bir arada taşıyan bu model, boyutsal açıdan büyük mekanlar için geniş bir uzunluğa sahiptir. Boyutları ile büyük bir mekanı tek başına aydınlatma gücüne sahiptir. Avize fiyatları ürünün farklı seçenekleri göz önüne alınarak değişkenlik gösterir. Her ürün farklı bir tasarıma ve boyuta sahiptir. Bu yüzden fiyat aralığı belirlenirken üretim şekli ve tasarımı göz önünde tutulur. Ancak modeller arasında büyük bir fiyat farklılığı yoktur. Bununla birlikte tüm ürünlerin genel fiyat tablosu incelendiği zaman her bütçeye uygun olan aralıklara sahip olduğu görülebilir. Sektörde var olan standart fiyat ölçüleri baz alınarak değerlendirme yapılır. Herkes ihtiyacı doğrultusunda birçok ürüne ulaşabilir. Üstelik günümüzde elektronik alana gösterilen rağbet de ön planda yer aldığı için marka bu konuda makul fiyat aralıklarıyla satışını yapar. Her eve ve ofise uygun tarzlara sahip olan aydınlatmalar, geniş ürün seçeneği ile sizlere seçim aşamasında kolaylık sağlar. Trendlere giren kimi modeller, farklı tasarımlara sahip olduğu için daha çok tercih edilir. Siz de farkındalığınızı bu kapsamda ortaya koyabilirsiniz. Özellikle günümüzün modern çizgileriyle bezenen içerikler teknolojinin birleşiminden ortaya çıkar. Her model, modern hatları üzerinde barındıran çizgilere ve dizayna sahiptir. Önemli ve yoğun bir işçilikten geçerek sizlere sunulur. Özellikle iş merkezli alanlarda modern hatlara sahip içeriklere daha çok yer verilir. Ayrıca geniş ve muazzam büyüklükte olan salonlar için de aynı şekilde bu ürünler tercih edilebilir. Yaşam alanınıza kaliteyi getirecek Apliqa avize modellerinin tüm çeşitlerini detaylarıyla birlikte Trendyol’dan görüntüleyebilirsiniz.

Aydınlatma Alanında Fark Yaratan Apliqa

Aydınlatma Alanında Fark Yaratan Apliqa

Birbirinden şık ve dikkat çekici modellere marka ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ev veya ofisinizde dekorasyon yaptıysanız en son işlem olarak yönelirsiniz. Seçilecek bir aydınlatma, kullanılacağı ortamla ne kadar eş değer ve tamamlayıcı olursa o kadar fazla dikkat çeker. Ancak bulunulan ortama ters düşen bir seçim yaparsanız avize beğeniden ziyade olumsuz bir hava yaratır. Ayrıca seçerken zorlanmamanız adına özel tasarımlı ürünlere de yer verilir. Böylece kararsızlık yaşamanız gibi bir durum söz konusu olmaz. Apliqa 3’lü avize yaşam alanınızın büyüklüğüne göre tercih edilebilir. Eğer orta ya da büyük çaplı bir mekan için seçim yapıyorsanız 3’lü modellere göz atabilirsiniz. Bu modeller lambanın üç ayrı kolu olacak şekilde ışıklandırılarak tasarlanır. Kolların her biri aynı mesafede üçe ayrılan farklı kıvrımlara sahiptir. Kimisi düz şeritlerle ayrılırken kimisi daha esnek ve farklı kıvrımlarla öne çıkar. Seçim yapacağınız aşamada mevcut olan tüm ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Aydınlatma alanında her zevke hitap eden modellere oldukça yer verilir. Böylece alan ve mekan kısıtlaması olmadan her yere uygun ürün tercihini yapabilmeniz için imkan sağlanır. Apliqa koza avize daha küçük alanlar için tercih edilir. Sadece tek bir koldan ya da sarkıttan sarktığı için bu ismi alır. Sade tarzdan daha farklı modellerine kadar birçok seçenek mevcuttur. Genelde bulunduğu ortama loş bir ışık yayar. Küçük alanlarda oldukça kullanışlı bir yapısı vardır. Gözü yormayan ışık sistemiyle orta çaplı aydınlatma işlemini gerçekleştirir. Kimisinde ampul açık şekilde bulunur. Tasarım sadece sarkan kısmına uygulanır. Kimisinde ise ampulün etrafı çevrili bir mekanizmaya sahiptir. Bu mekanizma, ışığı farklı bir geçirgenlikle ortama yayar. Seçeceğiniz ürüne bağlı olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Tek kollu avizeler genelde çocuk odaları için daha çok tercih edilir. Hafif bir yapıya sahip olduğu için bulunduğu mekana monte edilebilmesi oldukça kısa sürer. Trendyol ile ihtiyacınızı gidererek istediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.

Kalitesiyle Öne Çıkan Apliqa Avize

Kalitesiyle Öne Çıkan Apliqa Avize

Avizeler ortamın dekorasyonu ile uyum içinde olmalıdır. Eğer retro bir dekorasyon tarzı yaptıysanız bunun için eskitme avize çeşitlerine göz atabilirsiniz. Böylece ortama yüzde yüze varacak bir uyuma sahip modeli keşfedersiniz. Modern bir dekorasyon uygulaması yapıyorsanız, bunun için bakır renk modelleri inceleyebilirsiniz. Aydınlatma çeşitlerini yaşam alanınızın büyüklüğüne göre tercih edersiniz. Bunun için 2’li, 3’lü ya da 4’lü ampul modelleri sizlere sunulur. Kullanacağınız ortamın büyüklüğüne göre 3’lü ya da 4’lü modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çocuk odaları için 2’li ve 1’li ampulleri seçebilirsiniz. Apliqa eskitme avize büyük salonlar ve toplantı salonları için tercih edilen bir modeldir. Oldukça güçlü bir ışıklandırma sistemi vardır. Altı kola ayrılan modeller farklı tasarımlarla size sunulur. Kimisi şamdan tasarımı ile ortaya çıkarken kimisi aşağıya doğru sarkan görünümü ile ön planda yer alır. Altılı olduğu için biraz daha ağır bir yapıya sahiptir. Bu yüzden monte edilme aşamasında daha fazla dikkat ve özen gerektirir. Sadece büyük ve geniş salonlar değil mutfak ve koridor gibi alanlarda da ışık seçimi yapacaksanız markadan yararlanabilirsiniz. Mutfak ve koridora özel tasarlanan sarkıtlar orta çaplı ışıklandırma ile küçük alanları etkili bir şekilde aydınlatır. Üstelik mutfak ve koridor olduğu için sade bir tasarım tercih etmeniz gerekmez. Bu alanlarda da şık ve göz alıcı çeşitlilik mevcuttur. Oturma odasından mutfağa kadar dekoratif bir görünümü yaşam alanınıza kazandırabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinizin gözüne ilk takılan eşyalardan biri de avizeler olur. Onları şık bir dekoratif ortamda ağırlayabilirsiniz. Üstelik bu alandaki her ürün sağladığı tasarrufla da ön plana çıkar. Tercih edeceğiniz modelle hem elektrikten tasarruf sağlayabilir hem de dekorasyon yönünden evinizi yenileyebilirsiniz.

Yüksek Aydınlatma Gücü ile Apliqa Avize

Yüksek Aydınlatma Gücü ile Apliqa Avize

Modern bir görünümle enerji tasarrufunu bir araya getiren ürünler size çok amaçlı bir şekilde yardımcı olur. Enerji tasarrufuna sahip olan avizeler fiyat açısından da size fayda sağlar. Ayrıca modern değil geleneksel ürünlere de bu marka ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Modernliği ve gelenekselliği birleştiren ürünler özel tasarımlara sahiptir. Apliqa kanvas kristal avize geniş ışıklandırma kolu ile modern bir dizayna sahiptir. Modernliğin içinde gelenekselliği de bu marka ile evinize taşıyabilirsiniz. Pervane şekline de sahip olan model, geleneksel yanı ile ön plana çıkar. Böylece trend ve modern bir aydınlatma yerine bu ürüne sahip olarak geleneksel tasarımlarla buluşabilirsiniz. Avizeler arasından klasik tarzda bir ürün tercih etmeniz mümkündür. Eğer eviniz klasik bir dizayna sahipse bunun için klasik aydınlatmalara önem verebilirsiniz. Gösterişi sevmeyenler için bu tarz modeller ön plana çıkar. Apliqa saka avize klasik ve sade olarak dizayn edildiği için fazla göz yormayan bir tarza sahiptir. Sade ama şık bir model arıyorsanız bunun için klasik tarzlara göz atabilirsiniz. Klasik ama çok çeşitliliğe sahip birçok model vardır. Klasik tarzda olanlar renk ve model açısından gösterişsiz bir tasarıma sahiptir. Renkler tek bir tonla üretilir. Böylece yaşam alanınıza, isteğinize ve zevkinize uygun olan bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Klasik olarak geometrik, top ve halat şeklinde olarak tasarlanan modeller vardır. Genelde bu modeller çerçevesinde tasarım işlemi gerçekleşir. Özellikle sade ama ahşap halatlı tasarımı da tercih ederek ortama mistik bir hava da katabilirsiniz. Daha otantik alanlar yaratmanız adına ahşap ve sade tarzda tasarımlara göz atarak aydınlatma konusunda önemli seçenekleri inceleyebilirsiniz. Markaya ait tüm çeşitler Trendyol’da bulunur. Sayfamızı detayları görüntüleyerek aradığınız dekorasyon ürününe kolayca ulaşabilirsiniz.

Genelde salonda kullanılan modeller çok ampullü olacak şekilde seçilir. Sizler de çok ampullü ürünlere marka ile göz gezdirebilirsiniz. İkili olan modellerden sekizli olanlarına kadar isteğe bağlı değişen seçenekler vardır. Üstelik LED özellikleriyle güçlü bir ışık geçirgenliğine sahiptir. Eğer balkonunuzda kullanılacak bir ürün arıyorsanız bunun için hasırdan yapılan bir avizeye göz atabilirsiniz. Hasır modeller her balkon tipine uyum sağlar. Süslü olmayan fakat balkonla uyumlu olan bir dizayna sahiptir. Genelde balkonlarda çok fazla göze çarpmayan tasarımlar tercih edilir. Ancak bu alanda göze çarpmasa da şık bir tasarıma sahip olan modeller mevcuttur. Apliqa avize fiyatları kendi içinde farklılık gösterir. Her avize farklı tasarıma sahip olduğu için fiyat açısından da değişkenlik gösterir. Ancak uygun fiyatlara sahip olduğu için bütçenizi yormayan seçenekleri sizlere sunar. Zevkinizi en doğru şekilde bu marka ile ortaya çıkarabilirsiniz. Avizeler sadece eşyalara göre değil evin rengine ve hatta yapısına göre de uyum içinde olmayı ister. Ancak kimi zaman istediğiniz avizeyi bulmanız konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Marka bu konuda size yardım ederek kategorilere ayırdığı modelleri sıralar. Böylece tercih aşamasında zorluk yaşamadan en uygununu bulabilirsiniz. Sadece sarkıt tasarımlar değil, düz asılma şekline sahip ürünlere de göz atabilirsiniz. Orantısal olarak düz modeller farklı kanat dizaynına sahiptir. Daha sade olanlardan dikkat çekici tasarımlara kadar zengin içerikler marka içinde yer alır. Yaşam alanınıza uygun olan model tercihini yaparak dekorasyonunuzu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun için markanın tüm ürünlerine Trendyol’dan göz gezdirip ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Mekanlara Uyum Sağlayan Apliqa Avize

Mekanlara Uyum Sağlayan Apliqa Avize

Genelde salonda kullanılan modeller çok ampullü olacak şekilde seçilir. Sizler de çok ampullü ürünlere marka ile göz gezdirebilirsiniz. İkili olan modellerden sekizli olanlarına kadar isteğe bağlı değişen seçenekler vardır. Üstelik LED özellikleriyle güçlü bir ışık geçirgenliğine sahiptir. Eğer balkonunuzda kullanılacak bir ürün arıyorsanız bunun için hasırdan yapılan bir avizeye göz atabilirsiniz. Hasır modeller her balkon tipine uyum sağlar. Süslü olmayan fakat balkonla uyumlu olan bir dizayna sahiptir. Genelde balkonlarda çok fazla göze çarpmayan tasarımlar tercih edilir. Ancak bu alanda göze çarpmasa da şık bir tasarıma sahip olan modeller mevcuttur. Apliqa avize fiyatları kendi içinde farklılık gösterir. Her avize farklı tasarıma sahip olduğu için fiyat açısından da değişkenlik gösterir. Ancak uygun fiyatlara sahip olduğu için bütçenizi yormayan seçenekleri sizlere sunar. Zevkinizi en doğru şekilde bu marka ile ortaya çıkarabilirsiniz. Avizeler sadece eşyalara göre değil evin rengine ve hatta yapısına göre de uyum içinde olmayı ister. Ancak kimi zaman istediğiniz avizeyi bulmanız konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Marka bu konuda size yardım ederek kategorilere ayırdığı modelleri sıralar. Böylece tercih aşamasında zorluk yaşamadan en uygununu bulabilirsiniz. Sadece sarkıt tasarımlar değil, düz asılma şekline sahip ürünlere de göz atabilirsiniz. Orantısal olarak düz modeller farklı kanat dizaynına sahiptir. Daha sade olanlardan dikkat çekici tasarımlara kadar zengin içerikler marka içinde yer alır. Yaşam alanınıza uygun olan model tercihini yaparak dekorasyonunuzu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun için markanın tüm ürünlerine Trendyol’dan göz gezdirip ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Apliqa Avize Modelleri Trendyol’da

Apliqa Avize Modelleri Trendyol’da

Aradığınız avize modellerini Trendyol’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Avize seçimi yapılırken sadece üst kısım değil apliklere kadar inceleme gerçekleşir. Ahşaptan metale kadar aplik tasarımları mevcuttur. Bu yüzden seçilen bir ürünün ev ile arasındaki uyum ilişkisine bakılarak tercih edilir. Eğer eviniz modern hatları ağır yansıtıyorsa metal apliklerden seçim yapılabilir. Ahşap eşyalar alanda daha çoksa bunun için ahşap aplik modellerine bakabilirsiniz. Günümüzde en trend modeller etrafı koyu renkte olanlardır. Ancak koyu renkli ürünler ışığı % 35 engellediği için bu modeli tercih etmeyi düşünüyorsanız çok kollu olmasına dikkat etmenizde yarar vardır. Apliqa akrobat avize ışığı tek noktadan yansıttığı için elektriği fazla tüketmez. Ev ve iş yerinizde keyifli bir ortam geçirmeniz için ideal bir üründür. Üstelik farklı tasarımlara konu olduğu için bu alanda sıradanlıktan sıkılanlara daha çok önerilir. Özellikle bazı tasarımları LED ışıklandırma etrafında sizlere sunulur. Bunlara da göz atabilirsiniz. LED alanında aplik, floresan, ampul, sıva altı veya sıva üstü modellere de bakabilir, seçiminizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz. Her ürün, kendi içinde farklı çeşitliliği barındırır. Beklentinizi LED sistemlerle karşılayabilirsiniz. Bu alandaki tüm tasarımlar modern dünyanın yansımasını taşır. Apliqa avize yorum ile tüm öznel verilere ulaşıp gerekli incelemeyi yapabilirsiniz. Yorum alanı herkese açık bir özelliğe sahiptir. Ayrıca genel olarak yorumlara göz atıldığı zaman marka hakkında olumlu düşüncelere yer verildiği görülür. Sizler de bu düşüncelerden yola çıkarak ihtiyacınızı en iyi şekilde Trendyol ile karşılayabilirsiniz. Apliqa ile metal, şapkalı, taşlı, cam ve LED tasarımlı avize seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bünyesinde bulundurduğu geniş model seçenekleri ile ev ve işyerinize uygun olan avizeyi satın alarak kendinize pozitif bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Trendyol ile markanın tüm ürünlerini inceleyip ihtiyacınız doğrultusunda dilediğinize sahip olabilirsiniz.