Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Topuk Tipi
Topuk Boyu
Taban Materyali
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Akınal Bella

" araması için 1997 sonuç listeleniyor

Akınalbella

Akınalbella ile Ayak Sağlığınızı Koruyun

Akınalbella bünyesindeki ürünler ile hem konforlu bir ayakkabı kullanımı deneyimlemek hem de şıklığı yakalamak mümkün olmaktadır. Tasarımları arasında bulunan günlük çizme, terlik, deniz ayakkabısı, bot, yağmur çizmesi, panduf gibi pek çok ürün ile hem kadın hem de erkeklere farklı ürünler sunmaktadır. Kişiler, kendi zevklerine göre bir ayakkabı seçimi yaparak günlük stillerini oluşturabilir. Akınalbella ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında ise terlikler yer almaktadır. Konforlu bir kullanıma olanak veren hem ev hem de dış mekân terlikleri ile rahat bir deneyim yaşayabilmek mümkün hale gelmektedir. Kadın ya da erkek farkı olmaksızın pek çok kişinin de tercihleri arasında bu konforlu terlikler bulunmaktadır. Akınalbella terlik tasarımları arasında hem bebek hem de çocuklar için üretilmiş olan modelleri de bulabilmek mümkündür. Akınalbella bünyesinde tasarlanan terliklerin en büyük özelliği kaydırmaz bir tabana sahip olmalarıdır. Alt taban kısmı kalın bir yapıda olduğu için ayağı yormadan uzun süre kullanımlara olanak verir. Bunun aynı sıra ergonomik bir yapıya sahip olduğu için de her yaştan kişinin kullanabileceği niteliktedir. Üretiminde petrol ve türevlerinin kullanılmaması da çevre dostu olduğunu kanıtlamaktadır. Ayak sağlığı için seçilecek olan ürünün yapısı oldukça önemlidir. Kullanılacak olan ürünün ayak tabanını tam olarak kavraması ve vücudun ayağa verdiği kuvveti tabana eşit bir şekilde dağıtması gerekir. Akınalbella ürünleri; bu detay düşünülerek tasarlandığı için kişilere rahat bir kullanım sunar. Her yaştan kişinin kullanabileceği tasarımlar arasında Akınalbella erkek terlik tasarımları da yoğun ilgi görmektedir. Bunun sebebi ise erkeklerin kadınlara göre ayak numaralarının daha büyük olması durumudur. Akınalbella bünyesindeki terlikler rahat yapısı ve büyük ebatları sayesinde geniş bir kalıba sahiptir. Geniş bir yapıda tasarlanmış olması da ürünlere olan talebi arttırıcı bir faktördür. Ayaklardaki problemin kişileri rahatsız etmemesi adına özel olarak tasarlanan bu terliklerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Evde, bahçede, çalışma ortamında, tatilde ya da dışarıda çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Akınalbella ile Her Mevsim Tarzınızı Yansıtın

Akınalbella bünyesindeki ürünler mevsim şartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu kapsamda kişilerin ihtiyaç duydukları her türlü ayakkabı tasarımını bulabilmeleri mümkündür. Özellikle çizme modelleri, kışlık ürünler arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda çizme modelleri, ergonomik yapısının yanı sıra özgün tasarımı ile de kişilerin daha estetik bir görünüme kavuşmasına olanak vermektedir. Ayakkabı seçimi kişilerin giyim stillerini tamamlamada oldukça önemlidir. Bu sebeple de her tarza hitap eden Akınalbella çizme tasarımları arasından seçimler yapılarak daha şık kombinler oluşturulabilir. En çok tercih edilen renkler arasında siyah renk tasarımlar ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun aynı sıra kahve tonları, taba rengi ya da gri tonların hâkim olduğu çizme tasarımlarını da bulabilmek mümkündür. Çizme tasarımları tek renk olabildiği gibi, birden fazla renk kullanılarak da kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu kapsamda kendinden desenli çizmeler ya da şeritli olarak tasarlanan çizme modelleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Ayrıca uzunluk olarak da farklı çizme seçenekleri tercih edilebilmektedir. Diz altı ya da diz üstü çizme seçenekleri bulunduğu gibi, yarım çizme modelleri de oldukça fazladır. Kişiler günlük stillerini göz önünde bulundurarak çizme seçimleri yapabilir ve daha da estetik bir görünüm elde edebilir. Çizme tasarımlarında bir diğer seçenek ise genellikle bahar ayları için tercih edilen yağmur çizmeleridir. Akınalbella yağmur çizmesi seçenekleri farklı renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Siyah, kırmızı, lacivert, mor, gri gibi tek renk yağmur çizmeleri arasından seçimler yapılabileceği gibi, desenli olarak tasarlanan yağmur çizmeleri arasından da farklı kombinler oluşturulabilmektedir. Yağmur çizmeleri ayağın daha rahat hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ayağı sıkmayan yapısının yanı sıra su geçirmeyen materyalden üretilmesi sebebi ile de kişilere konforlu bir kullanım sunmaktadır. Yarım olarak tasarlanmış olan yağmur çizmeleri bulunduğu gibi, diz altına gelecek şekilde tasarlamış olan çizme seçenekleri de mevcuttur. Çizme modellerinin çoraplı olarak tasarlanmış olan farklı seçenekleri arasından da seçimler yapılabilmektedir. Yağmur çizmeleri günlük kullanımlar için uygun olmakla beraber iş alanlarında da kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarının fazla olması, yağmur çizmelerine olan talebin de artmasına sebebiyet vermektedir.

Akınalbella ile Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Akınalbella ürünleri ergonomik yapıları ile ön plana çıktığı için özellikle günlük yaşamda çok fazla ayakta kalma durumlarında ayakların rahat etmesini sağlamaktadır. Bu sebeple de kadın – erkek fark etmeksizin pek çok kişinin tercihleri arasında bulunur. Terlik tasarımları ile adından söz ettiren Akınalbella, kadın terlikleri kapsamında pek çok farklı ürün tasarımına sahiptir. Akınalbella kadın terlik tasarımları rahat yapıları ve estetik görünümleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ergonomik yapıları ile ön plana çıkan terliklerin pek çok farklı rengi ve tasarımı bulunur. Bu kapsamda lacivert, kırmızı, pembe, mavi, turkuaz rengi, beyaz, bej, gri tonlarındaki terlik modelleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Dışarı terliklerinin yanı sıra ev için kullanıma uygun olan terlik modelleri de pek çok kişinin tercihleri arasında yer alır. İçi tüylü olan burnu kapalı ev terlikleri, günlük kullanımlar için oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Ev terliklerinin de farklı renkleri ve desenli tasarımları bulunmaktadır. Ev terliğinin yanı sıra Akınalbella panduf modelleri pek çok kişinin kullanmayı tercih ettiği ev terlikleri arasında yer alır. İç kısmının yumuşak dokusu ayakların sıcak tutulmasında etkin rol oynadığı için özellikle kış mevsimlerinde kişilerin tercihleri arasında bulunur. Farklı hayvan figürleri ile de estetik bir görünüm sunan panduf modellerinin farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Bu kapsamda gri, pembe, bej gibi pastel tonlar tasarım aşamasında tercih edilen renkler arasında yer alır. Akınalbella bot modelleri ise; rahat yapısının yanı sıra estetik bir görünüm de sunmaktadır. Bu sebeple de pek çok kişinin kışlık ürün tercihlerinde ilk sıralarda yer alır. Bot modellerinin farklı tasarımları bulunduğu gibi birden fazla renk seçeneği de mevcuttur. Bu kapsamda hem erkek hem kadın hem de çocuklar için özel olarak tasarlanmış kar botları, pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Kaydırmaz tabanı sayesinde tehlikeli bir durum yaşanmasına olanak vermez. Birden fazla katmandan oluşan gövde kısmı, ayakları soğuktan koruyarak konforlu bir kullanım sağlar. Bunun aynı sıra su geçirmez özellikte üretildiği için hem yağmurda hem de karda güvenle kullanılabilmekledir. Kar ya da yağmur sularının ayağın içine girmesine engel olan boğaz kısmındaki lastiği sayesinde de pratik ve konforu bir deneyim yaşanmasına olanak vermektedir. Farklı renkteki tasarımlarının yanı sıra desenli olarak tasarlanmış bot modelleri arasından da seçimler yapılarak, günlük şıklık elde edilebilmektedir.

Akınalbella ile Modern Çizgileri Keşfedin

Akınalbella ürünleri arasında kış mevsimi için tasarlanmış olan ayakkabı seçeneklerinin aynı sıra yaz ve bahar ayları için de üretilmiş olan pek çok model bulunmaktadır. Bu kapsamda Akınalbella sandalet tasarımları farklı renkleri e ergonomik yapıları ile pek çok kişinin tercihleri arasında yer alır. Sandaletler bilek hareketini kısıtlamayacak şekilde tasarlandığı için, kişilere gün içinde konforlu bir kullanım sunmaktadır. Yumuşak materyalden üretildiği için ayağın tabanının da rahat etmesine olanak verir. Yürüyüşler için tercih edilebileceği gibi günlük kullanımlar için de uygun bir yapıya sahiptir. Kişiler sandaletleri; spor kombinler için ya da klasik giyim tarzları için tercih edebilmektedir. En çok tercih edilen renkler ise siyah ve kahve tonları olarak bilinmektedir. Modern çizgiler ile konforun harmanlanması ile ortaya çıkarılan Akınalbella ürünleri kişilerin giyim stillerini yansıtmalarında en büyük yardımcıları olmaktadır. Bu kapsamda gri, pudra pembesi, bej, mavi, kırmızı, yeşil, lila, turkuaz gibi sandalet renkleri de seçilebilmektedir. Tek renk tasarımların yanı sıra birden fazla renklerin uyum içerisinde tasarlandığı sandalet modelleri de mevcuttur. Daha farklı bir görünüm için ise desenli olarak kullanıcıların beğenisine sunulan sandalet seçenekleri arasından tercihler yapılabilmektedir. Akınalbella deniz ayakkabısı ise yaz aylarının olmazsa olmaz ayakkabı tasarımları arasında bulunur. Kolay giyilebilen yapısı ve ayağı rahatsız etmeyen lastik kısımları ile kullanıcılara konforlu bir kullanım sunmaktadır. Suyun kolayca süzülebilmesi ve ayağı rahatsız etmemesi için özel olarak tasarlanmış olan deniz ayakkabıları, kişilerin ayak sağlığını da olumlu etkileyen bir yapıya sahiptir. Deniz içerisindeki sert yüzeylerin ayağa zarar vermesine engel olan bu ayakkabıların, farklı renkleri ve modelleri bulunmaktadır. Hava alan yapısı sayesinde ayakta herhangi bir salık sorunun oluşmasına engel olarak, kişilere sağlıklı bir ayakkabı deneyimi sunmaktadır. Taban kısmının kalın olması ve ayağın şeklini alması da kullanıcılar için faydalı bir durumdur. Unisex tasarımlar arasından hem kadınlar hem de erkekler istedikleri modeli seçebilmektedir. Bunun yanı sıra, çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan deniz ayakkabısı modelleri de bulunmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde tasarlanan çocuk ürünleri, çocukların dengeli bir şekilde yürümesine ve iskeletlerinin sağlıklı bir şekilde gelişebilmesine de olanak vermektedir. Akınalbella ayakkabı tasarımları kişilerin konforlu bir şekilde günlük faaliyetlerini tamamlayabilmeleri için özel olarak tasarlanmaktadır. Tasarım aşamasında dikkat edilen en önemli husus, ayaklara konfor sağlamaktır. Bu kapsamda sürekli olarak gelişim gösteren Akınalbella; her dönem yenilediği terlik ve ayakkabı kreasyonlarını kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarımların bulunmasının yanı sıra unisex tasarımlar arasından da seçimler yapılabilmektedir. Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de farklı ve konforlu ayakkabı ve terlik modellerini bulabilmek mümkündür.

Akınalbella ile Konforlu Ayaklar

Ayakkabı ve terlik seçiminde ayakların konforlu olması, ayak sağlığı açısından önem teşkil etmektedir. Bu sebeple de ayağın rahat edebileceği tasarımların seçilmesi gerekir. Bu kapsamda Akınalbella medikal terlik seçimleri yapılabilmektedir. Rahat ve konforlu bir kullanıma olanak veren yapısı özel olarak geliştirilmiştir. Kullanım alanlarının geniş olması, kadın erkek fark etmeksizin pek çok kişinin tercih etmesine sebebiyet vermektedir. Ayak sağlığı açısından çeşitli sağlık problemleri yaşayan pek çok kişinin medikal özellikli terlik ve ayakkabıları tercih etmesi gerekmektedir. Bu sebeple de Akınalbella kişilerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmış olan ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Sadece sağlık ile ilgili değil, yoğun iş temposunun var olduğu durumlarda da kişilerin tercihleri arasında medikal özellikli terlikler gelmektedir. Terlik kullanımı, ayakkabıya göre ayağın daha da rahat olmasına olanak verdiği için özellikle uzun süreli ayakta kalma durumlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Akınalbella bünyesinde bulunan terlikler oldukça fonksiyoneldir. Ayrıca farklı renk seçenekleri de bulunduğu için kişilerin istekleri doğrultusunda seçim yapabilme imkânı da bulunmaktadır. En çok tercih edilen terlik renkleri arasında lacivert ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanı sıra beyaz, gri, bej, mavi, yeşil, kırmızı, pembe gibi geniş bir renk skalasına sahiptir. Kişiler istekleri doğrultusunda bu renk seçenekleri arasından seçimlerini yapabilmektedir. Konfor sunması amacı ile özel olarak geliştirilen Akınalbella hastane terliği ise genel olarak sağlık personellerinin kullanmayı tercih ettiği terlik seçenekleri arasında yer almaktadır. Sağlık personelleri sürekli olarak ayakta oldukları için, ayaklarının rahat etmesi son derece önemlidir. İşlerini daha rahat ve pratik bir şekilde yapmalarına olanak veren Akınalbella bünyesindeki terlikler; kişilerin ayak sağlıklarını da korumaktadır. Hava sirkülasyonunun sağlanması amacı ile ön kısmında bulunan delikler; ayakların terlemesini önleyerek mantar gibi deri hastalıklarının oluşmasına engel olmaktadır. Ayrıca terliklerin arka kısmında bulunan bantlar sayesinde de terliklerin ayaktan çıkma olasılığının önüne geçilebilmektedir. Kaydırmaz tabanları ve hafif yapıları sayesinde uzun süre kullanımlar için ideal bir seçim olarak görülmektedir. Akınalbella hemşire terliği olarak da bilinen hastane terlikleri sağlık personellerinin dışında pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Tercih sebebi olmasının en büyük sebebi ise; sağladığı konfor ve rahatlıktır. Bu kapsamda yürüyüş yaparken, günlük kısa süreli dışarı çıkma durumlarında kullanılabilmektedir. Akınalbella ürünleri ayakta sıkma yapmadığı için ayak parmaklarındaki nasır oluşumları ya da kemik çıkıntıları için de tercih edilebilmektedir.

Akınalbella Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akınalbella terlik modelleri; kişilere sunmuş olduğu konfor bakımından kadın – erkek fark etmeksizin pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Özgün tasarımı ve rahat yapısı ile sağlıklı bir kullanıma olanak verir. Ayak sağlığının korunması ve çeşitli sağlık problemlerinin yaşanmaması adına tercih edilen bu terlikler; uzun süre ayakta kalma durumları için kurtarıcı olarak görülmektedir. Akınalbella bünyesinde terlik tasarımlarının yanı sıra hem yazlık hem de kışlık olarak tasarlanmış olan ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Terliklerin sağladığı rahatlığı kullanıcılara sunan bu tasarımlar da kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Bu kapsamda çizme modelleri, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ergonomik tasarımı ile kişilere rahat ve şık bir kullanım sunan çizmelerin kısa ya da uzun boyları bulunur. İstenilen tasarım seçilebilmekte olup, farklı renk seçenekleri arasından da tercihler yapılabilmektedir. Çizme modellerinin kışlık olan tasarımları bulunduğu gibi genellikle bahar aylarında tercih edilebilecek olan yağmur çizmeleri de mevcuttur. Yağmur çizmeleri su almadığı için oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. Kışlık olarak tasarlanan diğer ürünler ise bot modelleridir. Unisex tasarımların yanı sıra çocuklar için tarlanmış olan bot seçeneklerinin tek renk ya da desenli tasarımları da mevcuttur. Kaydırmaz ve su geçirmez yapıda oldukları için kar botu olarak da kullanılabilmektedir. Hafif yapıları sayesinde ayağın yorulmadan hareket edebilmesine olanak verir. Yaz ve bahar ayları için tercih edilebilecek diğer ürünler ise; deniz terlikleri ve sandaletlerdir. Her tarza hitap edecek çeşitlilikte kullanıcıların beğenisine sunulan sandaletler, hem rahat hem de daha estetik bir kullanım sunmaktadır. Farklı renk seçenekleri arasında kişiler kendi zevklerine göre seçimler yapabilir. Deniz terlikleri ise denizde daha rahat yürüyebilmek adına özel olarak tasarlanmıştır. Suyu çekmeyen yapısı, aynı zamanda suyun kısa sürede süzülmesine de olanak vermektedir. Oldukça rahat bir yapısı olan deniz terliklerinin de farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Akınalbella modelleri; kullanıcıların rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Bu sebeple de kullanım esnasında kişilere rahatlık sunmakta olup, ayak sağlıklarını da korumalarına olanak vermektedir. Rahatlık testlerinden geçirilerek özenli bir çalışmanın sonucu kullanıcıların beğenisine sunulan terlikler; pek çok kişinin tercih ettiği Akınalbella tasarımları arasında yer almaktadır. Ürünler ile ilgili kararsız kalınması durumlarında ise Akınalbella terlik yorum yapan kişilerin deneyimlerinden faydalanabilmek mümkündür. Tüm Akınalbella ürünlerinin modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.