Yazar
Roman Türü
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Alfa Yayınları

" araması için 8208 sonuç listeleniyor
Alfa Yayınları Kanun Metodu

Alfa YayınlarıKanun Metodu

(6)
188,87 TL
Sepete Git

Önemli Seçkileri ile Alfa Yayınları Kitapları Sizlerle

Kuruluş amacı, üniversiteler için kaynak kitap arayışına referans olabilecek eserleri bir araya getirmek olan Alfa Yayınları, yıllar içinde kendini geliştirerek sektörün öncülerinden olmayı başarır. Okul kitaplarının dışında tarih, felsefe, genel kültür, bilim, ve çizgi roman alanlarındaki basım faaliyetlerini farklı kategorilerde geliştirmeyi amaçlar. 1990 yılında başladıkları basım serüvenini günümüze kadar devam ettiren Alfa, yaptığı yeniliklerle sektörün gelişmesine öncülük eder. 2000'li yıllardan sonra bünyesine Everest, Artemis ve Kapı Basımevlerini de ekleyerek sektördeki büyümesini devam ettirir. Popüler kaynakların her kesimden ilgi görmesi basımevini farklı arayışlara yönlendirir. Bu yolculukta iyi kitap baskıları yaparak ürün yelpazesini genişleten Alfa Yayınları ciltli kaynaklarla çıtayı bir adım ileri taşır. Dil ve anlatımın akıcı olarak okurlara aktarıldığı kaynaklar, her kesime hitap edebilecek seviyede olmalıdır. Okurlara kaliteli ve gelişimlerine katkı sağlayacak kitap sunmayı amaçlayan basımevi, hem yerli hem de yabancı yazarların eserlerini basarak bunu sağlar. Yabancı klasiklerin çevirilerinde profesyonel destek alan basımevi, nitelikli eserler ortaya çıkarabilmek için çaba gösterir. Özgün eserlerin yanı sıra günlük yaşamda rehber olabilecek kaynak seçenekleri de basımevinin çıkardığı çeşitler arasında sayılır. Tarih, bilim ve kültür kitaplarının yanına sözlük ve mutfak gibi kategorileri de ekleyerek okur kitlesinin artmasını sağlar. Okurların farklı hobilerini geliştirebilmelerine imkan sağlayan setlerle, her yaştan kitapseverin zevkine hitap eder. Kitaba ulaşmanın en kolay yolunun kalite ve akıcı anlatımdan geçmesi, okurların basımevi ile olan ilişkisini daha da pekiştirir. Okurların özel yeteneklerini ortaya çıkarmalarına yönelik olarak basılan kitaplarla kendi kendilerini geliştirme fırsatı yaratılır. Alfa Yayınları kolektif set olarak sunduğu üçlü veya farklı sayıdaki kitabı, uygun fiyatlarla satarak daha fazla okura ulaşmaya çalışır. Bu setlere Trendyol'dan ulaşarak sevdiğiniz yazarların eserlerini bir arada alma fırsatı bulabilirsiniz. Dilerseniz ilgi alanınıza göre yapacağınız sıralamalarla önceliğiniz belirleyebilirsiniz. Okumak istediğiniz yerli ve yabancı yazarların tüm kitaplarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerde hediye seçimi yaparken güzel bir kitap satın alabilirsiniz. Okuma alışkanlıklarınıza uygun kitapları makul fiyatlara Trendyol'dan bulabilirsiniz.

Alfa Yayınlarının Edebi ve Sanatsal Basımları

Alfa Yayınlarının Edebi ve Sanatsal Basımları

Basımevinin sanatsal ürün grubunda sunduğu kaynaklar, ünlü yazarların güncel ve klasik döneme damga vuran eserlerini kapsar. Destanlardan çağdaş kaynaklara kadar farklı kategorilerdeki yazarların eserlerinin yazım tarzlarını inceleyen Alfa Yayınları edebiyat kitabı, grafik ve çizimlerden ilham alınarak üretilir. Akıcı ve sade dilin kullanıldığı basım, tüm edebi eserleri tanımak için bulunmaz bir kaynaktır. Kitapseverler için sundukları farklı içerikteki kaynaklarla her yaştan okur kitlesine ulaşabilen basımevi, kendini geliştirmek için uğraş verenlere destek olur. Basımevinin farklı kategorilerde çıkardığı Alfa Yayınları kitabı serisi okurlara her açıdan yararlı bir eserdir. Dünyanın farklı kültürlerinin sanat eserlerinin ele alındığı Alfa Yayınları sanat kitabı, düşünce akımlarını örneklerle size aktarmaya çalışır. Günümüz akımları ile geçmişin izlerini birleştiren kitap, sanatseverler tarafından büyük ilgi görür. Bu kitabı satın almak isterseniz nadir bilinen sanat eserlerinin yapım süreçlerini ve misyonlarını aktaran kitaptan öğrenecek pek çok şeyiniz var demektir. Eski kültürlerin mistik yapılarından günümüzün modern binalarına geçiş sürecinde yaşanan gelişim sizi hayretler içinde bırakacaktır. En çok satanlar listesinde öne çıkan Alfa Yayınları genel kültür seti, farklı yazarların popüler eserlerinden oluşur. Teknolojinin işleyişinden felsefe nasıl çalışır sorusuna kadar değişik konuların aktarıldığı kaynaklar, ilgi düzeyinize göre satın alınabilir. Kült eserlerin farklı bir bakış açısıyla yazıldığı kategori, bu alana ilgi duyan kitap kurtlarının dikkatlerinden kaçmaz. Dünyada isim yaparak kendine geniş bir okur kitlesi oluşturan yazarların eserlerinin toplu olarak sunulduğu Alfa Yayınları klasikler serisi ufkunuzu geliştirme konusunda oldukça faydalıdır. Çehov'dan George Orwell'a kadar popüler yazarların eserlerini satın alarak okuyabilirsiniz. Dünya çapında en çok satan kitaplardan oluşan eserler, sizi kitapların büyülü dünyasında yolculuğa çıkarır. Türk ve dünya klasiklerini bir araya getiren basımevi, farklı okuma alışkanlıklarının oluşmasında önemli bir yer teşkil eder. Alfa Yayınları çizgi roman, kitapları çocuk ve gençlerin olduğu kadar kendini genç hissedenler de ilgisini çekmeyi başarır. Karton kapak tasarımıyla çıkarılan kitaplar, daha çok yabancı yazarların eserlerinden oluşur.

Farklı kültürleri yansıtan çizgi romanlar, hayattan kesitleri çizgi dille okurlara aktarır. Genellikle karton kuşe kağıt baskı olarak satılan ürünler, okurları için eşi bulunmaz bir koleksiyon olabilecek niteliktedir. Basımevi baskıları genel hatlarıyla kuşe kağıda yapılmasına rağmen bazı eserler Alfa Yayınları ciltli kitaplar serisi olarak çıkarılır. Daha ziyade klasik eserlerin bulunduğu basımlar uzun süre dayanabilmesi ve sizden sonraki nesillere ulaşabilmesi için ciltlenerek satışa sunulur. Okuma arzunuzu açığa çıkaracak kaynak çeşitlerinin yer aldığı Trendyol, her yaştan müşterinin okuyabileceği farklı içerikleri bir arada alma imkanı sunar. İsterseniz farklı alanlardaki okuma alışkanlıklarınıza göre satın alacağınız kitapları ciltli veya ciltsiz seçimlerle uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Her dönemin ilgi çekici konuları arasında yer alan dini ve mitolojik üzerine yazılan kaynaklar, basımevi bünyesinde geniş okur kitlesine hitap eder. Hem sosyoloji okurları hem de felsefe öğrencileri tarafından ilgi çekici bulunan kaynaklar eski ve yeni kavramsal gerçeklikleri su üzerine çıkarır. İnsanların karakterlerini sorgulayarak onlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan Alfa Yayınları psikoloji kitabı, varoluşun amacını ünlü düşünürlerin bu alandaki çalışmalarından örneklerle açıklar. Kolay anlaşılır dili ile psikolojiye ilgi duyanların alıp okuyabilecekleri tarzdadır. Alfa Yayınları felsefe kitabı, varoluşun sorgulanmasına felsefi bakış açısından ulaşmanızı sağlayan ayrıntılardan oluşur. 2019 baskılı olarak çıkan Alfa Yayınları mitoloji kitabı, dünyada var olan 80'den fazla miti mercek altına alır. Tanrıların ve kurgusal karakterlerin yer aldığı kitaplar, bu konuya ilgi duyanları cezbeder. Alfa Yayınları sosyoloji kitabı, tarih boyunca insanların sosyal hayatlarını irdeleyerek gelişme süreçlerini gözlemler. Teorileri sade bir dille okurlara sunan eserler, toplum ve kurallara farklı bir bakış açısı oluşturur. Felsefenin kısa tarihçesini anlatan Alfa Yayınları felsefe adlı çalışmalar, set veya tekli olarak okurların bilgi dağarcığını geliştirmelerini sağlar. Platondan Aristoya kadar tüm düşünürlerin farklı 32 felsefesinin ele alındığı eser, batı kültürünün örneklerini sergiler. Bütün dinlerin özelliklerinin ayrıntılı olarak aktarıldığı Alfa Yayınları dinler kitabı, aklınızdaki soru işaretlerini gidermeyi amaçlar. Alfa Yayınları mitoloji serisinde eski çağların mitlerinin kurgusal olarak canlandırılması üzerinde durulur. Trajikomik örgülerle zenginleştirilen olaylar, mitolojiyi her seviye için anlaşılabilir hale getirir. Orta seviyede Arapça bilen okurların kelime haznelerinin gelişmesine katkı sağlayan Alfa Yayınları Arapça modern metin okumaları, modern metinlerin anlaşılabilmesini kolaylaştırır. Dilerseniz okumak istediğiniz basımevinin tüm kitaplarını uygun fiyat ayrıcalığıyla Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Alfa Yayınlarına Ait Tarihi ve Ekonomi İçerikli Kitaplar

Alfa Yayınlarına Ait Tarihi ve Ekonomi İçerikli Kitaplar

Sade ve özgün bir dille kaleme alınan basımlar, geçmişe ışık tutarken geleceği şekillendirir. Her yaştan kitapseverin sayfalarında dikkatini çeken ayrıntıların yer aldığı kaynak, ideal boyutlardan ve farklı sayfa sayılarından ibarettir. Alfa Yayınları tarih kitabı ürün grubunda yer alan eserler, dünyanın seyrini değiştiren farklı olayların gelişim sürecini kapsar. Farklı yazarların antik dünyadan Yunan mitolojisine, Nazi Almanyasından Yahudilerin tarihine kadar geniş bir kapsamda yazdığı Alfa Yayınları dünya tarihi, ilgi seviyenize göre tercih edilir. Doğu Batı sentezinin yapıldığı basımlar, tarihin günümüze gelinceye kadar uğradığı değişim süreçlerini yansıtır. Geniş okuyucu kitlesi tarafından beğenilerek okunan Alfa Yayınları ekonomi kitabı, örnek ifadelerle ekonominin anlaşılamaz yargısına değişik bir bakış açısı kazandırır. Her okuyucunun kişisel olarak kendini geliştirme sürecinde baş ucu kitabı olabilecek tarzdadır. 713 sayfadan oluşan basım, etkili ve örnekli anlatım tarzıyla sürükleyici ve etkileyicidir. James Graham tarafından yazılan Alfa Yayınları siyaset kitabı, 2027 basımıyla ve etkili görsel çizimlerle siyasi olayların akılda yer etmesine katkıda bulunur. Sade ve yalın anlatımla tamamı renkli olarak basılan eserler, kaynak kitap olma özelliğine sahiptir. Karmaşık siyasi olayları basit ve esprili bir dille anlatan kaynaklar, her yaş seviyesine uygundur. Alfa Yayınları işletme kitabı, üniversitelerde bu bölümde okuyan öğrencilere ve çalışan bireylere göredir. İş dünyasının çarkına nasıl var olabileceğinizi anlatan eser, kendini geliştirmek isteyenler için iyi bir kaynak olarak kütüphanelerdeki yerini alır. Alfa Yayınları matematik kitabı, karmaşık işlemleri adım adım çözmeyi ve matematiği sevdirmeyi amaçlar. Hem öğrenciler hem de hayatın matematiğini çözmek isteyenler için biçilmiş kaftandır.

Kısa ve net açıklamalarla, en karmaşık konuları akıcı ve sade bir anlatımla aktarır. Alfa Yayınları tarih kitapları, yakın ve eski tarihte geçen olayları yalın bir dille günümüze uyarlar. Basımevinin sizin kişisel gelişiminize katkı sağlayan tüm kitaplarını, set halinde veya tek tek Trendyol'dan bulabilirsiniz. Ünlü yazarların popüler olan tüm kaynak ve çevirilerine en yeni baskılarla sahip olabilirsiniz. Kuşe karton kapak dizaynıyla 1. sınıf hamurların kullanıldığı basımlar, okurlara daha keyifli okuma saatleri sunar. 1008 sayfalık kalın bir kitap olarak basılan Alfa Yayınları Bin Bir Gece Masalları, ciltli tarzıyla nesilden nesile aktarılabilecek bir eserdir. 12x20 boyutlarında sunulan basım, anonim yazarların kaleminden dünyaya yayılır. Akıcı anlatımın hakim olduğu eser, 1000 yıllık geçmişin izlerini taşır. Ünlü Rus yazar Tolstoy'un eserlerinin bulunduğu ürün grubu, tarihsel süreçlere ışık tutar. Çocukluğu ve gençliği savaş yıllarında geçen yazarın Alfa Yayınları Tolstoy etiketiyle çıkardığı bütün eserlerini kapsayan kitaplar, ciltli kapak tasarımına sahiptir. İki cilt olarak çıkan basımlar, tarihsel süreçlerin akıcı bir dille anlatımını esas alır. Anna Karenina, Savaş ve Barış ve Hikayeler gibi farklı konuların işlendiği basımlar, her dönem okurların ilgisini çeker. Yazarın savaş yıllarına ışık tutan eserleri, karanlık dönemlerin günümüz okurlarına yansıtılmasında etkilidir. Sade ve anlaşılır bir dille yazılan Alfa Yayınları Shakespeare kitabı, yazarın farklı eserlerini tanımak ve onun vizyonunu sergilemek amacıyla yapılan çizim ve grafiklerden oluşur. Dünya edebiyatının klasikleşmiş yazarının şiir ve oyunlarından derlenen basım, farklı tema ve olayların kurgulanması üzerine yazılır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tavsiye edilen 100 temel eser arasında yer alan Alfa Yayınları Nutuk Mustafa Kemal Atatürk tarafından kaleme alınmıştır. 14x21, boyutlarında tek cilt olarak satılan kaynak, Türk milletinin yüce duygularına tercümanlık eder. 736 sayfa olarak basılan eser, herkesin okuması gereken kitaplar arasında ilk sıralarda yer alır. İngiliz yazar Adams'ın absürt komedinin bilim kurguyla harmanlandığı kitabı, Alfa Yayınları Otostopçunun Galaksi Rehberi adı ile beğenilere sunulur. 5 farklı kitabın aynı cilt altında formlandırıldığı eser, her yaştan okuru galaksinin gizemli dünyasında keşfe çıkarır. Her türden eserin çıkarıldığı basımevinin, geniş okur kitlelerine hitap edebilecek tüm ürünlerine Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Alfa Yayınevinin Kitap Fiyatları

Alfa Yayınevinin Kitap Fiyatları

Farklı kategorilerde sunduğu kaynaklarla müşterilerin gelişimine katkı sağlayan basımevi, insanlığın bugüne kadar olan gelişimine ışık tutan serileriyle öne çıkar. Alfa Yayınları bilim kitabı serisinde, ilk yaratılıştan itibaren gelişen süreçleri yalın bir dile anlatan seçenekler sunar. Popüler kaynaklar arasında ilk sıralarda yer alan içerikler, merak uyandıran ayrıntılara sahiptir. Bilim insanlarının deneyimlerinin bir araya getirildiği içerikler, daha net bilgilerden oluşur. Ufkunuza farklı bakış açısı kazandıran kitaplar, zengin görsel detaylarla daha akıcı hale getirilir. Yalın ve sade bir dilin tercih edildiği basımlar, evrim ve bilimin ışığında aydınlanmanızı sağlar. Okuyucuyu sıkmadan istenen bilgilerin sunulduğu kaynaklar, hem öğrenciler hem de kitapseverler tarafından satın alınır. Uygun fiyatları ve bilgilendirici içerikleriyle tercih edilen çeşitler arasından ilgi alanınıza hitap eden seçimler yapabilirsiniz. Diğer kuruluşların arasında farkını baskı ve kalitesiyle hissettiren Alfa Yayınları bilim serisi ile her yaştan kitap kurdunun ilgisini çekmeyi başarır. Farklı dillerden çevirilerinde yapıldığı kuruluşun basımları her okurun tercihine göre değişkenlik gösterir. Latince ve Yunancadan yapılan çeviri ve basımlardaki başarılı içerikler, bilim serilerinin satın alımlarını etkiler. Özellikle Yunan mitlerinin çevirileri, fantastik kurgulardan hoşlanan okur kitlesine hitap eder. Basımevinin kitapları 1. sınıf hamur kağıda karton kapaklı olarak çevrilir. Orijinal dilden yapılan çeviri kitaplarını ister tek isterseniz set olarak tercih edebilirsiniz. Set içerikleri, tekli olan seçimlere göre daha üst seviyelerde fiyat aralığına sahiptir.

Her türden kitabın yer aldığı kuruluşun geniş koleksiyonu arasından, okuma alışkanlıklarınıza ve ilgi alanınıza göre beğenilen eserlerinin yer aldığı katologlardan zevkinize göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Dilerseniz basımevinin Trendyol'da satılan ve sizin bilgi dağarcığınızın gelişmesine katkı sağlayan serilere, uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Her kitleden okurun ihtiyacına uygun geniş ürün yelpazesi sunan basımevi, kitapseverler tarafından ilgiyle takip edilir. Türk ve dünya edebiyatından seçme eserlerin okurlarla buluşma platformu olan kuruluş, kendi basımları ve diğer kuruluşların eserlerinden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Felsefe ve sosyoloji kitapları alanında basılan eserlerdeki başarılarından övgüyle bahsedilen Alfa Yayınları indirim ve kampanya dönemlerinde müşterileri için farklı avantajlar sağlar. Türkiye’ye çizgi roman kültürünü ilk defa getiren kuruluş, sonrasında psikoloji, kişisel gelişim, sosyoloji ve siyaset alanlarında yaptığı basımlar ve çevirilerle anılır. Çağdaş bir anlayışla her türde konularda ürettiği içerikler, okurların farklı pencerelerden olaya dahil olmalarını sağlar. Yerli ve yabancı yazarların çevirilerini akıcı ve anlaşılır bir dille günümüze yansıtan basımevi, alanında uzmanlaşmış kişilerle çalışır. Kuruluşun bünyesinde çıkan kitaplar, okuyucuları hem bilgilendiren hem de düşünmeye sevk eden anekdotlardan oluşur. Özellikle üniversitelere kaynak kitap olarak basılan ürünleri, indirim dönemlerini takip ederek uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Firma, yılın belli dönemlerinde yaptığı fırsat seçeneklerindeki basımları daha uygun olarak satışa sunar. Her yıl düzenlenen fuar ve kitap tanıtımlarında okuyucuların tercih ettiği basımevi, popüler kaynakların yazarlardan okurlara ulaştırılmasında oluşan süreçteki uyumun yansımasıdır. Alfa Yayınları set içerikleri konulara ve tercihlere göre şekillenir. Aynı yazarın eserlerinde birden fazla adedin bir araya getirildiği setler, fiyat olarak da bütçelere uygundur. Hem kişisel gelişim hem de dünya tarihi konularının anlatıldığı setleri ilgi alanınıza göre seçebilirsiniz. Üniversitelerin özel yetenek sınavlarına hazırlık için olan setler, öğrenciler tarafından tercih edilir. Trendyol, basımevinin her zevke göre değişen okuma alışkanlıkları için uygun fiyatlarla satış sağlar. Dilerseniz firmaya ait tüm kitap ve diğer içerikleri, Trendyol farkıyla bütçenizi aşmayan aralıklarla satın alabilirsiniz.