placeholder
"

Always

" araması için 987 sonuç listeleniyor

Birbirinden Özel Tenk ve Desenlerle Always

Bireyler kendilerini rahat ve özgür hissettikleri evlerini konforu ve şıklığı artıracak çeşitli ürünlerle dekore etmekten keyif alır. Bunlar hem evde geçirilen zamanı konforlu ve kaliteli hale getirir hem de bireylerin beğenilerine hitap eden görsellikleriyle dekorasyonu tamamlar. Uyku tekstilinden ev düzenine kadar geniş bir alanda hizmet eden Always, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle oldukça beğeni kazanır. Marka yüksek kaliteli kumaşları düşük fiyat aralıklarıyla sunması sayesinde müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Özellikle uyku tekstilinde pikelerden çarşaflara varana kadar her mevsim konforlu ve şık seçenekler sunar. Yaz için uygun nefes alan kumaşlar terlemeyle bölünen uykuların önüne geçer. Kışa uygun kumaşlar ise uykuya kolayca geçebilmenize yardımcı olur. Farklı yatak ölçülerine göre geniş seçenekler sunan marka, aile boyu rahat uykular vadeder. Çift yatakları için standart ölçünün yanı sıra dar veya battal boy yataklar için de geniş seçenekler bulunur. Nevresim takımları, yatak koruyucular, pike takımları ve çarşaflar her mevsim kullanılabilen ve farklı beğenilere hitap eden tasarımlarla sunulur. Ağır ve asil tarza sahip kişiler için koyu renkler üzerine çiçekli ya da yazılı çeşitli baskılar yapılır. Eğlenceli ve dinamik kişiler için rengarenk nevresimler ve pikeler yatak odalarının gözdesi olur. Bunun yanında tek kişilik yataklar ve çocuk yatakları için de geniş ürün seçenekleri müşterilerin beğenisini kazanır. Trendyol’dan geniş seçeneklerle sunulan indirimli Always ürünlerine göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tekstil Ürünleri Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Tekstil Ürünleri Fiyatları

Uyku tekstili, pijamalardan nevresim takımlarına yorganlardan yastıklara kadar geniş bir alanı kapsar. Bu geniş alandaki her unsur kaliteli bir gece geçirmeniz için büyük görevlere sahip olur. Ortam koşullarına uygun ve kaliteli uyku tekstili ürünleri seçmeniz deliksiz bir uykunun ardından katılımcı, sosyal, başarılı ve yüksek enerjili günler için ilk şartlar arasında yer alır. Always tekstil markası kişilerin gece boyu ihtiyaç duyduğu konforu şık tasarımlarla birlikte sunar. Always nevresim takımı çeşitleri farklı yatak boyutları ve beğenilere göre oldukça geniş seçeneklerle sunulur. Kaliteli kumaşlar ve boyama teknikleri sayesinde kişiler beğendiği desenlerle uzun süre boyunca yatak odalarını süsleyebilir. Kalıcı ve kaliteli boyalar talimatlara uyulduğunda uzun yıllar boyunca canlılığını ve netliğini korur. Markanın sık talep alan takımları arasında kolay ütülenebilir düz renkli ve yıldızlı modeller yer alır. Bunlar, mükemmel renk uyumlarıyla kişilerin sade ve şık yatak odalarına sahip olmasını sağlar. Always pamuklu çift kişilik nevresim takımı çeşitleri, her mevsim kullanıma uygun kaliteli ürünlerdir. Markanın çift kişilik takımları iki adet yastık kılıfı, bir adet nevresim, bir adet düz veya lastikli çarşaftan oluşur. Lastikli çarşaflar yatağı tamamen sararak kayma, katlanma, sökülme veya kırışma gibi problemlerin önüne geçer. Düz çarşaflar ise oldukça geniş ölçüleri sayesinde kolay kullanım vadeder. Always tek kişilik nevresim takımı çeşitlerinde sıklıkla birer adet yorgan ve yastık kılıfı ve çarşaf bulunur. Set içeriğinin yanı sıra ürünlerde kullanılan pamuklu kumaş da oldukça beğeni kazanır. Pamuklu kumaşlar farklı dokuma aralıklarıyla nefes alan ve vücut ısısını her mevsim eşit tutan ideal seçeneklerdir. Farklı isimlerle ifade edilen dokuma sıklığı ürünlerin kalitesinin ve ömrünün anlaşılmasına yardımcı olur. Ayrıca nevresim takımı fiyatlarını belirleyen önemli etkenlerden biridir. Santimetrekare başına düşen tel sayısı ürüne harcanan ham madde bolluğunu, üretim zorluğunu ve kaliteyi ifade eder. Bu sayede kumaş çeşidi, dokuma sıklığı ve boyama tekniği ürünlerin fiyatlarını belirler. Siz de geniş seçeneklere sahip Always ürünlerine uygun fiyatlarla Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Always Modelleriyle Aile Boyu Rahatlık ve Şıklık

Always Modelleriyle Aile Boyu Rahatlık ve Şıklık

Markanın fazla talep gören ürünleri arasında ranforce nevresim takımları yer alır. Bunlar santimetrekarede 52 ila 62 arasında tel bulunan günlük kullanıma uygun kaliteli ürünler olur. Ekonomik seçenekler arayanlar içinse santimetrekaresinde 42 ila 47 tel bulunan creton kumaşa sahip ürünler önerilir. Percale takımlar santimetrekaresinde 70 ila 80 tel bulunan kaliteli, şık ve uzun ömürlü ürünlerdir. Santimetrekarede 80 telden sık dokumasıyla saten takımlar, günlük kullanımın yanı sıra çeyiz hazırlığında bulunanların da olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Farklı birçok çeşidi bulunan saten, temelde parlak ve kaygan bir kumaş olarak bilinir. Özellikle yaz aylarında terlemeden, kaymadan, konforlu ve deliksiz bir uyku için pamuklu ve saten takımlar önerilir. Kumaş kalitesi terleme, üşüme, tahriş, parçacık akışı ve benzeri rahatsızlıklarla bölünen uykuların önüne geçer. Bütçeyi zorlamadan yapılan çeyiz hazırlıklarında kalitesi ve uygun fiyatlarıyla Always yatak örtüsü çeşitleri de oldukça rağbet görür. Düz kapitone desenliler, sportif ve sade bir tarza sahip olanlar için ideal seçeneklerdir. Yatak odasının düzenli ve şık görünmesi için yatağı çepeçevre saran örtüler renkli ve desenli seçenekleriyle de oldukça beğeni kazanır. Ancak çeyiz hazırlıklarında sıklıkla dantelli, tüllü ya da boncuklu yatak örtüsü setleri tercih edilir. Kişiler yatak odalarını düzenli ve temiz bir görünüme kavuşturmak için gündüz saatlerinde sıkça örtü kullanmayı tercih eder. Marka bunun gibi setlerin yanı sıra tek ürünlerle de oldukça beğeni kazanır. Farklı desenlerle bir arada dönüşümlü olarak kullanılabilecek Always çarşaf seçenekleri hijyenik ve konforlu bir uyku deneyimi sunar. Düz ve lastikli modelleri bulunan çarşaflar farklı yatak ölçülerine uygun geniş seçenekleriyle satışa sunulur. Takımlara veya tek ürünlere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Always Ürünleri Trendyol’da

Always Ürünleri Trendyol’da

Marka, yatak odalarında şıklığı ve konforu sağlayacak birçok ürünün her bütçeye hitap edebilmesini sağlar. Yatak odalarının vazgeçilmezi nevresim, örtü, pike takımlarını kısıtlı bütçelere de hitap edecek aralıklarda tutar. Bu sayede dileyen herkes yüksek kaliteye bütçesini zorlamadan ulaşabilir. Yatakta şıklığı ve konforu sağlayan ürünlerin yanında güvenliği ve hijyeni sunan koruyucu kılıflar ve alezler de oldukça talep görür. Farklı katmanlara sahip alezler, leke tutmayan yapılarıyla uyku hijyenini üst seviyelere taşır. Suyu iten kumaş teknolojisi sayesinde herhangi bir sıvı döküldüğünde silerek veya düşük programlarda yıkayarak bunları kolayca eski haline kavuşturabilirsiniz. Bu sayede sıvıların, temizlenmesi nispeten zor olabilecek yatağa ulaşmasına engel olabilirsiniz. Marka havlu ve bornoz çeşitleriyle günün her saatinde konfor sunar. Yüzeylerden suyu tamamen emen ve kolay kuruyan Özdilek Always bornoz seti çeşitleri herhangi bir hırka gibi giyilerek kullanılır. Bunlar kolay kullanımı, hijyeni, yumuşaklığı ve şıklığıyla oldukça beğeni kazanır. Kadın ve erkek olmak üzere iki adet bornoz ve iki adet saç havlusu içeren setler, çeyiz hazırlığındaki müşterilerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Uygun fiyatları sayesinde kişiler bir set yerine birkaç adet alarak dönüşümlü olarak bunları kullanmayı tercih eder. Bunlar, yüksek kalitesine rağmen uygun fiyatları sayesinde bireylerin çevresindekilere de sıkça önerdiği ürünler olur. Havlu ve bornozlar yumuşak ve yüksek emici yapılarıyla oldukça beğeni kazanır. Nevresim yorumlarında ise sıklıkla desen ve renk kalitesinden söz edilir. Görsellerle aynı desenlere sahip modeller, birçok yıkamaya rağmen bozulmadan müşterilerin odalarını süsler. Gerçek müşteri yorumları ürünlerin kalitesini ve önerilmeye değer oluşunu ortaya koyar. Siz de bütçenizi zorlamadan ve kaliteden ödün vermeden ev tekstili ihtiyaçlarınızı Trendyol üzerinden karşılayabilirsiniz.