placeholder
"

Arena

" araması için 2216 sonuç listeleniyor

Arena Ürün Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Dünya çapında ünlü olan Arena, yüzme ekipmanları alanında 43 yıllık deneyime sahiptir. Adidas bünyesinde kurulmuş olan marka, tüm üretimini yüzme sporuna adar. 131 farklı ülkede mayo, yüzücü gözlüğü ve diğer yüzme ekipmanları ile kendi kitlesine hitap eder. Profesyoneller için yarış mayoları üretirken yüzmeyi seven herkesin talep ettiği ihtiyacı karşılar. İlk tasarladığı skinfit mayo, 18 gram ağırlığı ve bedeni saran formuyla dünya çapındaki başarısının ilk adımıdır. Günümüzde yüzme sporunun yıldızları arasında yer alır. Kaliteli ve şık ürün çeşitliliğiyle dikkat çeker. Arena mayo; erkek, kadın, çocuk olmak üzere her kesime hitap eden konforlu seçenekler sunar. Dünyanın dört bir yanında tanınan ürünlerin arkasındaki imalat merkezi, İtalya’da yer alır. 1973 yılından beri varlığını sürdüren güçlü bir markadır. Vücudun çalışma şekline odaklanarak profesyonel yüzme kalitesini sağlar. Kurulduğu günden bu güne birçok başarılı sporcuyla çalışır. Powerskin yarış kıyafetleri dünyanın farklı ülkelerinden profesyonel yüzücülerin tercihidir. Yarış donanımı ürünleri, havuz mayo ve aksesuarları, plaj giyim ürünleri, performans spor giyim ürünleri ve çok daha fazlası dünyanın 5 kıtasında 131 ülkenin mağazalarında satılır. Dünya genelinde gözde hızlı yüzücülerinin birçoğu, antrenmanlarda ve yarışlarda markanın mayolarını tercih eder. Sadece profesyonel yüzücüler değil, aktivite ve eğlence amaçlı yüzenlerin de favorisi olan ürünler, büyük ilgi görür. Yüksek performanslı ve FINA onaylı yarış mayoları, rekabetçi yarışçılar için birinci sınıf kalitenin tanımıdır. Şekillendirici mayo tasarımlarıyla kadınların plajlarda ve havuzlarda tercih ettiği markadır. Erkekler için yüzme şortu ve jammer modelleri bulunur. Çocuklar için yüzme eğitiminde gerekli ekipmanlar, ürün çeşitleri arasında yer alır. Arena yüzücü gözlüğü modellerinde cobra koleksiyonu yarışçıların bir numarasıdır. Cobra ultra, python, tracks junior gözlüklerinin yanı sıra teknik eğitim ekipmanları (şnorkeller, pull buoys, kickboardlar), açık deniz yüzme ekipmanları, plaj keyfi için mayo, bikini ve şort çeşitleri gibi yüzmeyle ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi bu markada bulabilirsiniz. Şampiyonlardan çocuklara kadar herkesin paylaştığı su tutkusunu ilham alan marka, sudayken insan bedeniyle birlikte hareket eden mayolar üretir. Su içgüdüsüyle mükemmel teknolojiler geliştiren markanın yüzmeyi keyifli hale getiren mayo ve ekipmanlarını Trendyol’dan indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Arena Mayo Modellerinin Performansı Artıran Özellikleri

Arena Mayo Modellerinin Performansı Artıran Özellikleri

Karbon mayo teknolojisiyle fark yaratan marka, yüksek performanslı yüzme için özel tasarım koleksiyonlar sunar. Carbon pro serbest stil, sırt üstü ve kelebek için idealdir. Sıkıştırma açısından sert bir seçenektir. Carbon flex hareket özgürlüğünü maksimum düzeye yükseltir. Mesafe yarışları için mükemmeldir. Arena carbon air, hafif teknik mayo seçeneğidir. Maksimum güç ve hızlı yüzüş için tasarlanan Arena carbon mayo optimum kas desteği sağlar. Fazla hareket özgürlüğü sunan karbon teknolojisine sahiptir. Vücutla tam olarak uyumlu çalışır. Suya süper dayanıklı olan özel kumaştan imal edilir. Carbon ultra yüksek seviyeli sıkıştırma özelliği ile sprint performansa hitap eder. Carbon duo sudaki vücut pozisyonunu iyileştirir ve bacaklardan güç çıkışını artırarak maksimum yüzme hızını garanti eder. R-evo one, hafif ve esnek tasarımıyla kurbağalama yüzerken hızlı olmaya imkan tanır. Arena yarış mayosu seçeneklerinde öne çıkan powerskin, her çekişte ve vuruşta maksimum güç sağlayan tam hareket özgürlüğünü yaşatır. Ergonomik tasarımı ile yarış sırasında gelişmiş kas desteği, stabilite ve konfor sağlar. Farklı yüzme etkinlikleri için farklı teknolojiler sunulur. Kelebek yüzücüler için carbon core fx teknolojisi ve carbon air 2 uygundur. Sırtüstü yüzücüleri için carbon glide tavsiye edilir. Başlangıç seviyesinde, antrenmanlarda, denizde ve havuzda mükemmel tekniği yakalamak için kullanım amacına uygun mayo tercih edilebilir. Yüzme, vücudun döngüsel motor yapısı ile kas kasılmaları ve gevşeme arasında gidip gelen bir eylemdir. Karbon fiber teknolojisi vücudun yüzme eylemi sırasında yaşadığı değişiklere göre şekillenen mayolar üretilmesine olanak tanır. Kaslara giden kan akışını hızlandırmak ve vücudu yüzmeye hazır hale getirmek için özel tasarım mayo giyilmelidir. Suyla insan bedeni arasındaki ilişkiye odaklanan Arena, suyun içinde fizyolojik uyumu sağlayacak tasarımlar sunar. Performans öncesinde ve sonrasında giyilen Arena antrenman mayosu yüzücünün sağlıklı iyileşmesini destekler. Profesyonel yüzücüler için antrenmanlar oldukça önemlidir. Antrenmanlarda doğru teknolojilerde giysi seçmek büyük fark yaratır. Optimum performansa ulaşmak için antrenmanlardan önce ve yarışlardan önce profesyonel teknik tasarımlar tercih edilir. Bununla birlikte markanın farklı teknolojileri de vardır. Şekillendirici modeller, karın ve bel kısmını toparlayıcı özelliğe sahiptir. Silikon flok teknolojisi şekillendirme etkisini sağlayan teknolojidir.

Karın bölgesini sıkılaştırmak için power mesh teknolojisi kullanılır. Uzun ömürlü kumaş teknolojisi max life, markanın bir diğer etkili teknoloji özelliklerinden biridir. Klor direnci, hızlı kuruma ve dayanıklılık özellikleri, max life teknolojisiyle üretilen Arena marka ürünlerin nitelikleri arasında yer alır. Ayrıca markanın yüzücülere sunduğu birçok dijital olanak da vardır. Yüzme sporunu herkes için konforlu hale getirecek tavsiyeler yayınlar. Yüksek teknolojiyle üretilen özel tasarım carbon ürün seçeneklerini Trendyol’dan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere göre arama yaparak beğendiğiniz modeli indirimli fiyat avantajıyla sipariş edebilirsiniz. Suda net görüş sağlayan yüzme gözlükleri markanın uzman olduğu ürünlerden biridir. Yarışçılar bu markanın gözlükleriyle olimpiyatlara katılır. Farklı etkinlikler için farklı özelliklerde seçenekler bulunur. Antrenman, yarışma, havuzda yüzme egzersizleri ve yeni başlayanlar gibi her türlü yüzme etkinliği için ideal bir Arena gözlük bulmak mümkündür. Cobra ultra yüzücü gözlüğü piyasadaki gelişmiş yarışçı gözlükleri arasında ilk sıralarda yer alır. Kavisli lens özelliği geniş görüş alanı yaratır. Dayanıklı, rahat ve görüş netliği yüksek olur. Havuzda çok zaman geçiren ve çok tur atan kişiler; Swedix, tracx modellerini tercih edebilir. Bu tasarımlar hafif ve oldukça rahat yapıdadır. Uzun saatler boyunca takılabilir. %80 polikarbonat, %15 kauçuk, %5 termoplastik elastomer malzeme bileşimi sayesinde dayanıklılığı artar. Airspeed modeli hızlı yüzmek için tasarlanmış hidrodinamik yapıya sahiptir. The one, rahatlık ve optimum deneyim sağlayan eğitim, antrenman gözlükleridir. Hızlı yüzmek için tasarlanmayan bu ürünler, büyük ilgi görür. Tracs tasarımı da eğitim amaçlı üretilir. Güvenlidir ve yüze uyumludur. Python modelinde dayanıklı polikarbonat ve UV dirençli lensler dikkat çeker. Bu gözlükler hem yarışlarda hem de eğitimlerde kullanılabilir. Arena sport yüzücü gözlüklerinin dışında denizde, havuzda kullanılabilecek konforlu ve rahat seçenekler de sunar. Çocuklar için özel tasarımları vardır. Kadınlar için şık ve zarif modeller bulunur. İster havuzda ister denizde yüzmeyi keyifli ve eğlenceli hale getirmek isteyen herkese hitap eden gözlükleri bu markanın bünyesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca reçeteli yüzme gözlüğü almak isterseniz markanın seçeneklerine bakabilirsiniz. Arena şnorkel gibi ekipmanlar ve net görüş sağlayan yüzme gözlükleri ile deniz maceraları oldukça eğlenceli hale gelir. Fonskiyonel seçenekler için aynalı yüzücü gözlüklerine göz atabilirsiniz. Yarış gözlüğü, yarış kiti gibi detay aksesuarları değerlendirebilirsiniz. Trendyol, Arena yüzücü gözlüklerinde popüler seçenekleri değerlendirmenizi sağlar. Profesyonel yarış gözlükleri, antrenman gözlükleri, eğitim gözlükleri, deniz gözlükleri gibi kategorilerde şık ve rahat tasarımları inceleyebilirsiniz. İndirimli fiyat olanakları ile yüksek kalite marka yüzücü ekipmanlarına sahip olabilirsiniz.

Arena Kadın Mayo ya da Bikini Modelleri

Arena Kadın Mayo ya da Bikini Modelleri

Yüzme sporunda uzmanlaşan Arena aynı zamanda etkileyici kadın mayo ve bikini modelleriyle dikkat çeker. Arena kadın mayo modellerinde yarış, eğitim, plaj gibi farklı kategorilerde çok şık ve kaliteli seçenekler bulunur. FINA onaylı kadın yarış mayoları karbon fiber teknolojisine sahiptir. Sırtı açık ve kapalı olarak tercih edilebilir. Carbon flex, carbon air, carbon duo gibi tasarımlar yüzme stiline göre farklı özelliklerle sunulur. Pembe, sarı, mavi renklerin yanı sıra estetik desenler ve rahat kesimler profesyonel yüzücülerin Arena’yı tercih etmesini sağlar. Şekillendirici modeller, kadınların havuz ve plajlarda vücut şekillendirici tasarımlarla estetik görünmesini sağlar. Yüzerken şekillendirici etki yaratan bu modeller, vücuda istenen şekli vermeye yardımcı olur. Farklı vücut tiplerine uygun olarak tek parça ve iki parça tasarımlar sunulur. Bikiniler yüksek kalite özelliklerini şık plaj estetiği ile harmanlar. Birbirinden şık tasarımlar trend moda ikonlarından ilham alır. Arena mayo kadın yüzücüler için vücut şekline ve yüzme stiline göre sahip olduğu modellerle fark yaratır. Bulut, palmiye, kafatası cool desen tasarımları Arena bikini modellerini eşsiz kılar. Dalış yapan kadınlar özel tasarım dalış kıyafetlerini değerlendirebilir. Açık deniz yüzücüleri powerskin R- evo, powerskin carbon wave gibi açık denizde yüzmeyi kolaylaştıran tasarımları tercih edebilir. Kadın yüzme ekipmanlarında çok çeşitli ürün yelpazesi dikkat çeker. İstediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Profesyoneller için tasarlanan ürünlerin dışında Arena özel koleksiyonlarına da göz atabilirsiniz. Plaj ve havuz şıklığını kaliteyle tamamlayabilirsiniz. Arena bone çeşitlerini deniz kıyafetinizle uyacak şekilde tercih edebilirsiniz.

A’dan Z’ye aradığınız tüm yüzme ekipmanlarını yüksek kalite marka farkıyla Trendyol’dan indirimli olarak satın alabilirsiniz. Arena yüzücü çantası, mayosu, bikinisi, yüzücü gözlüğü, havlusu gibi her türlü ürünü kolaylıkla bulabilir ve dünyaca ünlü markanın kalitesini yaşayabilirsiniz. Yarış yüzücülerinin tercihi olan Arena markasının ürün çeşitleri yüksek teknoloji ürünlerdir. Yarışlar için powerskin jammer modelleri erkeklerin tercih edebileceği yüksek kalite modellerdir. Erkek çocuklar için de powerskin tasarımlar vardır. Arena erkek mayo çeşitlerinde plaj ve havuz için şortlar, bermudalar, slip modeller değerlendirilebilir. Antrenman, eğitim, eğlence gibi aktivitelerde farklı özellikleri olan tasarımlar tercih edilebilir. Karbon teknolojisiyle üretilen ürünler, yarış ya da antrenman öncesi giyildiğinde performansı artırır. Yüzücü gözlüklerinde net görüş sağlayan lensler performansa katkı sağlar. Arena şort mayo modellerinde boxer modellerine, düşük belli ürünlere ya da uzun tasarımlara bakılabilir. Açık deniz yüzme stilleri ve dalış için özel kıyafetler bulunur. Erkek fiziğine uyum sağlayarak hareket özgürlüğü tanıyan yüzücü kıyafetleri, hızlı yüzmeye olanak tanır. Maksimum hız elde etmek için profesyonel yüzücüler, carbon modelleri uygun şekilde kullanır. Arena mayo erkek modellerinde farklı teknolojiler sunulur. Kısa mesafe yarışlarda kelebek stili, serbest stil için özel tasarımlar tercih edilebilir. Profesyonellerin kullandığı ekipmanlar arasında net görüş sağlayan rahat gözlükler de yer alır. Erkekler için tasarlanan gözlük modelleri profesyoneller tarafından onaylanır. Marka profesyonel yüzücülerin tercih ettiği mayo ve ekipmanlar tasarlar. Havuz ve plajda tercih edilebilecek günlük stiller aynı kaliteyi yansıtır. Şık ve kaliteli modeller yüzmeyi seven herkes için uygundur. Erkek çocuklar için eğitim mayoları ve ekipmanları değerlendirilebilir. Yüzmenin her alanında, her aşamasında ihtiyaç duyulan ürünler, yüzme sporu uzmanlığı ile sunulur. Suyun insan anatomisi ile uyumunu sağlayacak teknolojiler üzerinde çalışan Arena, profesyoneller ve yüzmeyi seven herkes için kaliteli üretimin adresidir. Trendyol fırsatlarından yararlanarak başta Arena yüzme çantası olmak üzere dünyaca ünlü markanın yüksek kalitedeki mayo, gözlük, şnorkel gibi ürünlerini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Arena Koleksiyonları

Arena Koleksiyonları

Profesyonel yüzücüler için anatominin ve suyun uyumunu sağlayacak teknolojiler üzerinde çalışan Arena, şık spor tasarımlarıyla da dikkat çeker. Japon anime tarzından ilham alan tasarımları yeni nesil trendlere hitap eder. Cesur tasarımlarla kaliteyi ve şıklığı bir arada sunar. Sportif giyimde marka tarzını ortaya koyan seçenekler sunar. Arena ayakkabı modellerinde deniz ayakkabısı, havuz ayakkabısı ve spor ayakkabısı modelleri şık ve konforlu olur. Plaj giyimde doğadan ilham alan desenli mayo, bikini, şort tasarımları öne çıkar. Çantadan su şişesine kadar tüm yüzme aksesuarlarında özel tasarım detayları bulunur. Bikinilerde sporcu rahatlığını ve kalitesini şık detaylar tamamlar. Kadınlar için şekillendirici mayolar, özel tasarım bikiniler çok şık alternatiflerdir. Eğitim kıyafetleri ve ekipmanları, havlular ve daha birçok ürün markanın kendine has tarzını yansıtan özelliklere sahiptir. Spor giyimde kaliteyi ve şıklığı yaşatan eşofman, şort, tişört gibi kıyafetler özgün tarzı ortaya koyar. Erkek, kadın ve çocuk olmak üzere herkes için yüzmeyi eğlenceli ve konforlu hale getirecek aksesuarlar da vardır. Unisex spor kıyafetler modern spor estetiğini yansıtan kıyafetlerdir. Arena çanta zarif stil detaylarıyla tüm sporseverlere hitap eden kullanışlı ve şık aksesuarlar arasında yer alır. Yüzmeyle ilgilenen herkes, Arena markasının yüksek kalite ürünlerini kullanabilir. Havuzda, plajda nerede olursanız olun kusursuz kaliteyi yaşayabilirsiniz. Havludan palete kadar yüzmeyle ilgili aradığınız her şeyi bu markada bulabilirsiniz. Profesyonel yüzücülere hitap eden tasarımların yanında sporseverlere hitap eden şık ve kaliteli tasarımlar da sunulur.

Şnorkel, palet, yüzücü gözlüğü ve kaliteli mayo tercih ederek suda geçirdiğiniz zamanı oldukça keyifli hale getirebilirsiniz. Arena yüzme ekipmanlarını, yüksek kalite mayolarını Trendyol’dan indirimli fiyatlara sipariş edebilirsiniz. Dünyanın bir numaralı yüzme sporu markası Arena hem profesyonellere hem de yüzmeyle ilgilenen amatörlere yüksek kaliteyi yaşatır. Su içgüdüsü konseptiyle suda balıklar gibi rahat hareket etmeyi sağlayacak teknolojiler sunar. Yarış, antrenman, eğitim ve tüm diğer yüzme etkinlikleri için yüksek kalite ekipmanları bu markadan güvenle alabilirsiniz. Yüzmeyle ilgilenen herkesi destekleyen Arena, su ve insan anatomisi üzerinde çalışır. Dünyanın dört bir yanında yüksek kalite yüzücü mayo ve ekipmanlarıyla geleceğin şampiyonlarına sponsor olur. Yüzme eğitiminde Arena yüzme tahtası gibi özel ürünler tercih edilir. Çocukların eğitime daha iyi konsantre olması için sağlıklı ve kaliteli mayo, ekipman seçenekleri sunulur. Açık denizlerde yüzmeyi teşvik eden açık denize özel ekipmanları vardır. Olimpiyat yarışlarında hızlı yüzücülerin tercihi olan markanın yüksek kalite yüzücü mayolarını, yüzmeyi seven herkese hitap eden çeşitli ürünlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Yarış ve antrenmanlar için sporculara özel tasarlanan modellerde indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kaliteli yüzücü gözlüğü konforlu ve hareket özgürlüğü sağlayan mayo, palet, şnorkel gibi aklınıza gelebilecek tüm yüzücü malzemelerini Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz. Havuzda ve plajda hem şık hem de kaliteli Arena şort modellerini tercih edebilirsiniz. Yüzme sporunda yüksek kaliteyi ifade eden markanın son teknoloji mayolarını ve gözlüklerini kampanyalı ürün avantajları ile satın alabilirsiniz. Yüzmeyi seven ve su tutkusu olan herkese hitap eden Arena, yarışçıların bir numaralı markasıdır. Yüzücü mayolarında özel tasarımlar, antrenman ve yarışlarda hızlı performans sağlar. Tüm yüzücü malzemeleri iyi, rahat ve hızlı yüzmek için tasarlanır. Arena yüzücü mayosu, yüzücü gözlüğü, yüzücü çantası gibi yüksek kalite ürün çeşitlerini Trendyol’da bulabilir, Arena markasının güvencesi ile sipariş edebilirsiniz.