"

KUMTEL

" araması için 208 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Kumtel

Kumtel Ankastre Set

Kumtel 1972 yılında Kayseri’de üretime başlayan bir telefon şirketi olarak kullanıcılarıyla buluşmasının üzerinden bugün 38 yıla aşkın süre geçti. Bugün gelinen noktada Kumtel ankastre ürün grupları başta olmak üzere akıllı ev aletleri konusunda büyük imkanlar yaratmaya devam etmektedir. Pazarın lideri konumunda olan marka, sektörün içerisinde olan ürün gruplarıyla alternatiflerinden uzun süreli kullanım ve marka imajı konusunda büyük farklar oluşturmaktadır. “Pişirmek ve Isıtmak Bizim İşimiz” sloganıyla dünyanın birçok ülkesinde olan satış ve teknik servis ağıyla yayılımına devam etmektedir. Çalışmalarını Ar-Ge kıstasında da arttırarak, kalite ve inovasyon anlamında dünya standartlarının önüne geçmeye çalışan firma, 120 ülkeye ihraç ürün dağıtımı yaparak, dünya çapında bilinen bir marka olmayı başarmıştır. Kumtel ankastre ocak, fırın, davlumbaz gibi temel ihtiyaçlarda Türkiye’de olan kullanıcılarından da tam puan almayı başarabilmiştir. TSE, SGS, LVD, EMC, RoHS gibi güvenlik ve standart sertifikalarının tamamına dair belgeleri de mevcuttur. Kumtel ankastre ürünlerinde olan yenilikçi bakış açısını, inovatif bir çizgi ile bir araya getirerek kullanıcılarına uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceği bir deneyimin yanı sıra buna ek olarak da dekoratif bir görünüş de vaat ediyor. Kumtel ankastre set yorum ve kullanıcı deneyimleri sizlere fırsatlı bir altyapı da sağlamaktadır. Siz de Kumtel ürünlerini kullanmaya başlayarak gerekli fırsatları bir araya getirerek kısa süre içerisinde arzuladığınız ürüne kavuşabileceksiniz. Kurulumu ve temizliğinin de bu kadar rahat olması, oluşabilecek arıza ya da yedek parça ihtiyaçlarında geniş teknik servis ağıyla da sizlere uygun hizmetler sağlayabilmektedir. Kullanım aralığınızda ihtiyaçlarınıza yönelik olarak oluşabilecek bütün ihtiyaçlar sadece sizin için bir telefon uzağınızda olacak. Kumtel aspiratör teknolojilerinde sahip olduğu patentli yeniliklerle de size kaliteyi ve yüksek standartı bir araya getirecek yeniliklerle sunmaktadır. Tek yapmanız gereken ihtiyacınıza yönelik modeller arasından doğru ürün grubunu seçerek, mutfağınızda kombinlemek. Böylece her bütçeye uygun olan Kumtel ürünleri arasında kısa süre içerisinde tercihte bulunabileceksiniz. Kumtel standartlarını siz de yakından deneyimlemek için markanın, kullanıcı dostu arayüzünü baştan sona deneyimleyebilir ve rahat bir kullanım ile uzun süre dayanıklılığı bir arada yaşayabilirsiniz. Kumtel’in gülü alt yapısı, yılların verdiği deneyim ile bir araya geldiğinde sizin için uygun standartlar bir arada olacak ve siz de kısa sürede bu avantajları sonuna kadar yakalayabileceksiniz. Ürünlerinde kullandığı materyaller her ihtiyaca uygun olup sizin de tercihlerinize ve standartlarınıza karşılık verecektir. Tek yapmanız gereken bugüne özgü fırsatlardan faydalanarak doğru ürünlerden yararlanmak için tercih yapmak.

Üstün Özellikleriyle Kumtel Isıtıcı

Kumtel ürünlerinde ,Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almanın sağaldığı istikrarlı büyümeyi baştan sona yansıtmaktadır. Kullanıcılarına son teknoloji ürünlerini bütçe dostu fiyatlara sunan firma sizin de ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikleri kısa süre içerisinde sunacaktır. Tek yamanız gereken doğru ürün tercihleriniz arasında ürünlerinizi belirlemek ve uzun süren kullanımı için gereken adımları atmaktır. Kumtel ısıtıcı ürünlerinde olan geniş segmenti sayesinde siz de uygun fiyata enerji tasarruflu ürünlere kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Firmanın sağladığı ürünlerin uzun süren kullanım aralıları ve bütçe dostu fiyatları Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafında firmanın değerine değer katan özellikler arasında yer almasına sebep olmuştur. Değerlendirebileceğiniz elektrikli ısıtıcılar arasında yer alan alternatif seçenekleri ve ısıtıcıları yine inceleyerek değerlendirebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kendinden ayaklı, dikine ısıtıcı ya da dönen başlı ısıtıcı gibi alternatifler arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı değerlendirmek ve tercih etmek hiç de zor değil. Bugün siz de doğru olan Kumtel ürününü belirleyerek, Kumtel ailesinin arasına katılabilir ve yüksek standartlı ürünleri arasında tercihlerinizi yapabilir ve buna uygun olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kumtel Ecoray ve duvar tipi ısıtıcılarında genellikle kullandığı 2300 Watt’lık gücü ile rahatlıkla bir odayı ısıtmanız mümkün olacaktır. Buna ek olarak, fanlı ısıtıcılarıyla da ayak bölgelerinize rahatlıkla kullanabilecek ve masa altında değerlendirebileceksiniz. Ürünlerinde olan dekoratif duruş ve dokunuş sayesinde kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercihinizi yapabilecek ve değerlendirebileceksiniz. Bugüne özgü fiyatlar arasında tercih yapmak ve kaliteli ürünler arasında tercih yapmak çok kolay. Ürün grupları arasında olan renkler içerisinde yer alan modelleri tercih ederken, odanızın renk uyumuna göre tercih yapabilecek ve bu standartta ürünlere ulaşabileceksiniz. Tek yapmanız gereken doğru ürün grupları arasında belirlediğiniz standartları bir araya getirerek kaliteli ürünleri yakalamak. Siz de bir dünya markasında alışverişlerinizi tamamlayarak kısa süre içerisinde deneyimlerinizi üst düzey bir trafiğe ulaştırabilirsiniz. Kumtel Twix Orbit ısıtıcı ise dikine kullanım aralığı sağlatarak size yenilikçi bir dokunuş sağlatacağı gibi buna ek olarak da sadece 1800 Watt’lık enerji harcamasıyla enerji dostu bir trafik yaratacaktır. Soba ve ısıtıcı segmentinde yer alan ürünleri içerisinde en çok tercih edilenlerden iri de LX modeline bağlı ürünler olup, 1500 Watt kadar enerji tüketerek sizin için tasarruflu ve yüksek verimli bir ısıtma potansiyeli sunuyor.

Kumtel Fırın Modelleri

Kumtel ürünleri arasında yer alan fırın modelleriyle siz de tercihlerinize uygun standartta ürünlere kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Kumtel davlumbaz ürünleri de dahil olmak üzere ankastre ürünleriyle sizlere ihtiyaçlarınıza uygun üretim ve dağıtım alanında hizmet verecektir. Geniş satış sonrası destek ağı sayesinde kullanıcıların geniş kullanım alanlarına uygun çözümler kısa sürede üretilmektedir. Kumtel, Kayseri içerisinde yer alan fabrikasında tamamen Türkiye menşeili olarak ürünlerini yapmaktadır. Siz de elektronik tercihlerinizi yaparken hem dekorasyona hem de yüksek fonksiyonlara önem veriyorsanız Kumtel aradığınız çözüm olacak. Ürünlerinde yer alan fonksiyon ve gündelik önlemleri sayesinde ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla karşılık verecektir. Tek yapmanız gereken doğru model ve ölçüde ürünleri tercih ederek kaliteli bir deneyim için gereken adımları atmaya başlayabilmek. Kumtel mini fırın segmentinde de dayanıklı ev aletleri üreterek ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla karşılık verecek. Bu sayede kullandığınız ürünlerden uzun süre verim alarak kullanmanız mümkün olabilecektir. Kumtel dekoratif gösterişi, dayanıklı materyalleri ve fonksiyonlarıyla siz de uzun süren kullanım aralığıyla ihtiyaçlarınıza karşılık verebileceksiniz. Bugüne özel fiyatlardan faydalanarak siz de Kumtel ürünlerinden birini satın almak istiyorsanız, Trendyol üzerinden ürünleri rahatlıkla değerlendirebilir ve tercih yapabilirsiniz. Üstelik renk seçenekleri ve temizlenebilir yüzeyiyle sizin de ihtiyaçlarınıza kısa sürede karşılık verecektir. Kumtel ankastre fırın ve alternatif ürün gruplarıyla yüksek standartlı mutfak beyaz eşya ürünlerini size bütçenize uygun fiyatlarla sunacaktır. Bugüne özel fiyatları tam boy fırın ve ocak setlerinde de geçerli olan markanın detaylı olarak ürünlerini incelemeden siz de karar vermeyin. Tam boy fırın ve ocak bir arada kullanıldığında ihtiyaçlarınızı bir arada karşılayabileceksiniz. Uygun fiyatları ve kaliteli ürün gruplarıyla kısa sürede ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebileceksiniz. Buna ek olarak geliştirdiği beşli göz ocak teknolojisiyle sizlere birden fazla yemeği aynı anda pişirme şansı da sunmaktadır. İsteklerinize uygun olarak tercihlerinizde en uygun modelleri bir araya getirmek hiç de zor değil. Bugüne özel fiyatlardan faydalanarak tercihlerinizde kaliteli ürünleri bir araya getirerek siz de Kumtel ailesine katılın. Ürünlerinin dayanıklı yapısı ve ankastre cam yüzeyiyle, mutfağınıza renk katmayı başarın. Buna ek olarak temizliğe uygun olan yüzeyini rahatlıkla kullanabileceksiniz. Üçlü cam set olarak gelen davlumbaz, ocak ve fırın olarak gelen set içerisinde, ücretsiz servis garantisiyle kurulum yapılacak. Mutfak dolabınızın da ankastreye uygun olarak hazır olduğu taktirde aynı gün içerisinde kurulum yapılmaktadır.

Kumtel Set Üstü Ocak

Kumtel set üstü ocak ile klasikleşmiş kullanımlarına bir yenisini ekleyerek cam yüzeyli ikili, dörtlü ve beşli olarak üç alternatif ocak sayısına bağlı olarak modelleri değişmektedir. Garantisi kullanım sağlanan firma sizler için uzun vadeli bir kullanım garantisi de sunmaktadır. Buna uygun olarak ihtiyacınız olacak her türlü olguyu bir araya getiren Kumtel, beyaz eşyalar konusunda size ve ihtiyaçlarınıza uygun yeniliklerle bir araya getirmektedir. Kumtel ocak modelleri arasında tercih yapabileceğiniz yenilikçi ürünleriyle sizlere hizmet etmeye uzun süre boyunca devam edecek. Tek yapmanız gereken ürünü satın aldıktan sonra kurulum için teknik servisini arayarak bilgi alabilirsiniz. Fırın da A+ bir elektrik tasarruf moduna sahip olarak, doğa dostu ve az enerji yakmasıyla size ihtiyaçlarınıza yönelik yanıtlar verecektir. Kumtel ürünlerini siz de kullanmaya başlayarak ihtiyaçlarınıza yönelik mutfak eşyalarına kusa süre içerisinde erişebilecek ve yine uygun standartta kullanmaya başlayabileceksiniz. Tercih edeceğiniz ürün grupları arasında olan standartlaşmış kaliteyi sonuna kadar siz de mutfağınızda hissedebileceksiniz. Tek yapmanız gereken doğru ürün tercihlerinde bulunarak uzun süreli kullanım için garantinizi başlatmak. Bu sayede dayanıklı ve sürekliliği olan bir mutfak aletine kavuşmuş olacaksınız. Tercihlerinize uygun değerlendirmeler yaparak siz de kendiniz için en doğru ürünler arasında tercih kısa süre içerisinde yapabilecek ve buna uygun olarak seçimde bulunabileceksiniz.

Kumtel Fanlı Isıtıcı

Kumtel, elektronik bütün ürünlerde olduğu gibi Kumtel ısıtıcılar da farkını ortaya koymaktadır. Isıtıcılar merkezi ve lokal olmak üzere ikiye ayrılır. Merkezi ısıtma, belli bir sisteme tabi şekilde borular vasıtasıyla sıcak su ve buharı ısıtmanın hedeflendiği alanlara yönlendirmesi prensibine dayalıdır. Lokal ısıtma sistemi ise belli bir alanı ısıtmaya yöneliktir. Eskiden lokal ısıtma anlamında kömürlü sobalar en yaygın kullanılanlardı. Kömürlü sobaların kullanım zorluğu ve çevreye saldığı CO gazı sebebiyle zaman içerisinde daha az tercih edilmeye başlandı. Kömürlü sobalar yüzünden birçok insan zehirlenerek yaşamını yitirdi. Gelişen teknoloji ile de infrared elektrikli ısıtıcılar kısa vadede hızlı sonuç verdiği için daha çok tercih edilmeye başlandı. Herkesin severek kullandığı Kumtel elektrikli ısıtıcılar hem bütçe dostu olup hem de bir ısıtıcıdan beklediğinizi fazlasıyla alma imkanını tanır. Kumtel ısıtıcı fiyatları oldukça uygundur. Elektrikli ısıtıcı almaya karar verenlerin akıllarına en çok takılan soru kaç Watt’lık bir ısıtıcı almalarının daha uygun olacağıdır. Bunlardan en çok göze çarpan TH-1800 siyah karbon ısıtıcıdır. Karbon rezistanlı ısıtıcının avantajları mevcuttur. Bu ürünlerin çifte güç kullanımı özelliği vardır. Bu sayede sıcaklığı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Ayarlanabilir termostata sahiptir. Arzunuza göre yatay da kullanabileceğiniz ürün dikey kullanım da sağlanabilir, devrilme emniyeti mevcuttur. Bu sebeple dikey kullanımlarda herhangi bir problemle karşılaşma ihtimaliniz yoktur. Taşıma kulpları yardımıyla evinizde bir odadan başka bir odaya hatta evinizden iş yerinize taşıyabilmeniz oldukça kolaydır. Kolay ayak montajı ve demontajı sağlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz pozisyonlar için sinyal lambaları da vardır. EXP-18 infrared ısıtıcı da oldukça tercih edilen bir modeldir. 1800 Watt gücü olan bu ısıtıcı iki ayrı kullanım sağlanabilir. 900 Watt ve 1800 Watt şeklinde kullanılabilir. Gerçek oda termostata sahip ısı kontrolü de mevcuttur. Diğer bütün modellerde olduğu gibi EXP-18’in de devrilme emniyeti vardır. Tavana ya da duvara monte edilebilme imkanı olup çeşitli şekilde kullanıma sahiptir. Evinizin mevcut durumuna göre bunu belirleyebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde sıcak bir için daima Kumtel ısıtıcılarını tercih edin.

Kumtel Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uzun yıllardan beri mutfağımızın baş tacı olan ocaklar hayatımızda büyük kolaylık sağlamıştır. Ocaklar, enerji kaynağına göre üçe ayrılır; elektrikli, tüplü ve gazlı. Tüplü ocaklar doğalgaz bağlantısının olmadığı evlerde eskiden sıklıkla tercih edilirdi. Tüplü ocakların yerine günümüzde daha çok elektrikli ocaklar kullanılmaktadır. Elektrikli ocaklar birçok bakımından avantaja sahiptir. Kumtel elektrikli ocaklarında da fark yaratan tasarım ve teknolojiler kullanıp adından söz ettirmiştir. Kumtelin birçok elektrikli ocak modeli mevcuttur. Bunlardan en çok tercih edilen modellerinden birkaçından bahsetmek gerekirse Kumtel LX-7011’den bahsedebiliriz. Tek gözlü olan bu modeller hem ergonomik hem de kolay taşınabilme imkanı yaratır. İster mutfağınızda yedek ocak olarak kullanabilirsiniz, isterseniz de piknik veya kamp gibi etkinliklerde yanınızda götürebilirsiniz. Yapacağınız bu etkinlikte büyük bir rahatlığa erişeceksiniz ve lezzetli yemeklere imzanızı atacaksınız. Tekli olan tasarlanan bu ocak, tüpünüzün bittiği an imdadınıza koşacak. Yemekleri pişirmek ya da ısıtmanın işte bu kadar kolay olduğunu hatırlayacaksınız. Kumtel elektrikli ocaklarınızı elektriğin olduğu her yerde kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. En çok göze çarpan özelliği kuşkusuz termostat kontrolüdür. Termostat bilindiği üzere elektronik ürünlerde sıcaklığı sabit tutmaya yarayan bir kontrol mekanizmasıdır. Bu sebeple termostat elektrikli ocaklarda oldukça önem arz eden bir niteliktir. Kumtel elektrikli ocakları ürünlerinde bu talebi fazlasıyla karşılamaktadır. Kumtel kullanıcı yorumlarını okuyup memnuniyeti ilk ağızdan öğrenebilirsiniz. Kumtel ürünleri arasında yapacağınız tercihlerde uzun süren garanti ömrü olduğunu da hatırlatalım. Bu sayede kullanacağınız zamandan itibaren başlayacak garanti süresiyle siz de kısa sürede başlatabileceksiniz. Teknik servis ağı ile geniş bir kullanım şemasının yanında sizlere Türkiye'den doğan bir markanın gücünü sonuna kadar siz de hissedeceksiniz. Elektrikli ocak ürünlerinde kullanıcıların olumlu geri dönüşü sayesinde kullanım alanınızda olan geniş ağ, size bir beyaz eşyadan fazlasını sunarak uzun süreli bir kullanım vadetmektedir. Dayanıklı bir ürün olarak ihtiyaçlarınıza uygun olarak mutfağınıza dekoratif bir şıklık da kazandıracak. Klasikleşmiş mutfak görünümlerine, ankastre çözümleriyle Kumtel size uygun çözümler üretmektedir. Ürünlerinin içerisinde olan geniş segment ve geniş yedek parça ağı sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun alternatif ihtiyaçlarınıza da karşılık verecek. Markanın uzun yıllardır sağladığı kullanıcı ağı sayesinde geniş bir deneyim üzerinde sizlere yenilikçi bir kullanım için gereken adımları tek bir çatı altında sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken doğru modeli belirleyerek, Trendyol üzerinden bugün siparişinizi vermek. Ürününüze kısa sürede ulaşabileceksiniz. Zamanınızı doğru ürün segmentinde geçirmeli ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak doğru alanda zamanınızı değerlendirmelisiniz. Kaliteli bir deneyim yaşamanın fırsatını tepmeyin ve siz de Kumtel ailesine katılın.