"

Babymol

" araması için 101 sonuç listeleniyor
Babymol Air Star Kanguru Siyah

BabymolAir Star Kanguru Siyah

399 TL
Sepete Git
Babymol Füme Çocuk  Kanguru

BabymolFüme Çocuk Kanguru

(9)
399 TL
Sepete Git

Bebeğiniz İçin Aradığınız Herşey Babymol ile Sizlerle

Anne bebek ürünleri alanında önde gelen markalar arasına yer alan Babymol yenilikçi bir üretim anlayışına sahiptir. Yerli üretim yapan marka, AR-GE çalışmalarıyla devamlı değişen ihtiyaçlara uygun ürünler ortaya koyar. Markanın anne bebek ürünleri sağlığa zararı olmayan malzemeler kullanılarak tasarlanır. Marka üretime başladığı günden bu yana hem annelerin hem de bebeklerin konforunu düşünerek hareket eder. Günümüzde ebeveynler bebekleriyle birlikte sıkça sosyal hayata dahil olur. Anne ve babalar markete, pazara, yürüyüşe, kahve içmeye ve bazen işlerine bebekleriyle birlikte gitmek isteyebilir. Bu nedenle bebek taşıma eşyaları ebeveynler için bir ihtiyaç haline gelir. Bebek arabaları gibi kangurular da sıkça tercih edilir. Yaşadığınız binada asansör yoksa ya da yollar engebeliyse bebeğinizi kanguruyla taşımanız kolay olur. Evde işlerinizi yaparken de kangurudan faydalanabilirsiniz. Dışarıda fazla vakit geçireceksiniz Babymol bebek arabası size yardımcı olabilir. Babymol portbebe de korunaklı yapısıyla bebeğinizi yağmur ve soğuk gibi dış etkenlerden korur. Bu ürünlerin kullanışlı yan bölmeleri ve ergonomik bir tasarımı vardır. Güçlendirilmiş askılarıyla bebeğinizi güvenli biçimde taşıyabilirsiniz. Dışarıda geçirdiğiniz zamanlarda bebeğinizin konforunu sağlamak için farklı eşyalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu eşyaları rahat taşımak için Babymol anne bebek sırt çantası modellerini kullanabilirsiniz. Çantaların özel folyolu bölümü biberonun ısısını uzun süre muhafaza eder. Bu çantaları elinizde, sırtınızda ya da bebek arabasına asarak taşıyabilirsiniz. Babymol bebek taşıma ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Babymol Ürünleri ve Özellikleri

Babymol Ürünleri ve Özellikleri

Bebek ürünlerinde sağlığa zararlı maddeler kullanılmamasına dikkat etmeniz gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir başka konu da bunların kullanım kolaylığı sağlaması ve farklı alternatiflerinin bulunmasıdır. Babymol, mama önlüğünden portbebeye kadar uzanan geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bebeğinizin bakımı için ihtiyaç duyduğunuz gereçleri markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz. Babymol çanta çeşitleri çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. İster elde isterseniz de sırtta taşıyabileceğiniz modeller vardır. Markanın çanta modellerinin iç hacmi oldukça geniştir. Hem kendi ihtiyaçlarınızı hem de bebeğinizin eşyalarını bu çantalarla kolayca taşıyabilirsiniz. Bölmeli yapıları sayesinde çantanın içinde düzen sağlayabilirsiniz. Babymol bebek taşıma çantası da su geçirmez kumaştan üretilir ve geniş bir iç hacme sahiptir. Babymol kanguru çeşitleri bebeğinizin rahat edeceği şekilde tasarlanır. Bunların kullanımları oldukça kolaydır. Bu ürünlerde bebeğinizi dengeli taşımanızı sağlayan boyun ve bel destekleri bulunur. Özel kilit sistemi sayesinde bebeğinizi güvenle taşıyabilirsiniz. İki farklı taşıma pozisyonunu da kullanabilirsiniz. Babymol kanguru nasıl takılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Kanguruyu belinize sabitledikten sonra bebeğinizin ayaklarını yanlardaki açıklıktan geçirebilirsiniz. Omuzlarını da kangurunun uzantılarıyla bağladıktan sonra kilit sistemini devreye sokabilirsiniz. Babymol exclusive kanguru modelleri unisekstir. Hem ebeveynlerin hem de bebeklerin rahatı düşünülerek tasarlanır. Bebeğinizin rahatını sağlayacak yumuşak bir astar kullanılarak üretilir. Ayarlanabilir geniş omuz askılıkları sayesinde rahat bir kullanım imkanı verir. Bebek bakım ve bebek taşıma çantasından oluşan Babymol 2’li set çeşitlerini tercih ederek her iki ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunların iç ve dış yüzeyi silinebilir kumaşlardan yapılır. Askılarının ayarlanabilmesi kullanım kolaylığı verir. İki ürünün birbirlerine uyan renk ve desenleri vardır. Bu setler arasından size uygun olanı seçerek keyifle kullanabilirsiniz. Babymol uyku tulumu fermuarlı yapısı sayesinde kolayca giydirilip çıkarılabilir. Hayvanlı desenleri sayesinde bebeğinizin dikkatini çekebilir ve beğenisini kazanabilir. Özel bir kumaş yapısına sahip olan bu tulumlar sayesinde çocuğunuz geceleri üşümez ve terlemez. Bunların esnek yapısıyla bebeğiniz özgürce hareket edebilir. Bebeğinizin bakımını kolaylaştıracak kaliteli ve konforlu markanın ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Babymol Bebek Taşıma Ürünleri Fiyatları

Babymol Bebek Taşıma Ürünleri Fiyatları

Bebeklerin bakımında ebeveynlerin işini kolaylaştıran eşyalar farklı özellikler gözetilerek tasarlanır. Bebeklerin vücut yapıları, hassas ciltleri, gelişen ve değişen ihtiyaçları bebek taşıma ve bakım eşyalarının fiyatlarına etki eder. Eşyaların sağlığa zararı bulunmayan maddeler kullanılarak üretilmesi de fiyata etki eden özelliklerdendir. Babymol modellerini Trendyol’da kampanyalı fiyatlarla bulabilirsiniz. Markanın ürünleri her bütçeye uygun fiyat aralıklarındadır. Uzun yıllardır başarılı ürünlere imza atan marka, kaliteli tasarımlarıyla müşterilerin karşısına çıkar. Kaliteli kumaşlarla tasarımlarını üreten marka, boya tercihini de sağlığa dost seçeneklerden yana yapar. Babymol kanguru fiyatları modellerin tasarımına ve kumaş özelliklerine göre değişebilir. Bu ürünler çocuğunuzun sırt kaslarının gelişmesine ve yürüyüşün ritmiyle sakin kalmasına yardımcı olur. Markanın farklı kategorilerdeki ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Babymol bebek çantası her zevke ve bütçeye uygun olarak özenle üretilir. Trendyol’daki indirim fırsatlarından faydalanarak markanın bebek bakım eşyalarını uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Alacağınız ürün hakkında karar vermekte zorlanıyorsanız Babymol kanguru yorum ve önerilerden faydalanabilirsiniz. Kangurular gibi ana kucağı çeşitleri de bebekleri taşımayı kolaylaştıran eşyalardır. Bebek taşıma çantasına benzeyen bir yapısı bulunan ana kucakları, onların rahatını sağlayacak özelliklere sahiptir. Babymol ana kucağı çocuğunuzu güvenle yanınızda tutabileceğiniz bir araçtır. Siz evinizde işlerinizi yaparken bebeğiniz de yanınızda uyuyabilir ya da keyifle oyununu oynayabilir. Yenidoğan bebekleri taşımanın güvenli yollarında biri puset kullanmaktır. Babymol puset modelleri bebeğinizi araç içinde güvenle taşımanız için üretilir. Pusetleri bebek arabasına monte ederek ya da evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebeğiniz pusetin içinde etrafı seyrederken siz de işlerinizi bitirebilirsiniz. Markanın bebek taşıma eşyalarından ihtiyacınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Puset, araba koltuğu, bebek taşıma çantası, kanguru ve anne çantası çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Babymol Bebek Ürünleri Trendyol’da

Babymol Bebek Ürünleri Trendyol’da

Nitelikli ve geniş renk, model, fiyat seçeneklerine sahip Babymol ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, markanın kanguru, portbebe ve puset çeşitlerini bulabilirsiniz. Eşyalarınızı kolaylıkla sığdırabileceğiniz hem geniş hem şık Babymol sırt çantası modelleri arasından kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Markanın uyku tulumu, mama önlüğü, emzirme yastığı ve oyuncak gibi her yaşa uygun pek çok ürününe de Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Markanın ürünleriyle ilgili yorumları inceleyebilir, kampanyalara göz atabilirsiniz. Böylece satın almayı düşündüğünüz eşya hakkında fikir sahibi olma şansı elde edebilirsiniz. Markanın ürünleri farklı renk ve desen seçenekleriyle satışa sunulur. Ebeveynlerin işini kolaylaştıran fonksiyonel ürünler tasarlayan marka, her ihtiyaca uygun modeller üretir. Markanın taşıma çantaları son derece şık bir görünüme sahiptir. Sade tasarım özelliklerine sahip olan taşıma çantaları içinden zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yaparken bebeğinizin kaç aylık olduğunu, kilosunu, cinsiyetini göz önünde bulundurabilirsiniz. Kaliteli ve konforlu ürünleriyle bebeğinize ihtiyaç duyduğu bakımı kolayca sağlayabilirsiniz. Bir yerden bir yere giderken bebeğinizi kucağınızda ya da bebek arabasında rahatlıkla taşıma imkanına sahip olabilirsiniz. Babymol kanguru kullananlar üründen duydukları memnuniyeti dile getirir. Trendyol’da markanın hastane çıkışı takımlarını, park yatak ve oyun yatağı çeşitlerini, tulum ve zıbın modellerini de bulabilirsiniz. Doğum yapan yakınlarınıza markanın ürünlerini hediye edebilirsiniz. Ana kucağına yatırdığınız bebeğinizin üzerine markanın battaniyelerinden örtebilirsiniz. Babymol anne bebek çantası çeşitlerinin taşıma sapları son derece güçlü yapıdadır. Bu sayede bebeğinizi ya da eşyalarınızı güvenle taşıma imkanı elde edebilirsiniz. Şık tasarımlı ürünler arasından dilediğinizi seçerek keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirim fırsatlarından faydalanarak bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Babymol bebek bakım ve taşıma ürünlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.