placeholder
"

Babynest

" araması için 228 sonuç listeleniyor
Babynest Tavşanlı Minder
KARGO BEDAVA
BabynestTavşanlı Minder
(25)
Tavşanlı Minder
142,99 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Babynest

Babynest

Babynest, bebeklerin uyku, bakım ve eğlence süreçlerini hem onlar hem de ebeveynler adına daha kolay, konforlu ve keyifli kılmayı amaçlıyor. Rahat ve hijyenik ürünleri ile dikkat çeken marka büyüme sürecindeki bebeklerin gelişim aşamalarına uygun ürünleri ile klasmanı içerisinde fark yaratıyor. Yeni doğanlar için özel ürünler imal etmesi ise markanın tercih edilirliğini artırıyor. Emzirme yastıklarından alt açma bezlerine, puset örtülerinden eğlenceli oyuncaklara ve bebek yataklarına değin farklı kategorilerde geniş bir ürün listesine sahip olması bir yana, kalite ve konfordan ödün vermeyen tavrı da ebeveynleri sevindiriyor.

Bebek sahibi olanlar ve bebek bekleyen aileler Babynest nedir sorusunu merak edebiliyor. Marka, yeni doğan bebeklerin uykuda geçirdiği sürenin uzunluğunu ve önemini temel alarak onlara sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sunmanız için geliştirilen tekstil ürünlerini sizlere ulaştırıyor. Farklı markaları bünyesinde barındıran Babynest, uzman kadrosu ile seçimlerini yapıyor. Firma bünyesinde seçkinliği ile bilinen markalar yer alıyor. Evde, açık alanlarda veya misafirlikte ebeveynlerin her daim elinin altında bulundurabileceği ürünlerin uzman kadro tarafından ve ARGE standartları çerçevesinde belirlenmesi güveni artırıyor.

Marka bünyesinde puset örtüleri, çoklu özel setler, emzirme yastıkları, oyuncaklar, alt açma ürünleri, muslin çeşitleri ve battaniyeler yer alıyor. Her bir ürün grubu kendi içerisinde model, materyal, boyut, desen gibi unsurlar temelinde çeşitleniyor. Böylece hem ilginizi çeken hem de işlevsel olduğunu düşündüğünüz ürünler arasından seçim yapma fırsatı sizlere sunulmuş oluyor. Babynest fiyatları da ürünlerin niteliklerine, kullanım alanlarına ve tasarımlarına göre değişkenlik gösteriyor. Babynest kampanya fırsatları ve sezon indirimleri de ürünleri avantajlı fiyatlar ile satın almanıza imkan veriyor.

Kullanışlı Babynest Setleri

Markanın tekli olarak satışa sunulan ürünleri gibi, özel takım içerikleri de bulunuyor. Çok parçalı bebek setleri içerisinde ortopedik yastık, puset örtüsü, alt açma örtüsü, emzirme yastığı, battaniye, emzirme önlüğü, ince örtü, özel tasarım yastık gibi ürünler yer alıyor. Birbirini dekoratif olarak tamamlayan tekstil ürünlerinden oluşan özel Babynest seti sizleri gerekli eşyaları tek tek seçme zahmetinden kurtarıyor. Set içerisindeki tüm parçaların yüksek kaliteli ürünlerden oluşması da markaya olan talebi artırıyor. Full takımların içerisinde Babynest yatak ve yastık ikilisinin yer alabildiğini de belirtmek gerekiyor.

Set içerisindeki pek çok ürün haricen de satın alınabildiği için, gerekli durumlarda yedek tekstil ürünleri ile takım içeriklerini zenginleştirmeniz mümkün oluyor. Babynest takımları birbirini tamamlayan renk ve desenlerden oluştuğundan göze de hitap ediyor. Çizgili, yıldız desenli, güpürlü, zikzaklı, çiçekli, üçgenli vb. desenlere sahip tekstil ürünleri geniş bir renk skalasına sahip. Canlı ve parlak renkler, çoklu renk kombinasyonuna sahip modeller, mat yalın seriler özel olarak dizayn ediliyor. Siyah-beyaz setler, pembe-beyaz, mavi-beyaz kreasyonlar gibi, üç ve daha fazla renkli tasarımlar da hayli ilgi çekiyor.

Çift taraflı kullanılabilen bebek tekstil ürünleri ise markanın en fazla rağbet görenlerinden oluyor. Hem iki yüzeyi farklı renklerden oluşan seçkiler hem de iki tarafı renk ve desen farklılığına sahip dizaynlar sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu tasarım çeşitliliği setlerin yanı sıra tekli ürünlerde de bulunuyor. Bu özgün tasarımların sağlığa zararsız, kaliteli ve dayanıklı kumaşlara işleniyor olması da ebeveynleri memnun eden son derece önemli bir detay oluyor. Babynest kullananlar takım dahilindeki ürünlerin kalitesinden ve sağladığı konfordan memnun olduklarını dile getiriyor.

Anne ve Bebek Konforunu Artıran Emzirme Yastıkları

Gelişen teknoloji hem annenin hem de bebeğin rahatını aynı anda önceliyor. Miniklerin konforlu hissetmesi ile huzurlu hisseden anneler özel emzirme ürünleri ile konfor standartlarını artırıyor. Basit, yalın fakat son derece işlevsel olan Babynest emzirme yastığı özel boyutu ile rahat tutuluyor, bebeklerin vücuduna uyumlu yapısı sayesinde minikler rahatça sığıyor. Yüzde yüz pamuklu emzirme yastıkları hem evde hem de seyahat sırasında kullanılabiliyor. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip ürünler kullanım ve temizleme aşamalarında kolaylık sağlıyor.

Pamuklu kumaş terletmediğinden ürünler dört mevsimde de kullanılabiliyor. Geniş ebadı sayesinde bebekler yastık üzerindeyken sıkılmıyor ya da huzursuz hissetmiyor. Çıkarılabilir kılıflar önerilen ısı ve sürede makinede yıkanarak temizlenebiliyor. Yeni doğanlar için emzirme yastığı olarak kullanılan ürünler gelişim ilerledikçe oturma destek minderi olarak kullanılmaya devam edilebiliyor. Böylece, denge sağlama kabiliyetine erişmemiş minikler için destekleyici bir yardımcı görevi görüyor. Bebeğinizi gözetlemek sureti ile ona kendi özel alanında hareket etme imkanı sunmanız da bu ürünlerin avantajlarından oluyor.

Renk ve desenleri uzun süre koruyan modellerde özel iç doku tercih ediliyor. Bu iç doku malzemesi önerilen şekilde yapılan temizlik ve muhafaza neticesinde özelliğini kaybetmeden rahatlıkla kullanılabiliyor. Yuvarlak babynest yastıklar arasından seçim yaparken diğer tekstil ürünlerinize ya da zevkinize uygun tasarımlara yönelebilirsiniz. Bu ürünler tekli satışa sunulabildiği gibi örneğin yastık ve battaniye şeklinde ikili set olarak da sizlere sunulabiliyor. Ürünlerin kullanımı, temizlenmesi ve muhafazası ile ilgili olarak önerilere uymanız önem arz ediyor. Emzirme yastıkları ve destek minderlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, ilginizi çekenleri sepete ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Zararsız Bebek Oyuncakları ve Babynest oyun minderleri

Yeni doğanlar ve çocuklar için özel üretilen pelüş oyuncaklar küçüklerin en sevdiği kişisel eşyalar arasında yer alıyor. Uyku süreçlerinde bebeklere eşlik eden bu oyuncaklar onlara güven hissi veriyor. A++ kalitedeki kumaştan imal edilen ürünlerde tüy dökme sorunu bulunmuyor. Özellikle diş çıkarma sürecinde eşyaları ağzına götüren bebekler için bu ürünler zararsız bir yapı sergiliyor. Böylece hem yatak alanında tüylenme sorunu meydana gelmiyor hem de bebeklerde tüy yutma sorunu yaşanmıyor. Kuzucuk, ayıcık, inek, bulut vb. tasarımlara sahip eğlenceli uyku arkadaşı oyuncakların el kuklası olarak kullanılabilenleri çok fonksiyonlu yapısı ile ilgi çekiyor.

El kuklası modelleri minikler ile kaliteli zaman geçirmek ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirmek anlamında da son derece başarılı oluyor. Küçüklerin odaklanma seviyeleri düşük olduğundan bu ürünlerde dikkat çekici detaylara yer veriliyor. Canlı renklere sahip büyük gözlü kreasyonlar bebeklerin dikkatini çekiyor, odak kurmasını ve konsantrasyon süresinin uzun tutulmasını sağlıyor. Bebekler alıştığı görsel motifleri oyuncaklar ile ilerleyen aylarda birlikte uyumayı tercih edebiliyor. Bu da mekan değişikliğinde huzursuz olan küçükleri uyku sürecine hazırlamaya yardımcı oluyor. Minimal pelüş bebek oyuncakları pusetlere de rahatlıkla sığdığından gittiğiniz her yere götürme seçeneğiniz bulunuyor.

Bir diğer uyku arkadaşı modeli de yatak olarak kullanılabilen oyun minderleri oluyor. Oyuncaklı babynest minderler bebeğiniz için güvenli bir ortam yaratıyor. Farklı iç ölçü, yükseklik ve genişlik değerlerine sahip ürünler de dikkat çekici renklerle harmanlanıyor. Babynest full set içerisinde ya da harici olarak satışa sunulan minderler çok fonksiyonlu yapısı ile kendini belli ediyor. Kare şeklindeki ürünlerin yanlardan ip büzgülü seçkileri minder olarak da kullanılabiliyor. İpleri yanlardan büzerek kısa süre içerisinde yatağı minder formuna dönüştürebilirsiniz. Nem ve buhar geçirgenliği sayesinde terletme sorunu yaşatmayan tasarımlara bebeklerinizin oyuncaklarını koyabilir, onlara keyifli bir oyun alanı yaratabilirsiniz.

Ergonomik Alt Açma Ürünleri

Ebeveynlerin en çok zorlanacaklarını düşündükleri süreçlerden biri bebeklerin altını değiştirme seansları oluyor. Alt açma ürünleri tam da bu noktada devreye giriyor. Bebeğinizin bezini değiştirmeniz için özel olarak tasarlanan Babynest modelleri sizin süreci daha iyi kontrol etmenizi sağlıyor. Bebekler açısından da konforu artırıyor. Ürünlerin iç dolgu malzemelerinin yoğunluğu ve boyutları değişkenlik gösterse de yumuşaklık ve kalite üst seviyelerde tutuluyor. Bebek bakım örtülerinin paket içeriğinde özel yastık da yer alıyor. Bütünleşik olamayan yastıklar haricen de kullanılabiliyor. Pofuduk alt açma örtüleri üzerinde minikler sıkılmaması ürünlerin faydaları arasında gösteriliyor.

Ürünlerin en önemli avantajı ise ufak kazaları önleme noktasında kendini belli ediyor. Beslenme sıklığı giderek artan miniklerin altını kirletme süreleri de sıklaşıyor. Özellikle sıvı gıda alma sürecindeki yeni doğanların alt değişimi hayli yüksek oluyor. Bakım minderleri ise bez değişim süreçlerinde aksilikler yaşanması durumunda fayda sağlıyor. Böylece istenmeyen durumlar önleniyor ve hijyen standartları yükseliyor. Kendi evinizdeyken, başka bir evdeyken ya da dışarıdayken alt değiştirmeniz gerektiğinde bebeğinizi temiz minder üzerine koyarak gönül rahatlığı ile bakımını yapabilirsiniz.

Profesyonel kullanım Babynest almak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Ürün tasarımlarının bebeklerin vücut yapısına uyumlu olması bir yana, bakım örtülerinin ince ve ergonomik olması da dikkat çekiyor. İnce ve hafif yapı sayesinde örtüler istenilen yere rahatlıkla götürülebiliyor. Elbette, ürünlerin ince olması dayanıklılık üzerinde negatif etki yaratmıyor. Özel dokumalı ve organik yapılı kumaş tavsiye edilen şekilde kullanıldığında eskime ve yıpranma olmaksızın uzun süre boyunca en işlevsel yardımcılarınızdan biri oluyor. Yastık ve örtülerde ponpon ve kurdele gibi detayların bulunması da tasarımsal olarak ilgi çekiciliği artırıyor.

Sıcak Tutan Battaniye Çeşitleri

Bebek ürünlerinin olmazsa olmazı battaniye çeşitleri de farklı tasarımsal özellikleri ile sizlere sunuluyor. Babynest beşik, uyku seti dahilinde yer alabilen ürünler haricen de satışa sunuluyor. Malzeme seçimi battaniyelerin ayırt edici niteliklerinden oluyor. Yumuşak dokulu, hafif, yüksek koruyuculuk özellikli, ısıyı tutabilen havadar battaniyeler miniklerin konforunu artırıyor. Standart ebat, küçük ya da büyük boy Babynest battaniye modelleri hafif fakat sağlam olması ile öne çıkıyor. Ağır battaniyeler bebeklerin huzursuz hissetmesine sebep olabildiğinden yüzde yüz pamuklu bebek battaniyeleri en fazla tercih edilenlerden oluyor.

Özel dokusu sayesinde bebeklerin hassas ciltlerine uyumlanabilen battaniyeler miniklerin vücuduna temas ettiğinde tahrişe sebep olmuyor. Isınmama gibi aşırı ısınma ve havasız kalma da sorun teşkil edebiliyor. Kaliteli bebek battaniyeleri ise ideal ısı sağlıyor. Böylece soğuk geçen kış ayları ile serin geçen bahar ve yaz ayları minikler ideal vücut sıcaklığını koruyarak uyuyor. Kış ayları için battaniye tercih edilirken bahar aylarında müslin çeşitleri öne çıkıyor. Battaniyeler evde ve açık alanda kullanılabildiğinden işlevsel bebek tekstil ürünleri arasında yer alıyor.

Babynest ölçüleri battaniyelerin yatakta, pusette, elde rahatlıkla kullanılmasına imkan veriyor. Puset altına serebilir ya da pusetteki bebeğin üstünü örtmek için kullanabilirsiniz. Anti alerjik modeller toz akarları barındırmıyor. Anti bakteriyel olması sayesinde hijyenik bir alan yaratıyor. Yüzde yüz pamuk kumaştan imal edilen ürünler tamamen organik olması ile ebeveynleri memnun ediyor. Nem ve buhar geçirgenliği ile terletmeyen battaniyeler aynı zamanda miniklerin omurga gelişimine uygun olacak şekilde tasarlanıyor. İdeal kalınlıktaki bebek battaniyelerini makinede yıkayabilirsiniz.

Rahat ve Pratik Müslin Modelleri

Müslin çeşitleri battaniye ve pike kategorisinde değerlendiriliyor. Müslin nedir ve müslin ne işe yarar sorusu da ebeveynlerin merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Pürüzsüz dokusuyla ön plana çıkan müslin kumaş ince oluşu ve düzgün dokusuyla biliniyor. Ürünler farklı boyut ve kalınlıklarda olabiliyor. Yumuşak dokusu, hafif yapısı ve doğal oluşu nedeniyle bebekler için oldukça fazla tercih ediliyor. Kolay katlanabilir Babynest büyük boy ya da standart boy müslinler de battaniyelerde olduğu gibi toz akarları barındırmıyor.

90 x 90 müslin pikeler de açık alanda ve evde rahatlıkla kullanılabiliyor. Buhar geçirgenliği yüksek olan ve nem oluşumunu önleyen dokuması sayesinde bebekler terlemiyor. Yüzde yüz organik müslin pamuktan imal edilen ürünler böylece yüksek hassasiyet ve hijyen sağlıyor. Kaliteli ipliklerin modern üretim teknolojileri ile harmanlanması sayesinde vücuda temas ettiği noktalarda tahriş meydana gelmiyor. Çok amaçlı örtü görevi gören bu ürünler deniz kenarında bebek peştemali olarak ya da banyo seansları sonrası havlu olarak da kullanılabiliyor.

Babynest erkek ve kız çocuğu tekstil ürünlerinin tümü gibi müslin çeşitleri de tescilli markalara ait olduğundan gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Farklı renk, desen ve temalardan beslenen dizaynlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Diğer tekstil ürünleri ile takım oluşturacak kreasyonları düşünebilir ya da özgün işlemelerin eğlenceli ve yenilikçi stillerini tercih edebilirsiniz. Bu tasarımların tümüne Trendyol üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünlere uygun fiyat seçenekleri ile sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Yeni Doğanlar için Ürünler

Modern teknolojiler, uzman tasarımcılar ve usta işçilik birlikteliğinde imal edilen ürünler hem bebek hem de ebeveyn konforunu önceliyor. Bu bakımdan, kalite standartlarından taviz verilmiyor. Prematüre bebekler için ürün arayışınız varsa ya da yeni doğanlar için tekstil ürünleri satın almak istiyorsanız Babynest markasını tercih edebilirsiniz. Organik bebek ürünleri ile dikkat çeken marka yeni doğanların gelişim süreci boyunca gereksinim duyduğu rahatlığı onlara sunmayı önceliyor. Klasik ürün tiplerinin yanı sıra özel tasarım kreasyonlar da markanın ürün listesindeki yerini alıyor. Örneğin kaliteli puset örtüsü ya da kolay taşınabilir sepet Babynest markası ayrıcalığı ile sahip olabilecekleriniz arasında bulunuyor.

Önemli bir değişken de dizayn. Kırmızı, mavi, beyaz, sarı, pembe, gri, beyaz Babynest markalı ürünlerde en sık karşılaşılan renkler arasında yer alıyor. Desen ve renk çeşitliliğinin yanı sıra bunlardaki ince detaylar da ürünlerin kalitesini gözler önüne seriyor. Desenler ana ve ara renklerin farklı tonlarına yer veren fon kumaş üzerine işleniyor. Desenlerin ortaya çıkardığı ahenkli görünüm her ortamda kendini belli etmeyi başarıyor. Dantelli, kare, örgü Babynest stilleri markanın sizlere sunduğu bir diğer tasarımsal dokunuş oluyor.

Babynest kız ve erkek bebek ebeveynlerini heyecanlandıran orijinal tasarımlarını dayanıklı olacak ve zahmetsizce temizlenebilecek şekilde üretiyor. Makinede yıkanabilir bebek battaniyeleri, uyku örtüleri, alt açma bezleri sayesinde ürünlerin temizliğini çamaşır makinesine bırakıp bebeğiniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. İç dokuda esneme olmayan, yüzeyi topaklanmayan, renkleri atmayan sağlam ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Eskime ya da yıpranmama oluşmaması adına, tüm ürünleri önerilen şekilde yıkamanız, kurutmanız ve muhafaza etmeniz önem arz ediyor. Meydana gelen lekelere anlık müdahale etmeniz ve tekstil eşyalarını düzenli aralıklarla temizlemeniz öneriliyor.

Özel tasarım Babynest mevlüt ürünleri, yeni doğan setleri, bakım örtüleri ve daha nicesi Trendyol ile sizlere sunuluyor. Minikler için güvenli, hijyenik ve rahat bir ortam yaratmanızı sağlayan ürünleri inceleyebilir, ilginizi çekenleri sepete ekleyerek güvenli, kolay ve hızlı şekilde satın alabilirsiniz. Özel Babynest indirimleri ve sezon fırsatları da Trendyol üzerinden sizlere ulaşıyor. Tek yapmanız gereken bebeğinizin nelere ihtiyacı olduğunu belirlemek oluyor. Özel paketi içerisinde sizlere ulaşan ürünleri ilk kullanımdan önce yıkayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.