placeholder
"

Bahçeci Mobilya

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Rahat ve Kullanışlı Bahçeci Mobilya Sizlerle

Bahçeci Mobilya 1994 yılından beri asırlık gürgen ormanlarında yaşayan meşe, gürgen, çam ve akasya ağaçlarından üretilen fabrikasyon ve el yapımı ima edilen ürünleri müşterilerinin beğenisine sunar. Pek çok ürün seçeneği ve tasarımı bulunan bu markanın katlanır bahçe masası, bahçe koltukları, farklı tip sandalyeleri, bahçe oturma grupları, şezlong, masa grupları çeşitleri de bulunur. Bu ürün çeşitlerinin her birinin perakende ve toptan satışı Trendyol’dan yapılır. Markanın 130 değişik çeşitten ve modelden oluşan ürün seçeneği bulunur. Sloganı “Dört mevsim ahşap sıcaklığı” olan markanın ürünleri hava şartlarından etkilenmez ve yıllar boyu müşteriler tarafından severek kullanılma imkanı sunar. Orijinal tasarımları ve kalitesini müşterilerine sunan bu marka, uygun fiyat ve üstün estetik anlayışıyla tüm ihtiyaçlara cevap verir. Tüm aşamalarında geri dönüştürülebilen ham maddeler kullanır, modellerin üzerinde kullanılan boyalar da su bazlı olduğundan doğada çözülebilirler. Çocukların odalarında kullanmak için de uygunluk sertifikasına sahip olan bu ürünler her yaşta müşterilere hitap eder. Hem ev hem de iş yerindeki açık alanlar için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz zevkli parçaları bulunur. 24 senedir üretimini ve satışını sürdürmekte olan markanın mobilyaları son derece kalitelidir. Ayrıca uygun fiyat aralıklarıyla da her bütçeye uygundur. Uzun ömürlü kullanımı sunan markanın ürünlerini Trendyol’un sunduğu online alışveriş olanaklarıyla değerlendirebilir ve her şehirden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bahçe ve Balkonlar İçin Bahçeci Mobilya

Bahçe ve Balkonlar İçin Bahçeci Mobilya

Bahçeler, evlerin konforlu ve vakit geçirmesi keyifli olan yerlerindendir. Açık alanı ve bahçesi olan evlerde oturan kişiler için uygun bir bahçe seti bulmak oldukça önem taşır. Açık havada otururken bu konforu artırmak ve güzel bir atmosfer oluşturmak bahçede kullanılacak mobilya setlerinin nasıl olduğuna bağlıdır. Yalnızca bahçelerde değil, balkonlarda da mevcut konforu ve keyfi artırmak büyük oranda kullanılan mobilya setlerine bağlıdır. Bu konforu sağlamak konusunda alanının öne çıkan ürünlerinden biri olan Bahçeci Mobilya ada balkon seti gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. İki adet sandalyesi ve masası ile hem balkonda hem de bahçede tercih edilebilir bir üründür. Kalınlığı yeteri düzeyde olmayan ahşap malzemeler istediğiniz performansı vermeyebilir. Markanın bünyesinde yer verdiği gürgen ve kayın ağaçlarından yapılan mobilyalar son derece dayanıklı ve sağlamdır. Tüm bu niteliklere dikkat edilerek hem ahşap kalınlığı hem de ham maddesi özenle seçilerek üretilmiş olan bu model uzun süre kullanım ve dayanıklılığı müşterilerine temin eder. Modeller fırınlanmış gürgen ağacı kullanılarak imal edilirler ve dış mekan kullanımı için uygundurlar. Gerekli işlemlerden geçirilen bu üründe kullanılan boya ve vernik, sektörde bulunan kaliteli grupta yer alır. Dış mekan kullanımı için özel tasarlandığı için yağmur veya çamur gibi dış etkenlerde ekstra dayanıklılık gösterir. Sitelerde, balkonda, bahçede, cafelerde, otellerde her mevsim için kullanım kolaylığı sağlar. Ürün katlanabilir özelliğe sahip olduğu için bulunduğu alanda fazla yer kaplamaz. Modelin ahşap kısımları yeniden boyatılabilir ve yenilenmeye uygundur. Cıvata aksamları paslanma yapmayacak şekilde üretilir. Ambalajından çıktığı anda kullanıma başlanabilir. A kalite perçin kullanılarak üretilen bu seçeneklerde uzun ömürlülük esas alınır. Kullanılan boya ve cila insan sağlığı düşünülerek üretilir, kanserojen bir içerik taşımaz ve gerekli tüm sertifikaları mevcuttur. Trendyol aracılığıyla sahip olacağınız seti kullanacağınız her ortamda şık tasarımı ve uzun ömürlü kullanımı ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu modellerle açık havada dilediğiniz gibi keyif sürebilirsiniz. Hem uygun fiyatları hem de çeşitliliği sunan seçeneklere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarında Bahçeci Mobilya Farkı

Fiyatlarında Bahçeci Mobilya Farkı

Bahçeli evlerde sıklıkla kullanılan ürünlerden bir tanesi olan şezlonglar da en az bahçe takımları kadar dekorun ve konforun bir parçasını oluşturur. Hem konfor hem dayanıklılık hem de uygun fiyatlı olması göz önünde bulundurularak üretilmesi önemlidir. Her ürün için kaliteyi, dayanıklılığı ve şık tasarımı göz önünde bulunduran markanın şezlongları da müşterilerin beğenisini kazanır. İstenilen her rengin uygulanabildiği Bahçeci Mobilya şezlong modelleri bahçesini dekore etmek ya da yenilemek isteyen müşteriler için uygun bir tercih olur. Montaj gerektirmeyen bu ürünlerin pek çok çeşidi mevcuttur. Sizlerin memnuniyetini üst sırada tutan marka açık havanın tadını çıkarmanızı sağlar. Diğer bahçe setlerinde olduğu gibi fırınlanmış gürgen ağacından üretilen bu şezlonglar, dış mekan kullanımı ve dört mevsimde de yaşanacak hava koşulları için uygun yapıdadır. Yalnızca ham maddesinin dayanıklılığı ile değil, kullanılan boyanın da sağlamlığı öne çıkar. Minder kısımları pamuklu kumaşa sahiptir. Silikon elyaf ile doldurulmuş olan bu bölümler oldukça konforlu yapıdadır. Silinebilir ve yenilenebilir ahşap boyası uygulanır. Bu sayede seneler sonra ürününü yenilemek ve boyatmak isteyen müşteriler bu isteğini kolayca gerçekleştirir. Bağlantı bölümleri paslanma yapmayacak biçimde üretilir. Aynı zamanda ahşap bölümlerde kullanılan boya ve cilada tamamen insan sağlığı göz önünde bulundurulur. Sağlığa uygun olduğuna dair sertifikası bulunan bu ürünler tamamen müşteri dostudur. Hem kullanım kolaylığı hem de kullanım dayanıklılığını garantiler. Ham maddesinde kullanılan ürün ve kullanılan boyası ile kalitesi konusunda öne çıkan bu markanın şezlong modelleri bahçelerde doğru bir tercih olur. Tüm fiyat aralıklarıyla bütçe dostudur. Siz de markanın tüm seçeneklerini Trendyol üzerinden ulaşabilir ve kampanya ve fırsatları takip ederek hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Öne Çıkan Bahçeci Mobilyalar Trendyol’da

Öne Çıkan Bahçeci Mobilyalar Trendyol’da

Bahçe ve balkonlarda saatlerini geçirmeyi seven müşteriler için bu alanlarda seçilen ve kullanılan oturma grupları bir hayli önem taşır. Bu alanlarda kullanılan dış mekan ürünlerinde kalite ve konfor esas alınır. Trendyol açık hava oturma grubu seçeneklerini size çeşitli kampanyalar ve indirimlerle sunar. Oturma gruplarının yanı sıra pek çok kişi bunlara ek olarak salıncak almayı da tercih eder. Yetişkinlerden çocuklara tüm yaş grupları için salıncaklar konfor ve eğlencenin güzel parçalarından bir tanesidir. Yalnızca oturma gruplarında değil, bahçe salıncaklarında da güvenlik ve dayanıklılık temel alınır. Müşteri memnuniyetini üstte tutan Bahçeci Mobilya salıncakları bu alanda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Gerek minder rahatlığı gerekse oturma bankının dayanıklılığıyla bahçe ve balkonlarda, yapılacak sohbetlerin en güzel parçalarındandır. Salıncak minderleri salıncağın fiyatına dahil olup ürün oturma bankı fırınlanmış gürgen ağacından imal edilir. Sağlamlığın ve güvenliğin esas alındığı bu ürünlerin ayak kısmında çam ağacı kullanılır. Markanın her üründe olduğu gibi, dış mekan kullanımına uygunluğu ve hava koşullarına karşı dayanıklılığı mevcuttur. Pek çok boyut seçeneği ve renk seçeneği bulunur. Kaldırabildiği ağırlık miktarını ve dayanıklılığı artırmak adına ahşap kalınlığına ve özellikle de kullanılan ham maddesine özen gösterilir. Pek çok müşterinin güvenle ve uzun seneler boyunca kullandığı mobilyalar, bahçesine ya da balkonuna salıncak almak isteyenler için doğru seçenekleri sunar. Geniş modeller arasında kararsız kaldıysanız Trendyol’da yer alan ve sizden önce satın alan müşterilerin yaptıkları yorumları inceleyebilirsiniz. Bu değerlendirmeler karar verme aşamasında size yardımcı olur ve yol gösterir. Geniş çeşitliliğe erişmek için markanın tüm ürünlerini Trendyol’da bulabilir ve kendinize uygun özelliklere sahip olanları uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.