"

Bahçe Takımı

" araması için 7058 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bahçe Takımı

Bahar ve yaz aylarında bahçe keyfi yapmak hemen hemen herkesin ilgisini çeker. Bu sebeple de havaların ısınmasıyla birlikte bahçe alışverişleri de ön plana çıkar. Bahçe takımları, bahçe tasarımı için önemli bir yere sahiptir. Bahçe mobilyası alırken ürünlerin suya ve açık havaya dayanıklı olması, güneşte yıpranmaması, kolay temizlenebilmesi önem taşır. Sandalyelerin terletmemesi ve rahat olması da yaz aylarında konfor sağlar. Bu sebeple rattan hasır ve bambu bahçe takımı seçenekleri hem estetik yapıları hem fonksiyonellikleri ile tercih ediliyor.

Bahçeci mobilya, Estelia, Güldeste, HomeCare, TepeHome gibi bilinen markaların bahçe mobilyalarına Trendyol üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bahçenizi güzel havalara hazırlamak istiyorsanız, bahçenize ve bütçenize uygun ürünleri Trendyol kampanyaları ile kolayca satın alabilirsiniz.

Masa Takımı

Bahçe kahvaltılarının ve beş çaylarının gözde mobilyası bahçe masa takımları, ikramlar sırasında göz önünde olmaları sebebilye dikkat çeker. Özellikle bahçede misafir ağırlarken şık bir masa takımı kullanılması, ev sahibi için olduğu kadar, misafir için de keyif vericidir. Sürekli ön planda olan bu ürünü alırken bahçenizin ebatlarına ve diğer dekorasyonlarla uygun olmasına özen göstermek gerekiyor.

Masa takımı çeşitleri, açık hava da kullanım için ayrı özellikler taşıyor. Açılır - kapanır yapıya sahip bahçe masa takımı alternatifleri, ürüne portatif özellik kazandırıyor. Böylece ürünler, hem bahçede kullanılabiliyor hem de arabayla piknik ya da kamp alanlarına kolayca taşınabiliyor.

Bahçe masa sandalye takımı seçenekleri, Bambu, hasır ve rattan malzemeden yapılan bahçe set ürünleri ile de bahçenizde oldukça estetik bir ortam sağlıyor. Klasik ve modern tarzda üretilen bu ürünlerin bir kısmı, minderli yapılarıyla ayrı bir konfor sunuyor.

Bahçesi olmayan apartman dairelerinin de güzel havalardan yararlanmasına olanak tanıyan balkon masa takımı çeşitleri zengin seçenekler sunuyor. Sunulan farklı boyutlardaki ürünler ile her boy balkona uygun bir masa takımı bulabilirsiniz.

Katlanır Masalar

Bahçelerin vazgeçilmez unsurlarından olan katlanır masa modelleri, hem şıklıklarıyla hem de pratik kullanımlarıyla ilgi çekiyor. Katlanır masa sandalye setleri ile masa ve sandalyeleri bahçenizin dilediğiniz köşesine rahatça taşıyabilirsiniz. Katlanan ürünün az yer tutması da ayrı bir avantaj olarak geliyor. Katlanır masa fiyatları, ürünün malzemesine, ebatlarına, dayanıklılığına göre değişiklik gösteriyor. Bu sayede bahçeli bahçesiz her eve uygun katlanır masa alternatifleri sunuluyor. Trendyol indirimli fiyatları ile bütçenize uygun katlanır masa satın almak mümkün oluyor.

Sandalyeler

Bahçe sandalyeleri de katlanır yapıya sahip olabiliyor. Bu sandalyeler rahat taşınabilme özellikleri ile tercih ediliyorlar. Böylece kış aylarında saklandıkları yerlerde de az yer kaplıyorlar. Sandalyeler minderli ve mindersiz olarak satılabiliyor. Öte yandan, katlanmayan plastik ya da polyester sandalye çeşitleri daha ekonomik seçenekler sunabiliyor. Mindersiz olan sandalyeler için özel sandalye minderleri de satılıyor. Ayrıca, bahçede toprağa yakın oturmayı sevenler için, rengarenk bahçe minderleri de ayrı bir seçenek sunuyor.

Teras Salıncakları

Büyük bahçe sahiplerinin favorileri arasında yer alan teras salıncakları, çocuklar kadar yetişkinlerin de keyifli anlar geçirmesini sağlıyor. Teras salıncakları, ebatlarına ve kullanılan malzemelerine göre farklılık arz ediyor. Teras salıncaklarını alırken göz önünde bulundurması gereken önemli kriterler arasında; ürünün ebatları, en fazla kaç kilo taşıdığı, güneş siperliğinin ebatları, yapısı, yağmur ve güneşe olan dayanıklılığı bulunur.

Şezlonglar

Ahşap, metal, plastik, bambu, hasır seçenekleri ile gelen şezlonglar, bahçede güneşlenmek isteyenlerin favorileri arasında yer alır. Sırt kısmı ayarlı olan şezlongların kullanımı daha rahattır: Dilerseniz sırt kısmını dik hale getirebilir, dilerseniz tamamen yatırarak tatlı bir uykuya dalabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve farklı kumaşlardan yapılan şezlongların doğa şartlarına dayanıklı olması, ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca şezlong keyfinin kalıcı olması için güneş şemsiyesi önemli bir kriterdir. Şezlong alırken, şezlongunuza uygun bir güneş şemsiyesi almayı da düşünebilirsiniz.

Güneş Şemsiyeleri

Güneş şemsiyeleri, bahçede keyifli anlar geçirmek için önemli bir rol oynar. Hem güneş altında oturanların rahatsız olmasını hem de bahçe mobilyalarınızın yıpranmasını ve rengini kaybetmesini engeller. Dolayısıyla, bahçede uzun süre vakit geçirmeyi planlayanların ihtiyaçları arasında yer alır. Farklı model ve renklere sahip güneş şemsiyeleri, bahçede estetik bir unsur olarak da rol oynar.