placeholder
"

Baseus

" araması için 10706 sonuç listeleniyor

Baseus

Telefona Dair Herşey Baseus’ta

Baseus markası şarj cihazları, powerbank, ekran koruyucuları, kulak içi kulaklık, batarya, adaptör ve diğer elektronik aksesuarların bulunduğu markalardan biridir. Bulundurduğu geniş ürün çeşitliliği ve kaliteli içerik sayesinde kısa süre içerisinde yoğun talep gören markalardan biri haline gelmeyi başarmıştır. Teknolojinin hayatımıza girmesiyle ortaya çıkan telefonlar, günümüzde pek çok işi bir arada yürütebilmemize imkân tanımaktadır. Hayatımızda önemli bir yere sahip telefonlardan verim alabilmek için ise pek çok aksesuar kullanımı gereklidir. Ancak bu aksesuarlarda kaliteli ürün tercih edilmesi telefona zarar vermemesi ve uzun süre kullanım açısından gerekli noktalardan biridir. Telefonun en önemli parçalarından birisi şarj cihazlarıdır. Baseus şarj aleti cihazları telefonu sürekli olarak kullanabilmemize imkân sunmaktadır. Kaliteli tercih edilmeyen şarj cihazları oldukça yavaş şarj edeceği gibi, hızlı bir şekilde ısınarak bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Baseus şarj kablosu modelleri her telefon için ayrı şarj ucu olacak şekilde tasarlanmıştır. Telefonunuzun şarj ucuna uygun şarj kablosu seçilmemesi durumunda uyum sağlamayacağı için bu konuda dikkatli seçimler yapılması gereklidir. Baseus şarj kablosu yalnızca şarj için değil data kablosu olarak da kullanılabilmektedir. Bu nedenle güvenilir bir şekilde pek çok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. 1 metre uzunluğunda bulunan şarj kabloları, rahatlıkla pek çok yerde kullanabilmenize imkân sağlayacaktır. Daha uzun kablo arayışında olanlar için Baseus şarj cihazlarında 2 metre seçenekleri bulunmaktadır. Uzun oluşu sayesinde prizden bağımsız hareket edebilmenizi sağlayacaktır. Şık tasarımı bulunan kablolarda Alüminyum tel ve örgü sargı kullanılmış olması nedeniyle aşınmalara, kopmalara ve darbelere yüksek direnç göstermektedir. Hızlı şarj özelliğinin olması sayesinde kısa süre içerisinde %100 dolum kapasitesine ulaşmaktadır. Her cihaza uygun şarj başlığı sayesinde telefonunuza uygun olan kablo ucunu tercih edebilirsiniz. Özellikle son yıllarda yaygın kullanılan telefon aksesuarlarından birisi ise kablosuz şarj cihazlarıdır. Masaüstü olarak kullanılan şarj cihazları rahatlıkla her yere taşınabilir oluşu sayesinde oldukça kullanışlıdır. Baseus kablosuz şarj cihazı ince ve hafif tasarımı ile oldukça ergonomik bir cihazdır. Kablosuz bulunan bu şarj aleti, belirli aralıklarla şarj edilerek telefonların şarj olmasını sağlamaktadır. Yaklaşık 1.5 saatte telefonun şarj olmasını sağlayan bu cihazlarla, ortalama 2-3 kez telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Ayrıca cihazla direkt olarak telefonu bilgisayara bağlayabilmekte mümkün olabilmektedir.

Baseus ile Hem Kullanışlı Hem Şık Aksesuarlar

Markada iPhone kullanan kişilerin tercih edebileceği batarya seçenekleri bulunmaktadır. Orijinal kalitesinde olması sayesinde cihazınızı üst düzey verim ile uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayan Baseus batarya modellerinde farklı güç kapasitesi seçenekleri bulunmaktadır. Cihazınızı ne sıklıkla kullanıyorsanız buna göre güçlü batarya seçimleri yaparak gün boyu rahatlıkla telefonunuzu kullanabilirsiniz. Li-po pil tasarımında olması nedeniyle, uzun ömürlü olarak kullanılabilecektir. Yüksek gerilim özelliği sayesinde hızlı şarj olurken, pilden tasarruf edilebilmesini sağlamaktadır. Çoklu koruma ve hücre dengesi özelliği sayesinde ise telefonun zarar görmesini engellemektedir. Baseus batarya yorum yapan kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiği yönündedir. Markanın çok beğenilen aksesuarlarından birisi ise, powerbank cihazlarıdır. Powerbank cihazlar telefonun şarjı bittiği durumlarda bile, şarj edilerek kullanılabilmesine olanak sağlaması nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Baseus powerbank modellerinde farklı batarya seçenekleri bulunmaktadır. 10000 mAh batarya seçenekleri telefonun batarya gücüne bağlı olmakla beraber ortalama 3 kez şarj olacaktır. Bunun yanı sıra powerbankin daha çok şarj etmesini isteyen kişiler için 20000 mAh ve 30000 mAh seçenekleri bulunmaktadır. Bataryalarda 18 w, 22w ve 33w güç seçenekleri bulunmaktadır. Yüksek watt gücüne sahip powerbank tercih etmeniz daha hızlı şarj olmasına imkân sağlayacaktır. Her cihazın bağlanabildiği powerbanklerde dijital gösterim özelliği bulunmaktadır. Bu cihazlar telefonun ne kadar şarj olduğunu gösterebilmektedir. Metal kasa özelliğine sahip olması nedeniyle markanın powerbanki, darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç sunmaktadır. İnce ve hafif tasarımı sayesinde ise seyahat ya da farklı durumlarda rahatlıkla taşınabilmektedir. Baseus yorum yapan kişiler incelendiğinde, markanın powerbank cihazlarından oldukça memnun olduklarını ortaya koymaktadır. Markada powerbank seçeneklerinin yanı sıra araç içi şarj cihazlarını bulabilmenizde mümkün olacaktır. Araç içi şarj cihazları özellikle seyahat ederken ve araç kullanılırken telefonun şarjının olmadığı durumlarda kullanabilmek için oldukça avantajlıdır. Baseus çakmaklık olarak bilinen bu şarj cihazlarının farklı başlık tipinde olanları da bulunmaktadır. Farklı watt güç özelliği bulunan araç içi şarjlarda yüksek watt özelliği bulunan cihazları tercih ederek kısa süre içerisinde hızlı şarj yapabilirsiniz. Baseus Streamer araç şarj başlığı aynı anda iki tane telefonun şarj edilebilmesine olanak sağlamaktadır. Kablosuz olan bu cihaz 15 watt güce sahiptir. Her cihaz için kullanılabilen bu cihazda dijital gösterge özelliği bulunmaktadır.

Geniş Ürün Çeşitliliği ile Baseus Aksesuar Çeşitleri

Baseus araç kiti şarj cihazlarından bir diğeri ise, Tiny Star şarj cihazıdır. 30 watt güce sahip olması nedeniyle hızlı şarj özelliği bulunan cihaz mini gövde tasarımı sayesinde her yerde rahatlıkla taşınabilmektedir. Çakmak soketine bağlanarak çalışan bu cihaz alüminyum alaşımı olması sayesinde darbelere, düşmelere karşı yüksek direnç göstermektedir. Farklı renk seçeneklerinin bulunması sayesinde zevkinize göre seçimler yapabilmeniz mümkün olacaktır. Baseus Türkiye Circular araç kiti ise 30 watt gücü sayesinde yaklaşık 1 saat içerisinde şarjın%100’e ulaşmasını sağlayacaktır. Birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilme özelliği bulunan cihaz, güvenli şarj özelliği sayesinde oldukça ilgi ve talep görmektedir. Dış kısmının metal tasarım olması sayesinde zarar görme olasılığı bulunmayan bu cihaz, aracın çakmaklık kısmına takılarak kullanılabilmektedir. Telefonların olmazsa olmaz araçlarından bir diğeri ise, telefon tutucularıdır. Telefon tutucuları özellikle araç hareket halinde iken telefonla konuşulmasına imkân tanımaktadır. Kişilerin güvenliğini sağlayan aksesuar bu özelliğinin yanında navigasyon ile adres bulma gibi işlemleri rahatlıkla halledebilmenizi sağlayacaktır. Baseus telefon tutucu modelleri arasında bulunan Armor, havacılık sınıfı alüminyum alaşımdan üretilmiştir. Yüksek kaliteli malzeme içeriği sayesinde zarar görme olasılığı bulunmamaktadır. Motosikletlere, arabalara ve bisikletlere kolaylıkla sabitlenebilen bu aksesuarlar, dokuz boyutlu kilitleme özelliğine sahiptir. 360 derece dönüş yapabilen bu aksesuar, silikon yapısı sayesinde zarar vermez ve kaymaz. Bunun yanı sıra bu aksesuarı 4.7-6.5 inçlik cihazlarınız için kullanabilirsiniz. Baseus mıknatıslı telefon tutucu modelleri arasında olan Magnetic serisi, yüksek mıknatıs gücü sayesinde telefon düşme ya da zarar görme riskini tamamen engellemektedir. Sarsıntılardan bile etkilenmeyen sağlam tutuş gücüne sahip bu tutucular 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Kaliteli malzeme ve şık tasarıma sahip bu ürün 4.7-6.5 inçlik telefonlar için kullanılabilmektedir. Baseus Universal Gel Pad yalnızca telefon tutabilmek için değil cihazın şarj olurken kablosunu sarabilmek için tasarlanmış bir telefon tutucudur. Bu aksesuar sayesinde kablolar rahatlıkla toplanarak kötü ve karmaşık bir görüntünün ortaya çıkmasını engelleyecektir. Fiziksel macundan yapılmış olan bu tutucu duvara dahi rahatlıkla yapıştırılacaktır. Çok güçlü bir yapıştırıcı olması nedeniyle telefonunun zarar görme ya da düşme ihtimali bulunmamaktadır. Çıkarıldığında herhangi bir iz ya da kalıntı bırakmayan jel, tekrar tekrar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çok amaçlı kullanım imkânı bulunan bu ürün uzun ömürlü kullanımı açısından oldukça kullanışlıdır.

Kaliteli Malzeme İçeriklerine Sahip Baseus Telefon Aksesuarları

Markanın daha ileri boyutta tasarlanmış çok fonksiyonlu telefon tutucu model seçeneklerini bulabilmeniz mümkündür. Baseus gravity telefon tutucu modeli şık tasarımı ile oldukça ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Alüminyum alaşımından yapılan dış tasarımı darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç göstererek uzun ömrü kullanım imkânı sunmaktadır. Üniversal döner bilya bağlantılı olması sayesinde 360 derece dönme özelliği bulunmaktadır. Cep telefonu yerleştirildikten sonra kaymasını tamamen engelleyen bu ürün 4.7-6.5 inçlik telefonların tutuşu için uygundur. Bunun yanı sıra cihazda mavi, gümüş ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Baseus future gravity ise, yuvarlak hava çıkışı olan araçlar için tasarlanmış bir aksesuardır. Cep telefonunu sıkıca tutan bu aksesuarda bulunan üniversal döner bilya bağlantısı cep telefonunu 360 derece konumlandırabilmenizi sağlamaktadır. Ürün alüminyum alaşım ve cam malzemeden tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzeme içeriğine sahip bu aksesuarda 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Markada günlük kullanım için tutuş imkânı sunan yüzük telefon aksesuarlarını bulabilmeniz mümkün olacaktır. Telefonun arka kısmında monte edilebilen bu aksesuar güçlü ve sağlam yapıştırıcısı sayesinde oldukça güvenlidir. 180 derece telefonu konumlandırabilme özelliği sayesinde tek elinizde metin yazabilir, harika fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Mekanizmasının son derece kaliteli olması sayesinde pas ve solma oluşumunun ortaya çıkması mümkün olmayacaktır. Arka kısmı düz olan tüm cihazlar için kullanılabilmektedir. Dilerseniz araç tutucu olarak kullanabilirsiniz. Bu üründe gümüş, mavi ve siyah renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Kulaklıklar gündelik hayatımızda sıklıkla kullandığımız telefon aksesuarlarının başında gelmektedir. Genellikle toplu ortamlarda video izleyebilmek, müzik dinleyebilmek ya da telefonla konuşmak için tercih ettiğimiz kulaklıklar oldukça hassas aksesuarlardan biridir. Bunun yanı sıra kulaklıkların farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. Bu nedenle kaliteli ürünler tercih edilmediğinde sürekli olarak bozularak yenilenme ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Baseus kulaklık modellerinde farklı kullanım alanına sahip olan seçeneklerden birisi oyuncu kulaklıklarıdır. Oyuncu kulaklıkları ses efekti algoritması ile ses efektleri oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Bobin hoparlör elektronik frekans bölümü gürültü filtreleme özelliğine sahiptir. Dış sesleri tamamen izole edebilen bu kulaklıklar orijinal sesi geri yükleyebilme özelliğine de sahiptir. Dahili oyun ve müzik efektlerinde özgürce geçiş yapabileceğiniz bu kulaklıkta 2 adet çıkarılabilir kulak kancası vardır. Bu kulaklığın uzunluğu 1.2 metredir.

Her Telefon İçin Yüzlerce Farklı Seçenek Besaus Aksesuarlarda

Telefonla sürekli olarak konuşma yapan kişiler için ya da günün büyük bir kısmında müzik dinleme fırsatı bulunan kişiler için Bluetooth kulaklık seçenekleri bulunmaktadır. Sürekli olarak kulaklık kullanıyorsanız bu ürün sizin için ideal bir seçim olacaktır. Baseus kablosuz kulaklık olarak bilinen bu kulaklıklar kablosuz oluşu sayesinde daha konforlu bir kullanım imkânı sunacaktır. Dolaşan kablo sıkıntısı olmaması ve ulaşabilme güçlüğü olmadan, telefon uzakta bir yerde olsa dahi kulaklık kulağınızda olduğu anda telefonla konuşabilmeniz tek bir tuşla sağlanacaktır. Hızlı iletim özelliği bulunan bu kulaklık pil ömrünü olumsuz etkilememektedir. Yalnızca dokunmatik kullanım imkânı sunan bu kulaklık bir tuşla açabilme ve bir tuşla kapatabilme gibi pratik kullanım seçeneklerine sahiptir. 350 saat pil ömrü bulunan bu kulaklık Bluetooth 5.0 versiyonundan oluşturulmuştur. Ayrıca siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Silikon kılıfa sahip olması sayesinde zarar görmeden saklanabilmektedir. Baseus Bluetooth araç kiti modellerinden olan USB Wireless yüksek kaliteli ve kararlı iletim özelliği bulunmaktadır. Ahizesiz arama yapabileceğiniz bu aksesuar yolda hifi sesi vermektedir. Ürün uygulama seslerini platformlayabilmek için stereo sistemini Bluetooth sesine dönüştürebilmektedir. Arayüzünün altın kaplama oluşu nedeniyle Baseus USB Bluetooth oksitlenme yapmaz ve ses kalitesini oldukça iyidir. Ayrıca bu cihaz adaptörü sayesinde tabletlere bağlanabilmektedir. Baseus Bluetooth hoparlör 3D ses sistemi özelliğine sahiptir. Yüksek hoparlör efekti bulunan bu hoparlörde renk efektleri de bulunmaktadır. Ürün müziğin ritmine göre parlak ışık ve gölge değişimi yapabilmektedir. Sinema stereo efekti ile karşılaştırılabilen bu ürün eğri tasarımı ile sesi daha uzağa iletebilmektedir. 5.0 sürüme sahip olması sayesinde ses 10 metre uzaklıktan bile duyulabilmektedir. 1500 mAh lityum pil bataryasına sahip olması nedeniyle 200 saat pil ömrü bulunmaktadır. Bu cihazla ortalama 6 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Daha mini hoparlör arayanlar için ise, Chinese Zodiac su geçirmez hoparlör bulunmaktadır. Sese yoğun hassasiyeti bulunan bu hoparlör saf ve yüksek ses kalitesi sunmaktadır. Yağmura ve toza dayanıklı olan bu hoparlör 10 metre uzağa kadar sesin iletilebilmesini sağlamaktadır. 450 mAh batarya kapasitesi günde 1 saat kesintisiz müzik deneyimi sunarken pil ömrü 4-5 saattir. Yaklaşık 2 saatte tamamen şarj olabilen bu üründe mavi, sarı, pembe, siyah, yeşil, gri, kırmızı gibi geniş renk çeşitliliği bulunmaktadır.

Baseus Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baseus dönüştürücü cihazları oldukça kullanışlı aksesuarlar arasında yer almaktadır. 100 W Pd girişi, 16 adet arayüzü tamamen bloke edebilmektedir. Kompakt tasarıma sahip bu cihaz alüminyum alaşımı gövdesi sayesinde oldukça dayanıklıdır. HDMI bağlantı noktası sayesinde video ve slaytlarınızı tek bir tuşla büyük bir cihaza aktararak izleyebilmeniz mümkün olacaktır. SD ve TF kartı aynı anda okuyabilmesi mümkündür. RJ45 port internete girebilmeyi ve hızlı bir şekilde gezinebilmeyi sağlamaktadır. Bağlantı noktası, bilgisayara giriş yapılarak cihazlar şarj edilebilmektedir. Bu cihazın HUB statik güç tüketimi 2w’dir. Baseus Type C 3.5 mm genişletilmiş ara birimi, şarj ederken dinlenebilmesine olanak sağlamaktadır. 1.0 A max akım hızına sahiptir. İç malzemesinde naylon örgü kullanılması nedeniyle kırılmaya karşı yüksek direnç ve dayanıklılık göstermektedir. Doğrusal şarj göstergesi sayesinde, şarj olurken göstergesini yanmaktadır. Böylelikle rahat kontrol edebilmenizi sağlayacaktır. Dış dokusunun çinko alaşımı olması nedeniyle iç tellerin bu şekilde muhafaza edilmesi sağlanacaktır. Telefon kılıfları telefonların ön ve arka yüzeylerinin korunabilmesini sağlayan farklı malzemeden yapılmış aksesuarlardır. Telefonlarda kullanıldığı takdirde cihazı düşme, darbe ya da çarpma gibi durumlarda tamamen koruyacaktır. Baseus kılıf modellerinde en çok kullanılan kılıflar silikon malzemeden yapılmış olanlardır. Silikon malzeme telefonunun bütünüyle korunmasını sağlarken yumuşak dokusu ile rahat kullanım imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra silikon malzeme tutuş sırasında kaymaların oluşmasını engelleyecektir. Dış çerçevede kullanılan TPU malzemesi köşelerin çarpma durumlarında zarar görmesini engelleyecektir. Genellikle şeffaf tasarlanan kılıflar telefonun renginin görünebilmesini sağlamaktadır. Markanın manyetik frame kılıf modelleri ise, TPU malzemesinden tasarlanmıştır. Oldukça dayanıklı olan bu malzeme telefonu her türlü darbelere karşı korumaktadır. Ön ve arka olmak üzere 2 kısmı bulunan bu kılıflar telefonun tamamını kaplarken, birbirlerine mıknatıs ile tutunmaktadır. Özel tasarım maddesi sayesinde cihaz toz, kir, çizik gibi tüm olumsuzluklardan korunacaktır. Her cihaz için bulunan farklı kalıp cihazı mükemmel bir şekilde sarmaktadır. İnce yapısı sayesinde ise tuşlara rahat basabilmeniz mümkün olacaktır. Farklı kılıf arayışında olan kullanıcılar için dokulu, cam ve figürlü olmak üzere farklı model içeriklerini bulabilmeniz mümkün olacaktır. Zevkinize ve cihazınıza uygun modelleri tercih ederek, cihazınızı korunaklı ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Baseus aksesuar fiyatları seçeceğiniz ürüne ve ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.