"

Baseus

" araması için 3178 sonuç listeleniyor

Üstün Performans Sunan Baseus Ürünleri Trendyol'da!

Baseus, elektronik aksesuarlar üreten bir marka olarak üretime devam eder. Geniş ürün skalası ve kaliteli aksesuarları ile kısa sürede yoğun talep görür. Gelişen teknoloji ile birlikte hayatınızda büyük bir yer kazanan telefonlar, gün içinde birçok işin yapılmasına yardımcı olur. Maksimum verim alabilmek için üstün performanslı üretilen bu telefon aksesuarları çok rağbet görür. Aksesuar seçiminde önemli olan unsurlar, telefona zarar vermeyen yapısı ve uzun süre kullanılabilir özellikleri olur. Baseus şarj aleti bir telefon için önemli aksesuarların başında gelir. Telefonun uzun bir süre kullanılmasına olanak sağlayan bu kaliteli aksesuar, batarya sağlığını korur. Uygun olmayan cihaz seçimlerinde, hızlı şarj etme sonucu cihazın ısınması nedeniyle batarya zarar görür. Ya da çok yavaş şarj ederek pil sağlığını olumsuz etkiler. Batarya ve pil sağlığınızı korumak için bu kaliteli şarj cihazını tercih edebilirsiniz. Baseus şarj kablosu her telefon girişine uygun çeşitlilikte üretilir. Bir metre uzunluğa sahip olan bu aksesuar kolay kullanım avantajı sağlar. Uzun kablo kullanmak isteyen kişiler düşünülerek iki metre boyuta sahip modeller üretilir. Bu sayede prizden bağımsız bir şekilde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Uç giriş kısmı dayanıklı üretildiği için uzun süre bükülmez, yıpranmaz. Şık tasarımlı kablolarda alüminyum tel ve örgü sargı kullanılır. Bu sayede aşınmalara, kopmalara ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Aynı zamanda data kablosu olarak da kullanılan bu aksesuar ile veri aktarımı da yapılır. Pil sağlığına zarar vermeyen şekilde hızlı şarj özelliği ile üretilir. Kısa sürede %100 dolum sağlayarak size vakit kazandırır. Siz de telefonunuza uygun olan şarj kablosunu güvenle tercih edebilirsiniz. Özellikle son yıllarda yaygın olarak kullanılan bir diğer ürün ise Baseus powerbank aksesuardır. Şık ve minimalist tasarımı ile her yere taşınır. Oldukça ergonomik bir cihaz olan bu ürünle gittiğiniz her yerde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Baseus 20000 mAh pil gücüyle ortalama üç dört kez şarj doldurma kapasitesine sahiptir. Siz de üstün performanslara sahip bir çok aksesuarı Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Şık ve Minimalist Tasarımlarıyla Baseus Aksesuarları

Şık ve Minimalist Tasarımlarıyla Baseus Aksesuarları

Birbirinden şık aksesuarları ile dikkat çekmeyi başaran marka, kendini yenileyerek son model teknolojik aletleri müşteriye sunmaya devam eder. Tüm aksesuarlarında kaliteyi esas alan ve göze hitap eden ürünleri, herkes tarafından sevilerek tercih edilir. Müşteri güvenini kazanarak gönüllerde taht kurar. Akıllı telefonları kesintisiz kullanmak için önemli parça olan bataryalar, yanlış aksesuar seçimleri ile sağlıklarını kısa sürede yitirir. Bunun önüne geçmek için çalışmalara devam eder. Pil sağlığını koruyan aksesuarlar üretilir. Orijinal olması sayesinde cihazınızı üst düzey verim ile uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayan powerbankler birbirinden farklı pil gücünde üretilir. Cihaz kullanım sıklığına göre bir powerbank seçimi yapmak cihaz sağlığını doğrudan etkiler. Powerbank modellerinde farklı batarya seçenekleri bulunur. Telefonun batarya gücüne de bağlı olarak üç dört kez şarj eder. Bataryalarda Baseus 45 W gücü seçenekler arasında bulunur. Ortalama güce sahip olan bu ürünü, kullandığınız telefona uygun olduğu durumda tercih edebilirsiniz. Standart bir cihaz için bu güç, telefonunuzun pil sağlığını olumsuz etkilemeden şarj eder. Yüksek watt gücüne sahip powerbankler ise kısa süre içerisinde hızlı şarj etme imkanı sunar. Baseus 120 W ise son model cihazınız için tercih edebileceğiniz bir güç kaynağı olur. Her cihazın bağlanabildiği powerbanklerde dijital gösterim özelliği bulunur. Bu sayede akıllı cihazın ne kadar şarjı olduğu görülür. Metal kasa tasarımı ile darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Yere düşme durumlarında yüksek direnç göstererek uzun süreli kullanım ömrü sunar. Minimalist tasarımı ile herhangi bir seyahate giderken kolaylıkla taşınır. Çantanıza yerleştirerek istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Bunun yanı sıra gününü aracında geçiren kişileri de düşünen marka, araç içi şarj üretimi yaparak müşterileri memnun eder. Uzun süren seyahatlerde de size eşlik eden bu aksesuar tüm araçların kullanımına uygun haline gelir. Baseus çakmaklık olarak bilinen aksesuar, farklı giriş tiplerine uygun üretilir. Normal bataryalar gibi araç içi şarj cihazları da birbirinden farklı watt gücünde tasarlanır. Yüksek watt özelliğe sahip ürünleri tercih ederek akıllı telefonunuzu kısa sürede hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Baseus transmitter üst düzey sürüş konforu sağlar. Çok işleve sahip olan bu ürün aynı anda iki cihazın şarj edilmesi avantajını müşteriye sunar. Sesleri Bluetooth cihazlarından araç hoparlörüne aktarmak için kullanılır. USB bağlantı noktalarından birinin 32 GB harici bir bellek okuyucu işlevine sahip olması, ayırt edici özelliği olarak ön plana çıkar. Çok işlevli olan bu aksesuar birden fazla işinizi aynı anda yapmanıza yardımcı olur. Kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar kullanılması da müşterilerin sevdiği özelliklerinden biri olur. Şık ve minimalist tasarımlarıyla satışa sunulan tüm aksesuarları Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Baseus Çeşitleri

Beğeni Toplayan Baseus Çeşitleri

Araç sahiplerini düşünmeye devam eden marka, araç içinde müzik dinlemek veya telefon konuşmaları yapmak isteyen ancak bağlantı özelliği bulunmayan arabalar için Baseus Bluetooth araç kiti tasarlar. Güvenli bir sürüşe yardımcı olan bu ürün sorunsuz ve keyifli bir yolculuk imkanı sunar. Özellikle birçok farklı bağlantı desteğine ihtiyaç duyan eski model arabalar için oldukça verimlidir. Çeşitli tasarımlara sahip olan bu araç kiti, otomobil modeline uygun olarak seçilir. Kesintisiz müzik dinleyebilir, araç kullanırken telefonu elinize almadan hoparlörü sayesinde yakınlarınız ile konuşabilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla telefonu şarj etmeye veya flash bellek takmaya imkan tanır. Bu bağlantıları sağlayan USB girişli modellerde çok rağbet görür. iOS ve Android sistemleri ile uyumlu üretilir. Dahili mikrofonu sayesinde sesin karşı tarafa sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlar. Bir diğer önemli aksesuarlardan biri olan Baseus telefon tutucu araç hareket halindeyken telefonun sabit kalmasını sağlar. Kişilerin güvenliğini sağlayan bu aksesuar navigasyon gibi adres bulma uygulamalarının kolaylıkla kullanılmasını sağlar. Yüksek kaliteli malzeme içeriği sayesinde zarar görmez. Motosikletlerde ve bisikletlerde de kolayca sabitlenir. Dokuz boyutlu kilitleme özelliğine sahiptir ve 360 derece dönebilir. Bu sebeple süratli gidişlerde herhangi bir titreme söz konusu olmaz. Bu aksesuar ile dilediğiniz gibi fotoğraf ve video kaydı çekebilir, anılarınızı biriktirebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonunuza dokunmadan uzaktan çekim yapmayı mümkün kılan Baseus tripod aksesuarı büyük kolaylık sağlar. Bluetooth uzaktan kumanda ile kontrol edilir ve boyu isteğe bağlı olarak kolayca uzatılır ya da kısaltılır. Fotoğraf ve video çekimi sırasında telefonunuzu istediğiniz gibi konumlandırmanızı sağlayan bu ürün, selfie çubuğu olarakta kullanılır. 3D kafa yapısı, telefonun yatay veya dikey olarak kullanılması avantajını sağlar. 19 ile 69 santimetre arası değişebilen boyutları ile profesyonel çekimlere imza atar. Tüm cihazlarla uyumlu şekilde tasarlanır. Telefonunuzu güvenle yerleştirebileceğiniz tutucular, kaymayı önleyici özelliğe sahiptir. Küçük ve büyük tüm telefonların boyutlarına göre ayarlanır. Sağladığı kolaylıklar ile müşterilerin vazgeçilmezi haline gelir. Dikkatleri üzerine çeken tüm aksesuarları Trendyol’da müşteriye sunulur. Tüm ürünleri inceleyerek size uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Geniş Ürün Skalası Sunan Baseus

Geniş Ürün Skalası Sunan Baseus

Kulaklıklar gündelik hayatta sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. İş gereği, sesli görüşme yapmak veya müzik dinlemek için tercih edilir. Hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen kulaklıkların kaliteli olması çok önem taşır. Kısa zaman içinde bozulan kulaklıklar müşteriler tarafından tercih edilmez. Baseus kulaklık modelleri etkili ve verimli kullanım sağlar. Güçlü performans özellikleri ile sesi canlı ve kaliteli bir şekilde yansıtır. Dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmesi ile uzun süreli kullanım avantajı sunar. Yeni nesil teknoloji ile tasarlanan Baseus AirPods sıklıkla kulaklık kullanan kişilerin tercihi olur. Kablosuz olarak üretilen bu kulaklıklar konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Uzakta olan telefonlara kolaylıkla bağlanabilen bu ürünlerin büyük avantajı kablosuz özelliği olur. Sürekli dolaşan kablolu kulaklık derdinden kurtararak yeni bir boyut kazandırır. Hızlı iletim özelliği bulunan bu ürün pil sağlığını olumsuz etkilemez. Oldukça pratik olan bu ürün dokunmatik olarak tasarlanır. Tek tuş ile açılır veya kapanır. 350 saat pil ömrüne sahip olması uzun saatler kulaklık kullanan müşterilerin vazgeçilmezi olur. Farklı renklerde üretilerek her zevke hitap eder. Silikon kılıfı sayesinde zarar görmeden muhafaza edilir. Modern ve estetik tasarımları ile şık bir kullanım sunarak güçlü görüntüleri ile karizmatik bir imajı destekler. Birbirinden farklı Baseus kılıflarından kullanarak AirPods görünümünü yenileyebilirsiniz. Bu sayede kulaklığınızı uzun süre koruyabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı telefonlarla uyumlu kılıf üretimi sağlayan marka, zengin tasarımları ile gittiğiniz her yerde dikkat çekmenizi sağlar. Telefon ve kulaklık kılıfınızı aynı renk ve desenlerde tercih edebilir, iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Baseus ekran koruyucu üretimi gerçekleştirerek telefon ekranınızın da korunmasına yardımcı olur. Dokunmatik sağlığını korurken aynı zamanda darbelere karşı direnç gösterir. Tüm çeşitleriyle Trendyol’da müşteri ile buluşan bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çeken Baseus Yorumları

Dikkat Çeken Baseus Yorumları

Telefonların önemli ve dikkat edilmesi gereken yeri olan bataryaların sağlıklı bir şekilde şarj edilmesi için çalışmalarını ilerleten marka, üstün performanslı ürünler tasarlamayı hedefler. Baseus MagSafe kablosuz manyetik şarj cihazı, hızlı ve güvenli şarj edilmesini sağlar. Geniş bir yüzeyi kaplayarak akıllı telefon kolaylıkla takılır. Cihazın enerjisini güvenli bir şekilde hızla yeniler. 8 mm mesafeden şarj etme imkanı tanır. Bu sayede akıllı telefonun kılıfını çıkarmaya gerek kalmaz. Sıcaklık sensörü sayesinde üzerine istenmeyen nesneler yerleştirildiğinde şarj cihazını kapatır. Alt kısmında bulunan kaymayan pedler ile tüm yüzeylerde kullanılır. Bu akıllı cihaz yüksek kaliteli malzemesi ve üstün özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. 10.000 mAh gücünde olan Baseus Bipow hızlı şarjı destekler ve pil ömrünü korumaya yardımcı olur. Powerbank, üzerinde bulunan Baseus Type C ve USB çıkışları ile aynı anda birden fazla cihazın şarj edilmesine olanak tanır. Şarj ederken cihazın dinlenebilmesini sağlar. Bu sayede cihaz aşırı ısınmaktan korunur. Ayrıca Type-C, harici bir cihazdan ana bilgisayara veri aktarımı yapar. Yüksek hızı sayesinde dosyaların yavaş aktarım sorunu ortadan kalkar. Baseus dönüştürücüler sayesinde cihazınız ile müzik dinlerken, kulaklık ile telefona görüşmesi yaparken ya da oyun oynarken cihazı şarj eder. Küçük boyutları ve ergonomik tasarımları ile kolaylıkla taşınır. Tüm cihazlara aktarma yapmak için uygun üretilen bu ürün seyahatlerde araç sistemine de kolaylıkla bağlanır. Her detayı düşünen marka, telefonunuza uygun olan bir kabloyu takıp şarj edebileceğiniz başlıklar da üretir. Baseus adaptör denilen bu başlıklar uzun süreli kullanımları ile dikkat çeker. Aşırı ısınma ve temassızlık sorunu çıkarmayan bu ürün gönül rahatlığı ile telefonunuzu şarj etmek için kullanabileceğiniz ürünler arasında yerini alır. Trendyol’dan ürünlere göz atabilirsiniz.

Avantajlı Özelliklere Sahip Baseus

Avantajlı Özelliklere Sahip Baseus

Teknolojik aletlere yönelik aksesuarlar üreten marka, farklı tasarımları ile dikkat çeker. Baseus vantilatör minimalist tasarımı ile çeşitli yerlerde kullanılır. Ev, ofis, masaüstü, araç içi gibi birçok yerde rahat bir nefes almanıza yardımcı olur. Kolaylıkla taşınabilir hafiflikte üretilir. İstediğiniz her yerde size eşlik eden bu ürün ile sıcak havalarda ferahlayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında seyahat eden ya da araç içinde çalışmak durumunda olan kişilerin kurtarıcısı olur. Aynı zamanda Baseus difüzör ile ev ve araç içerisindeki havayı nemlendirebilirsiniz. Bu yardımcı ürün optimum hava nem düzeyi sağlar. İstenmeyen kokuları da ortadan kaldırarak iç mekanı temizler. Dilediğiniz yoğunlukta çalışması için modlar bulunur. Yoğun çalışma derecesini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Minimalist yapısı ile kolay taşınabilir ve konulduğu yerde göze batmaz. Bunun yanı sıra şık tasarımı ve ağır duruşu ile dekorasyon olarakta kullanılır. Tüm aksesuarlarıyla Baseus tavsiye edilen markalar arasında öne çıkmayı başarır. Kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerle tasarlanan avantajlı aksesuarları müşteriyle buluşturur. Telefon, batarya ve pil sağlığı düşünülerek özel olarak üretilir. Her bir aksesuar günlük hayatı kolaylaştıran pratik özellikleri ile Baseus kullananların gözdesi haline gelir. Teknolojik aletlerin kullanılma sıklığı çok fazla artış gösterir. Bu sebeple bozulmaya meyilli olan bu cihazlar için destekleyici ve uygun aksesuarlar kullanmak büyük önem taşır. Markanın geliştirdiği her ürün telefon sağlığını destekleyici dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşur. Aynı zamanda sade ve şık tasarımları ile modern bir görüntü oluşturur. Müşterilerin güvenini kazanan marka, uzun yıllar boyunca kullanılan aksesuarlara imza atar. Markanın ürünlerini tercih edenlerin memnuniyeti gözden kaçmaz. Siz de Baseus yorumlarını inceleyerek müşterilerin tüm değerlendirmelerine göz atabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Baseus Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Baseus Fiyatları

Teknolojik aletler için aksesuar üretimi sağlayan markanın ürün fiyatları, aksesuara göre değişiklik gösterir. Özellikleri, boyutları ve kullanılan malzemelere göre fiyat aralığı belirlenir. Baseus online olarak müşteriye satın alma kolaylığı sağlar. Üstün performanslı ürünlerini güvenle satışa sunar. Tüm aksesuarları için Baseus kampanyaları düzenleyerek her bütçeye hitap eder. Uzun vadede kullanım imkanı sunan tüm ürünleri büyük rağbet görür. Her ürün dayanıklı malzemeler kullanılarak darbelere karşı hazırlıklı tasarlanır. Aşınmaz, kırılmaz ve yıpranmaz. Bu sayede uzun süreli kullanım imkanı tanır. Kendi güçlü yapısının yanı sıra telefonu da koruyarak kalitesini kanıtlar. Böylece müşterilerin ilgisini çekmeyi başaran Baseus indirimli fiyatlarıyla da göz kamaştırır. Akıllı telefon aksesuarları alanında lider üreticilerden biri olur. Kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam eden marka yeniliği hedefleyerek son model aksesuarları satışa sunar. Günlük hayatı kolaylaştıran birçok aksesuarı bulunur. Ev, ofis ve araç içi gibi yerlerde kullanılan ve kolaylıkla taşınan tasarımlar üretir. Özellikle araç içinde güvenli sürüşü sağlamak için üretilen aksesuarlar araç sahiplerinin kurtarıcısı olur. Telefon aksesuarları ile akıllı telefonunuzun tasarımını ön plana çıkarır ve kullanımı kolay hale getirir. Telefonunuzun performansını artırarak hızlı çalışmasına yardımcı olur. Batarya ve pil sağlığını koruyarak olası problemlerin önüne geçer. Birbirinden üstün özelliklere sahip olan aksesuarlar gün içinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Akıllı, sade ve şık tasarımları ile girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Kendi tarzınıza uygun seçimler yaparak kıyafetleriniz ile uyumlu aksesuarlar kullanabilirsiniz. Sizde üstün performanslı ürünleri ile gönüllerde taht kuran bu aksesuarlarla tanışabilirsiniz. Minimalist tasarımlı bu ürünlere sahip olmak için Trendyol’a başvurabilir, uygun fiyat avantajından faydalanarak Baseus satın alabilirsiniz.