İlgili Kategoriler
Fiyat
Boy
Yıl
Yükseklik
"

Baskı ve Gravür

" araması için 95 sonuç listeleniyor

Sanatsal Baskı ve Gravür Ürünleri Trendyol'da!

Baskı gravür; metal, ahşap veya taş levha üzerine kazıma yapılarak elde edilen sanatsal veya işlevsel bir ürün çeşidi. Gravür yöntemi, önceki yüzyıllarda matbaa sektöründe kitapların baskılarında kullanılan bir teknik olmasının yanı sıra günümüzde sanatsal çalışmalarda sıklıkla tercih edilir. Siz de gravür sanatıyla üretilen eserlerden hoşlanıyorsanız kategorideki eserleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ilginizi çeken baskı ve gravür modellerini favori listenize kaydedebilir, satın alma işlemine geçmeden önce eserler arasında karşılaştırma yaparak son kararınızı içinize sinerek verebilirsiniz. Ayrıca satın almayı düşündüğünüz eserlerin gerçek hayattaki duruşunu merak ediyorsanız gerçek müşteriler tarafından paylaşılan fotoğraflı yorumlara göz atabilirsiniz. Baskı ve gravür yorumları sayesinde evinize bohem bir hava katacak gravür çeşidini daha kolay tespit edebilir, siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Benzersiz Tasarımlarıyla Baskı ve Gravür Seçenekleri

Benzersiz Tasarımlarıyla Baskı ve Gravür Seçenekleri

Farklı sanatçılar tarafından üretilen baskı ve gravür seçenekleri arasından zevklerinize hitap eden modeli kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Kategoride kumaş, şeffaf pleksi, metal ve kâğıt gibi birbirinden farklı materyallerin üzerine basılan pek çok gravür bulunur. Evinizin duvarlarına asarak ya da kütüphanenizde sergilemek istediğiniz dekoratif ürünleri seçerken tercihinizi metal ürünlerden yana yapıyorsanız metal gravür çeşitlerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz ürün sayfasında çerçevesiz olarak satışa sunulan kâğıt baskı gravürleri sipariş edebilir, gravürü zevkinize uygun bir çerçevenin içine koyarak duvarına asabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri sevdiklerinize hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz. Örneğin evinde sanatsal çalışmalara yer vermekten mutluluk duyan annenize taş baskı gravür çeşitlerinden armağan edebilirsiniz. Genellikle şehir siluetlerine, portrelere ya da soyut çalışmalara yer verilen gravürleri annenizin zevkine göre seçebilir, ona unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

Bir Hobi Olarak Gravür Baskı

Bir Hobi Olarak Gravür Baskı

Kategoride sanatçıların üretip satışa sunduğu gravürlerin yanı sıra hobi ya da profesyonel olarak gravür baskı almak isteyen kişiler için de ürünler bulunur. Siz de gravür baskı malzemelerine göz atarak yeni bir hobi edinmek için ihtiyacınız olan ürünleri tespit edebilirsiniz. Örneğin gravür oyma kaleminden gravür taşlama oyma setine, linol kesici serisinden gravür baskı keçesine kadar baskı alabilmek için kullanabileceğiniz her türlü malzemeye ürün sayfası aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Profesyonel olarak gravür baskı yapıyorsanız çalışmalarınız esnasında ihtiyaç duyacağınız ürünleri baskı ve gravür online alışveriş fırsatlarından yararlanarak pratik şekilde tedarik edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin kalitesinden emin olabilmek için baskı ve gravür kullananların değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Baskı malzemelerinin kullanımından içeriğine kadar merak ettiğiniz detaylara gerçek müşterilerin yazdığı baskı ve gravür tavsiyeleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Seçenekleriyle Baskı ve Gravür Fiyatları

Avantajlı Seçenekleriyle Baskı ve Gravür Fiyatları

Kategoride yer alan baskı ve gravür ürünlerinin fiyatları, sanatçıların eserleri ve gravür malzemeleri olarak iki farklı şekilde değerlendirmeye tabi tutulur. Örneğin gravür baskı yapmak için satın alacağınız malzemelere daha uygun fiyatlarla erişebilirken sanatçıların çalışmalarına daha yüksek bütçe ayırmanız gerekebilir. Ayrıca eserlerin fiyatları da sanatçıların emeklerine ve üretim aşamasında kullandıkları materyallere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tüm bunlarla birlikte hem eserlerden hem baskı malzemelerinden satın alabilmek için baskı ve gravür indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. İlginizi çeken ürünler, indirim ve kampanya dönemlerinde bütçe dostu seçeneklerle satışa sunulabilir. Bu noktada siz de alışverişinizi bütçenizi aşmadan tamamlayabilir, benzersiz sanat eserlerine sahip olmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Online alışveriş fırsatlarını takip edebilmek içinse beğendiğiniz baskı ve gravür çalışmalarını favorilerinize kaydedebilir, eserlerin fiyatlarının artışlarından ve azalışlarından daha hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz. Böylece avantajlı seçenekleri değerlendirerek uygun fiyatlara baskı ve gravür satın alabilirsiniz. Benzersiz tasarımlarıyla büyüleyen baskı ve gravür ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da kolaylıkla bulabilirsiniz.