placeholder
"

Batik T-Shirt

" araması için 41 sonuç listeleniyor

Batik Tişört Modelleri ile Gözalıcı Outfitler

Özellikle son dönemde moda son derece hızlı bir biçimde değişmekte, retro ürünler ağırlık kazanmaktadır. Özellikle artan yüksek bel pantolonlar bol renkli üstler ile hemen herkesin dolabı baştan yaratılmış gibidir. Bu ürünlerin içerisinde pek çok farklı renge sahip olan tişörtler varken aynı zaman da yeni bir moda olarak batik tişörtler de oldukça ön plandadır. Batik tişörtler özellikle bir dönem evlerde bir etkinlik gibi yapılmaya başlanmış ve daha sonra hemen her giyim ürününe ayrı ayrı uğramıştır. Ancak hemen her giyim ürünü çok sık kullanılmasa dahi batik tişörtler halen modasını sürdürmektedir. Bunun en büyük nedeni ise batik tişört modellerinin yeni bir soluk olmasıdır. Batik tişörtler pek çok farklı şekilde hızlı ve pratik olarak kombinlenebildiği gibi pek çok kişi satın almak yerine evinde de uygulama yapmak istemektedir. Evde de uygulanması ve yapılması gayet kolay olan batik tişörtler, evde yapılması durumunda istenilen renklere ulaşılamadığı gibi kullanılan ürünün kumaşını da inceltip oldukça sertleştirmektedir. Bu bakımdan bu ürünleri yapmak yerine satın alıp hem doğru renkte olan ürüne sahip olabilecek hem de yumuşak kumaşta olan ürünler kullanabilirsiniz. Bu nedenle renk renk kumaşlarla batik tişört modellerini inceleyebilirsiniz. Her bir batik tişört modeli birbirinden farklı olmakla beraber hemen her etek, pantolon ya da elbise ile de hızlı kombin olabilmesi özelliği ile de dolapların kurtarıcı parçalarından olmaktadır. Ayrıca bu batik tişörtler ile yapacağınız her bir kombin bambaşka bir havaya bölünecektir. Bu sayede çok şık olan bir eteğinizi spor hale getirebilir. Pantolon üzerine giyip hem kolay hem şık hem de modaya uygun bir kombin yapmış olabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modelde batik tişörtlere ulaşmak için ürünleri inceleyebilirsiniz. Batik uzun kollu tişört, batik tişört kadın, oversize batik tişört, Batik basic tişört, pembe batik tişört, turuncu batik tişört, sarı batik tişört, batik renkli tişört modellerine göz atabilirsiniz.

Batik Tişört Çeşitleri

Batik Tişört Çeşitleri

Batik tişörtler hem oldukça şık hem de oldukça kullanışlı bir parça olması sayesinde hemen herkesin dolabında bulunan bir üründür. Hatta o kadar fazla rengi ve çeşidi olması nedeniyle yalnızca tek bir batik tişörtle kalmak yerine birbirinden farklı renge ve modele sahip olan pek çok kişi vardır. Bunun en büyük nedeni batik tişörtlerin hem çok kolay kombinlenmesi hem de oldukça farklı bir hava katmanıdır. Ne kadar şık bir paçayla giyerseniz giyin spor bir hava koyarken altına topuklu giysen dahi sırtmayacaktır. Bu derece kurtarıcı bir parça olan batik tişörtler özellikle oversize ve croptop olan modelleri ile oldukça sık tercih edilmektedir. Bu tercihler yalnızca erkekler ya da yalnızca kadınlar tarafından değil hemen her yaş ve cinsiyetten kişi tarafından tercih edilir. Oldukça belirgin bir ayrımı olmadığı için erkek ya da kadın reyonundan olması fark etmeksizin hemen herkes her reyonda bulunan batik tişörtleri tercih etmektedir. Bunun yanı sıra batik tişörtlerde de dekolteli ya da taşlı modeller de bulunmaktadır. Bu modeller ile hem çok şık hem de oldukça renkli bir kombin yapmış olacaksınız. Genel olarak hemen her kesimden kişinin renk renk ve desen desen tercih ettiği batik tişörtler farklı model ve çeşitleri hemen her kesimden kişinin beğenisini ve tarzını tamamlayacak modelini bulmuştur. Ayrıca batik desene sahip olan sadece tişörtler değil kazak, pantolon ve hırkalar da bulunmaktadır. Hemen her ürün hemen her kesimden kişinin beğenisini kazanmak ve çok sık tercih edilmektedir. Batik tişört çeşitleri hem farklı renkleri hem de birbirinden farklı modelleri ile sizleri bekliyor. Batik desenli tişört, Batik boyama tişört, Batik tişört erkek, batik siyah tişört modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rahat ve Şık Batik Tişört Tasarımları

Rahat ve Şık Batik Tişört Tasarımları

Batik tişörtler son dönemin en moda parçalarının başında gelmektedir. Bunun en büyük nedeni ise batik tişörtlerin pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılmasıdır. Aynı bir desen gibi sıklıkla tercih edilen batik tişörtler, zebra, leopar gibi desenlerle benzerlik gösteriyor çünkü bir dönem sıklıkla kullanılan bu iki desen gibi batik de hemen her alan da sıklıkla kullanıyor. Bir saten eteğin üstünde de batik tişörtler görebileceğiniz gibi salaş bir kot pantolonun üzerinde de batik tişörtler görmek oldukça mümkündür. Ancak her iki kombinde de kullanıcılar beğeni kazanmakta ve modaya dahil olmaktadır. Bu nedenle batik tişörtler hem çok kullanışlı hem de oldukça kolay kombinlenmesi sayesinde hemen her bedene de yakışacaktır. Bunun nedeni belirli ve simetrik olarak ilerlememesidir. Bu nedenle hemen her beden rahatlıkla kullanabilir iken hemen her beden için de farklı farklı kombinler yapılabilmektedir. Oldukça şık bir mekana giderken altına topuklu ayakkabı giyebilecekken aynı zaman da dışarı çıkarken aynı tişörtün altına spor ayakkabı giyebilirsiniz. Kombinlemesi bu kadar kolayken aynı zaman da tek bir tişört ile pek çok kombin yapılabilmesi hemen her kullanıcıyı memnun etmektedir. Bununla birlikte pek çok kombin batik tişörtle birlikte batik pantolon hatta batik ayakkabılar dahi kullanılmaktadır. Batik tişörtler ile birlikte hemen her parçayı batik tercih etmek her ne kadar doğru bir tercih olsa ya da olmasa da hemen her tarza uygun birbirinden farklı batik parçalara ulaşmak oldukça kolaydır. Hemen her batik parçayı da oldukça şık ya da spor bir biçim de kombinleyebilirsiniz. Tüm kombinlerinizi yaparken batik tişörtlerinizde olan renklere dikkat etmeniz kombinlerinizi kolaylaştıracaktır.

Batik Tişört Fiyatları

Batik Tişört Fiyatları

Pek çok kullanıcı için ürünlerin fiyatı ve yorumları önceliklidir. Bu bakımdan batik tişörtlerin de fiyatı ve yorumları önceliklidir. Batik tişörtler hem oldukça kolay kombinlenmesi hem de kumaş kaliteleri ile pek çok kişinin beğenisini ve tercihini kazanıyor. Bunun en büyük nedeni ise batik denilen işlemin evde de kolayca uygulanabilir olmasıdır. Çoğu kişi kendi deneyerek istediği sonuca ulaşamadığı için batik tişörtleri tercih ediyor. Çünki evde yapılan batik işlemi kumaşı hem sert hem de oldukça ince bir hale getiriyor. Bu kumaşın cilde değmesi ise cildin kaşıntısına alerji yapmasına neden olur. Bunun bir diğer önemli sonucu, evde yapılan batikte kullanılan kimyasalların cildi tahriş etmesidir. Kimyasalların zararından korunmak için ise giyim sektöründen giysileri almak daha doğru bir tercih olacaktır. Bunun ile birlikte batik tişörtlerin oldukça farklı fiyatlı hemen her bütçeye uygun model ve çeşidi olduğunu da belirtmekte fayda vardır. Özellikle hemen her bedene ve hemen her bütçeye uygun olan bir batik tişört bulabilir ve bu batik tişörtünüz ile birbirinden güzel kombinler yapabilirsiniz.