"

Bebek Mont

" araması için 1835 sonuç listeleniyor

Şık ve Kullanışlı Tasarımları ile Bebek Mont Modelleri

Soğuk havalar insanların bünyesini zayıflatır ve çeşitli hastalıklara sebep olur. Çetin kış soğuğu, özellikle kışı sert geçen yerlerde yaşayanlar için problem teşkil eder. Yetişkinlerin kendisini koruması gerektiği gibi kendilerinden daha çok çocuklarını korumaları da önemlidir. Yetişkinlerin soğuğa toleransı daha yüksektir fakat yenidoğanlar için bu durum böyle değildir. Soğuk havalara karşı en büyük savunma çocuk mont veya daha küçükler için olanlardır. Özellikle yenidoğan montu çok önemlidir. Dünyaya yeni gelen bireyler çok savunmasızdırlar ve güzelce giydirilmeleri gerekir. Biraz daha büyüdüğü zaman 0-3, 0-6 ay bebek montu kullanmaları vücutlarına uygun olması için önemlidir. 2, 3, 4 aylık bebek montları bu döneme geldiği zaman kullanılır. 1 yaşına yaklaştığı dönemlerde ise 5, 7, 9 aylık bebek montları tercih edilir. 1 yaş bebek montları, 1 yaşındaki bebeklerin ortalaması alınarak dizayn edilir fakat her çocuğun bedeni farklı olduğu için uygun olacak tasarımı özelliklerine ve detaylarına bakarak seçebilirsiniz. Bebeğin yavaş yavaş büyümeye, gelişmeye ve yürümeye başladığı bu dönemlerde, aileler heyecanlanır. Bu evredeki çocuklar yavaş yavaş konuşmaya başladığı için kendi zevklerine göre kıyafetler tercih edebilirler. Burada ise ailelerin yardımına 0-1, 3 yaş bebek montları koşar. Bu yaşlarda çeşit sayısı daha fazla olur. Yavaş ama emin adımlarla çocukluğa yaklaşan minikler, onlarca model arasında kendi tercihlerini yapabilirler. 3 yaş için olan tasarımlar, artık neredeyse okul çağına yaklaşmış ve kendi başına bir şeyler yapmaya başlamış minikler için dizayn edilmiştir. Bu yaşlar için olan modelleri Trendyol’dan gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Çocuğunuzu Sımsıcak Tutacak Ürünler

Çocuğunuzu Sımsıcak Tutacak Ürünler

Erkek çocuk sahibi aileler, oğullarını ilk doğduğu andan beri dünyanın en yakışıklı adamı olarak görür. Kendini korumayı daha bilmeyen bu çocuklar için aileler erkek bebek montları tercih eder. Oğullarını daha küçüklüğünden itibaren tarz giydirmek isteyen ebeveynler bebek deri mont tercih edebilir. Bu şekilde yakışıklı evlatları birkaç seviye daha yakışıklı olacaktır. Evin prensesi olan kız çocukları için de aileleri onları soğuktan koruyacak şık kız bebek montları satın alır. Özellikle yumuşak yapısıyla çocuklar tarafından sevilen pelüş ürünler, aileler tarafından da sıkça tercih edilir. Farklı pek çok markaya ait pelüş bebek mont tasarımlarına göz atarak aralarından seçim yapabilirsiniz. Pelüş ürün kumaşının yumuşacık olması ve sevimli görünüşüyle müşterilerin ilgisini çeker. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen leopar deseni, minikler içinse bebek leopar mont şeklinde üretilir. Bu sayede bebeğinizle beraber takım olarak sokakta podyum rüzgarları estirebilirsiniz. Paltolar ciddi yapılı insanlar haricinde hoş görümünüyle birçok insan tarafından tercih edilir. Eğer bebeğinizde bu şık ürünü görmek isterseniz bebek palto ürünlerini tercih edebilirsiniz. Palto denilince akla kaban gelir. Birbirine çok benzese de en belirgin fark, paltonun dizden aşağı uzanması fakat kabanın kalça hizasında bitmesidir. Bebek mont kaban satın alarak kendi kabanınızı giydiğiniz anda bebeğinizle çok havalı bir ekip olursunuz. Yetişkinlerin olduğu gibi çocukların da tarzı vardır. Eğer parka seviyorsanız evladınız için de satın alabilirsiniz. Bebek parka mont kışın parkasever ebeveynler tarafından çocukları için tercih edilir. Pelüş ürünler kadar olmasa da bebek şişme mont da yumuşak dokusuyla ön plana çıkar. Kanalları sayesinde havayı içinde hapsederek koruma kalkanı sağlar. Soğuk havanın bu katmanı aşıp bebeğe ulaşması zordur. Şişme model benzeri bebek dolgulu mont iyi bir koruma sağlar. Soğuğu sert bir yerde yaşıyor veya seyahat edecekseniz korumayı artırmak için bebek mont çeşitlerinden bebek mont kaz tüyü modelleri tercih edebilirsiniz. Kaz tüyünden özel olarak üretilen bu ürünler bebeğinizi soğuğa karşı sağlam bir şekilde savunacaktır. Güzel bir model satın aldığınız taktirde bebeğinizle dışarıdayken aklınıza “acaba bebeğim üşüyecek mi?” diye sorular gelmez. Gerek kış tatillerinde gerek soğukla karşı karşıya kalınan yerlerde bebeğiniz için içiniz rahat olur. Yola çıkmadan önce Trendyol’daki onlarca model arasından bebeğiniz için seçimler yapabilirsiniz.

Rengarenk ve Göz Alıcı Modeller

Rengarenk ve Göz Alıcı Modeller

Çocuklar canlı renkli ürünlerin yanında bazen soluk renkli ürünler de tercih edebilir. Geniş ürün yelpazesi ile Trendyol yanınızdadır. Eski zamanlardan beri kullanılan ve hem görünüşü hem sıcak tutmasıyla tercih edilen örgü kıyafetler, minikler için bebek montu örgü şeklinde üretilir. Bunun haricinde farklı amaçlarla kullanılan modeller de tasarlanır. Bebek yağmurluk ürünleri aşırı soğuk olmayan fakat yağmurlu olan günlerde tercih edilir. Bebeğinizi yağmurdan korur, aynı zamanda hafif yapısı sayesinde terletmez. Bebek mevsimlik mont da benzer şekilde kullanılır. Ne soğuk ne sıcak zamanlar olan ilkbahar ve sonbaharda sıklıkla tercih edilir. Hem hafif soğuklardan korur hem de terletmeyen yapısıyla sağlıklı bir kullanım sunar. Bebek ince mont mevsimliğe benzer şekilde ilkbahar veya sonbaharda, bunun yanı sıra kış mevsimine girerken veya çıkarken kullanılabilir. Bebek baharlık, yazlık mont olarak da adlandırılabilir. Kışlık yelek modelleri kişisel zevklere göre tercih edilebilir. Bebeğiniz için de bebek mont yelek modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Özgür kollar daha hareketli çocuklar için ilaç gibi olacaktır. Tam tersi şekilde daha fazla koruma istiyorsanız bebek astronot mont sizin için doğru tercih olabilir. Tüm vücudu sarması sebebiyle tam koruma sağlar. Bebek tulum mont aynı etkiyi sağlayan farklı bir modeldir. Zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Kamp gibi outdoor sporlarını seviyor ve çocuğunuzun da size eşlik etmesini istiyorsanız bebek outdoor mont modelleri işinizi görecektir. Bebeğinizi koruyarak bu güzel aktivitelerden onun da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Bebek polar mont ise daha soğuk olan ve ikinci bir üst katman giyilmesi gereken yerlerde veya tek başına da görevini yerine getirir. Kayak tatili yapmayı planlıyorsanız bu modelleri inceleyebilirsiniz.

En Rahat Modeller

En Rahat Modeller

Anne ve babalar çocuklarının mevsim şartlarından korunması dışında rahat hissetmesini de ister. Rahat olmayan bir çocuk huzursuzdur ve ailesini de huzursuz edebilir. Onlarca çeşit arasından evladınızın üzerine tam oturan ve içinde rahat hissedeceği modeli kolayca bulabilirsiniz. Bebek mont modelleri yaşa ve bütçeye göre değişiklik gösterir. Yenidoğanlardan itibaren 2 yaş bebek montları hatta biraz daha büyük çocuklar için modeller bulunur. Sizden tecrübeli olan ebeveynlerin bebek mont tavsiyelerini ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ürünü sizden daha önce almış müşteriler ürünler hakkında yorum ve değerlendirme yapar. Bu sayede ürünler hakkında sipariş vermeden bilgi sahibi olabilirsiniz. Bebek mont fiyatları ürününün kalitesine, yapıldığı malzemeye göre değişir. Kaz tüyü gibi daha lüks modellerin fiyatı diğer modellere göre yüksek olabilir. Bütçe dostu ürünleri inceleyebilir veya zaman zaman olan indirimleri takip ederek bebek montları indirimli şekilde satın alabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuza kaliteli bir ürün alarak onu soğuk havanın etkisinden korurken bütçenizi fazla zorlamazsınız. Onlarca model arasında bebek mont takım da bulunur. Bebek alt üst mont olarak da bilinen bu modeller çocuğunuzun hem üst hem alt gövdesini soğuğa karşı korurken şık bir görünüm sağlayacaktır. Şık olmasının yanında bacak kısmını da muhafaza ettiği için soğuk havanın bu kısımdan da girmesini engeller. Eğer yekpare bir parça arıyorsanız bebek ayaklı mont sizin için doğru bir tercih olur. Tulum ve astronot modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Çocuğunuz biraz haylaz ve kıyafetlerini çıkarmayı seviyorsa bu yekpare çeşit onu bir nebze olsa da durduracaktır. Ayrıca özellikle astronot modeli isminden dolayı çocuğunuzu eğlendirebilir. Siz de evladınızla uzayda yürüme gibi çeşitli oyunlar oynayabilir ve hoş vakit geçirebilirsiniz. Bu gibi ve daha birçok modeli Trendyol’da inceleyebilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bebek Montu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek montu alırken dikkat edilmesi gereken oldukça fazla detay vardır. Bu detaylara bebek giyim alanın her parça için dikkat edilir. Miniklere uygun ve sağlığa zararlı olmayan ürünler tercih edilmelidir. Bebekler korunmaya muhtaç olan kimselerdir. Havaların soğuk olduğu zamanlarda onları sıcak tutacak ürünlere ihtiyaç duyulur. Montlar, onları sıcak tuttuğu gibi de terletmemelidir. Sıcak ve soğuk durumunu aynı anda yaşayan çocuklar hasta olabilir. Montun sıcak tutabilmesi içerisine farklı malzemelerden dolgu yapılır. Bu dolgular içerisinde alerji yapabilecek ürünler olabilir. Sağlık açısından zararlı olabilecek bu tarz durumların önüne geçmek gerekir. Minik çocukların sindirim ve boşaltım sistemleri zaman ilerledikçe bir düzene oturur. Bu yüzden de üzerlerine giydirilen kıyafetlerin batma olasılığı oldukça yüksek olur. Bu kirlenen kıyafetler onlara özel olarak üretilen bebek deterjanı ile temizlenir. Bebek deterjanları kalıntı bırakmaz ve kolay biçimde durulanır.

Bebek Montu Kalıpları Nasıldır?

Bebek montu kalıpları, değişiklik gösterir. Bu yüzden onun bedenine uygun olacak kalıbı bulmak gerekir. Bebekler, oldukça hareketli bir yapıda olabilir. Bundan dolayı kıyafet giydikleri zaman herhangi bir kısıtlama yaşamaktan rahatsızlık duyarlar. Bu yüzden onlar için seçeceğiniz montları buna göre belirleyebilirsiniz. Oversize şeklinde kalıplara sahip olan montlar içerisinde bebekler görünmeyebilir. Bu tarz kalıpta kıyafetlerin düzgün durması için bebeğinizin kilo ve boyuna dikkat etmeniz gerekir. Bu kıyafet seçenekleri arasında oldukça farklı modeller ve desenler vardır. Kişisel zevkinize uygun olan kıyafeti seçebilirsiniz. Bu sayede kafanızda tasarladığınız kombin görüntüsünü rahat biçimde uygularsınız. İnsanlar, bebeklik dönemlerinden itibaren bir gelişme gösterir. Bu gelişme hava şartlarına olan durumlarını da içerir. Bebek için seçtiğiniz montla onların soğuğu sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarz ürünleri bebeği olan tanıdıklarınıza hediye olarak verebilirsiniz. İlerleyen yıllarda bir anı olarak kendinizden bir parça bırakmış olursunuz.

Bebek Montu Nasıl Olmalıdır?

Bebek montu, onların rahatsız olmayacağı bir yapıda olmalıdır. Mont şapkası üzerinde bulunan tüyler bebeğe zarar verebilir. Düğmeli yapıda olan kıyafetlerin kopup boğaza takılabilecek durumda olmaması gerekir. Bu yüzden bebekler için bir mont alırken pek çok farklı elemeden geçirmelisiniz. Bu kıyafetlerin anti alerjik yapıda olması giyen kişinin rahat etmesini sağlar. Bu tarz ürünler kış aylarında oldukça kullanışlı olur. Soğuk olan zamanlarda dışarıdan genellikle ceketler görünür. Bu yüzden bebeğinize alacağınızın montun görüntüsü de önemlidir. Pek çok farklı tasarım seçeneğine sahip olan bu tarz ürünlerden bebeğinize uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin soğuktan korunmasını ve şık bir görünüme sahip olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.