İlgili Kategoriler
Marka
Koku Türü
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bee Beauty Vücut Spreyi

" araması için 77 sonuç listeleniyor

Sevilen Bee Beauty Vücut Spreyi Çeşitleri Trendyol’da!

Gün içerisinde sıklıkla kullanılan kişisel bakım ürünlerinden biri de vücut spreyleridir. Dünya çapında bilinen bir marka olan Bee Beauty, vücut spreyi modellerini etrafınızda etkileyici bir izlenim bırakmanız için formülize eder. Marka, Bee Beauty C vitamini vücut spreyi esans yoğunluğunun artması için içerik bileşenlerine yapay aroma katkısı yapmadığı gibi herhangi bir kanserojen madde de kullanmaz. Bu doğrultuda Bee Beauty vücut spreyi kullananlar ürünlerin sağlıklı formülleri sayesinde güvenli bir kullanım avantajına sahiptir. Modeller, karma cilt tipi dahil olacak şekilde tüm cilt tipleri için kullanım imkanı sunar. Kuru cilt yapısına sahip olan müşterilerin vitamin destekli modelleri kullanması tavsiye edilir. Dermatolojik bir rahatsızlığınızın olması durumunda önce doktorunuza danışmanız önemle tavsiye edilir. Bee Beauty vücut spreyi mavi, turuncu, mor renkleriyle ön plana çıkar. Renk skalaları, modellerin içerikleri bakımından birbirinden ayrılmasını sağlar. Marka genellikle 50, 100 ve 200 mililitrelik şişelerde üretim yapar. 50 mililitre Bee Beauty ışıltılı vücut spreyi, portatif ebatları sayesinde gün içerisinde ve seyahatlerde kolaylıkla taşınabilir. Bununla birlikte 50 mililitrelik şişeleri deneme amaçlı olarak da satın almayı tercih edebilirsiniz. Kişisel zevklerinizi yansıtan doğru esansı bulmadan önce deneme boylarının kullanılması önemle tavsiye edilir. Trendyol’un ürün çeşitliliğinden faydalanarak Bee Beauty Live vücut spreyi modellerini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kaliteli Bee Beauty Vücut Spreyi Modelleri

Kaliteli Bee Beauty Vücut Spreyi Modelleri

Dünya çapında beğeni toplayan marka, ürünlerini hazırlarken çeşitli bitki ve meyve esansların faydalanır. Bu doğrultuda Bee Beauty vücut spreyi şeftali aroması, sıklıkla kullanılan bir esans yelpazesine sahiptir. Bee Beauty Vanilla Spice vücut spreyi, vanilya ve baharat kokulu bitkilerden elde edilir. Kremsi ve pudramsı bir kokuya sahip olan vanilya, kişisel bakım ürünlerinde sıklıkla tercih edilen bir bitki türüdür. Vanilya gibi evrensel olan bir diğer koku türü ise hindistan cevizi olur. Marka, hindistan cevizini kullanarak ürettiği Aloha Coconut ürününü müşterilerin beğenisine sunar. Kış aylarının vazgeçilmez meyvelerinden olan turunçgiller de kişisel bakım ürünlerinde kullanılan esansların başında gelir. Bee Beauty Midnight Jasmine vücut spreyinin üst notalarını turunçgiller familyasında yer alan bergamot ve limon esansları oluşur. Elma, armut, şeftali gibi ekşi ve ferah kokularıyla ön plana çıkan meyveler de bu modelin orta notalarını oluşturur. Bununla birlikte ürüne ismini veren yasemin çiçeği de sandal ağacı ve kehribar esanslarıyla birleştirilir. Sandal ağacı ve kehribar bitkileri ürüne odunsu bir koku katar. Diğer müşteriler tarafından yapılan Bee Beauty vücut spreyi yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek ürünlerin içerikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Bee Beauty vücut spreyi tavsiye ve değerlendirmeleri sayesinde yeni ürünler de keşfedebilir ya da modelleri birbiri ile karşılaştırabilirsiniz. Bee Beauty Sheer Love vücut spreyi, meyve ve bitki esanslarının karıştırılması ile elde edilir. Sheer kokusunun bazını papatya, siklamen, müge ve menekşe bitkileri ile ananas, kavun ve ahududu meyveleri oluşturur. Söz konusu içeriklerin her birinin kokusu tatlı aromalara sahiptir. Bu nedenle ürün, etrafa karamelli olarak da adlandırılan tatlı bir koku yayar. Müşterilerin beğenisini toplayan bir diğer model ise Bee Beauty Pink Velvet vücut spreyidir. Pink Velvet, yeşil elma ve turunçgil familyasında yer alan mandalin, portakal gibi meyvelerin harmanlanması ile elde edilir. Trendyol’un özelliklerinden yararlanarak Bee Beauty Tropical Sun vücut spreyi modellerini keşfedebilirsiniz.

Kalıcı Bee Beauty Vücut Spreyi Seçenekleri

Kalıcı Bee Beauty Vücut Spreyi Seçenekleri

Marka tarafından üretilen Bee Beauty vücut spreyi modellerinin her biri, cilt sağlığının korunması için özel olarak formülize edilir. Her bir ürünün formülü müşterilerin sahip olabileceği dermatolojik rahatsızlıklar da göz önünde bulundurularak büyük bir titizlikle hazırlanır. Bununla birlikte hayvan hakları savunucusu olan marka, hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde denemez. Bu doğrultuda vegan yaşam tarzını benimseyen müşteriler de markanın özenle formüle ettiği her bir modeli rahatlıkla kullanabilir. Spreyler, hem yapıları hem de formülleri itibariyle parfümlerle benzerlik gösterir. Bu benzerliklerden biri de ürünlerin ten üzerinde bıraktıkları kalıcılık olur. Spreylerin ten üzerinde bıraktığı kalıcılık da parfümler kategorisinde yer alan ürünlerde olduğu gibi belirli sınırlara ayrılır. Doğada yetişen bitkilerin birbirinden ferah kokuları baz alınarak formülize edilen Bee Beauty Floral Dreams vücut spreyi de müşteri listelerinin başında gelir. Ürün içerisinde leylak, gül, yasemin bitkilerinin ve kaşmir ağacının esintileri yer alır. Söz konusu bitkisel içerikler, ürünün ferah ve tatlı bir kokuya sahip olmasını sağlar. Bee Beauty parfüm vücut spreyi çeşitleri maksimum derecede kalıcılık özelliğine sahiptir. Ancak söz konusu kalıcılık müşterilerin cilt yapılarına göre değişkenlik gösterir. Müşteriler tarafından yaz aylarında sıklıkla tercih edilen Bee Beauty bronz vücut spreyi çeşitlerinin kıyafetlerin üzerine uygulanmaması yüksek derecede önem arz eder. Ten yüzeyinde hafif bir bronzluk yaratması için özel olarak formüle edilen bu ürün grubu, nitelikleri gereği yoğun bir kıvama sahiptir. Söz konusu kıvam yoğunluğu, renk açısından da geçerlidir. Bu nedenle kıyafetlerde renk farklılıklarına neden olabilir. Müşteri yorumları, ilk kez Bee Beauty vücut spreyi online alışverişi yapan müşterilere büyük oranda yol gösterir. Markanın ürettiği ve etkili formülleri sayesinde cilt sağlığını koruyan her türlü ürüne Trendyol’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bee Beauty Vücut Spreyi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Bee Beauty Vücut Spreyi Fiyatları

Bee Beauty vücut spreyi fiyatları ürünlerin üretim aşamasında tercih edilen organik bileşenlerin vücut üzerinde bıraktığı etkiler göz önünde bulundurularak belirlenir. Bee Beauty simli vücut spreyinin kalitesini büyük bir özveri ve titizlikle denetler. Bu sayede müşteriler tercih ettikleri modelleri sağlıklı bir şekilde kullanır. Bee Beauty vücut spreyi satın alarak kişisel bakımlarınıza ayrı bir yön verebilirsiniz. Model fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktör ise spreylerin mililitre ölçüleridir. Şişe boyutlarının büyümesi fazla ürün kullanımını da beraberinde gerektirdiği için fiyatlar oransal olarak artar. Müşteriler genellikle Bee Beauty vücut spreyi 50 ml olan modelleri tercih eder. Yılbaşı, bahar ve yaz ayları için özel olarak formülize edilen modellerin fiyatları da üst segmentlerde yer alır. Ancak Bee Beauty vücut spreyi indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek büyük boyutlardaki modelleri her bütçeye uygun avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Yılbaşı dönemleri için özel olarak formülize edilen modellerde genellikle tarçın ve çam ağacı esintileri bulunur. Yılbaşlarının sembolü haline gelen çam ağacı, tütsülü bir kokuya sahiptir. Bee Beauty vücut spreyi kampanya ve indirim dönemleri, içerisinde birden çok modelin yer aldığı setler için de geçerlidir. Setler, müşterilerin denemesi için 50 mililitrelik küçük şişelerden oluşur. Ancak içerisinde 100 ml ve 200 ml şişe boyutlarının yer aldığı setler de mevcuttur. Seyahat boyu olarak da adlandırılan 50 mililitrelik küçük şişeleri, portatif ebatları sayesinde gün içerisinde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Dilerseniz kişisel zevklerinizi yansıtan kokuların büyük boylarını tercih ederek stok yapabilirsiniz. Kişisel zevklerinizi yansıtan Bee Beauty glitter vücut spreyi modellerini Trendyol’dan inceleyebilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.