placeholder
"

Belkin

" araması için 204 sonuç listeleniyor

Belkin

Belkin ile Her Yerde Şarj Edin

Belkin, güvenlik, performans ve hız sunan teknolojileri geliştiren bir veri depolama firma olmasıyla öne çıkmaktadır. 35 yılı aşkın süredir teknoloji ve inovasyonda öncü markalardan biri olan firma, taşınabilir şarj cihazları üretiminde de dikkat çekmektedir. Tükenen enerji, teknoloji dünyasının en temel sorunlarından biri olarak yerini almaktadır. Telefon, tablet gibi teknolojik aletlerdeyse eksikliği özellikle hissedilmektedir. Belkin kablosuz şarj stantlarıyla öne çıkmaktadır. Sunduğu birçok seçenek sayesinde her ihtiyaca yönelik tasarımlar sunmaktadır. Boost Up Kablosuz Şarj standı da öne çıkan modellerden birisidir. 5 watt gücünde olan bu stant, gün boyu cihazı şarj edebilmek üzere tasarlanmıştır. Birçok cihazla uyumluluk göstermektedir. Beyaz LED ışığı cihazın doğru bir şekilde oturtulduğunu ve şarj ettiğini göstermektedir. Sarı ışık ise stant ile cihaz arasında yabancı bir cisim olduğunu göstermektedir. Stant ve cihaz arasında yabancı bir cisim olduğunda şarj cihazı ısı yaymaktadır. 3 milimetreye kadar kasa uyumuna sahip olan bu ürün, güvenli şarj sıcaklıkları sağlamaktadır. Bu ürünün ağırlığı 111 gramdır. Paket içeriğinde ise bir adet şarj standı, mikro USB kablosu ve hızlı kurulum kılavuzu bulunmaktadır. Bu ürün beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Günlük hayatta akıllı cihaz kullanıcılarının başyardımcılarından olan powerbanklerin kalite performansı önem teşkil etmektedir. Tüm gün boyunca cihazı şarj edebilmesi beklenmektedir. Belkin powerbank modellerinde de öne çıkmaktadır. Markanın öne çıkan modelleri arasında olan taşınabilir şarj cihazı, 15 K Taşınabilir Şarj Cihazı adıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu powerbank, sıcaklık artış regilasyonu sayesinde aşırı ısınmayı önlerken, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Genel olarak cihazları hızlı bir biçimde şarj etmesiyle öne çıkan bir modeldir. 105 saatlik ek video oynatımı yapılabilmektedir. Dayanıklı bir plastikten yapılmış olan kasası pil takımını tutmaktadır. 2 adet evrensel USB A bağlantı noktasına sahip olan bu cihazını şarj etmek için içerisinde bulunan USB kablosunu başka bir enerji kaynağına bağlamak yeterlidir. Aynı zamanda ergonomik tasarımıyla dikkat çeken bu ürün, hafifliğiyle seyahat kolaylaştırmaktadır. Dayanıklı plastik kasası sayesinde cepte veya çantada taşınabilmektedir. Güçlü polimer pil hücreleri sayesinde Pocket Power 15 K’nın taşınması kolaylaşmaktadır. Çift USB noktasına sahip olan bu alet, aynı anda iki cihazı şarj etmeye olanak tanımaktadır.

Belkin ile Güç Dalgalanmalarının Önüne Geçin

Belkin akım korumalı priz modelleriyle de kullanıcının ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Yüksek teknolojiye sahip bu prizler, güç dalgalanmalarına karşı cihazı ve kullanıcıyı korumaktadır. Bu üründe, toprak olup olmadığını ve tüm cihazlar için dalgalanma olup olmadığını göstermektedir. Bunu sahip olduğu LED göstergelerle gerçekleştirmektedir. 8 çıkışlı bir priz olan bu ürün, tablet ve akıllı telefon şarj etmek için de uygundur. 2 adet 4A çıkışlı USB bağlantı noktasına sahiptir. Cihazları 900 Joule dalgalanma yaparak korumaktadır. Ürünün 2 metre kablosu vardır. Teknolojinin gelişmesiyle popüler olan araç içi şarj aletleri de kullanımı yüksek bir ürün olmuştur. Belkin araç şarjı da gün içinde sürekli olarak araç yolculukları yapanlar düşünülerek tasarlanmıştır. Markanın öne çıkan modelleri arasında yer alan Boost Up Araç Şarj Cihazı da pratik bir kullanım sunmaktadır. Hızlı şarj özelliğine sahip olan bu ürün, hareket halindeki yaşam tarzları hedef alınarak tasarlanmıştır. Kompakt tasarımı sayesinde her yere takılabilmektedir. 5 watt motor gücü şarjından yüzde 40 daha hızlı şarj etmektedir. Şarj cihazı herhangi bir USB kablosu ile birlikte kullanılmaktadır. Bütün cihazlar için uyumlu bir üründür. Belkin şarj kablosu da şarj sorunlarına bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Bütün cihazları tek bir kablo kullanarak hızlı ve güvenli şarj edilmesi hedefiyle çeşitli şarj kabloları kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Ürünler USB ucu doğrudan bir USB bağlantısı noktasına takılarak kullanılmaktadır. Mat metalik kaplama şarj kablosu da markanın öne çıkan ürünlerinden biridir. Kablo modern ve şık bir görünüm hedeflenerek tasarlanmıştır. İnce beyaz, altın, gri ve gümüş renkleri mevcuttur. Birden fazla renk seçeneğiyle her tarza uygun olarak kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Sahip olunan cihaza göre kullanım farklılıkları gösterebilmektedir. Bağlantı noktaları açık olduğu takdirde, kasayı çıkarmadan cihaz kullanımı sırasında da şarj edilebilmektedir. Premium alüminyum kaplama kasaya sahip olan bu ürün, kullanım için USB bağlantı noktasına takıldığı andan itibaren çalışmaktadır. Aynı zamanda USB kablosuyla veri aktarımı da sağlanabilmektedir. Belgeleri aktarımı öncesinde saniyeler içerisinde senkronize olmaktadır. Paketin içeriğinde, bir adet şarj kablosu ve adaptör bulunmaktadır. Ürün bütün cihazlara uyumludur. Belkin Türkiye ve tüm dünyaya uzanan geniş ağıyla kullanıcılara yüksek kalite ve yüksek verimlilik sunmayı hedeflemektedir.

Ev ve Ofis İhtiyaçları İçin Belkin

Modem kabloları günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle temel bir ihtiyaç haline gelmektedir. Belkin modem kablolarıyla da çözümler sunmaktadır. Her tarza ve her ihtiyaca yönelik çözümler sunan marka, evrenselliği ön planda tutmaktadır. Pro serisine ait olan bu modem kablosu çoklu çözümler sunmaktadır. Veri akışını, 10/100 mbps’e kadar destekleyen bu ürünün bükülme ya da kırılmalara karşı koruyucu kılıfı bulunmaktadır. 100 mhz’e kadar bant genişliği sunmasının yanı sıra bir UTP kablo türüdür. UTP kabloda veriler bakır teller üzerinden sinyal şeklinde gönderilirken, diğer kablolarda daha farklı bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Belkin kablo ihtiyaçlarına yönelik birçok çözüm üretmektedir. Patch kablosu, yama kablosu, HDMI kablosu, doğrudan takma kablosu, yedek kablolar, papatya zincir kablosu, monitör kablosu ve uzatma kablosu gibi çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda seri uzatma kablosu, geri çekilebilir araç stereo kablosu ve uzatma kablosu da bulunmaktadır. Markanın öne çıkan kabloları arasında bulunan araç stereo kablosu da kolaylık sağlaması hedeflenerek üretilmiştir. Ürün özellikleri arasında 2. nesil olması, cihazlarla uyumluluk gösterebilmesi gerekmektedir. Kullanımı ise oldukça pratiktir. Kabloyu istenilen uzunluğa getirmek için iki uçtan çekmek gereklidir. Kablonun bir ucu araç, ev stereo ya da taşınabilir bir hoparlöre bağlanması gerekmektedir. Belkin priz seçenekleriyle de çoklu çözümler sunmaya devam etmektedir. Markanın öne çıkan modellerinden biri olan 6 çıkışlı güç şeridi de bu çözümlerden bir tanesidir. Ürün ev veya ofislerde kullanıma uygundur. Marka ürünü elektronik cihazlara güç kaynağı olması hedefliyle tasarlamıştır. Cep telefonu, şarj cihazı radyo veya bilgisayarlar gibi birçok ihtiyaca cevap vermektedir. Telefon Korumalı 6 ft Güç Kablosuna sahip 8 çıkışlı Aşırı Gerilim Koruyucu da bu kablolu prizlerden öne çıkanlar arasında bulunmaktadır. Gelişmiş dalgalanma koruyucu özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Kişisel ya da iş cihazlarınızı, sabit sürücü ve modemleri gibi kritik önem taşıyan cihazları korumaktadır. Ani yükselmelerin yaratacağı deformasyonlara karşı koruma sağlayarak cihazların ömrünü uzatmaktadır. Ergonomik tasarımıyla dar alanlara sığabilmektedir. 3000 Joule enerji sınıfına dahil olan bu priz, ev ve ofis cihazları için uygundur. Aşırı gerilim koruma göstergesi sayesinde güvenli korumayı simgelemektedir. Gömme anahtarı sayesinde yanlışlıkla kapanmaları önlemektedir. Priz topraklanmadığında cihaz uyarı yapmaktadır. Duvara kolayca sabitlenmektedir.

Belkin Çözümleriyle İşleyiş Kolaylığı

Belkin şarj çözümleriyle de ev ve ofis ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir. Markanın Boost Up serisinin öne çıkan modellerinden olan 8 bağlantılı şarj istasyonu ise tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bu istasyon AC ve USB gücü sağlamaktadır. Üç USB kablosu şarj cihazına kilitlenebilmektedir. Dört AC prizi cihazlara güç vermek için ek bir çözüm sunmaktadır. Markanın, bir diğer şarj çözümü ise, USB uyumlu depolama ve şarj etme cihazıdır. Bu cihaz güç kaynağı olarak kullanılmaktadır. 10’a kadar farklı cihazı şarj edebilmesiyle öne çıkan bu ürün, her bir cihaz için şarj kablosunu, tabanında saklayabilmektedir. Toplamda 10 USB bağlantı noktasına sahiptir. Ev ve ofis kullanımı için uygundur. Dizüstü, masaüstü, tablet ve e-okuyucularla uyumludur. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise sabit bölücülerle depolama ve şarj edebilme özellik cihazdır. Bu cihaz, sabit bölmeleri sayesinde 10 cihazı aynı anda şarj etmektedir. Aynı zamanda birçok cihaz türü ve markasıyla uyumludur. Ana birim tüm şarj cihazlarını ve kabloları barındırmaktadır. Aynı zamanda aşırı gerilim koruması içermektedir. Belkin kulaklık çözümleriyle de kullanıcılara kolaylık sağlaması hedeflenmektedir. Birçok farklı ihtiyaca cevap veren ürünleri bulunmaktadır. Markanın öne çıkan seçeneklerinden birisi de kulaklık bölücüdür. Bir sesi iki cihazda birden paylaşmayı sağlamaktadır. Ürünün yapısında bulunan çift yardımcı jackları, iki kulaklık setini birbirine bağlamaktadır. Ürün her ortamda ve her cihazda kullanıma uygundur. MP3 çalar ve taşınabilir DVD çalar ile de çalışabilmektedir. Markan, telefon aksesuarlarına ilişkin tasarımları da kullanıcının beğenisine sunmuştur. Telefon aksesuarı konusunda pek çok ihtiyaca cevap vermek üzere tasarlanmıştır. Belkin telefon tutucu, araç şarj cihazı, koruyucu kılıf gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünler, geniş renk seçenekleriyle her tarza uygundur. Belkin ürünleri iletişim ve bağlantının devam etmesi hedeflenerek tasarlanmaktadır. Teknolojik bir ürün almadan önce kullanıcılar kalite, fiyat ve performans değerlendirmesi yapmaktadırlar. Marka, her tarza ve her ihtiyaca göre ürünler tasarlayarak veri ve iletişim çözümleri sunmaktadır. Firma aynı zamanda, evrenselliğe önem vermektedir. Özellikle USB bağlantı giriş ve kablolarında her cihaza uyumlu tasarımlar sunmaktadır.

Belkin ile C Tipi Teknoloji

Belkin type c ürünleriyle de öne çıkmaktadır. Örneğin Type-C UB şarj cihazı, hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Ürün her cihaza uyumlu olmasıyla dikkat çekmektedir. Ürün kullanımda dahil şarj edebilme özelliğine sahiptir. Bir diğer C tipi ürünü ise USB adaptörüdür. Şarj etme fonksiyonunun yanı sıra bir başka cihaza veri aktarımı da sağlamaktadır. Aynı zamanda bu USB, 3 ampere kadar güç çıkışı da sağlamaktadır. Ürün, çift yönlü bir kullanım sağlamaktadır. PCB’yi koruması için metal bir kalkana sahiptir. Bu kalkan emisyon seviyesini en aza indirmektedir. Tüm cihazlara uyumludur. Aynı zamanda birkaç farklı seçeneğine sahiptir. Bir diğer C tipi ürünü ise yıldırım konnektörlü kablodur. Bu kablo, tüm şarj ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Hepsi bir arada özelliğine sahip bir kablo olmasıyla öne çıkmaktadır. Ürün akıllı telefonlar, tabletler ve güç depoları gibi cihazlarla uyumludur. Ev ve ofis kullanımına uygun olmasının yanı sıra seyahat için de ideal bir üründür. Belkin HDMI kabloları da oldukça işlevsel ürünlerdir. Marka HDMI kabloları konusunda da çoklu seçenekler sunmaktadır. Kablosuz uzaktan kumandalı 4 yönlü HDMI, TAA HDMI, evrensel HDMI, HDMI ekran kablosu, HDMI şarj adaptörü, HDMI SKVM birleşik kablo gibi seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda Displayport HDMI kablo, Mikro USB HDMI kablo, Ultra HD Yüksek Hızlı HDMI kablosu gibi farklı amaçlara hizmet eden kabloları mevcuttur. Belkin sırt çantası modelleriyle de kullanıcılara çözümler sunmaktadır. Birçok farklı kullanıma yönelik modelleri mevcuttur. Notebook, laptop ya da taşıma amaçlı olmak üzere birçok kullanıcının dikkatine sunulmuştur. Aynı zamanda renk çeşitliliğiyle de her tarza uygundur. Bu sırt çantaları kadınlar ve erkekler için uygundur. Belkin şarj standı modellerini fark yaratmak üzere tasarladı. Bu ürünler teknoloji ve inovasyonla donatılmıştır. Bu ürünler halka açık ortamlarda rahat, kablosuz ve hızlı şarj sağlamaktadır. Evrensel bir uyuma sahip olan bu stantlar, kullanıcı deneyimine performans katmak üzere tasarlanmıştır. Kolay entegre olma özelliğine sahiptir. Bütün cihazlara uyum sağlayabilmektedir. Sürekli bir kullanım için tasarlanan bu ürün, sıvı ve tozlara karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda Belkin çakmak şarj çözümleriyle de kullanıcıların kesintisiz iletişimini hedeflemektedir. Şık ve kompakt tasarımlarıyla öne çıkmaktadır.

Belkin Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hızlı şarj günlük yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Akıllı cihazların sık kullanımı, sık enerji kaybına uğramalarına neden olmaktadır. Bu yüzden bulunacak olan çözüm kritik bir önem teşkil etmektedir. Belkin hızlı şarj hedefleyerek tasarladığı ürünleriyle kullanıcılara farklı seçenekler sunmaktadır. Ürünlerin ortak özelliği rahat ve hızlı şarj ediyor olmasıdır. Kompakt tasarım ve seyahate uygun olması nedeniyle taşınabilir ürünlerdir. Genel olarak tüm cihazlara uygunluğuyla da öne çıkmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her tarza ve her ihtiyaca uygundur. Belkin USB çoklayıcı gibi, şarj çözümlerinde de işlevsellik ve hız ön plandadır. Birçok farklı seçeneği ürünlerinde buluşturan marka, teknoloji ve inovasyonu birleştirmeyi hedefleyerek ürün tasarımı yapmaktadır. Belkin rockstar serisinde de şarj aletinden mikrofona kadar birçok tasarım bulunmaktadır. Rockstar modellerinden olan kulaklık bükücüye birden fazla cihaz bağlanabilmektedir. Bu da ürün işlevsel bir teknolojiye dönüştürmektedir. Hoparlör bölme özelliği de sunmaktadır. Kulaklık veya kablo AUX bağlantısıyla takılmaktadır. Bağlı her cihaz kontrol edilebilmektedir. AUX bağlantı noktasına sahip olan herhangi bir cihazla çalışmaktadır. Bütün cihazlarla uyumludur. Bütün cihazlarla uyumlu olması ürünün geniş bir kullanıma sahip olmasını sağlamaktadır. Bir diğer ürün ise, 4 portlu yolcu şarj cihazıdır. Bu yolcu şarjı sayesinde hem yolcu hem de şoför için kesintisiz bir deneyim sunmaktadır. Bu ürün sürücü ve yolcu akıllı telefonları için 2 USB bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca ürün tablete de bağlanabilmektedir. Gösterge ışığı cihazın tamamen takılı olduğunu göstermektedir. Rahat bir şarj deneyimi sunmayı hedefleyen bir tasarımdır. Rockstar serisinden bir başka ürün ise, konnektörlü kulaklıklardır. Kulağa tam oturan bir tasarıma sahip olan bu ürün, kulağa uyarlanabilen kulak uçlarını birleştirmektedir. Rockstar serisinin bir başka ürünü ise, USB adaptörüdür. Bu ürünler bütün cihazlara bağlanabilmesiyle dikkat çekmektedirler. Belkin Invisiglass modelleri ekran koruyucu olarak tasarlanmıştır. Bu ekran koruyucuların cihazlara tam koruma sağlamaları hedeflenmiştir. InvisiGlass Ultra yüksek performans hedefiyle üretilen bir üründür. Kimyasal bir tasarıma sahiptir. Ekran koruyucunun üst katmanı telefonu ilk günkü yeniliğinde korumaktadır. Çizim korumasına ilişkin testlerden geçmiştir. Premium cama sahip olan koruyucular 400 derece sıcaklıkta ısıtılmıştır. Küçük sodyum iyonları, daha büyük potasyum iyonları için kapatılmaktadır. Bu yapı cama yüksek bir güç vermektedir. Anahtar, madeni para, sert nesnelerle temasta ya da darbeye bağlı hasar tespitinin yapıldığı bu ekran koruyucular günlük kullanımda da direnç sağlamaktadır. Yüksek bir çizilme koruması seviyesine sahip bir ekran koruyucudur. Siz de markanın diğer tüm tasarımlarına sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.