placeholder
"

Bilge Karga

" araması için 385 sonuç listeleniyor
store-ads-placeholder

Bilge Karga Gözlük Çeşitleri ile Kombinlerinizi Tamamlayın

İnsanların dış görünüşleri, kişilikleri hakkında karşı tarafa bilgi verir. Bu nedenle herkes dış görünümlerinin kimliklerini mükemmel şekilde yansıtması için özgün tarzlarla kendini donatmayı ister. Bu süreçte kıyafetlerle yapılan kombinler ne kadar önemli ise kombinleri tamamlamak için tercih edilen aksesuarlar da aynı oranda özen gerektirir. Özellikle yaz aylarında vazgeçilmezler arasında girmeyi başaran güneş gözlükleri, kişinin kendi stilini yaratması konusunda oldukça faydalı olur. Yaz aylarında güneşin kavurucu sıcaklığına dayanamayanlar, güneş gözlüklerini taktıkları anda o eşsiz havayı tüm benliklerinde hisseder. İnsanları etkisi altına alan bu eşsiz aura, bilinçaltlarında şıklık tamamlayıcı bir takı olarak yer etse de aslında bunların göz sağlığı açısından da çok önemli bir araç olduğu unutulmamalıdır. Sadece kıyafetlerinize uygun renkte olduğu için ya da tasarımını beğenip uygun fiyatlı olduğunu düşündüğünüz için kalitesiz gözlüklerin kullanımından kaçınmalısınız. Bu tür başarısız ürünler, göz sağlığı için çok zararlıdır ve göz hastalıklarının başlıca nedenlerinden biridir. Bu nedenle yanlış ürün seçiminden kaynaklı oluşan göz hastalıklarından korunmak için ürünler büyük bir titizlikle araştırılmalıdır. Bu noktada Bilge Karga markası ön plana çıkar. Markanın güneş gözlüğü ürünleri size bir yardım eli uzatarak yaz aylarında keyifli ve konforlu olmanızı sağlar. Markanın ürünlerini kullananlar tarafından yapılan Bilge Karga gözlük yorumları memnun edicidir. Sektörün saygın isimleri arasında yer alan marka, alanında rakipsiz tasarımların altına imzasını atar. Markanın müşterilerinin de yorumlarına kulak vermeniz gerekir. Markanın ürünlerini diğerlerinden ayıran temel noktalardan biri de her bütçeye ve tarza uygun birçok güneş gözlüğü modellerine bünyesinde yer vermesidir. Farklı renkleri ve desenleri taşıyan modellere sahip olan ürünler, kendi tarzınızı yaratmaya yardımcı olur. Hem sağlığınızı hem de şıklığınızı düşünen marka, aynı zamanda bütçenize de dost olur. Özellikle sağlık açısından titiz olan müşterilerin favorisi olan modellerde mavi ışık koruyucu yer alır. Tasarımları ve yeni nesil teknolojisi ile dikkat çeken ürünler, fonksiyonel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırır. Lüksü doruklarda yaşatan Baroque ve Shelby serileri ise markanın sevilen seçenekleri arasındadır. Markanın ürünlerinden hem erkeklere hem kadınlara yönelik tasarımlar vardır. Her yaşa ve her cinsiyete uygun seçenekler sunan marka, kaliteli ve güvenilir ürünleriyle bütün müşterilerine hitap eder. Trendyol Bilge Karga markasının öncülük etmiş olduğu bu farkındalığa destek vererek markanın benzersiz kalitedeki gözlüklerine bünyesinde yer verir. Siz de tüm bu ürünlere göz atarak kendiniz için ideal olan seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Bilge Karga ile Sağlığınıza Yatırım Yapın

Bilge Karga ile Sağlığınıza Yatırım Yapın

Günümüzde bireyler sağlığın ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. İş yükünün giderek arttığı şu günlerde bilgisayarda geçirilen zaman da gittikçe fazlalaşır. Bu da göz hastalıklarına sebebiyet verir. Bu tür durumlardan korunmak için markanın tasarladığı Bilge Karga mavi ışık koruyucu gözlük, bilgisayar ve televizyon gibi teknolojik aletlerle haşır neşir olanların imdadına yetişecek özellikte bir üründür. Alanında öncü bir marka olan Bilge Karga, bu olumsuzluğu ortadan kaldırarak bu gibi araçların yaydığı zararlı ışınlara uzun süre maruz kalan gözleri üstün nitelikli malzemeleriyle korur. Güneş gözlüğünün gözü koruma işlevi, gözlük camının rengine veya koyuluğuna bağlı değildir. Bunun aksine cam kalitesinin ve UV filtresinin bulunması gerektiğini bilmeniz gerekir. Bilim insanlarının uyarılarını dikkate alarak uzmanlar eşliğinde tasarımlarını yapan marka, mavi ışık koruyucu gözlük modelleriyle ilgi görür. Bunlar, UV400 korumalıdır ve blue block lens özelliğine sahiptir. Boyutu 55 ekartmandır ve orta büyüklükte bir modeldir. Ürün köprü boyutu 20 mm’dir ve unisex bir üründür. Gözlük birçok renge sahiptir. İstediğiniz çerçeve rengine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz. Mavi ışık koruyucu gözlük sadece teknolojik aletlerin yaydığı zararlı ışınlara karşı gözleri korurken Bilge Karga optik ürünlerinin farklı modelleri bulunur ve bunlar olağanüstü koşullara karşı gözlerinizi korur. Bütçe dostu fiyatı ve sağlıklı yapısı ile herkesin gönlünü fetheden bu ürünler, büyüleyici tasarımlarıyla tarzınıza hoş bir dokunuş kazandırır. Müşterilerinin gönlünü kazanan ürünler, aynı zamanda insanlar üzerinde merak uyandıracak bir albeniye sahiptir. Ürün köprü boyutu 19 mm olan bu ürünlerin ekartmanı ise 66 mm’dir. Sap uzunluğu 147 mm olan ve son zamanların moda parçaları arasında yer alan bu ürün, renginin sektörde ön plana çıkarak rakiplerini gölgede bırakır. Güneşli bir havada göz bebekleri ışığın da etkisiyle küçülür ve gözler bunu algılayarak kısılır. Bu etkileşimli olaylarla birlikte alın buruşur ve kaşlar çatılır. Bütün bu refleksler aslında gözleri ışıktan korumak gerektiğinin birer göstergesidir. Bilge Karga Catherine ve White güneş gözlüğü modelleri, müşterilerin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Gerek üstün fonksiyonel özellikleri gerekse eşsiz tasarımları bakımından emsalsiz bir seçenektir. 59 ekartman boyutuna sahiptir ve çerçeve rengi beyazdır. Ayrıca cam tipi UV400 korumalıdır ve Ce ibarelidir. PVC ham madde özelliğine sahip olan ürünün köprü boyutu ise 14 mm’dir.

Ürünün leopar desenli çerçeve rengi de mevcuttur. Uygun fiyatlarıyla müşterilerin ilgi odağı haline gelmeyi başaran ürünler, sağlığınızı düşünen marka tarafından titizlikle tasarlanır. UV ışınlarından koruyup göze zararlı tozların ve yabancı maddelerin gelmesine engel olan ürünler, görme kalitenizin artmasını sağlar. Bu konudaki hassasiyetiyle bilinen Bilge Karga markasının güneş gözlüğü serilerine Trendyol üzerinden bakabilir ve arzu ettiğiniz özelliklere uygun seçeneklere sahip olabilirsiniz.Güneş gözlüklerinin insana verdiği havalı ve özgüvenli duruş, yadsınamaz bir gerçektir. Bu tarz aksesuarlar, sağlık açısından göz ardı edilemeyecek bir öneme sahiptir. Sağlığın yanı sıra müşteriler için güçlü tasarım ve yenilikçi dokunuş da bir o kadar mühimdir. Belirtilen iki hususu da içinde bulunduran Bilge Karga marka güneş gözlükleri, müşterilerinin bu konudaki memnuniyetlerini zirveye taşıyan eşsiz çeşitlere sahiptir. Güneş gözlüğü sevenlerin akıllarında iz bırakan şıklığı ve aurası bakımından öncü bir model olan Bilge Karga Shelby Brown güneş gözlüğü ekartmanı 60 mm iken köprü boyutu 23 mm’dir. Gold rengi sapının uzunluğu 148 mm’dir. Camı kahverengi olan bu modeller, beğeni toplar. Kahverengi camların günlük kullanıma uygun olduğu ve ışığın kalitesini, kontrastını ve derinlik hissini artırdığı belirtilir. Güneşli havalarda ve parlak, ışıklı ortamlarda tercih edilebilecek Shelby Brown modeller, şıklığınıza şıklık katarak size gözle görülür bir tarz kazandırır. Her modelinde UV filtrelerine dikkat eden marka, sağlıklı ve konforlu bir deneyim sunar. Markanın tasarladığı güneş gözlüğünün cam tipi UV400 korumalıdır ve CE ibarelidir. Tasarımın bir başka rengi ise Shelby Gold Black modelidir. Bu ürünün özelliklerine Trendyol’dan bakabilirsiniz. Baroque serisinin istediğiniz dizaynda bulabileceğiniz uygun seçenekleri de mevcuttur. Her tarzın havası başka olur. Siyah renkli Baroque Matt da zarafeti ve asaleti size yaşatır. 40 ekartman olan modelin köprü uzunluğu 20 mm’dir. Modelin yüksekliği ise 30 mm’dir. Mat siyah renkli çerçeveye sahip olan tasarımda mat kahverengi sapının uzunluğu 138 mm’dir. Kahverengi lens içerir. Cam tipi UV400 korumalıdır ve CE ibarelidir. Metal vintage çerçevesi ve organik cam tasarımı mevcuttur. Bir ortama girdiğinizde gözlerin üzerinizde olmasını sağlayan Baroque Green Yellow güneş gözlüğü, sizin için yapılmış hissini size yaşatır. Ekartman boyutu 40 iken köprü uzunluğu 20 mm olur. Sap uzunluğu da 138 mm’dir. Metal vintage çerçeveli ve organik cam tasarımlı ürün, büyük ilgi görür. Baroque serisinin daha birçok modeline Trendyol üzerinden ulaşabilir ve bütçenize uygun seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Yüz Tipinize Elverişli Bilge Karga Ürün Çeşitleri

Yüz Tipinize Elverişli Bilge Karga Ürün Çeşitleri

Güneş gözlüğü seçiminde her ne kadar lisanslı veya UV filtrelerine dikkat etme gereksinimi bulunsa da yüz tiplerine uygun çerçeve kalınlığı ve sap uzunluğu da bir o kadar önemlidir. Gözlük çerçevelerinin yüz boyutuyla doğru bir orantıyı yakalaması gerekir. Gözleri güneşten korumak amacıyla açık mekanlarda kullanılan güneş gözlüklerinin görme alanını kısıtlamaması önemlidir. Bu nedenle gözlük çerçevelerinin eğimli ve saplarının ince olması gerekir. Bu konuya dikkat çeken uzmanların görüşlerini dikkate alarak ürünlerini tasarlayan marka, her bireyin yüz tipine hitap eden farklı modellerde içerik üretir. Her insanın yüz tipinin ve boyutunun değişkenlik göstermesi doğrultusunda marka da zengin bir model yelpazesini beğeninize sunar. Markanın bu konudaki duyarlılığı sayesinde isteyen herkes, kendi yüz tipine uygun tasarımlara kolaylıkla ulaşır. Kare yüz tipine sahip olanlara yuvarlak veya küçük oval gözlükler tavsiye edilir. Bu konuda marka Cat Eye serisini tasarlar. Gözlük sapının belirgin kalınlığı sayesinde Dieh Black güneş gözlükleri yüzünüzün uzun ve modern bir görünüme sahip olmasına katkıda bulunur. Özellikle oval ve minimal yapısıyla dikkat çeken Bilge Karga Baroque serisi, müşteriler tarafından ilgi görür. Farklı renklere ve tasarımlara sahip seri, Trendyol’da sizlerin hizmetine sunulur. Yuvarlak yüz tipliler için yuvarlak modeller tavsiye edilmez. Bu noktada Shelby Brown serisi ideal olur. Bilge Karga Gözlük kullananlardan tam not alan bu seri, dikdörtgen çerçevesiyle harika bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Oval yüz tipine sahip bireyler için de Bianca serisi uygundur. Markanın son moda tasarımlarını ayağınıza seren Trendyol, aradığınız ürüne hızlı bir şekilde sahip olmanızı sağlar.

Birbirinden kaliteli seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. İnsanlar dışarı çıkmadan önceden kıyafet, aksesuar veya saç için saatler harcar. Şık ve modern gösteren takılar, saç stilleri ve giysiler ile bireyler kendilerini çok daha güzel ve alımlı hisseder. Kimi zaman doğru görüntüyü veya doğru rengi yakalamak için geç kalmayı bile göze alan kişiler, markanın ürünleriyle pratik bir şekilde kombinlerini tamamlar. Bu da zaman kaybını ortadan kaldırır. Müşterilerine kendilerini mutlu hissedecekleri güneş gözlüklerini sunan marka, tarzlarına göre oldukça zengin bir seçenek yelpazesi ortaya koyar. Klasik tarzda bir kıyafet tercih ettiğinizde kombininizi havalı bir güneş gözlüğüyle tamamlayabilir ve istediğiniz aurayı sağlayabilirsiniz. Sadece bir aksesuar kullanımıyla elde edilen bu avantaj, herkesin güneş gözlüğü kullanımına özen göstermesine neden olur. Marka, tasarımlarını müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik oluşturur. Gelişen ve değişen dünyaya göre tasarımlarını yeniler. Hayatın akışına ayak uyduran Bilge Karga, son dönemlerin moda gözlüklerinden biri olan Shelby Brown serisini beğeninize sunarak ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verir. Kahverenginin vermiş olduğu zarafet ve asalet, maksimum memnuniyet yaratır. Tasarımlardaki ince çizgi ve dikdörtgen çerçeve gibi detayların yanı sıra çift köprülü yapısı da müşterileri cezbeder. Bireylerin kendi yüz tiplerine ve giyim tarzlarına göre birçok şekilde ürün alternatifi sunan marka, oldukça geniş bir müşteri ağına sahiptir. Bilge Karga gözlük kullanan kişilerin tüm beklentilerini karşılayan marka, müşterilerinin istediği görünüme kavuşmasını sağlar. Ayrıca modeli beğenip farklı renkte bir gözlük isteğiniz durumlarda marka zengin renk seçeneğiyle size kolaylık sağlar. Trendyol zengin ürün yelpazesiyle doğru gözlük seçiminizi destekler. Modelin boyutunu, rengini ve tasarımını iyi anlamanıza yardımcı olur ve beğendiğiniz seçeneğe bütçe dostu fiyatlarla kavuşmanıza aracı olur. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanarak kombinlerinizi mükemmel şekilde tamamlamanıza imkan tanıyan seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Prestijli Bilge Karga Güneş Gözlük Yorumlarına Göz Atın

Prestijli Bilge Karga Güneş Gözlük Yorumlarına Göz Atın

Müşterilerinin sağlığını düşündüğü kadar şıklığına da özen gösteren Bilge Karga, onların beklentilerini karşılama hedefiyle tasarımlarını oluşturur. Modellerini her yıl farklı yenilikler ekleyerek geliştirir. Bu noktada müşterilerinin takdirini kazanan marka, özellikle müşteri yorumlarına büyük ölçüde önem verir ve bir sonraki ürününü bu yorumlardan elde ettiği verilere göre tasarlar. Müşteri memnuniyetini zirveye taşımak isteyen marka, Mavi Işık Koruyucu serisiyle dikkatleri üzerine çeker. Dijitalleşmeye yönelik büyük adımlar atılan şu dönemlerde teknolojik aletlerin zararlı ışınlarına maruz kalmayı engelleyen bu nitelikli ürün, gerek tasarımı ve renk bolluğu gerekse beklentileri karşılayan teknolojisi ile müşterilerin favori seçenekleri arasında yer alır. Bilge Karga’nın ürünlerini kullanan kişilerin memnuniyeti maksimum seviyede olur ve tavsiyeleri de bu yönde olur. Tasarımı ön planda tutan müşterilerin beğenisini kazanan Shelby serisi, eşsiz kombinler oluşturma konusunda oldukça başarılıdır. Kendine ve görünümüne özen gösteren bireyleri davet eder nitelikte olan bu ürünlerin birçok farklı rengi bulunur. Kadınlar ve erkekler için tasarlanan ürünlerden farklı olarak bu modeller, unisex özelliğiyle dikkat çeker. Özellikle yüzünde zarif ve modern bir görünüm oluşmasını isteyenler için ideal olan Baroque serisi de kişilere muhteşem bir elegant görünüm sağlar. Ürünün birçok rengi olmakla birlikte siyah rengi çokça tercih edilenler arasındadır. Ayrıca müşteri yorumları doğrultusunda tasarlanmış olan Bilge Karga Dash Black ve Catherine serileri de beklentilerinizi mükemmel şekilde karşılar ve sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Tüm bu modellere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında Bilge Karga’nın mevcut müşterileri tarafından yapılan yorumlara da göz atabilir ve kararınızı bu yorumlar eşliğinde verebilirsiniz. Güneş sadece gözlere zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda cilde de ağır hasarlar verir. Göz çevresindeki deri tabakası tahmin edilemeyecek boyutta incedir. Güneş ışınları göz çevresindeki bu ince deriyi zorlayarak kurutur, inceltir ve buradaki kılcal damarların çatlamasına neden olur. Çoğu zaman sizi rahatsız eden göz altındaki derinin morarmasının asıl kaynağı da budur. Gözleri kamaştıran güneşin parlayan ışığından korumak için gözlerin kısılma refleksi, kadınların korkulu rüyalarından biri olan kaz ayaklarını oluşturur. Ayrıca göz kapaklarının sarkmasına yol açarak göz torbalarına sebebiyet verir. Güneşten korunmak için yüzde oluşan refleksler; kaş çatma çizgilerine, alındaki yatay çizgilere ve ağız çevresinin buruşmasına yol açar. Bütün bu olumsuzları yok edebilecek Bilge Karga güneş gözlüğü, hem gözlerinizi hem de cildinizi korur. Hiç kimse güneşin cildine ve gözlerine zarar vermesini istemez. Bu yüzden alabileceğiniz tedbirlerden biri de markanın güneş gözlükleri olur. Ozon tabakasının gittikçe incelmesiyle ortaya çıkan UV ışınları da artar ve gözleriniz ya da cildiniz için büyük bir tehlike oluşturur. Güneşin verdiği tehlikelerden kendinizi korumak için markanın ürünlerinden destek alabilirsiniz. Bu sayede estetik veya katarakt ameliyatı gibi ciddi operasyonlara da gerek duymazsınız. Markanın tüm ürünleri UV filtreli ve CE ibarelidir. Müşterilerine layıkıyla hizmet eden marka, her daim sağlığa dost tasarımlar geliştirir. Aynı zamanda şık ve modern çizgilerden oluşan tasarımlarla müşterilerinin tarzını geliştirmesine yardımcı olur. Markanın ürünleri çok çeşitli tasarımlarla, renklerle, özelliklerle ve fiyatlarla karşınıza çıkar. Bu sayede aradığınız şartları sunan seçeneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Trendyol üzerinden Bilge Karga bünyesinde yer alan tüm tasarımlara saniyeler içerisinde ulaşabilir ve beğendiğinizi satın alabilirsiniz.