Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bio PetActive

" araması için 887 sonuç listeleniyor

Bio PetActive Ürünleri ile Küçük Dostlarınıza İyi Bakın

Evlerinizi paylaştığınız hayvan dostlarınızı sağlıklı ve mutlu görmeyi istersiniz. Onlar mutlu ve iyi olduğunda siz de iyi hissedersiniz. 1998 yılından beri evcil hayvanların sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmesi için faaliyet gösterip ürünler geliştiren Bio PetActive, yeni ürünler tasarlamaya devam eder. Veteriner ziyaretleri ne hayvanları ne de sahiplerini hoşnut eder. Öncesinde önlem almanız sayesinde evde baktığınız hayvan dostlarınızın sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum evinize mutluluk ve huzur getirir. Çeşitli hastalık ve enfeksiyon risklerine karşı onları korursanız güçlü bağışıklık sistemleri sayesinde dayanıklı olur. Hayvan dostlarınız evde ya da sokakta yaşarken çeşitli tehlikelerle karşı karşıya kalır. Evde bakılan hayvanlar şanslı olsa da bağışıklık sistemlerinin kendiliğinden güçlü olabileceğini söylemek mümkün değildir. Dışarıda olduğu gibi evin içinde de çeşitli zorluklar yaşayabilir. Bazı genetik özellikler veya doğum anında oluşan hatalar, bunlara sebep olabilir. Yaşanan kaza veya travma sonrasında da evcil dostlarınız zarar görebilir. Bunlar kendini belli eden durumlardır. Hayvanlar sıkıntıları olduğunda sevgilerini gösterebildikleri gibi bunu da hareketleriyle belli eder. Bu durumda veteriner hekim eşliğinde bir tedavi sürdürülmelidir. Ancak hayvan dostlarınızın bir rahatsızlık belirtisi göstermeden gerekli takviye ve ek gıdalarını sağlarsanız birçok konuda riskleri azaltmış olursunuz. Bunlara ek olarak dostlarınız ev içinde de bakıma ihtiyaç duyar. Kediler ve köpekler, tüy temizliğine oldukça önem verir. Tüylerini yalarken fazla tüy yutan kediler rahatsız olur. Kendilerini kusturmaya çalışabilir. Ancak Bio PetActive Malt sayesinde çocuklarınız güven içinde yalanır. Bağırsaklarında tüy birikmez ve bu sebepten kaynaklı kusma yaşamaz. Kediler ve köpekler kişisel bakımlarına gün içinde oldukça zaman ayırır. Bu sebeple yalanma, tırnak törpüleme ve yıkanma gibi işlemler onlar için değerlidir. Eğer bu işlemler aksarsa kendilerini mutsuz hissedebilir. Normal şartlarda hayvanlar kendi hallerinde kalarak ihtiyaçlarını halledebilir. Sizin onlara yardım etmenize ihtiyaçları yoktur. Ancak sizin yapabileceğiniz önemli şeylerden biri oluşabilecek aksilik veya eksiklikleri önceden düşünüp onlara önlem almak olur. Kedinizin yalanmak için sizden öğrenebileceği bir şey yoktur fakat malt macunu kullanarak onun yalanma eylemini mümkün olduğunca sağlıklı şekilde yapmasını sağlayabilirsiniz. Onlar için iyisi bu olur. Tüm Bio PetActive seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, ürün ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bio PetActive Ürünleri ile Mutlu Patiler

Bio PetActive Ürünleri ile Mutlu Patiler

Evde yaşayan köpek, kedi ya da kuş gibi evcil hayvanınızın ihtiyaç duyabileceği tıbbi veya tıbbi olmayan ürünleri, bakım ürünlerini ve vitamin takviyelerini Bio PetActive’de bulabilirsiniz. Annesinden erken ayrılmış kedi ve köpek yavrularını beslemek için süt tozu kullanılır. Bio PetActive süt tozu yavruların anne sütünden karşılayacağı tüm vitamin ve mineralleri karşılar. Anne sütü örnek alınarak hazırlanan bu malzemeler, ideal şekilde geliştirilir. Laktoz oranı azaltılan bu ürünler, yavrularda ishal gibi sorunlara neden olmaz. Bio PetActive köpek süt tozu yavru köpeğin kas ve kemik gelişimine destek olur. Bu ürünleri hamilelik veya emzirme dönemindeki anneler veya güçsüzleşen yaşlı köpekler de kullanabilir. Zengin mineral ve besin içeriği ile ihtiyacı olan köpekleri ideal şekilde besler. Yavru köpekler için kullanım önerisi ise süt tozunun kaynar olmayan sıcak su ile karıştırılması şeklindedir. Su yavaş yavaş eklenmeye devam ederken hızla karıştırılır ve homojen bir karışım olması sağlanır. Hazırlanan karışım vücut sıcaklığına kadar soğutulduktan sonra tüketmeye hazır olur. Her öğün yeniden hazırlanmalıdır. Özellikle 1-84 günlük yavru köpekler için uygundur. Yavrularda 1 tatlı kaşığı süt tozu ile 3 tatlı kaşığı su kullanılmalıdır. Yetişkinlerde 1 yemek kaşığı süt tozu, 3 yemek kaşığı su ile karıştırılır. Gebe, emziren veya güçsüz yaşlı köpeklerde ise 1 yemek kaşığı süt tozu, 5 yemek kaşığı su ile karıştırılır. Ölçekler yavrunun kaç haftalık olduğuna ve anne tarafından da emzirilip emzirilmediğine göre değişebilir. Sağlıklı bir uygulama için veterinerinize de danışmalısınız. Bio PetActive Bio Kitten annesinden ayrı kalan yavrular için anne sütünden ilham alınarak ve eksiksiz bir formül geliştirilerek üretilir. Protein, yağ, vitamin ve mineral oranları dengelidir. Yavruların kemik ve kas gelişimi için sağlıklı bir alternatiftir. Hamile, emziren veya yaşlı kedilerin kullanımına da uygundur. Laktoz oranı düşürüldüğü için kolaylıkla sindirilebilir. Beslenme tablosu haftalık olarak ve kuru gıdaya geçiş sürecinde değişebilir. Yetişkin kedilerde ise duruma göre bir ölçeklendirme ve beslenme tablosu oluşturulur. Veterinerinizden bu konuda tavsiye alabilirsiniz. Bio PetActive Vitalicat zengin içeriği ile kedinizin ihtiyaç duyabileceği tüm vitamin ve mineralleri karşılayan bir multi vitamindir. İçinde bulunan A vitamini ile cilt sorunlarını önlersiniz. E vitamini ile kalp-damar ve sinirsel hastalıklar gibi yaşlılık ve stres sonucu oluşabilecek rahatsızlıklara karşı kedinizi korursunuz. Vitamin B9 ise özellikle gebelik döneminde ihtiyaç duydukları bir vitamindir. Vitamin B5 ile olası enfeksiyonlara karşı kedinizi korursunuz. Vitamin H – Biotin ile kedinizin tüylerinin parlak olmasını sağlar, aşırı tüy dökülme sorunlarının önüne geçersiniz. Bio PetActive DermaCAT sayesinde kedi dostlarınızın deri ve bağırsak sağlığını korumak için vitamin ve aminoasit içeren bu desteği ona sağlayabilirsiniz. Tüylerin sağlıklı olmasını ve az dökülmesini sağlar.

İdrar ve dışkı kokusunu azaltır. Karaciğerin sağlıklı çalışmasına destek olur. Bu nedenle bu tür malzemeler, yaşlı kedileriniz için idealdir. Bağırsaktaki yararlı bakterileri desteklerken zararlı bakterileri ise azaltır. Böylece dostunuz yediği yemekleri rahat sindirir ve besin değerlerinden çok verim alır. Tüm Bio PetActive ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Köpekler belirli aralıklarla yıkanmaya ihtiyaç duyabilir. Köpek dostlarınızı onların cildine uygun ürünlerle sağlıklı ve güvenli şekilde yıkamak için Bio PetActive şampuan ürünlerini inceleyebilirsiniz. 6 haftalıktan küçük köpekler yıkanmamalıdır. Farklı görüşler bulunmakla beraber yılda 4 ya da 5 defa yıkamak köpek dostlarınız için idealdir. Gezinti sonraları onları tarayabilirsiniz. Böylece tüylerine yapışan yabancı maddeleri onlardan uzaklaştırırsınız. Bio PetActive Aloe Vera Shampoo ile köpeklerinizi güvenle yıkayabilirsiniz. Deriyi ideal şekilde nemlendirerek bakımını yapan şampuan hem kısa hem uzun tüylü köpek dostlarınız için uygundur. Aloe vera özleri ve diğer içerikleriyle tüyleri besler, parlatır ve güçlendirir. İdeal pH dengesi ile köpeğinizin cildine uygun sağlıklı bir bakım sağlar. Aloe vera özlü bu şampuanların kediler ve köpekler için iki ayrı ürünü bulunur. Bio PetActive Dermahexidin antiseptik şampuan ise köpek ve kediler için üretilir ve pH dengeli içeriği ile deri sağlığını olumlu etkiler. Derinlemesine temizlik yaparken tüylere parlaklık kazandırır ve güç verir. Gelişmiş özellikleriyle geniş spektrumlu bir antiseptiktir. Mikropların gelişmesini ve hayvan dostlarınızın sağlığını bozmasını engeller. Gram negatif ve pozitif gibi bakterilere karşı etkilidir. Cildi onarır ve besler. Uygulamadan önce kedinizin veya köpeğinizin vücudunu ılık suyla ıslatmanız gerekir. Şampuan miktarının 5 katı kadar su kullanarak şampuanı seyreltmeniz ve köpürtmeniz önemlidir. 5 dakika köpüklü kaldıktan sonra köpeğinizin durulayıp sonrasında havluyla kurutabilirsiniz. Bio PetActive kuru şampuan ile hayvan dostlarınızın deri ve tüy sağlığını olumlu etkileyebilirsiniz. Bu tarz ürünler, oluşabilecek kötü kokuları uzaklaştırır. Kürk sağlığını olumlu etkiler ve ona hacim verir. Bunların hiçbirinde talk pudrası ya da sentetik parfüm bulunmaz. Doğal bir formülasyon ile oluşturulur. Bitki özleriyle deri ve tüy problemlerini azaltır. Havalar soğuk olduğunda minik dostlarınızı yıkayamayabilirsiniz. Üşümemeleri için onları suyla yıkamadığınızda kuru şampuan ile temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gezinti sonrası pati temizliği için ideal bir üründür. Uygulama öncesinde tüyler kuru olmalıdır. Yeterli miktarda tozu kullanarak tüylere masaj yapıp yayabilirsiniz. Tozun fazlasını tarak ile uzaklaştırabilirsiniz. Deride bir sorun görürseniz kullanmayı bırakmalısınız. Kedi ve köpek temizliğine dair tüm temizlik ve şampuan ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, uygun fiyat ve kampanya fırsatları ile ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bio PetActive Ağız ve Diş Bakım Ürünleriyle de Sizinle

Bio PetActive Ağız ve Diş Bakım Ürünleriyle de Sizinle

Evde yaşayan minik dostlarınız, günlük temizlik rutinlerine çok önem verir. Tüylerini, tırnaklarını ve ağızlarını temizlemek için çaba sarf eder. Doğada ya da evde her türlü bakımlarını yapmaya özen gösterir. Bununla birlikte kullanılan paketli mamaların özellikleri sebebiyle bazı ağız ve diş sorunları ortaya çıkabilir. Kedilerinizin veya köpeklerinizin dişleri çürüyebilir, diş etleri sağlıksız olabilir ve nefesleri kötü kokabilir. Bu nedenle kötü bir ağız kokusu alırsanız öncelikle veteriner ziyareti yapmalısınız. Fakat öncesinde bu duruma önlem almak ve hayvan dostunuzun ağız ve diş problemi yaşamasını önlemek için bazı ürünler kullanabilirsiniz. Bu noktada Bio PetActive Biodent Hexidine ideal bir ağız bakım ürünüdür. Kedi ve köpeklere uygundur. Ağız kokularının giderilmesini sağlar. Antiseptik özelliğe sahiptir. Böylece plak ve tartarı engellerken kötü kokuları da önler. Mükemmel bir hijyen sağlar ve bakteri plağını önleyerek diş eti hastalıklarının oluşumuna izin vermez. Evcil hayvanınızın nefesini tazeler. Günlük olarak tazelenen içme suyuna ilave edilerek kullanılmalıdır. Bio PetActive ağız ve diş sağlığı ürünleriyle hayvan dostlarınızın diş ağrısı veya çürüme sorunları yaşamasını engellersiniz. Kötü nefes kokularını iyileştiren ve ağızda oluşabilecek zararlı bileşenleri yok eden bu ürünlerle dostlarınız mutlu ve huzurlu hisseder. Tüm ağız ve diş sağlığı ürünlerinin yanı sıra diğer Bio PetActive ürünlerini Trendyol üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ürünleri ve fiyatları karşılaştırabilir, uygun fiyat avantajlarıyla dostlarınızla beraber mutlu olabilirsiniz. Trendyol üzerinden erişebileceğiniz bu ürünleri kampanyalı olarak edinebilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Evcil hayvanlar düzenli mama ve yeterli su tüketiminin yanında ek besinlere, vitamin ve minerallere ihtiyaç duyabilir. Genetik olarak bazı hastalıklara yatkın olabilen hayvanlar için bu takviyeleri sağlamak çok önemlidir. Kedi ve köpekler için kalsiyum sağlayan Bio PetActive D Kaltabs, büyük ilgi görür. Bu tabletler minik dostlarınızın ihtiyaç duyduğu kalsiyumu karşılamak için üretilir. Aynı insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da çok önemli bir işleve sahiptir. Kemik ve diş yapısında önemli rol alır, eklem yapılanmasında ve sinir sisteminin onarılmasında önemli görevleri vardır. Bu sebeple evcil hayvanlarınızın günlük kalsiyum miktarını aldığına emin olmalısınız. Özellikle yavru ve emziren annelerin kalsiyum ihtiyacı artar. Yavrular çok hızlı bir gelişme çağı geçirirken yeterli kalsiyum miktarını alamazlarsa düzeltilemeyen iskelet sorunlarıyla karşılaşabilir. Tableti direkt olarak verebilir veya kuru/yaş mamalarına katabilirsiniz. Bio PetActive vitamin ürünlerini kullanarak hayvan dostlarınızın enfeksiyonlarla ve olası hastalıklarla rahat savaşmasına, güçlü bağışıklık sistemlerinin olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bio PetActive GlucoChond ile kedi ve köpeklerinizin sağlıklı eklemlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İskelet sistemlerinin olması gerektiği gibi çalışmasına yardımcı olan bileşenleriyle dostlarınızın hareketini kolaylaştırır. Eklem bölgelerinde oluşabilecek ağrıları azaltır. Böylece yaşlı dostlarınız rahat hareket eder. Bio PetActive Bio-Felilysine Lizin tablet ile minik kedilerinizin immun sistemini destekleyebilirsiniz. Bu sayede hayvanlarda oluşan enfeksiyonun ciddiyetini ve süresini azaltabilirsiniz. Bağışıklık sistemini ve göz sağlığını destekleyen ürünü doğrudan verebilir veya mamasına katabilirsiniz. Bunun yanında Bio PetActive Cati Malt macunu ile kedilerinizin tüy yumaklarını engellemeyi ve tüy sağlığını desteklemeyi düşünebilirsiniz. Tüylerini özenle yalayan kedileriniz bazen fazla tüy yutar ve bunlar yumak halinde mide bağırsak yollarında kalabilir. Bu durumu engellemek için malt macun tavsiye edilir. Bu sayede yutulan tüyler veya yumaklar sakince dışarıya atılır ve kabızlık önlenir. Pati dostlarınızın sağlığı için tüm bakım ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bio PetActive Ürünleriyle Yavruluktan Yaşlılığa Sağlıklı Bir Ömür

Bio PetActive Ürünleriyle Yavruluktan Yaşlılığa Sağlıklı Bir Ömür

Bio PetActive’in özenle geliştirdiği ürünlerle hayvan dostlarınızı yavruluk döneminden itibaren sağlıkla büyütebilir, rahat bir yetişkinlik dönemi geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bio PetActive Glucopet ile kedi ve köpeklerinizin eklem gelişimine olumlu katkıda bulunabilirsiniz. Kıkırdak, eklem ve iskelet sistemi sağlıklı olan dostlarınız diledikleri gibi koşabilir. Bio PetActive Vitalidog ürünleriyle yavru ve yetişkin köpek dostlarınızın sağlıklı gelişmesini sağlarsınız. Gebelik döneminde yavruların sağlıklı gelişimi için kullanılmalıdır. Bio PetActive Vitalicat Paste ile kedilerinizin birçok ihtiyacını karşılayan 11 vitamin ve aminoasit içerikli formülü güvenle kullanabilirsiniz. İçindeki bileşenler sayesinde ürün; kedinin kürkünü, cildini ve böbreklerini korur. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve yağdan enerji üretilmesine yardımcı olur. Bio PetActive Bio Eyes ve kedilerinizin veya köpeklerinizin çapaklarını, gözyaşı lekelerini temizleyebilirsiniz. Düzenli kullanımda gözyaşı lekelerinin tekrar oluşmasını engeller. Bu solüsyon ile akıntılara bağlı oluşan lekeleri nazikçe temizleyebilirsiniz. Bio PetActive Bioderm Cat kediler için geliştirilen bir besin takviyesidir. Kedilerin biotin ve çinko ihtiyacını karşılar. İyileştirici özelliğe sahiptir ve tırnakları güçlendirirken deri ve tüy sağlığına da olumlu etkide bulunur. Bio PetActive Dermadog deri ve bağırsak sağlığını koruyan bir destek ürünüdür. Metabolizmayı güçlendirirken idrar ve dışkı kokusunu azaltır. Yaşlı köpek dostlarınızın karaciğer metabolizmasını düzenler.

Hayvan dostlarınızın ihtiyaç duyabileceği tüm takviye ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, Bio PetActive ürünlerini uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerde olan her bir takviyenin etkisi ve faydası değişir. Bu nedenle bunların özellikleri konusunda net bilgi edinmeniz ve detaylarına dikkat etmeniz önemlidir. Bu noktada veterinerinizden de destek alabilirsiniz. Böylece herhangi bir endişeniz olmadan dilediğiniz malzemenin siparişini verebilirsiniz. Bio PetActive ürünleriyle evcil hayvanlarınız hasta olmadan önce onların biyolojik işleyişlerine olumlu etki edebilirsiniz. Veteriner ziyaretlerine az ihtiyaç duyabileceğiniz gibi çocuklarınız sağlıklı olduğu için siz de mutlu olursunuz. Tüm bu bakım ve takviye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bio PetActive Malt 100 ml ürününü Trendyol üzerinden inceleyebilir, kedilerinizin tüylerini oldukça parlak görebilirsiniz. Bio PetActive ense damlası doğal aktif bileşenlerden üretilen özel bir damladır. Minik dostlarınızın tüy ve deri sağlığı için önemlidir. Tüylere yapışabilecek parazitleri uzaklaştırmak için düzenli olarak ense damlası kullanılmalıdır. Tüm bu ürünleri Trendyol üzerinden uygun fiyat avantajlarından yararlanarak edinebilirsiniz. Bio PetActive Multivitamin ile kedi ve köpek dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını aynı tablet ile sağlayabilirsiniz. Gerekli vitamin ve mineral takviyeleri yapılan evcil hayvanlarınız mutlu ve huzurlu bir yaşam sürer. Bu durum sizleri de iyi etkiler ve huzurlu bir aileye sahip olursunuz. Tüm bu bakım ürünlerini ve destekleyici takviyeleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla karşılaşabileceğiniz gibi kampanya fırsatlarıyla ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Bio PetActive ürünlerini güvenle kullanmak ve ihtiyacınız olanını belirlemek için Trendyol’a göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olanlar filtreleme ve sıralama yoluyla kolayca belirleyip Trendyol’un uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hayvan dostlarınızın yavruluğundan yetişkinliğine kadar destekleyicisi olacak tümü Trendyol’da sizler için listelenir. Filtreleme sisteminden yararlanarak listeyi kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kısaltabilir, daha önce bu tür ürünleri kullanan müşterilerin yaptığı yorumlara ve önerilere göz atabilirsiniz. Böylece satın alma sürecinin oldukça verimli geçmesini sağlayabilirsiniz.