"

BioBellinda

" araması için 1124 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnatçı Lekelere Kesin Çözümler İçin BioBellinda

Günlük hayatta insanlar gerek ev temizliği gerekse de kişisel bakım konusunda birçok farklı ürüne ihtiyaç duyar. Bu ürünler kullanım alanları doğrultusunda birbirlerinden ayrılır. BioBellinda her ihtiyaca uygun pek çok farklı modeli bünyesinde barındırır. Ev ve hijyen kategorilerinde yer alan ürünler müşterilerin beğenisini toplar. BioBellinda cam bezi yüzeylerde leke bırakmadan kusursuz bir şekilde temizlik sağlar. Mikrofiber oluşu sayesinde zorlu ve iz bırakan alanları kolaylıkla lekelerden arındırır. Ayna, ekran ve cam gibi alanların hijyeninde mükemmel sonuçları müşterilere sunar. Genel temizlik bezi ev ve iş ortamında toz tutan ya da kirlenen alanların temizliğinde kullanılır. Çok amaçlıdır. Fonksiyonel oluşu sayesinde bunları tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratiktir. Kullanım sonrasında kolayca su yardımıyla temizleyebilir ve tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Buna ek olarak farklı renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. Leke çıkarıcılar kurumuş ve sertleşmiş kirleri dahi kolayca temizler. Bunların bünyesinde barındırdığı özel formüller sayesinde zahmetsizce dilediğiniz ürünü her türlü leke ve kirden arındırabilirsiniz. BioBellinda 3x beyazlatıcı ultra konsantre bir üründür. Eskimiş ve rengini yitirmiş tüm çamaşırlarınızı ilk günkü haline getirmek için bunları kullanabilirsiniz. Renkleri ağartmayan ürünler hem beyaz hem de renkli çamaşırlarınız için kullanıma uygundur. Ek olarak çamaşır dışında tül ve perdelerinizi temizler ve yeniler. Paraben, fosfat, klor ve sles gibi eşyalara zarar veren kimyasallar içermez. BioBellinda pas kireç temizleyici doğadan gelen güçlü formüllerle zorlu lekeleri çıkarır. Pas tutmuş veya kireçlenmiş alanlarda üstün temizlik performansı sağlar. Böylece uygulanan yüzeyler ilk günkü parlaklığına geri döner. BioBellinda çamaşır suyu beyazlığını yitirmeye başlayan ve grileşen kıyafetlerinizi yeniler. Çamaşırlarınızın rengini korur. Çamaşırlarınızı yıpratmadan ve fazla efor sarf etmeden kolaylıkla temizlemenizi sağlar. BioBellinda indirimli ürünler ve birçok farklı modele Trendyol üzerinden ulaşabilir, geniş ürün ağıyla her kesimden müşterinin ihtiyacına uygun çeşitli ürünleri bünyesinde barındırır. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun ev temizlik ve bakım ürünlerinden dilediğinizi Trendyol kalitesi ve güvencesiyle satın alabilir, temizlik anlayışınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Ev Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri

Ev Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri

Temizlik insan hayatında her zaman öncelikli ve önemli bir yerdedir. Çoğu zaman yüzeyleri ve kıyafetleri temizlemek için su, sabun ve çeşitli deterjanlar yeterli olmadığından diğer yardımcılara ihtiyaç duyulur. BioBellinda genel temizlik ürünleri oldukça kapsamlı bir kullanım alanına sahiptir. Hoş kokuludur ve ferah bir yüzey temizliği deneyimini müşterilere sunar. Her türlü zorlu yüzeyde etkili hijyen sağlar. Aktif bir şekilde dilediğiniz her alanda rahatlıkla bunları kullanabilirsiniz. Formüller mobilya, duvar, zemin ve banyo gibi alanlarda üstün performans sağlar. Yağ ve kirleri yüzeyleri çizmeden ve herhangi bir zarar vermeden kolayca temizler. Renk ağartıcı maddeleri bünyesinde barındırmadığı için dilediğiniz alanlara bunları uygulayabilirsiniz. BioBellinda mop oldukça kullanışlı ve kaliteli malzemelerden meydana gelir. Mop başlığı ve bezi değiştirilebilir özelliktedir. Mop üzerinde yer alan pedler mikrofiberdir. Bunların ergonomik tasarımı ve kaymayan tutma yeriyle dilediğiniz alanları kolayca kir ve pisliklerden arındırabilirsiniz. Moplar az bir alan kaplayarak yerden tasarruf etmenize olanak sağlar. BioBellinda halı şampuanı çeşitleri tüm halı ve koltuk döşemelerinde kullanıma uygundur. Güçlü formüller lekeleri çıkarır. Halılarınızın görünüm ve rengine zarar vermeyerek kirleri yok eder. Ürünlerin kullanımı oldukça basit ve etkilidir. Suya ilave ettiğiniz şampuanlarla istediğiniz alanı kolayca temizleyebilirsiniz. BioBellinda banyo WC temizleyicisi fayans, fayans araları, lavabo, küvet ve klozet gibi alanları kolayca hijyenik hale getirir. Banyo ve tuvaletler kolay kir tutabilen alanlardır. Bu ürünler gizli sabun artıkları, kir ve bakterileri yok eder. Güçlü formülüyle derinlemesine hijyen sağlar. BioBellinda cif temizlik esnasında karşınıza çıkan yanmış yağ ve kirleri zahmetsizce temizlemenize olanak verir. Ovmayı gerektiren yüzeylerde, mutfak ve banyolarda etkili sonuç sağlar. Yüzeylerin parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Temizlik bezi bu alanda kullanılan yardımcı araçlardan biridir. Birçok farklı alanın temizliğinde aktif şekilde kullanılır. Doğru deterjanlarla kullanımında iyi sonuç alınır. Bezleri kolayca temizliğe hazır hale getirebilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri mevcut olduğundan göz zevkinize hitap eden modelleri rahatlıkla edinebilirsiniz. BioBellinda yağ kir temizleyici mutfağınızda ve kıyafetinizde yer etmiş inatçı lekeleri çıkarır. Bu sayede zorlanmadan yüzey ve giysilerdeki lekelerden kurtulabilirsiniz. Fırınlar yemek yapım aşamasında sıklıkla kullanılan ev aletleridir.

Kullanım sonrasında yüzeylerde yanmış yağlar ve yemek artıkları birikir. Bu alanların kir ve kalıntılardan arındırılması yağ temizleyiciyle oldukça kolaydır. BioBellinda fırın ve yanmış yağ temizleyici biriken yağ kalıntılarını zahmetsiz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Fırın ve yüzeyleri kısa bir süre içerisinde tüm lekelerden arındırır. BioBellinda pas kireç temizleyici lavabo ve fayans yüzeylerinde oluşan kireç ve paslanmaları yok etmede etkilidir. Etkili formüller demir ve alaşımlı parçalarda paslanmaların önüne geçer. Ev temizliğine doğrudan katkı sağlayan birçok farklı ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz modeli satın alarak temizlik deneyiminizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.Kişisel bakım her kesimden insanın üzerinde durduğu önemli bir konudur. BioBellinda ürünleri bu konuda her zaman kalitesiyle kendini ispatlamayı başarır. Ürünler kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir. Kişisel bakım, ev temizliği ve aktif yaşama olumlu yönde katkı sağlayan ürünler bulunur. BioBellinda arındırıcı yüz maskesi öne çıkan ve sıklıkla kullanılan bir kişisel bakım ürünüdür. Set halinde satılan modelleri de vardır. Yüzü ve cildi tazeler, etkili bir bakım deneyimi sunar. Buna ek olarak cilde hiçbir rahatsızlık hissi vermeyerek gözenekleri arındırır. Salisilik asit ve vitamin A sayesinde yüzün sağlık kazanmasına yardımcı olur. Siyah nokta ve sivilceleri önlemede etkilidir. BioBellinda yüz maskesi çeşitleri cildin derinliklerine nüfuz ederek hücre yenilenmesini destekler. İlk kullanımdan itibaren deriyi ölü hücrelerden arındırarak ferahlık ve tazelik hissi yaratır. Peeling jeller düzenli aralıklarla uygulandığında cildin yenilenmesini sağlar. Böylece cilt sağlıklı bir görünüme kavuşur. Bunlar yağlanma, parlama ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur. E vitamini içeren özel formülleri sayesinde kuruluğu önler. Uzun süreli nemlendirme etkisi sağlar. BioBellinda göz çevresi kremi yaşlanma karşıtı formülüyle istenmeyen kırışıklıkları engeller. Göz çevresindeki koyu halka oluşumuna son verir. Bünyesinde göz çevresinin ihtiyaç duyduğu vitaminleri içerir. Dermatolojik olarak test edilmiş ürünlerdir. Tüm cilt tiplerine uygun ürünlerin içerisinde hücre yenilenmesini hızlandıran allantoin vardır. BioBellinda BB krem yoğun pigmentli yapısıyla kapatıcı etki gösterir. İçeriğindeki besleyici ve nemlendirici bileşenlerle cilde bakım yapar. Çok yönlüdür. Cildinizi dış etkenlere karşı güçlendirir. Buna ek olarak renk dengesini sağlar. Kullanımı kolaydır. Kısa sürede ciltle bütünleşir. BioBellinda tonik arındırıcı ve sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Gözenekleri derinlemesine temizler. Özel olarak geliştirilen formüller cildin nefes almasını sağlar. Ayak kremi çeşitleri ise içeriğinde yer alan mineraller ve yağlarla bakım yapar. Gliserinli formüller ayak sağlığı için zararlı hiçbir bileşen içermez. Kişisel bakım ve sağlıklı bir görünüme katkı sağlayan modelleri Trendyol’da bulabilir ve rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Dermatolojik Olarak Test Edilmiş Ürünler

Dermatolojik Olarak Test Edilmiş Ürünler

Cilt bakımı sağlıklı ve doğal bir görünüme kavuşma açısından son derece önemlidir. Kullanım alanı ve işlevi doğrultusunda çok sayıda bakım ürünü geniş bir yelpazede sıralanır. BioBellinda yüz temizleme jeli dış etkenlere bağlı olarak gelişebilen olası cilt problemlerinin önüne geçer. Bu temizleme jellerinin özellikle hassas ciltlere uygun olduğu klinik testlerle kanıtlanır. E vitamini, d-phanthenol, allantoin ve gliserin gibi bileşenler içerir. Cildin canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. BioBellinda roll on kadın ve erkek müşteriler için özel olarak üretilir. Ter kokusunu engeller. Kuruluk ve ferahlık hissi verir. Zararlı bileşenleri barındırmadığı gibi hızlı kurur. BioBellinda krem kullanım alanı doğrultusunda oldukça çeşitlidir. Genel olarak her cilt tipine hitap eder. Leke kremi çeşitleri ise yaş ilerledikçe ciltte meydana gelen kırışıklık ve lekeleri önlemeye yardımcı olur. Cildin ihtiyaç duyduğu nem ve bakımı sağlar. Güneş kremleri cildi tehdit eden güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucudur. Dermatologlar tarafından onaylıdır. Hızlı emilim sağlayan kremler üzerinde kalıntı bırakmaz. Nemlendirici yüz kremi çeşitleri her cilt tipine uygun olarak nem takviyesi sağlar. Kuruluk, pullanma, pürüzlenme gibi cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur. Özel formüllere ek olarak shea yağı, E vitamini ve gliserin içerir. Markanın el kremi çeşitleri de zengin formülüyle cilde ihtiyacı olan nemi kazandırır. Günlük kullanıma oldukça uygundur. Her mevsim koruma sağlar. BioBellinda pişik kremi bebeklerde rahatlıkla kullanılır.

Ciltte koruma bariyeri oluşturur. Doğal aktif maddelerle cildi korur. Yüz kremi cilde destek olarak ideal nem ve canlılığı kazandırır. Kırışık oluşumuna karşı savaşır. Yıpranmalara ve dış etkenlere karşı koruyucudur. BioBellinda kampanya ve güncel rünleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Cildinizin görünümüne ve sağlığına katkı sağlayan birçok modele Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Parfümler, kadın ve erkekler için son derece değerli kişisel bakım ürünleridir. BioBellinda parfüm çeşitleri kadın ve erkeklere yönelik özel olarak üretilir. Koku, büyüklük ve renk gibi faktörlere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. BioBellinda erkek parfümleri müşteriler tarafından büyük beğeni toplar ve sevilerek kullanılır. Farklı özelliklere sahip modeller bulunur. Markanın erkek parfümleri bulunduğunuz ortamda sizinle bütünleşerek etkileyici bir iz bırakmanızı sağlar. Kokusu ve ferahlatıcı etkisi uzun süre kalıcıdır. Üst, orta ve alt notalarda farklı aroma ve kokular barındırır. BioBellinda Ahfa parfüm kadınların tercihidir. Tene uyum sağlar. Mandalina, portakal ve bergamot gibi farklı narenciye kokularını bünyesinde toplar. Eşsiz hissetmenizi sağlamanın yanında dikkatleri de üzerinize çekebilirsiniz. BioBellinda Fua parfüm çeşitleri narin gül tomurcukları, lavanta, amber, misk ve vanilyayla zarafeti gün yüzüne çıkarır. Aynı zamanda antialerjiktir. Göz alıcı bir tasarıma sahiptir. BioBellinda Siri parfüm üst notalarında meyve kokularıyla taze bir ferahlık verir. Egzotik çiçeklerle birlikte hafifliği dengeler. Gün boyu kalıcıdır. BioBellinda oda parfümü çeşitleri ise kullanım alanı nedeniyle diğer parfüm çeşitlerinden ayrılır. Sprey olarak imal edilir. Kolay kullanılır. Aromatik ve ortama tazelik veren kokulardan meydana gelir. Alerjen maddeler içermeyen formülüyle ferahlık sağlar. BioBellinda kolonya da her ortamda sevilerek tercih edilir. Limon, lavanta, yasemin gibi farklı çeşitleri bulunur. Ferahlatıcı ve tazeleyicidir. Markanın sıvı sabunları hoş kokusunun yanında elleri derinlemesine temizler ve nemlendirir. Gliserin içerir. Cilde dosttur. Ürünler dermatolojik olarak testten geçirilir. BioBellinda ürünleri fiyatları incelemesini Trendyol üzerinden yapabilirsiniz. Hoş kokulu ve cilt dostu modellerden dilediğinizi Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

İşlevsel Özellikli Çeşitler

İşlevsel Özellikli Çeşitler

Marka ev temizliği, cilt ve saç bakımı, kişisel bakım, parfüm gibi birçok alanda geniş bir skalaya sahiptir. Ürünleri görebileceğiniz BioBellinda katalog için Trendyol’dan bilgi edinebilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları model özelinde değişir. Fiyatlar çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünlerin işlevi, boyut ve rengi gibi unsurlar fiyatın oluşmasında etkilidir. BioBellinda şampuan çeşitleri özellikler bakımından kendi içerisinde ayrılır. Kepeğe karşı, dökülmelere karşı, yoğun nem veren ve boyalı saçlar için şampuanlar vardır. Bunlar bitki özlüdür. Dış etkenlerin meydana getirdiği kir ve yıpranmaları giderir. Saçı besler ve onarır. BioBellinda saç boyası renk çeşitliliğine sahiptir. Canlı ve göz alıcı saçlara sahip olmanızı sağlar. Amonyaksız içeriğiyle zarar vermeden saçları boyar. Kokusuzdur ve kullanım sırasında rahatsızlık vermeyerek rahat uygulanır. Saç dokusunu destekler. BioBellinda diş macunu çocuk ve yetişkinler için özel olarak üretilir. Çocuklar için olan ürünler florür ve kimyasal içermez. Nar aromalı macunlar çocuklara diş fırçalamayı sevdirir. Yetişkinlere özel olan ürünler ise papatya özlüdür. Bunlar florürsüzdür ve çürüklere karşı savaşır. Markanın diş macunu fiyatları birkaç önemli etken etrafında şekillenir. Hitap ettiği yaş grubu, içeriği ve boyutu fiyatların belirlenmesinde etkilidir. BioBellinda zayıflama ürünleri doğal şifa kaynağı yağlardan meydana gelir. Çörek otu, aspir, ruşeym, keten tohumu, chia ve sarı kantaron yağı barındıran farklı çeşitler mevcuttur. Bu ürünlerin kullanım şekilleri ürün özelinde farklılık gösterir. Bazıları istenilen bölgeye uygulanır. BioBellinda aspir yağı kapsül halindedir. Takviye edici gıda niteliği taşır.

İçerisinde bol miktarda yağ asiti bulunur. Soğuk sıkım tekniğiyle üretilir. BioBellinda fiyat listesi ve birçok ürüne Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Pek çok alanda işlevsel modellerden ihtiyaçlarınıza uygun olanları satın alabilir, sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Trendyol, markanın her kesime ve ihtiyaca uygun çeşitleriyle geniş bir ürün skalasına sahiptir. Ev ve temizlik alanında çeşitlilik ön plandadır. Mikrofiber cam bezi önemli bir gereçtir. Cam ve ayna gibi yüzeylerin kirlerden arındırılması genel olarak zordur. Mikrofiber bezler sayesinde yüzeyleri iz bırakmadan kolayca temizleyebilirsiniz. BioBellinda bez mutfak, yer ve genel temizlik için özel olarak üretilir. Kullanım alanına göre bunların doku ve yapıları farklıdır. Markanın bulaşık makinesi deterjanı çeşitleri ise jel ve toz halinde bulunur. Zorlu kirleri kolayca çıkarır. Özel içerikler bulaşıklara zarar vermeden parlatır. Amonyak, paraben, klor gibi zararlı maddeler içermeyen formüller üstün hijyen sağlar. BioBellinda çamaşır beyazlatıcı aktif oksijen teknolojisi sayesinde tüm yüzeylerde hijyeni üst düzeye taşır. Kullanım sırasında rahatsız edici koku yaymaz. BioBellinda ultra konsantre çamaşır beyazlatıcı beyazlığını yitirmeye başlayan ve grileşen çamaşırlar üzerinde etkilidir. Yıpratmadan temizlik sağlar ve çamaşırların rengini korur. Renk ağartmadığı için beyaz ve renkli çamaşırlarınızda bunları kullanabilirsiniz. BioBellinda mineralli krem kir pas ve yağları pratik şekilde temizlemenize olanak sağlar. Zorlu yüzeylerde temizliği ve parlaklığı yakalamanızı mümkün kılar. Bunların uygulanma şekli oldukça pratiktir. Bir bez üzerine veya doğrudan yüzeye formülleri uygulayıp durulayabilirsiniz. BioBellinda oto şampuanı farklı kategoride yer alan bir başka üründür. Araç kaportasına zarar vermeyen içeriğiyle parlaklık sağlar. Kolay köpürür. Böcek, kuş, kir ve toz kaynaklı pislikleri anında ortadan kaldırır. BioBellinda fiyat aralığını, görüş ve önerileri Trendyol’da bulabilirsiniz. Modelleri birbiri arasında karşılaştırarak doğru ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. BioBellinda Trendyol üzerinden yer alan ürünleriyle ev temizliğini ve kişisel bakımı kolaylaştırır. İstek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sizin ve sevdikleriniz için uygun ürünü Trendyol kalitesiyle satın alabilirsiniz.