Kısırlaştırılmış
Yaş
Form
Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

BioFeline

" araması için 64 sonuç listeleniyor

Evcil Hayvanlar İçin Biofeline ürünleri Trendyol’da!

İlaçlar, vitaminler insanları rahatsızlıklardan korumaya yönelik üretilir. Bağışıklığı güçlendirmek amaçlı vitaminler kullanılır. Ya da bir hastalık durumunda ilaçlara başvurulur. Bu şekilde patili dostlar için de ek takviyeler kullanılır. Patili canlar, evlerde en çok bakılan hayvanlardandır. İnsanlar kadar hayvanlar için de önemli olan vitaminler Biofeline tarafından da üretilir. Özellikle ev ortamında doğan ve yetişen kedi köpekler için bağışıklık güçlendirici ürünler daha önemlidir. Dışarıdan gelen hastalıklara daha kapalıdır. Özellikle evde bulunmalarının da insanlar üzerinde olumlu etkilerinin olduğu kanıtlanmıştır. Bu sebeple evde yaşayan canlar için özen gösterilir. Bağışıklık sistemleri için ek takviye kullanılabilir. Patili canlarınız için Biofeline vitamin kullanarak bağışıklık sistemlerine destek olabilirsiniz.

Patili Dostlar İçin İdeal Biofeline Vitamin

Patili Dostlar İçin İdeal Biofeline Vitamin

Biofeline, kedi ve köpekler için faydalı olan ürünler üretir. Biofeline kedi vitaminini kedinizin daha canlı daha sağlıklı görünmesi için kullanabilirsiniz. Suyuna katarak o şekilde içmesini sağlayabilirsiniz. İnsanlar için vitaminin değeri nasılsa kediler için de o derece önemlidir. Ek vitaminler sayesinde daha sağlıklı bir görünüme kavuşurlar. Biofeline tüy damlası ise evde patili dost bulunduran kişiler için en önemli ürünlerden biridir. Genellikle tüy dökümü normal seviyede olsa da belli dönemler bu tüy dökülmesi artar. Buna karşılık tüy damlası sayesinde tüylerin dökülmesini kontrol altına alabilirsiniz. Düzenli kullanımda tüylerinin daha parlak ve yumuşak olduğunu da fark edebilirsiniz. Hem kediler için hem de köpekler için ayrı ayrı tüy damlası mevcuttur. Biofeline multivitamin çeşitleri sayesinde hem kedi hem köpek sahipleri için onların sağlığını korumak artık daha kolaydır. Online olarak Trendyol üzerinden bütün ürünlere ulaşabilir, ihtiyacınız olduğu durumlarda saniyeler içinde kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Patili canların kullandığı ek destekler onların hem sağlığına hem de görüntülerine etki eder.

Beğenilen Biofeline Yorumları

Beğenilen Biofeline Yorumları

Biofeline kullananlar Trendyol üzerinden kullandıkları ürün hakkında yorumları sayesinde ürün hakkında kararsız kalanlar için karar vermeyi kolaylaştırır. Biofeline balık yağı hem kediler hem köpekler için rahat rahat kullanılabilir ve içeriği temizdir. Bu ürünü kullananlar patili canlarının sağlıklarını korumalarına destek olabilirler. Hem tüylerine hem de bağışıklık sistemlerine faydası vardır. Suların içine ya da mamaların üst kısımlarına damlatarak verebilirsiniz. Biofeline köpekler için üretilen vitaminler de köpekleriniz için destekleyici içeriğe sahiptir. Damla şeklinde ve tablet şeklinde olan ürünler mevcuttur. Köpeğinizin kilosuna göre vereceğiniz tablet miktarı da değişir. Biofeline damla ürünlerini kullanmak oldukça pratiktir. Kedinizin ya da köpeğinizin suyuna damlatarak ya da yaş mama içerisine damlatarak içmesini sağlayabilirsiniz. Biofeline yorumları sayesinde de ürünleri kullanan kişilerin kedi ve köpeklerinde oluşan olumlu gelişimleri görebilir, güvenle ürünleri deneyebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Biofeline

Her Bütçeye Hitap Eden Biofeline

Can dostlarınız için alacağınız ürünler bir kereye mahsus olmamakla beraber yaşadığınız sürece kullanmanızda fayda olan ürünlerdir. Bu sebepten Biofeline fiyatları her bütçeye uygundur ve uzun süreli kullanım durumu göz önünde bulundurulduğunda avantajlıdır. Biofeline çeşitleri sayesinde kedinizin ve köpeğinizin yaş durumuna göre ürün bulmak kolaydır. Sağlıkları söz konusu olduğunda temiz içeriği ile Biofeline online ortamda bulunur. Ürünleri Trendyol’dan bulabilirsiniz ve takipte kaldığınız sürece Biofeline indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede sıklıkla kullandığınız ürünleri indirimli haliyle elinizde fazladan bulundurabilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlığı için kullanabileceğiniz bir diğer ürün Biofeline somon yağıdır. Bu sayede vitamin deposu olan bu ürünle patili dostunuzun hem tüylerini güzelleştirebilir hem de sağlığına destek olursunuz. Biofeline kedi maltı ise kedinizin kendini temizlediği sırada yuttuğu tüyleri önlemek amacı ile vardır. Trendyol üzerinden Biofeline satın alabilirsiniz.