placeholder
"

Happy Cat

" araması için 88 sonuç listeleniyor

Happy Cat

Kedinizin Sağlığı Happy Cat ile Güvende

Happy cat kedilerin beslenmesinde kullanılan kuru mama içeriğinin bulunduğu markalardan bir tanesidir. Uzun yıllardır ülkemizde bulunan bu marka kedi sağlığını ön planda tutarak üretmiş olduğu mama seçenekleri sayesinde birçok evcil hayvan sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Kediler için mama seçiminde kedilerin sağlıklı gelişimine önemli katkılar sağlayan mama tercih edilmesi gerekecektir. Kediler için her zaman sağlıklı ve taze öğün hazırlayabilmek mümkün olamamaktadır. Bu durumda kuru mama en güvenli ve sağlıklı seçimler arasında yer almaktadır. Sürekli olarak sıvı mama tüketimi kedilerde bazı rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Özellikle ağız ve diş sağlığı için en doğru seçim kuru mama olacaktır. Serin ve kuru yerde saklanabilen mamalar uzun düre tazeliğini koruyarak keyifli bir ara öğün imkânı sunacaktır. Mama seçimlerinde hayvanın yaşı ve yaşam evresi oldukça önemlidir. Yavru bir kedi ile yaşlı bir kedinin beslenme sürecinin aynı olmaması gerekecektir. Bu nedenle mutlaka yaşam evresine uygun Happy Cat mama seçimi yapmalısınız. Marka veterinerler tarafından hazırlanan besin tablosunu göz önünde bulundurarak mama üretimi yapmaktadır. Bu nedenle bu mamalarda kedinizin günlük besin ihtiyacı bütünüyle giderilebilecektir. Bunun yanı sıra markada farklı durumları sebebiyle özel beslenmesi gereken kediler için formüle edilmiş mama içerikleri de bulunmaktadır. Kedilerde her canlı gibi farklı damak tadına sahiptir. Bazı kedilerin damak tadına balık içerikli mamalar uyum gösteriyorken, bazı kediler dana etli mamaları tercih ediyor olabilir. Buna uygun seçimler yapmanız kedinizin mamayı severek tüketmesine neden olacaktır. Kediniz için sağlıklı bir ara öğün imkânı sunabilmek için kilogram ve yaşam evresini göz önünde bulundurarak uygun besin miktarı belirlemeniz gerekecektir. Ayrıca kedilerin kuru mama tüketimi sırasında sıvı alımı oldukça önemlidir. Bu nedenle kedinizin sıvı alımını arttırabilmek için bir kap su koymanız su içmesine teşvik edebilmeniz açısından önemli bir noktadır. Happy Cat mama seçeneklerinde diyet, yavru ve yetişkin olmak üzere 3 farklı seçenek bulunmaktadır. Her seçenekte farklı spesifik özellikler göz önünde bulundurularak kuru mama içerikleri formüle edilmiştir. Bu nedenle her kedi kendine uygun beslenme şekline sahip olabilecektir. Bunun yanı sıra Happy Cat 2 kg, 4 kg,10 kg gibi farklı ağırlık seçenekleri bulunmaktadır. Kedinizin beslenme sıklığına göre uygun mama içeriğini tercih ederek sağlıklı gelişim sürecini destekleyebilmeniz mümkün olacaktır.

Leziz Bir Ara Öğün İçin Kedilerin Seçimi: Happy Cat

Yavru kediler diğer kedilere oranda büyüme ve gelişme sürecinin olumlu yönde desteklenebilmesi için karbonhidrat, yağdan ve proteinden zengin bir beslenme ihtiyacı olacaktır. Happy Cat yavru kedi maması seçenekleri kedilerin büyüme ve gelişme süreçlerine ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Happy Cat Kitten yavru kedi maması, tavuklu içeriğe sahiptir. Bunun yanı sıra mama içeriğinde kümes hayvanları yağı, patates, mısır unu, buğday, mısır, et unu, balık unu, pancar, selüloz, ayçiçeği yağı, sodyum klorür, kolza tohumu, elma posası bulunmaktadır. Yüksek karbonhidrat ve protein içeriği sayesinde gelişimini hızlandıran bu mama içeriğinde yüksek lif içeriği de bulunmaktadır. Sindirim sistemini hızlandırarak kedilerde kabızlık sorununu oluşumu engellenmektedir. Bu mamada %32 protein, %18 yağ, %2,5 ham lif bulunmaktadır. Lezzetli bir ara öğün olması nedeniyle kedilerin severek tükettiği Kitten mama mineral, kalsiyum, fosfor, potasyum, magnezyum, sodyum yönünden oldukça zengindir. Bunun yanı sıra A, D3, E, B1, B2, B6, B12, biyotin ve niasin vitaminleri bulundurmaktadır. Happy Cat Kitten mamada 2,4 ve 10 kg ağırlık seçenekleri vardır. Happy Cat Junior Kitten Care kuru maması zengin içeriği sayesinde kediler için oldukça sağlıklı bir mama seçimidir. Bu mama 4 haftalıktan 5 aylığa kadar kullanılabilen bu mama özel küçük tanecikli yapısı ile yavru kedilerin rahatlıkla tüketebilmesini sağlamaktadır. Kümes hayvanlarından elde edilmiş olan hayvansal proteinler, tahıllı yapısı, soya içermeyen sağlıklı ve kaliteli içeriği sayesinde kedilerin severek tükettiği bir mama çeşididir. Bu mama tavuk, hindi, patates gevreği, mısır unu, buğday, balık unu, şeker, pancar, elma, selüloz, kolza yağı tohumu besinlerinden hazırlanmıştır. Mama içeriğinde ise; %32 protein, %18 yağ ve %2,5 lif, %6 ham kül bulunmaktadır. Ayrıca fosfor, kalsiyum, magnezyum, potasyum, omega 3, omega 6, A, D3, B1, B2, B6 ve E vitamini yönünden oldukça zengindir. İçeriği sayesinde yavru kedilerin idrar yolu, diş ve deri sağlığını korumaktadır. Happy Cat kedi maması kullananlar tarafından önerilen Kitten geflügel yavru kedi maması somonlu ve tavukludur. 6 aya kadar kullanılabilen bu mama minimum tanecikli yapıdadır. %91 hayvansal protein düzeyi sayesinde optimum büyüme ve gelişme sağlayacaktır. Bu mamada somon, tavuk, mısır unu, patates, pirinç unu, pancar posası, yumurta, deniz yosunu, keten tohumu, elma posası gibi pek çok besin içeriği bulunmaktadır. %31 protein, %20 yağ, %7,5 ham kül ve %2,5 ham lif bulunmaktadır. Ayrıca E, A, B1, B3, B6, D3, Kalsiyum, magnezyum, potasyum ve fosfor yönünden oldukça zengindir.

Yavru Kedinizin Büyüme ve Gelişimini Happy Cat ile Destekleyin

Happy Cat kedi maması çeşitlerinden olan Junior Geflügel mama tüm ırkta bulunan yavru kediler için uygundur. Küçük parçacıklı yapısı sayesinde yavru kedilerin beslenmesi oldukça kolaylaşacaktır. 4-12 ay kediler için kullanabileceğiniz bu mama kedilerin büyüme ve gelişmesini destekleyerek kemik yapısını, diş yapısını, beyin gelişimini ve deri yapısını olumlu yönde etkilemektedir. Mamanın içeriğinde tavuk eti, biftek, somon yağı, tavşan eti, mısır unu, pirinç unu, pancar lifi, karaciğer, yumurta tozu, elma lifi, maya, arpa, yosun, keten tohumu ve hindiba bulunmaktadır. Anti alerjik yapısı sayesinde bu mama hassas kediler içinde ideal bir seçim olacaktır. %90 hayvansal proteinler içeren bu kuru mama A, D3, E, B1, B6, kalsiyum, fosfor, sodyum, potasyum, magnezyum vitamin ve mineralleri yönünden oldukça zengindir. Happy Cat Minkas Urinary kedi maması yetişkin ve yaşlı kedilerde tercih edilebilecek bir mama çeşididir. Düşük yağ içeriği sayesinde yaşı gereği hareketi azalan kedilerde obezite oluşumunu engelleyecektir. İçeriğinde soya besininin bulunmayışı ve kaliteli hayvansal proteinli yapısı sayesinde kedilerin sindirimini olumlu yönde desteklemektedir. Bu mamada tahıl ve tavuk lezzeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mamanın içeriğinde %32 protein, %12 yağ, %7,5 yağ kül ve %5.5 lif bulunmaktadır. Ayrıca Urinary kalsiyum, fosfor, magnezyum, sodyum, potasyum, omega 3, omega 6, A, D3, B1, B6 ve B2 vitamini yönünden oldukça zengindir. Oldukça lezzetli olması sebebiyle kedileriniz için lezzetli bir ara öğün seçeneği olacaktır. Happy Cat Land Geflügel tavuk lezzeti ile kedilere nefis bir ara öğün imkânı sunmaktadır. Zengin omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sayesinde tüy topaklarının önlenmesi, idrar yolu kontrolü, diş bakımı ve deri- tüy sağlığını korumaktadır. Kedilerin dengeli ve sağlıklı beslenebilmesini sağlayan bu mamada kümes hayvanları, pirinç unu, patates, selüloz, ayçiçeği yağı, pancar, elma posası, koza yağı, yosun, fıstık kökü, süt dikeni, enginar, zencefil, karahindiba gibi pek çok besin içeriği bulunmaktadır. Mamada %30 protein, %18 yağ, %3 lif bulunmaktadır. Ayrıca D3, A, B1, B2, B6, B12 vitaminleri yönünden fazlasıyla zengindir. 4 kg ağırlığı bulunan bu mama kuru ve serin yerde saklandığında uzun süre tazeliğini koruyacaktır.

Birbirinden Farklı Lezzet Seçenekleri ile Happy Cat Kuru Mamaları

Happy Cat Voralpen kedi maması biftekli içeriği ile kedilerin oldukça beğendiği bir mamadır. Tüm ırkta bulunan yetişkin ve yaşlı kediler için tercih edilebilmektedir. İri taneli olması sayesinde kedilerin diş bakımına katkıda bulunmaktadır. Karışım mama olarak ideal bir seçim olan bu mamada biftek, tavuk eti, yumurta, mısır unu, pirinç unu, pancar lifi, hemoglobin, yumurta tozu, karaciğer, maya, arpa, keten tohumu, hindiba ve bitkisel karışım bulunmaktadır. Vitamin ve mineraller yönünden oldukça zengin olan bu mama lifli yapısı sayesinde kedilerin sindirim sisteminin hızlı çalışmasını sağlayarak yetişkin kedilerde hareketsizliğe bağlı olarak ortaya çıkan kabızlığı önlemektedir. Yağ oranının yalnızca %12 olması sayesinde obezite oluşumunu da engelleyecektir. Sindirilebilir mama içeriği kedilerde metabolik sorunların oluşumuna neden olmaz. Bunun yanı sıra hassas kediler içinde ideal bir seçim olacaktır. Happy Cat 6kg, 4 kg ve 10 kg seçenekleri bulunmaktadır. Happy Cat Weide Lamm yetişkin maması, kuzu etli bir mamadır. Lezzetli olması sayesinde kediler severek tüketmektedir. Kuzu ve tavuk eti içeriğinin yanı sıra pirinç unu, mısır unu, karaciğer, yumurta, pancar lifi, elma posası, keten tohumu gibi pek çok besin içeriği bulunmaktadır. Kolay sindirilebilir özelliği sayesinde kedilerde herhangi bir sorun oluşumunu engelleyecektir. Hassas kediler için kullanılabilecek bu mama balık eti içermemektedir. 4 kg ağırlığımda olan bu mamanın farklı ağırlık seçenekleri de bulunmaktadır. Happy Cat Türkiye Atlantic kuru maması sindirilebilir somon ve lezzetli kümes hayvanları içermektedir. Bunun yanı sıra içeriğinde Yeni Zelanda midyeleri, keten tohumu, pirinç unu, mısır unu, hindiba gibi birçok lezzetli besin bulunmaktadır. Özellikle hareketli kedilerin artan enerji ihtiyacı için seçilebilecek bu mama glutein içermemektedir. İçeriğinde bulunan zengin mineral ve vitaminler sayesinde kıl yumağı kontrolü, deri bakımı ve diş bakımını üst düzey seviyede korumaktadır. İçeriğinde bulunan yüksek omega 3 ve omega 6 sayesinde vücut direncini ve bağışıklığını artırır. Yüksek taurin içeriği sayesinde ise, üriner ve böbrek taşı oluşumunu engeller. Happy Cat somonlu 10 kg mama en çok tercih edilen ağırlığıdır. Serin ve kuru yerlerde saklandığında uzun süre kedi beslenmesinde taze bir şekilde kullanılabilmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra 1.5 ve 4 kg ağırlık seçenekleri de bulunmaktadır.

Happy Cat Mamaları ile Kediniz İhtiyacı Olan Enerjiye Kavuşsun!

Happy Cat tahılsız mama olan Rentier ren geyiği içeriği sayesinde oldukça lezzetlidir. Kolayca sindirebilir yapısı sayesinde sindirim sorunlarının oluşumunu tamamen engelleyebilmektedir. Geyik eti içeriğinin yanı sıra sığır eti ve patates bulunmaktadır. Ayrıca pirinç unu, mısır unu, pancar lifi, yumurta, karaciğer, elma posası, keten tohumu ve hindiba gibi farklı besin içerikleri bulunmaktadır. Magnezyum, potasyum, kalsiyum, fosfor, A, B1, B2, B6, D3 vitamin ve mineralleri yönünden oldukça zengindir. Kedinizin sağlıklı ve güçlü bir gelişimi açısından ihtiyacı olan tüm besin içeriğini karşılayabilmektedir. Taurin içeriğinin yüksek oranda bulunması sayesinde kıl yumağı kontrolü, yüksek hayvansal protein oranı, diş bakımı, sağlıklı bir deri ve tüy gelişimi sağlayabilmektedir. Ayrıca yetişkin kedilerin üriner sistemine katkı sağlayarak kedilerde oluşabilecek böbrek taşını engelleyebilmektedir. Sınırlandırılmış yağ oranı sayesinde yetişkin kedilerin kilo alımını engelleyebilmektedir. Markada özel olarak formüle edilmiş kedi mamalarından bir tanesi de Light mamalardır. Happy Cat yorumlar arasında oldukça önerilen Light serisi aşırı kilolu ve hareketsiz kedilerin kilo alımını sınırlamak için oluşturulmuştur. İçeriğinde yalnızca %8,5 yağ oranı bulunmaktadır. Böylece kedilerin tokluk süresini azaltarak ihtiyacı olmayan besin alımının azaltılmasını sağlayacaktır. Bu mamanın içeriğinde tavuk eti, biftek, somon ve yumurta bulunmaktadır. Bunun yanı sıra pirinç unu, mısır unu, pancar lifi, deniz yosunu, keten tohumu, hindiba gibi farklı besin içerikleri bulunmaktadır. Yüksek vitamin ve mineral içeriği diş bakımı, deri ve tüy bakımı ve kemik gelişimini büyük ölçüde desteklemektedir. Happy Cat 10 kg mama seçeneklerinden birisi olan Senior serisi 10 yaş üzeri yaşlı kediler için tercih edilmektedir. Aşırı kilo alımını engelleyebilmek için yağdan kısıtlı olarak oluşturulmuş bu mamada tavuk, kuzu ve somon lezzetleri bulunmaktadır. İçeriğinde %15 yağ ve %26 protein bulunmaktadır. Senior mamada bulunan protein, sodyum ve fosfor seviyesi sayesinde böbrek, karaciğer ve kalbi korumaktadır. Kolayca sindirilebilir oluşu sayesinde ise metabolizmayı yormayacaktır. Ayrıca yüksek seviyede D3, A, E, kalsiyum, fosfor, magnezyum, sodyum mineral ve vitamin içeriği bulunmaktadır. Happy Cat mama yorum yapan kullanıcılar incelendiğinde kedilerin severek tükettikleri ve kilo alımının sınırlı olduğunu belirtmişlerdir.

Happy Cat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markada özel durumlar nedeniyle oluşturulmuş mamalardan bir tanesi kısırlaştırılmış mamalardır. Kısırlaştırılarak üremesi durdurulmuş kediler için özel bir diyet beslenme sisteminin oluşturulması gerekecektir. Happy Cat kısırlaştırılmış kedi maması Atlantik Lanchs yüksek lif oranına sahiptir. Bu nedenle kısırlaştırılma sebebi ile daha az hareket isteği ve daha çok yeme isteği bulunan kediler için ideal bir seçim olacaktır. Besleyici ve lezzetli bir içeriği bulunan bu mama oldukça doyurucudur. %83’ü hayvansal yağ olan bu mama içeriğinde et ve somon unu, mısır unu, pirinç unu, patates, pancar, hemoglobin, elma posası, yumurta, deniz yosunu, keten tohumu, hindiba, midye eti ve enginar gibi pek çok besin içeriği bulunmaktadır. %37 protein oranı bulunmasının yanı sıra %10,5 yağ oranı bulunmaktadır. Düşük miktarda yağ oranı sayesinde kilo alımını engelleyerek böbrek taşı ve diyabet gibi rahatsızlıkların ortaya çıkmasının önüne geçmektedir. Yüksek enerji içeriği sayesinde kedilere enerji vererek daha hareketli bir yapıya sahip olmalarını sağlayacaktır. Vitamin ve mineral yönünden oldukça zengin olan bu mama kedinizin tüm ihtiyacını karşılayabilmektedir. Bunun yanı sıra Happy Cat 400 g küçük paketini deneyerek kedinizin sevip sevmeyeceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Happy Cat Sterilised kedi mamalarından olan Minkas serisi, kısırlaştırılmış kediler için uygundur. Mama içeriğinde kümes hayvanı, buğday, mısır, selüloz, mısır unu, pancar posası, ayçiçek yağı, elma posası, kolza tohumu gibi farklı besin takviyeleri bulunmaktadır. Diyet lif içeriği sayesinde hareketi azalan ve yeme isteği artan kedileriniz için doyurucu ve iştah kapatıcı bir ara öğün olacaktır. Sindirimi oldukça kolay olan bu mamada %32 protein, %18 yağ, %2,5 lif ve %9 ham kül bulunmaktadır. Ayrıca yüksek seviyede kalsiyum, fosfor, magnezyum, potasyum, A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 Vitamini, B12 vitamini ve D3 vitamini bulunmaktadır. Tahıl içeriği sayesinde kedilerin severek tükettiği bu mamada soya içeriği bulunmamaktadır. Yüksek enerji içeriğinin bulunması sayesinde kedilerin hareketini önemli ölçüde artırarak kilo alımının önüne geçecektir. Kısırlaştırılmış mamalarda Happy Cat 20 kg, 10 kg, 6 kg gibi farklı ağırlık seçenekleri bulabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle kısırlaştırılmış mama içeriğinde bulunan yüksek diyet lif içeriği nedeniyle kilo alımını sınırlamanız için kedinizin sıvı alımını artırmanız gerekecektir. Bu nedenle kuru mama içeriğinin yanına mutlaka bir su koymanız önerilmektedir. Happy Cat mama fiyatları seçilen ürün ve ürünün ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.