placeholder
"

BioMagic

" araması için 933 sonuç listeleniyor

Bakım Sağlayan Biomagic Ürünleri Trendyol’da

Biomagic markası saç bakımı ve boya ürünleri geliştirir. Markaya ait pek çok özellikte şampuan ve bakım seti bulunur. Çeşitli renklerdeki boyalar kullanılarak saç renginde değişiklik yapılabilir. Kadın, erkek ve çocuklar için likit ve tüp formunda sunulan Biomagic saç boyası amonyaksız ve organik içeriğiyle sağlığınızı korur. Boyalar, saçın derisini koruyarak bitkisel yağ desteği sunar. Ürünler, keratin ve argan yağı içerdiği için tüm saç tiplerinde yıpranmayı önler. Yaşlanma karşıtı olduğundan saç üzerinde yer alan beyazlıkları da kapatıcı özellik gösterir. Biomagic marka organik saç boyaları kahverengi, kumral, koyu kumral, lila, bakır, turkuaz, fildişi, mavi, siyah gibi renk alternatiflerinden oluşur. Boyalar organik içeriğiyle saçın orijinal yapısını koruyarak doğallık sağlar. Bu ürünleri parlak ve canlı bir görünüm için düzenli aralıklarla kullanabilirsiniz. Biomagic gri saç boyası krem tondaki renklerle karıştırılabilir ve ortaya çıkan sınırsız ton ile yaratıcı görünümler elde edilebilir. Ürünlerin içerisinde protein ve aminoasit yer aldığından saç telinin doğal yapısını koruyarak kalınlaşmasına yardımcı olur. Biomagic pembe gibi canlı renk tonları yardımıyla sıra dışı bir tarz elde edebilirsiniz. Bio Magic lila tonlarındaki renkleri kullanarak hayalinizdeki rengi oluşturabilirsiniz. Metal bir kapta karıştırarak farklı tonlar ortaya çıkarabilirsiniz. Biomagic bakır tonları parlaklık veren içeriğiyle güneş ışınları altında bulunduğunuz her ortamda ışıldar. Pek çok renk alternatifini inceleyerek bitkisel boya seçenekleriyle hayalinizdeki rengi elde edebilirsiniz.

Biomagic Bitkisel Boya Özellikleri

Biomagic Bitkisel Boya Özellikleri

Biomagic boya yaşlanmaya karşı saçların beyazlama ve yıpranma gibi olumsuz durumlara karşı koruma sağlar. Bitkisel içeriğe sahip olan keratinli ürünler, saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Ürünlerde yer alan keratin maddesi, saçın elektriklenmesini önleyerek pürüzsüz görünmesini sağlar. Saç tellerinin kalınlaşarak kırılma ve dökülme gibi durumlara karşı güçlendirilmesi amacıyla çeşitli bakım ürünleri kullanılır. Bakım ürünleri yardımıyla saç yapınız için gerekli olan proteini ve nemi sağlayabilirsiniz. Saçtaki kaybolan nem ve canlılığı sağlayan pek çok Biomagic şampuan bulunur. Biomagic doğal saç boyası ve şampuanları amonyaksız içeriğiyle saçın doğal yapısını korur. Boyama işlemleri sonucunda yumuşak ve parlak sonuçlar ortaya çıkar. Hassas cilt derileri için tasarlanan boya, kırılma ve yıpranma gibi durumların ortaya çıkmasını önler. Saça uzun süre tutunan boya banyo sonrası akma yapmaz. Sağlığa zararsız içeriğe sahip ürünleri kullanarak saçınıza dolgunluk ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Derinizde kimyasal kaynaklı tahriş durumu meydana getirmeyen ürünler, uygulama sonrasında saçları durulamayı ve taramayı kolaylaştırır. Uygulama sonrasında kolaylıkla tarayabilir, düzleştirebilir ve şekil verme işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Biomagic kumral tonları kadınların yaygın olarak kullandığı renk seçeneklerindendir. Kumralın farklı tonları her cilt tonuna uyum sağlar. Biomagic koyu kumral, küllü kumral, açık küllü kumral gibi tonlar yeşil ve mavi gözlü olan açık tenli kadınlara uyum sağlar. Doğal duruşa sahip olan ürünler, beyaz ve buğday tenli pek çok kadına hitap eder. Esmerseniz daha koyu tonları kullanabilirsiniz. Koyu kumral tonlarını tercih ederek koyu cilt tonunuza uygun doğal bir saç görünümü yakalayabilirsiniz. Açık kumral tondaki boyalar, ışıltılı ve enerjik bir görünüm katar. Biomagic saç boyası yorum ve değerlendirmeleri yapanlar, ürünlerin sağlıklı olmasından ve canlı renk tonu sağlamasından memnun kaldığını dile getirir. Organik pigmentli boyalar saça tutunarak uzun süre boyunca kalır. Bu sayede renkte akma veya değişim gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Kötü koku hissi yaratmayan ürün, uygulama sırasında ve sonrasında rahatsızlık vermez. Müşterilere markanın etiketi altında sertifikalı ve güvenilir pek çok boya sunulur. Renk skalası geniş olduğundan her cilt tonuna uyum sağlayan rengarenk ürünler bulmak mümkündür. Görünümünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız, zenginleştirilmiş formüle sahip olan markanın ürünlerini kullanabilirsiniz.

Biomagic Boya Renk Tonları

Biomagic Boya Renk Tonları

Biomagic küllü kumral renkteki boya kumral tene sahip kadın ve erkeklere uyum sağlar. Sayısız renk seçeneği kullanarak karışım sağlayabilir ve yeni renkler ortaya çıkarabilirsiniz. Biomagic çikolata kahve renk tonlarını deneyerek kendi tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Parlaklık veren içeriğiyle saçlarınızın güneşin altında parıldamasını sağlar. Evde tek başınıza boyamak istiyorsanız boya, oksidan, boya önlüğü ve eldiven edinebilirsiniz. Biomagic mavi siyah, krem, kahve, pembe, kumral, koyu kumral, yoğun çikolata, yoğun küllü kumral, kahve köpüğü, şarap kızılı gibi renk seçenekleriyle hayalinizdeki rengi elde edebilirsiniz. Ürünün saç tellerini koruyan özel formülü, boyama sonrasında dökülmeyi ortadan kaldırır. Saç diplerini ve tellerini besleyen ürün, deri problemlerine karşı doğal bir koruyuculuk sağlar. Yıpranma önleyici olan ürünler, deride tahrişe sebep olmadığı için güvenle kullanılabilir. Biomagic turkuaz, lila, pembe, mavi gibi canlı pek çok renk sıradışı tarz elde etmek isteyen müşteriler tarafından tercih edilir. Biomagic fildişi platin tonlar sarışınların ideal seçimleri arasındadır. Biomagic rose gold açık pembe renk tonlarıyla açık tenli veya buğday tenli kişiler tarafından kullanılır. Uygun açık pembe tonlarını saçınızın aralarına ekleyebilir, diğer tonlarla uyumlu olacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Biomagic kullananlar şampuan ve bakım kremi setlerinden memnun olduğunu dile getirir. Kremsi ve sıvı yapıya sahip açıcılarla bakım kremleri, ağır kimyasal maddeler içermediğinden doğallık sağlar. Tüplü veya likit olmak üzere iki tipte tasarlanan boya seçeneklerini inceleyebilir, uygulama sırasında kişisel olarak kolaylık sağlayacağını düşündüğünüz ürünleri satın alabilirsiniz. Daha fazla boya gerektiren uzun saçlar için set halinde satılan tüplü modellerin ekonomik avantajından faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Biomagic Saç Ürünleri

Uygun Fiyatlı Biomagic Saç Ürünleri

Biomagic organik saç boyası seçenekleri doğal ışıltılı yapısı ile etkili bir bakım sağlar. Dilediğiniz renge boyadıktan sonra markaya ait şampuan ve bakım kremleriyle kısa sürede verimli sonuç alabilirsiniz. Boyayı uyguladıktan ve belirli bir süre bekledikten sonra bol su ile arındırmanız tavsiye edilir. Daha sonra şampuan kullanarak ideal bir temizlik sağlayabilirsiniz. Uygulamayı masaj yoluyla yaparsanız derinlemesine etki sağlayabilirsiniz. Tüm işlemlerden sonra durulayarak sıvının yedirilmesini sağlayabilirsiniz. Her cilt tonuna uygun model seçeneğini inceleyerek kendi cildinize yakışan renkleri uygulayabilirsiniz. Boyaların içerisinde PPD, amonyak ve resorsinol gibi kimyasal malzemeler bulunmadığından saç derisinin tahriş olmasını önleyerek yıpranma etkisini ortadan kaldırır. Hassas derilere uyum sağlayan ürün seçenekleri, önceden açılmış saçlarda parlak sonuçlar almayı sağlar. Sarışın ve açık tenli olanlar için özel formüle sahip boyalar bulunur. Açık tonları kullanarak saçlarınızın rengini açabilir, ten renginizle uyumlu bir makyajla görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Renk açıcı olarak bilinen oksidanlar, kremsi yapıya sahiptir. Ürünler beyazların kapatılması amacıyla kullanılarak tonda açılma sağlar. Kremsi yapıya sahip ürün bir kapta karıştırılarak sonrasında kolaylıkla uygulanır. Biomagic şarap kızılı açık tene sahip olan kişilerin tercihleri arasındadır. Kızıl renginin diğer tonlarını da deneyebilir, renk tonlarında açma yaparak farklı bir ton elde edebilirsiniz. Biomagic boya yorumları şampuan, bakım kremi gibi pek çok ürüne dair değerlendirmeyi inceleyerek saç derinize uyumlu olan şampuan ve kremleri satın alabilirsiniz. Biomagic yorum ve fiyat değerlendirmeleri incelenerek müşterilerin memnuniyeti görülebilir. Biomagic fiyat listesi için Trendyol’u kullanabilir, uygun fiyatlı pek çok bakım ve boya ürününü güvenli şekilde satın alabilirsiniz.