placeholder
"

BlackBerry

" araması için 176 sonuç listeleniyor

Blackberry

Blackberry’nin Teknolojik Gelişimlerinden Yararlanın

Blackberry uzun yıllar boyunca küresel anlamda hizmet veren bir markadır. İnsanlar arasındaki ilişkilerin güçlenmesi ve insanların birbirleri ile bağlantı kurmalarını ileri mobil teknolojik yetkinlikler sağlar. Ayrıca kişisel gizliliğe tam bağlı olan ve güvenliğin ön planda tutulduğu üretim yapısını benimsemiştir. İletişim hizmetlerinin yanı sıra yakın zamanda yazılım alanında da hizmet veren firmanın insanlar ile markalar arasındaki bağlantı kurmaktadır. Stratejik temeller, yeni yollar ile bağlanabilme potansiyeli büyük olan ve bu durumun farkına varabilmek adına gizlilik, güvenlik, güvenilirlik hizmeti verilmektedir. Yapay zekâ anlamında siber güvenlik hizmeti veren firmanın ürün portföylerini git gide genişlettiği söylenebilir. Siber güvenlik hizmetleri, tehdit önlem, bilinen ve bilinmeyen tehditleri önlemeye yardımcı olmaktadır. Verilen hizmetler tehditleri algılayarak, yanıt vermektedir. Tehditleri yok etme işlemi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak yapılabilmektedir. Güvenlik hizmetlerinin yanı sıra günlük hayatta kullanımı sağlanan ve çoğunlukla herkesin ihtiyaç duyduğu Blackberry telefon üretimleri yapılmaktadır. Her türden iş ortamı için hızlı ve basit bir entegrasyon yapabilen özelliklere sahiptir. Ayrıca akıllı telefonların tamamlanabilmesi için harika aksesuar olanakları da vardır. Android işletim sistemi ile tasarlanan telefonlar, harika deneyimler sunacaktır. Fikir paylaşımı ve aynı zamanda insanlarla hızlı iletişim kurmayı sağlayan modern özellikleri vardır. Markanın klasik klavye özellikleri modern üretimler ile hayat bulmuştur. Akıllı klavye destekli ve 2 güne kadar dayanıklı olan bataryası ile verimli bir kullanım sağlamaktadır. Akıllı klavye olarak tasarlanan telefonların etkileyici bir dış tasarımı vardır. Uygulama ve kısa yolları etkinleştirebilmeyi mümkün hale getiren ve tamamıyla yeni hızlı klavye sistemi ile muhteşem bir kullanım olanağı sunar. Ana ekran bölümüne geri dönmeden ya da hiç durmadan herhangi bir yerden eylem başlatılabilmektedir. Bu telefonlarda yer alan ilk ikili kamera sistemi tasarlanmıştır. Daha iyi kontrol edebilme ve görüntü kalitesi sunan telefonun portre modu ile optik süper odak kamera özelliği vardır. Telefonlardaki güvenlik, gizlilik gibi bazı özellikler en güvenli Android olarak sunulmuştur. Klavyeler dokunmatik ve ekranlarda aynı şekilde dokunmatiktir. Entegre olarak çalışan parmak izi sensorları, dokunmatik özelliklidir. Tuşlar arkadan aydınlatmalı olduğu için gecede görünebilmektedir. Fiziksel klavyesi ise Q klavye olarak tasarlanmıştır. Telefonların işletim sistemleri son teknolojik olarak tasarlandığı için hızlı ve kolay kullanımlı cep telefonlarıdır.

Blackberry’den Gelen Şık Tasarımlar

Blackberry telefonları kurmuş olduğu lisans sözleşmesi ile dünya çapınca üretim faaliyetlerini devam ettirmiştir. Üretim, pazarlama ve satma işlemini yapan markanın geçmişten bugüne telefonların tasarımları şık ve ergonomiktir. Tasarladığı ikonik cep telefonları ile birçok kullanıcıdan tam not almıştır. Üretilen seriler arasında yer alan cep telefonları; Key2, Key2 LE, Motion, Keyone gibi model içerikleri vardır. Tasarlanan Key2 LE ürünleri, 3 canlı renk seçeneği ile tasarlanmıştır. Cihazların renk aralıkları modellere ve bölgelere göre değişkenlik gösterir. Bu serilerin kusursuz tasarımları ve daha iyi tutuş için yumuşak dokulu sırt kısmı beğeni toplayan özelliklerdir. Cep telefonlarına önceden yüklenmiş olan DTEK ile gerçek zamanlı olarak tehditleri izleme anlamında proaktif bir güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca özel olarak arama işlemleri için FireFox Focus içeriğine de yer verilmiştir. Buradaki Locker uygulaması parmak izi ve şifre koruması içerikleri güvenli bir şekilde sağlar. Cep telefonlarının tek şarj ile bütün gün verimli şarj özelliğinden yararlanılabildiği söylenebilir. Hızlı güce ihtiyacı olan kişiler için sadece 36 dakikada yarı yarıya şarjın dolmasına yardımcı olacaktır. İçeriksel olarak batarya deneyimini ve kullanım düzenlerini öğrenerek, şarj için uygun zamanı kullanıcılara önerecektir. Cihazlarda yer alan ikili hesap özellikleri ile uygulamaları sürükle bırak yoluyla klonlama yaparak kullanım sağlanabilir. Cep telefonu modelleri Blackberry Türkiye üretimleri arasında yer alan Motion serisi dayanıklılığından ödün vermeyen bir telefondur. Ekstra dayanıklılık sağlayan ve güçlü alüminyum çerçevesi ile muhteşem bir kullanım özelliği sunar. Ekranının çizilmez yapısı, korunaklı bir koruma olanağına yardımcı olacaktır. Ayrıca suya, toza ve benzere dış etkenlere de korunaklı dayanıklılık göstermektedir. Bu telefonlar kişisel kullanımlar için muhteşem ürünlerdir. Kişisel fotoğraf ve belgeleri gizleyerek kullanabilmek mümkündür. Parmak izi sensoru güvenli kullanıma olanak sağlayan bir özelliktir. Aynı zamanda çevredeki kişilerden ekrandaki hassas ve özel içeriklerin saklanmasını da sağlamak mümkündür. Telefon serileri arasında üretilen Keyone cep telefonları, etkileyici bir şekilde tasarlanmış olan ve belirgin şekillerde iletişim kurmaya yarayan modellerdir. Aynı zamanda modern bir akıllı telefondan beklenecek bütün hizmetleri de sunar. Güzel, geniş olan ekran özelliği, çarpıcı fotoğraflar çekebilmeye yarayan kamerası ile muhteşem performanslı cep telefonlarıdır. Bu cep telefonları ile her şeyi daha hızlı yapabilmek mümkün olmaktadır. Google Play uygulaması ile milyonlarca uygulamaya erişim işlemi sağlanabilmektedir. Ayrıca ana ekran Widget’ları da harika tasarımlar ile dizayn edilmiştir.

Blackberry Güvenli Alt Yapısından Yararlanın

Blackberry Android cep telefonu üretimini son teknolojik gelişimlerle uyumlu bir şekilde imal eder. Android alt yapılı cihazlar, eski ve yeninin buluşmasıyla farklı bir tasarıma bürünmüştür. Akıllı telefonları fark yaratan nitelikler ile tasarlayarak kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Ayrıca güvenli alt yapısı ile cep telefonların gizlilik koşullarına uygun olarak kullanabilmek mümkündür. Ürün portföyünü git gide genişleten markanın akıllı cep telefonları serileri dikkat çekmektedir. Seriler arasında dikkat çeken modeller arasında Blackberry Keyone modelleri, şimdiye kadar üretilen en sağlam bataryaya sahip üretimlerdir. Akıllı telefonlarda verilmiş olan teknik donanımlar, bütün gün pil ömrünü koruyan bir yapıda çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte hızlı bir şekilde şarj edilebilirlik özelliği de vardır. Keyone serisi, güç yönetimi yüksek olan cep telefonları olduğu için daha hızlı bir şarj için Boost gibi güç yönetimi araçları sunar. Ayrıca güvenilirlik konusunda en güvenilir akıllı telefonlar arasında yerini almaktadır. Dünyanın en güvenilir mobil güvenlik yazılım olarak tasarlanan cep telefonlarıdır. İçinde yer alan DTEK güvenlik izleme uygulaması, sınıfında en iyi olarak aylık Android güvenlik güncellemesi sağlama gibi özelliklere sahiptir. Cihazları bu denli güvenli yapan durum ise alt yapısının güçlü olmasıdır. Bu serilerdeki kameralar her ışıkta keskin ve net fotoğraf kalitesi sunmaktadır. Keyone bütün mesajları tek bir yerde toplayabilme özelliğine sahiptir. Bütün iletiler, tek bir yerde birleştirilerek, erişim işlemi kolayca sağlanır. E-posta, sosyal ve telefon görüşmeleri gibi birçok ileti tek bir alanda toplanır. Markanın cep telefonu üretimlerinin yanı sıra hayatı kolaylaştıran tasarımlardan olan Blackberry tablet modelleri de vardır. Playbook serisi arasında yer alan tabletler, özel olarak tasarlanmış özgün işletim sistemli ürünlerdir. Memnun kalınacak ağırlıkta olan ve kapasitif algılama teknolojisi dikkat çekmektedir. Tabletlerin cep telefonları ile güvenli bir şekilde iletişim protokol nitelikleri önemli özellikler arasındadır. Güçlü cep telefonu entegrasyonu nedeniyle kurumsal kullanıcılardan da beğeni toplamıştır. Uyumluluk katmanı yüksek olan tabletlerin farklı kullanım alanlarını desteklediği de söylenebilir. Playbook serisinde yer alan tabletler, çok büyük olmayan boyutlarda portatif ve taşınabilir ürünlerdir. Aynı zamanda Bridge teknolojisi ile birlikte güçlü bir entegre özelliği de vardır.

Güçlü Performans Özelliklerine Sahip Blackberry Ürünleri

Blackberry modelleri kurulduğu günden bu yana güvenli alt yapısı ile hizmetlerini sürdüren ve kalitesiyle göz doldurmaktadır. Cep telefonlarının yanı sıra batarya, şarj cihazı, yazılım hizmetleri konusunda da hizmet vermektedir. Android destekli olan cep telefonları harika deneyimler sunmaktadır. İnsanlar arasında iletişimi en verimli boyutlara taşımaya yardımcı olan üretim yapısını benimseyen cep telefonu üretimleri yapılmaktadır. Böylece insanlar arasında kolay ve daha hızlı bağlantı kurmayı sağlayan özellikler ile kullanım sağlanabilir. Android uygulaması ile markanın DTEK özelliği birleştirilmiştir. Böylece kişilerin bilgisi olmadan fotoğraf, video çekme gibi işlemler yapılamaz. Bunun yanı sıra mikrofon açma, kısa mesaj gönderme, kişilere ve konumlara ulaşma kişilerin istekleri dışında erişilemez. Blackberry’den gelen şifre korumasıyla da sosyal hesaplar, e-posta, çevrimiçi bankacılık işlemleri, bazı iş uygulamaları gibi özel içerikler, şifrelenebilmektedir. Bu şifreleme işlemleri ile birçok uygulamaya güvenlik koruması koyabilmek mümkündür. Hepsi için farklı güvenlik gereksinimleri olduğu için bu yönde bir hizmet alınacaktır. Blackberry’nin Password Keeper işlemi ile bütün şifreler ve giriş bilgileri önemli olan bütün kayıtları son derece güvenli bir şekilde saklayacaktır. Markanın Hub uygulaması ise birleşik gelen kutusu özelliği ile hizmet verir. Bütün mesajları tek bir yerde görebilmek mümkün olacaktır. Böylece en önemli mesajlar, e-postalar tek bir platformda izleyerek, açmak mümkün olacaktır. Markanın güç özellikleri ile üretilen Blackberry kulaklık modelleri kulak içi mikrofonlu, metal kulak içi bas mikrofonlu, spor kulaklık, kablolu kulaklık, Stereo orijinal kulaklık olarak sıralanabilir. Kulaklıklar, kullanım alanlarına göre tercih edilebilmektedir. Spor kulaklıklar hareket halindeyken rahat bir şekilde müzik dinlemeye yararken, kablolu kulaklıklar seyahat için tercih edilebilir. Markanın her durumu düşünerek, tasarladığı kulaklık modelleri, kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. Ayrıca kulağı rahatsız etmeyen yapıları ve sağlam malzeme yapıları ile muhteşem çalışma performansı sunar. Kulaklıkların her koşulda kullanılması beğeni toplayan özellikler arasındadır. Kulaklıkların teknik donanımları arasında yer alan durumlar arasında; güç performansları yer almaktadır. Müzik dinlerken, video seyrederken ve telefonla konuşurken, kulağı rahatsız edecek cızırtı ve bozukluklar bulunmamaktadır. Aksine tam bir ses netliği sunarak, dinlenen müzik ya da benzeri türlerin kaliteli bir şekilde kulağa ulaşması sağlanır.

Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiyi Blackberry’de Yakalayın

İlk üretimlerinden bu yana geliştirilen cep telefonları klasik Blackberry modellerinden yola çıkılarak yapılmaktadır. Blackberry bold serisi klavye detaylı olan klasik cep telefonları olarak üretilmeye başlamıştır. Ergonomik tuş tasarımı ile rahat bir kullanım yapısına sahip olan cep telefonlarının günümüzde de tercih edilen modeller arasında yer aldığı söylenebilir. Bold modeller, çıktığı günden bugün büyük ilgi görmüştür ve modelden esinlenilerek birçok seri çıkarılmıştır. Özgün klavye tasarımları Android işletim sistemli olan cep telefonlarında da devam ettirilmiştir. Bold cep telefonlarının dış tasarımları dikdörtgen görünümde olan ve oldukça şık modeller olarak ifade edilebilir. Bunun yanı sıra siyah renkli üretimleri herkes tarafından beğeni toplayan bir görselliktedir. Daha nostaljik bir telefon olarak üretilen Blackberry Curve cep telefonları seri olarak çıkarılmıştır. Problemsiz bağlantı özellikleri ile kusursuz bir çalışma kapasitesi gösterir. İnternet bağlantısı sorunsuz olan cep telefonlarının ergonomik klavyesi de dikkat çekicidir. Curve serisinin üst modelleri arasında yer alan tasarımlar, artırılabilir hafızalı, GPS özellikli, bas konuş özelliği ile rahat bir kullanıma sahiptir. Özellikleri arasında yer alan Bluetooth özelliği, dahili modem, EDGE, yüksek ekran çözünürlüğü, TFT ekran tipi, E-mail desteği, entegre flaş, GPS sistemi, hafıza kartı sistemi, işlemci, MMS, MP3 çalar gibi bazı önemli özelliklere sahiptir. Bu cep telefonlarının da dış tasarımları siyah ve şık bir görünüm ile tasarlanmıştır. Markanın geliştirdiği cep telefonlarını yanı sıra firma adına yazılan Blackberry Sky müziği de dikkat çekicidir. Blackberry’nin verdiği hizmetlere yer veren müzikte muhteşem bir anlatımla özellikler anlatılmıştır. Böylece reklamının çok iyi bir şekilde yapıldığı bir müzik olmuştur. Hayatı kolaylaştıran teknolojik gelişimleri çağın getirilerine özel olarak sunan markanın eşi benzeri görülmeyen cep telefonu üretimleri vardır. İş sürekliliğini devam ettiren kişilere, günlük hayattaki ihtiyaçlara, eğlence ve oyun tutkunlarına muhteşem performanslarda teknolojik cihazlar sunulmaktadır. Pazarda etkili bir rol oynayan markanın imal ettikleri ürünleri, paylaşmış oldukları verileri ve iletişim korumalarını sağlayabilmek için yazılım programları da geliştirdiği söylenebilir. Cihazların kullanımları güvenli iletişim alt yapısı ile sağlanan bir yapıdadır. Bu nedenle genişlemekte olan bağlı cihaz ağı korunabilmektedir. Güvenli belge özelliği ile kurumsal düzeyde güvenli bir şekilde senkronizasyon paylaşımları da sağlanmaktadır. Ayrıca temel iş uygulamaları da cihazlar arasında mobilize edilerek kullanılabilmektedir.

Blackberry Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları