Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Kumaş Tipi
Kalıp
Materyal
Bel
Yaş
Stil
Boy
Desen
Model
Cep Sayısı
Ortam
Boy / Ölçü
Ek Özellik
Dokuma Tipi
Kemer/Kuşak Durumu
Baskı/Nakış Tekniği
Fiyat Geçmişi
Siluet
Astar Durumu
Sürdürülebilirlik Detayı
Kordon Durumu
Deri Kalitesi
Teknik
Koleksiyon
Paket İçeriği
Paça Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bol Paça Pantolon

" araması için 10490 sonuç listeleniyor

Rahatlık Sunan Bol Paça Pantolon Seçenekleri Trendyol'da!

Kıyafetler farklı tarzlara uygun olacak şekilde kombin oluşturabilmeye yardımcı olur. Estetik görünümlerinin yanı sıra çeşitli kişilerin beklentilerine uygun olacak şekilde üretilmeleri de dikkat çeken detaylar arasında yerini alır. Kıyafetler genel olarak alt ve üst giyim olmak üzere birbirinden ayrılır. Bu noktada ihtiyacınız olan ürünleri belirleyerek hangi kategoride yer aldığına göre bir araştırma yapabilirsiniz. Alt giyim kategorisinde yer alan pantolonlar sahip olduğu özelliklere bağlı olarak isimlendirilir. Bu noktada özellikle dar ve geniş olmalarına bağlı olarak birbirinden ayrılır. Dar modellerin yanı sıra geniş tasarıma sahip olan ürünler de oldukça rağbet görür. Çeşitli gömlekler ya da ceketler ile birlikte hoş bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı olur. Beli lastikli bol paça pantolon gibi kullanımı kolay ve keyif veren modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Bel kısmının lastikli olması kilo alıp verme durumunda kolaylık sağlar. Aynı zamanda hamilelik döneminde de sıklıkla tercih edilir. Lastikli olması karın kısmının rahat edebilmesini mümkün kılar. Geniş kesim ürünler, rahat hareket edebilme imkanını da beraberinde getirir. O nedenle günlük kullanım için idealdir. Üst giyim alanında yer alan çeşitli parçalar ile rahatlıkla kombinlenebilir. Bol paça kargo pantolon çeşitleri ise tasarımları ile dikkat çeker. Spor tarzı yansıtan bu tarz modelleri giysi dolabınıza taşıyarak farklı ve rahatlığı beraberinde getiren kombinler oluşturabilirsiniz. Bol paça deri pantolon seçenekleri de mevcuttur. Hem görüntü hem de kullanım şekli bakımından beğeni toplar. Deri olması belirli bir ağırlığı beraberinde getirir. Özenle tasarlanan kombinlerin ana parçalarından biridir. Deri ceket ve benzeri parçalar ile rahatlıkla kombinlenebilir. Belirli oranda parlaklığa sahip olan ürünün yumuşaklığı da beğeni toplar. Tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olan bu ürün, genel olarak sonbahar ve kış kombinlerini tamamlar. Özellikle çeşitli bot ve çizmeler ile birlikte hoş bir görüntü ortaya koyar. Bol paça pantolon tesettüre uygunluğu ile de dikkat çeker. Bu nedenle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Üzerine gömlek ya da tunik tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Siz de sipariş oluşturabilirsiniz.

Geniş Kesimli Ürün Kullanımı

Geniş Kesimli Ürün Kullanımı

Kıyafet alanında yapılan yenilikler farklı ürünlerin ortaya çıkmasını destekler. Bu da modaya ve kişisel tarza uygun olacak şekilde giyinebilmeye yardımcı olur. Kadın ve erkeklerin farklı beden yapılarına uygun olacak şekilde tasarlanan ürünler, markaların yapmış olduğu özel çalışmalar sonucu kendini gösterir. Bol paça hamile pantolon gibi sıklıkla tercih edilen ürünler mevcut süreç boyunca bedenin olabildiğince rahat edebilmesine imkan tanır. Hamilelik süreci oldukça hassas ve bir o kadar da özen isteyen süreçlerden biridir. O nedenle özel olarak üretilen kıyafetlerin tercih edilmesi büyük oranda avantaj sağlar. Bu ürünler özgürce hareket edebilmenin kapılarını aralar. Birbirinden farklı bol paça pantolon modelleri arasından renk ve model seçimi yaparak tarzınızı yansıtan ürünü tercih edebilirsiniz. Turuncu, yeşil, lacivert, pembe, krem bol paça pantolon çeşitleri canlı renk tonları ile dikkatleri üzerine toplar. Renkli kombinleri oluşturabilmek için seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Üstüne de dar ya da geniş tasarımlı kıyafetler tercih ederek hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Bol paça yırtık pantolon modaya uygun olan yapısı ile dikkat çeker. Yırtık olan kısımları ile hoş ve estetik bir görünümün ortaya konulmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra doğallığı seven ve bunu kombinine taşımayı isteyen kişilerin tercihleri arasında yerini alır. Antrasit, viskon, taş rengi, ekru, bej bol paça pantolon açık renkli ürünler ile birlikte kombin yapmak isteyen kişiler için idealdir. Kullanışlı ve uzun ömürlü olmaları pek çok kıyafet ile bir arada kullanımını mümkün kılar. Genel olarak günlük kombinleri süsleyen ürünlerin dışında ekoseli, yırtmaçlı, pileli, fileli, desenli bol paça pantolon çeşitleri de mevcuttur. Bunlar ise günlük kullanımın dışında özel günlerde de diğer parçalar ile uyum sağlayabilir. Çeşitli beden seçeneklerinin mevcut olması ürünlerin gençler ya da yetişkinler tarafından tercih edilmesini olanaklı hale getirir. Bol paça keten pantolon farklı mevsim şartlarına uygun olacak şekilde kullanılabilir. Keten olması hafifliği beraberinde getirir. Hem geniş hem de hafif olan ürünler özellikle evde vakit geçirirken ya da piknik ve kamp gibi etkinliklerde tercih edilen kıyafetler arasında yer alır. Bunun aksine bol paça abiye pantolon ise özel günlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Hem kısa süre içerisinde hazırlanabilmek hem de ilgi çekici kombinler oluşturabilmek için siz de seçimlerinizi abiye parçalardan yana yapabilirsiniz. Saten, yün, kadife bol paça pantolon sonbahar ve kış mevsimlerinin aranan ürünlerinden biridir. Sıcak tutma özelliği bulunan bu tarz kıyafetler, dolapların temel parçaları arasında bulunur. Farklı zaman dilimleri içerisinde kullanabilmek için hem sıcak hem de soğuk iklim koşullarına uyum sağlayabilecek olan parçaları dolabınıza taşıyabilirsiniz. Bunun için de geniş ürün yelpazesine sahip olan Trendyol’dan yardım alarak farklı markaların çalışmaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Bol Paça Pantolon ile Farklı Kombinler

Bol Paça Pantolon ile Farklı Kombinler

Alt kıyafet alanında yer alan bu parçalar hem tasarımı hem de kumaş yapısı bakımından dikkat çeker. Kumaş yapılarının çeşitlilik teşkil etmesi ürünlerin kullanımını ve temizliğini de önemli düzeyde etkiler. Bu noktada seçimlerinizi bilinçli şekilde yaparak aynı kıyafeti seneler boyunca kullanabilirsiniz. Uzun modellerin yanı sıra kısa olarak tasarlanan modeller oldukça dikkat çeker. Kısa bol paça pantolon çeşitleri sadece tasarım bakımından değil, sahip olduğu renk tonları ile de kadınların dikkatini çekmeyi başarır. Özellikle renkli kombin oluşturmaktan büyük keyif alan kişilerin dolaplarında yerini alır. Bol paça palazzo pantolon, ilgi çekici tasarımı sayesinde özel gün kombinlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelir. Bol paça triko pantolon ise sonbahar ve kış gibi soğuk mevsimlerde kullanımı yaygın olan parçalardan biridir. Triko olması bel ve bacakların rahatlığa kavuşmasına yardımcı olur. Ayrıca sıcak tutma özelliğine de sahiptir. Triko özelliğine sahip olan çeşitli kazaklar ya da süveterler ile birlikte kolaylıkla kombin oluşturabilirsiniz. Bu gibi farklı seçenekleri değerlendirerek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Çiçekli, çizgili, cepli, renkli, likralı bol paça pantolon çeşitleri genel olarak sıcak mevsimlerde kullanılan ürünleri ifade eder. Renkli tasarımları ve kumaş yapıları sayesinde yaz aylarında rengarenk giyinebilmeye yardımcı olur. Cep kısmına sahip olan modeller, telefon ve benzeri araç gereçleri kolaylıkla muhafaza edebilmenizi sağlar. Likralı modeller ise esneme özelliğine sahip olduğundan hem rahat hareket edebilme imkanı verir hem de ağırlık hissi oluşturmaz. Bol paça yazlık, kışlık pantolon şeklinde birbirinden ayrılan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. İklim şartlarına uygun olacak şekilde giyinerek kumaş yapılarının bedeniniz ile işbirliği yapmasına fırsat verebilirsiniz. Yazın bunaltmayan ve terletmeyen ürünlerin yerini kışın sıcak tutan parçalar alır. Bol paça ayrobin pantolon gibi müşteri istek ve beklentilerine uygun olacak şekilde üretilen modeller de vardır. Etek ve elbiselerin yanı sıra sıklıkla tercih edilen bu parçaların farklı biçimlerde üretilmesi oldukça dikkat çeker. Müşterilere sunulan seçeneklerin fazla olması sayesinde zaman içerisinde çeşitli kombinler ortaya konularak giyim alanında yeniliklere imza atılır. Siz de sipariş oluşturabilirsiniz.

Bol Paça Pantolon Özellikleri

Bol Paça Pantolon Özellikleri

Zaman içerisine giyim alanında yapılan yenilikler erkeklerin ve kadınların dikkatini çekerek onları kendi giyim tarzlarını bulma noktasında destekler. Farklı markalar tarafından yapılan pek çok çalışma sonucunda birbirinden çeşitli ve kullanışlı ürünler ortaya konulur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Kısa ve uzun olacak şekilde tasarlanan ürünler arasından uzun bol paça pantolon modelleri sıklıkla tercih edilir. Uzun modeller özellikle kısa tasarımlı gömlekler ile birlikte kullanılır. Farklı bir stilleri yansıtan bu gibi parçaları bir araya getirerek tarzınıza uygun şekilde giyinebilirsiniz. Bol paça tayt pantolon seçenekleri de mevcuttur. Esneme özelliğine sahip olan bu tarz ürünler ile birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Esnek yapısı ve diğer kumaş özellikleri sayesinde günlük hayatta sıklıkla tercih edilen parçalar arasındadır. Bu nedenle özellikle spor yaparken tercih edilir. Dar modellerin yanı sıra genişliği ile öne çıkan geniş bol paça pantolon çeşitleri kadınların yoğun şekilde ilgi gösterdiği kıyafetleri kapsar. Geniş tasarımlı kıyafetler, gün içerisinde rahat bir şekilde hareket edebilmek için fırsat sunar. Ayrıca dökümlü durması beğeni toplayan detaylar arasında yer alır. Şifon bol paça pantolon, farklı biçimde kullanılan parçalardan biridir. İki kattan meydana gelir. Şifon, tül olduğundan iç belli etmemesi için astar kısmı da mevcuttur. Her ikisi de orantılı olacak şekilde kesilerek müşterilerin kullanımına farklı bir tarz olarak sunulur. Bu tür ürünleri benzer özelliklere sahip olan üst parçalar ile tamamlayarak kullanabilirsiniz. Genel olarak klasik kombinler içerisinde yerini alır. Bol paça salaş pantolon geniş kesim olduğundan farklı biçimlerde değerlendirilebilir. Değişen mevsim koşullarına uygun olacak şekilde üzerine gömlek ya da kazak gibi çeşitli parçalar kullanabilir, giyim tarzınızı öne çıkarabilirsiniz.

Şıklığı ile Dikkat Çeken Bol Paça Pantolon

Şıklığı ile Dikkat Çeken Bol Paça Pantolon

Düz taban ya da topuklu çizmeler ile hoş bir görüntünün oluşmasına yardımcı olan kıyafetler, dolabın kurtarıcıları arasında yer alır. Bu tarz zamansız parçaları tercih ederek farklı zaman dilimleri içerisinde kolaylıkla ve kısa süre içerisinde hazırlanabilirsiniz. Dökümlü bol paça pantolon çeşitleri kumaş yapısı bakımından dikkatleri üzerine toplar. Yokmuş hissi oluşturarak gün içerisinde keyifli bir şekilde zaman geçirebilmeye yardımcı olur. Lastikli kıyafetlerin yanı sıra fermuarlı bol paça pantolon çeşitleri kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Fermuar detayının olması giysinin, bel kısmına oturmasına yardımcı olur. Bol paça pamuklu pantolon yumuşak dokusu ve uyandırdığı etkiler ile müşterileri memnun eder. Pamuklu ürünler soğuk mevsimlerde sıcak tutma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda sıcak havalarda terletme yapmadığından kadınları kendine çeker. Bol paça haki pantolon çeşitleri renk tonu ile ilgi çekici kombinleri oluşturabilme noktasında yardımcı olur. Bol paça pantolon satın almada önce içinde bulunduğunuz iklim şartlarını ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak seçimlerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Ürün özelliklerine bağlı olarak değişim gösteren bol paça pantolon fiyatları doğrultusunda siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Zaman içinde kendini gösteren bol paça pantolon indirimleri sayesinde almak istediğiniz ürüne avantajlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Sipariş oluşturmadan önce bol paça pantolon yorumlarını inceleyerek farklı modeller hakkında bilgi sahibi olabilir, diğer müşterilerin zaman içindeki deneyimleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Bol paça pantolon kullananlar tarafından yapılan bu gibi paylaşımları dikkate alarak kendiniz için uygun şartları taşıyan parçalara kolaylıkla karar verebilirsiniz. Uzun ömürlü olan kıyafetleri kumaş yapısına ve üzerinde yer alan detaylara bağlı olacak şekilde çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Sonrasında şifon ve benzeri tül detaylarına sahip olan modelleri detaylı şekilde ütüleyerek kolaylıkla kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol Paça Pantolon Modelleri

Giyim sektöründe çok fazla ihtiyaç duyulan ve tercih edilen belli başlı ürünler vardır. Pek çok çeşit ve modele sahip jeanler günlük yaşamda ilk sırada yer alır. Rahat ve konforlu bir kullanım özelliğine sahip olması sebebiyle herkes tarafından sevilerek kullanılır. Bel hizasından başlayarak ayak bileğine kadar uzanan birbirinden farklı modelleri mevcuttur. Her yaş grubuna hitap eden bol paça pantolon son dönemlerde oldukça popüler hale gelir. Farklı kumaş seçenekleri, renk ve modelleri ile hemen hemen herkesin dolabında yer alan bir kıyafet çeşididir. Her mevsim gönül rahatlığıyla giyilebilir olması sayesinde genç, yaşlı, kadın, erkek ve çocuklar tarafından büyük bir beğeni ile kullanılır. Genellikle ön ve arka tarafında bulunan cep detayları sayesinde para, cüzdan ve telefon gibi nesneleri taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca ürünün geniş kesim olması konforlu ve rahat bir kullanım açısından ekstra bir avantajdır. Şık bir görsele imza atan füme, beyaz, kahverengi, gri, mavi, siyah bol paça pantolon birbirinden farklı renk seçenekleri ile sıklıkla tercih edilir. Bu renk kumaşların hakim olduğu geniş kesim parçalar modelleri müşteriler tarafından çok yaygın olarak kullanılır. Özellikle yaz aylarında çok fazla tercih edilen bir modeldir. Zaman zaman modanın değişmesiyle birlikte küçük dokunuşlarla farklılık göstererek yüksek bel bol paça pantolon halinde müşteriyle buluşur. Kullanım açısından aynı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Müşterilere aynı konfor ve rahatlığı sunarak dikkatleri üzerine çeker. Önemli bir özelliği de mevcut gömlek, tişört, bluz ve kazaklarla çok rahat bir şekilde kombin edilmesidir. Arzu ettiğini renkteki bu ürün modeline sahip olmak için Trendyol üzerinden sipariş oluşturarak güvenli bir alışveriş yapabilir, kıyafet ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Farklı Tarzlara Uygun Geniş Kesim Ürün Fiyatları

Farklı Tarzlara Uygun Geniş Kesim Ürün Fiyatları

Birbirinden farklı renk ve kumaş içeriğiyle rahat bir kullanım özelliğine sahip kıyafet modelleri dikkatleri üzerine çeker. Herkes tarafından büyük bir beğeni ile kullanılması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Genellikle kadınlara hitap eden modeller arasında bol paça pantolon erkek müşteriler için de günün kurtarıcısıdır. Tercihe bağlı olarak farklı renk seçeneklerine sahip olmak mümkündür. Çeşitli kumaşlardan üretilen bu parçaları kullanma talimatına uygun bir şekilde yıkamak ve ütülemek uzun süre kullanım açısından avantaj sağlar. Müşterinin beklentisini yüksek oranda karşılayan bol paça jean modeli çok fazla tercih edilenler arasındadır. Mevcut cep detayları ile şık bir görünüm sergileyen bu parça yüksek ya da düşük bel modelleri ile dikkatleri çeker. Aynı fonksiyonel özelliklere sahip bol paça kumaş pantolon farklı renk seçenekleri ile vazgeçilmezler arasındadır. Bu modeller bluz, kazak, gömlek, sweatshirt ve tişört ile şık bir kombin oluşturmaya müsaittir. Bunun yanı sıra müşterinin tercihine göre altına spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, bot, çizme ya da sandalet giyerek gidilecek yere uygun hale getirmek mümkündür. Ayrıca kalın ve ince kumaşlardan üretimi mümkün olan kadın bol paça pantolon her mevsim rahatlıkla giyilen bir modeldir. Kolay kombin yapılabilir olması sebebiyle kadınlar tarafından büyük bir beğeni ile sıklıkla tercih edilir. Vücuda uygun ölçü ve bedende seçildiğinde hoş bir duruş ve görünüm sergiler. Gün boyu kendini rahat hissetmek isteyenler için ideal bir çözüm sunar. Uzun süre giyebilmek için kullanma talimatına uygun şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Kumaş türüne ya da rengine göre yıkama ve ütüleme aşamalarına dikkat etmek gerekir. Böylelikle uzun süre gönül rahatlığıyla kullanacağınız ürün modellerine Trendyol’dan sahip olabilir, gardırobunuzu şık parçalarla doldurabilirsiniz.

Bol Paça Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Bol pantolon, rahatlık ve konforu ön planda tutanların tercih ettiği giyim parçaları arasında öne çıkar. Bu tarz hareket özgürlüğü veren ürünler, aynı zamanda minik kusurları kapatmak için de idealdir. Bu konuda bol pantolon için giyim önerileri dikkate alındığında uygun kombinler yapabilirsiniz. Farklı kumaş yapılarına sahip olan pantolonları, mevsime uygun olarak seçebilirsiniz. Aynı zamanda bu giyim seçeneğini; spora, arkadaşlarınızla buluşmaya veya alışverişe giderken salaş bluzler veya tişörtlerle kullanma şansınız olur. Ofis şıklığınızı tamamlamak amacıyla gömlek, kısa dar ceket veya kazaklarla tamamlayabilirsiniz. Gece dışarı çıkarken askılı, yakası açık, tek omuz ve straplez crop alternatifleriyle bambaşka bir havaya bürünmeniz mümkündür. Özellikle soğuk havaların başladığı sonbaharda palto, mont veya kot ceket çeşitleriyle tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Boğazlı kazak ya da tişörtlerin üzerine stilinizi gösteren eşarpları aksesuar olarak seçtiğinizde pantolonlarınızı size özel bir kombine dönüştürebilirsiniz.

Bol Paça Pantolon Boyu Nasıl Olmalıdır?

Bol paça pantolon boyu, kullanıcının fiziksel özelliklerine göre ayarlanabilir. Buna ek olarak pantolon boyunu, giyileceği yere ve tercih edilen ayakkabının topuk ölçülerine göre de belirleyebilirsiniz. Herkesin tarzını tamamlayan bir bol paça pantolon seçeneği bulunur. İstediğiniz görüntüyü yaratmak amacıyla bedeninizi tanımanız önemlidir. Uzun boylu ve zayıf biriyseniz bol paça pantolonu spor veya düz tabanı olan ayakkabılarla kullanma şansınız olur. Boyunuz kısaysa veya özel bir günde bu alt giyim seçeneğini kullanacaksanız stiletto veya bootie topuk boyunu dikkate alarak tercih yapabilirsiniz. Böyle bir durumda pantolon paçasının ayakkabı topuğuyla aynı hizada olması önemlidir. Yukarıda kalan paça, estetik olmayan bir görüntü verirken uzun olan paça boyu ise yerleri süpürür ve hoş görünmez. Buna göre pantolon paça ölçüsüne karar verebilirsiniz. Gerekirse bir terziden yardım alarak ürünü kendinize uygun hâle getirtebilirsiniz.

Bol Paça Pantolonlar Kime Yakışır?

Bol paça pantolonlar, uygun şekilde kullanıldığında daha uzun ve zayıf görünmenize destek olur. Aynı zamanda basen bölgesindeki fazlalıkları gizlemek için de avantajlı bir seçenektir. Modaya uyum sağlamak ve stilinizi ön plana çıkarmak için fiziksel özelliklerinize uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Bol paça pantolon; genellikle kum saati, kare ve ters üçgen vücut tipleriyle uyumlu olarak kullanılan bir alt giyim seçeneğidir. Söz konusu ürünü, topuklu veya dolgu taban ayakkabı çeşitleriyle giyerek bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterebilirsiniz. Kalçalarınızı daha düz gösteren bu model, aynı zamanda çok zayıf bacakları olanlar için de idealdir. Klasik tarzı ve rahatlığı sevenlerin ilk tercihi bol pantolonlardır. Aynı zamanda vücudunuzu daha dengeli göstermek için de bu kesimdeki ürünleri kullanabilirsiniz. Vücut yapınızı dikkate alarak daha hoş bir görüntüye kavuşmak amacıyla bol paça pantolonları giyebilirsiniz.