placeholder
"

Bomb Cosmetics

" araması için 235 sonuç listeleniyor

Güzel Kokuları ve Etkili Ürünleri ile Bomb Cosmetics

Kadın ve erkekler cildini güzelleştirmek ve her ortamda kendilerini iyi hissetmek için çeşitli kozmetik ürünleri kullanır. Bomb Cosmetics markası, güzellik ve bakım için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sağlıklı ve temiz içeriklerle sunar. Hayvan deneylerine karşı katı duruşuyla bilinen Bomb Cosmetics vegan içerikleriyle de oldukça beğeni kazanır. Ürünlerinde ve paketlemelerde yaptığı eğlenceli tasarımları, temizlik ve bakım rutinlerini oldukça keyifli hale getirir. Bomb Cosmetics bath blaster, banyoyu yalnızca temizlik amacıyla değil dinlenme ve rahatlama için de kullananların oldukça beğenisini kazanır. Banyo bombası, banyo topu, küvet balistiği olarak da bilinen bath blaster, sıklıkla portakal büyüklüğünde olur. Sevimli tasarımlara sahip ürünlerden Bomb Cosmetics Unicorn, banyo suyunuza pembe ve mavi rengini bırakırken üzerindeki simler ve süslerle de eğlenceli bir görünüm yaratır. Suyla buluştuğu anda kendi etrafında dönerek erimeye başlar. Ortama hoş bir koku yayan banyo bombaları, Bomb Cosmetics gift set seçeneklerinde de sık sık yer alır. Banyo bombaları temizlik rutinini oldukça eğlenceli ve dinlendirici bir hale getirir. İçerisindeki doğal yağlar ve mineraller sayesinde vücudunuza bakım yapar. Marka, tamamen doğal içerikleriyle banyo rutininde yer alan birçok kozmetik ürünü ortaya koyar. Örneğin Bomb Cosmetics Rockin Robin seti, farklı boyutlarda banyo toplarından ve sabunlardan oluşur. Banyo rutininizi keyifli ve dinlendirici hale getirmek veya sevdiklerinizi eğlenceli hediyelerle mutlu etmek için setleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Temiz İçeriklere Sahip Bomb Cosmetics Bakım Ürünleri

Temiz İçeriklere Sahip Bomb Cosmetics Bakım Ürünleri

Türkiye’de Lolabomb olarak da bilinen Bomb Cosmetics, sağlıklı ve temiz içerikleriyle oldukça beğeni kazanır. Cilde doğrudan temas eden ve gözenekler aracılığıyla emilen tüm bakım ve temizlik ürünlerini doğal malzemelerle el yapımı olarak satışa sunar. Temiz ve bakımlı bir görünüm için Bomb Cosmetics body scrub çeşitlerini belli aralıklarla banyo sırasında uygulayabilirsiniz. Tamamen doğal içeriklerle farklı koku ve dokulara sahip body scrub seçenekleri, vücudunuzdaki ölü derilerden kolaylıkla kurtulmanızı sağlar. Bomb Cosmetics vücut peelingi olarak da adlandırılan ürünlerden bir miktar alabilirsiniz. Bunları ıslak vücudunuza hafif masaj hareketleriyle uygulamanız ve ardından durulamanız önerilir. Peeling çeşitleri, farklı meyve ve bitki özlerinden meydana gelir. Bomb Cosmetics shower butter çeşitleri ise markanın doğal ve zengin içeriklerden meydana getirdiği yağ bazlı duş jelleridir. Bunlar vücudunuzu ölü derilerden, kir ve tozlardan arındırmanın yanı sıra faydalı yağları sayesinde cilde bakım yapar. Cildin doğal yağ dengesini korumasını sağlar. Bomb Cosmetics vanilla shower butter, karamel ve vanilya sayesinde temizlenme ve bakımın yanında hoş bir kokuya da sahip olmanıza yardım eder. Shea yağı cildinizi parlatıp yumuşatırken yoğun vanilya ve karamel duştan sonra uzun süre hoş kokmanızı sağlar. Bomb Cosmetics raspberry shower butter, yoğun ahududu kokusuyla duşu oldukça keyifli hale getirir. Milkshake benzeri kokusuyla bedeninizi etkisi altına alır. Bomb Cosmetics soap, yani sabunlar sağlıklı içerikleri ve eğlenceli tasarımlarıyla beğeni kazanır. Sabun dilimi olarak satışa sunulan ürünler, duşta ve gün içinde el yıkama rutinlerinde kullanılır. Canlı renkleri, eğlenceli süsleri, cilt için faydalı içerikleri, hoş kokularıyla tüm duyulara ve ihtiyaçlara hitap eder. Marka vücut temizleme ürünlerinin yanında şampuanlarıyla da beğeni kazanır. Katı bir şampuan türü olan Bomb Cosmetics shampoo bar tamamen doğal içerikleriyle saç derinizi temizlerken yoğun bakım yapar. Sıradan bir sabuna benzer görünümünün altında saç yapısı ve derisi için faydalı, her biri doğadan gelen mineraller, yağlar ve vitaminler yer alır. Siz de vücudunuz ve saçlarınız için sağlıklı temizlik malzemelerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Bomb Cosmetics Bakım Ürünleriyle Güzel Günler

Bomb Cosmetics Bakım Ürünleriyle Güzel Günler

Marka, eğlenceli banyo ürünlerinin yanında günlük rutinlerde sık sık yer alan bakım ve güzellik malzemeleri de üretir. Bomb Cosmetics hand cream çeşitleri kırışmış, kurumuş, çatlamış elleri bakımlı ve pürüzsüz bir dokuya kavuşturmak için özel içeriklere sahiptir. Tamamen doğadan gelen kokuları ve içerikleriyle her yaşta ve cilt tipinde rahatlıkla kullanılabilir. Bunlar, ihtiyaç duyulan anlarda kullanıma uygundur. Örneğin kimilerinde yazın ve kışın artan kuruluk ve gerginlik hissi markanın doğal kremleriyle giderilebilir. Bunlar derinin doğal nem ve yağ dengesini koruyarak ciltte esnek, canlı ve bakımlı bir görünüm yaratır. El kremlerinin yanında vücut yağı ve kremleri de baştan ayağa bakımlı ve konforlu bir his yaratır. Aynı içeriklere sahip Bomb Cosmetics body polish çeşitlerinden biriyle duşta ölü derilerden kurtulduktan sonra vücut kremlerini uygulayabilirsiniz. Doğal bitki ve meyve özlerinden oluşan kremlere hem kokusu hem de ihtiyaç duyduğunuz etkiye göre karar verebilirsiniz. Aynı koku notalarına sahip vücut peelinglerini duşta, kremleri ise duştan sonra kullanarak uzun süre temiz kokabilirsiniz. Bomb Cosmetics pedicure ürünleriyle ayaklarınızı yumuşak ve pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Ayak peelingi olarak bilinen ürünler, cansız ve kuru deriyi soyarak geride parlak ve bakımlı bir cilt bırakır. Bomb Cosmetics lip scrub çeşitleri ise her kadının korkulu rüyası olan kuru, çatlamış ve soyulmuş dudakları pürüzsüz ve doğal bir hale getirir. Doğal içerikleri ve hafif pütürlü kıvamıyla dudaklarınıza zarar vermeden ölü derinin uzaklaşmasını sağlar. Bomb Cosmetics lip balm seçenekleri, ihtiyaç duyduğunuz her an doğal içerikleriyle kurumuş ve matlaşmış dudaklarınızı yumuşatarak canlandırır. Siz de cilt bakımınızı doğal ve güvenilir içeriklerle gerçekleştirmek için Trendyol’dan markanın ürünlerini alabilirsiniz.

Bomb Cosmetics Fiyatları

Bomb Cosmetics Fiyatları

Bomb Cosmetics, doğadan aldığı ilhamla yarattığı temizlik ve bakım ürünleri sayesinde her yaş ve cinsiyetten ilgi görür. Bakımlı ve temiz bir görünümle öz güven depolamak ve dinlenmiş bir vücutla dışarıda özgürce vakit geçirmek için banyo ürünleri sıkça kullanılır. Bu temizliği ve bakımı uzun süre devam ettirmek için de krem ve losyonlar talep görür. Marka ev içinde şıklığıyla göze hitap eden, kokusuyla ise rahatlatıcı bir etki yaratan mumlar da üretir. Bomb Cosmetics candles çeşitleri, farklı form ve renklerde seçeneklere sahiptir. Şık tasarımlara sahip teneke veya cam kutular içerisinde hazırlanan doğal mumlar, yalnızca kapağı açık bir şekilde dururken bile ortama keyifli kokular yayar. El yapımı mumlar, içerisine eklenen doğal bitki ve meyve özleriyle hoş renklere sahip olur. Aynı zamanda çeşitli süsler ve objelerle düz ve sıkıcı mum görünümünün önüne geçer. Bomb Cosmetics piped candle modelleri, şık cam bardaklar içerisinde renkli ve eğlenceli tasarımlarla üretilir. Tıpkı bir dondurma makinesinden çıkmış gibi görünen formları, üzerine eklenen süs meyveler ve şekerlemeler, iştah açan kokularıyla oldukça beğeni kazanır. Evin her alanında şık ve ilgi çekici bir detay olarak kullanılabilecek dondurma görünümlü mumlar, yalnızca doğal esansiyel yağlardan meydana getirilir. Bomb Cosmetics pina colada aromalı mumlar ve vücut yağları ananas, portakal, hindistan cevizi, şeftali, karamel ve vanilya sayesinde sürükleyici ve iştah açıcı kokulara sahip olur. Bomb Cosmetics little hotties oda kokuları ise buhurdanlık içinde eriyerek tüm evi hoş, temiz, huzurlu ve pozitif bir alana dönüştürür. Bakım ve temizlik ürünlerinin yanında The Bomb Cosmetics eyeliner, far, maskara, göz kalemi gibi makyaj malzemelerini de Trendyol’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.