"

Buffer

" araması için 2258 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Buffer

Buffer

Buffer hayatınızın her alanında ihtiyaç duyduğunuz işlevsel ürünleri, kaliteli imalat ve yenilikçi tasarım anlayışı ile birleştirerek sizlerin kullanımına sunar. Evde kullandığınız dekoratif ürünlerden, mutfak araç gereçlerine kadar birçok ürünü bulabilirsiniz. Dekoratif ürünlerde özellikle son dönemin yükselen trendi Buffer LED çeşitleri en beğenilen ürünler arasındadır. Aydınlatmanın yanı sıra evinizi güzelleştiren konsept tasarımlar için de idealdir. Mutfakta ve evin diğer alanlarında ihtiyacınız olan pratik alet seçenekleri vardır. Buffer mutfağınız için saklama kapları; soyma, doğrama ve dilimlemeye yarayan aletler, kırıcılar ve yemek hazırlarken işinizi kolaylaştıran pek çok fonksiyonel mutfak gerecini sizlere sunar. Yemek hazırlama ve pişirme esnasında işinizi kolaylaştıran aletlerin yanı sıra sunumlarınızı zenginleştirmenizi sağlayan ürünler de bulunur. Evinizin herhangi bir alanında size yer açan, eşyalarınızı saklamanızı sağlayan ve hareket imkânını arttıran pek çok seçenek vardır. Sadece evde değil otomobilde de hayatınızı kolaylaştıran telefon ve tablet tutucuları, aksesuarlar bulunur. Ev ve otomobilinizin basit tamir işlerini hallederken ya da hobinizle uğraşırken yararlanabileceğiniz hırdavat ve yardımcı malzemelerin de pek çok çeşidini bulabilirsiniz. Buffer, sağlık ve güzellik açısından da ihtiyacınız olan pek çok farklı modeli bünyesinde bulundurur. Fit bir vücut için gereken kondisyon aletleri, diyetinizde yardımcı hassas teraziler, ısıtıcı ve yakı seçenekleri, ayak sağlık ürünleri gibi pek çok farklı alanda aradığınızı bulursunuz. Cilt bakım ürünleri, yüz ve dudak güzelleştiricilerle bakım yaparken pratiklik ve hız kazanabilirsiniz. Sadece insanların kullanımı için değil hayvanlara göre de ürünler bulunur. Kedi ve köpeklere özel mama kabı, tasma, koltuk ve tuvalet önü örtüsü, tarak ve Buffer tüy toplayıcı ürün yelpazesinde kendine yer bulur. Buffer meyve toplama aparatı gibi pratik çözümlerle hayatınızı kolaylaştırır.

Evinizde Hayatınızı Kolaylaştıran Ürünler

Ev içerisinde küçük, büyük farklı boylarda pek çok eşya bulunur. Özellikle ufak boyutta eşyaların saklanması ve bir düzen içinde tutulması oldukça zordur. Buffer düzenleyiciler, eşyalarınızı toplu bir şekilde saklamanızı sağlarken aynı zamanda da pratik ve kolay kullanım imkânı sunar. Kapı, dolap ve kaloriferlere asılan düzenleyiciler, çekmece ve raflara yerleştirilen bölmeli aparatlar gibi pek çok farklı şekillerde karşınıza çıkar. Bu düzenleyicilerle çoraptan takıya, tencereden kadın pedlerine varana kadar pek çok eşyayı düzgün şekilde istifleyerek, saklayabilirsiniz. Düzenleyici çeşitleri yerden tasarruf sağlar ve dağınıklığın önüne geçer. Düzenleyiciler, evin her alanında olduğu gibi mutfakta da işinizi kolaylaştırır. Mutfakta yemek yaparken kullanılan hazırlama gereçleri de ürünler arasında yer alır. Özel şekilli Buffer sebze ve meyve doğrayıcıları, eziciler, soyucular sunumlarınızı güzelleştiren orijinal şekillere ulaşmanızı sağlar. Özellikle hamur işi yaparken farklı araç gereçlere ihtiyaç duyulur. Buffer Hamur kesici, ölçülü hamur açma matı ve torbası, şekillendirici aletler gibi farklı işlevlere hizmet eden ürünlerle yemek yapmayı keyifli ve kolay hale getirebilirsiniz. Buffer saklama kabı tıpkı evin diğer alanlarında olduğu gibi mutfakta da kendine yer bulur. Farklı bölme sayıları ve şekillere sahip model seçenekleri vardır. Kapaklı ürünleri ya da streç kapatıcıları meyve, sebze ve diğer yiyecekleri tazeliğini koruyarak saklama amacıyla kullanabilirsiniz. Makaron gibi farklı şekillere sahip ürünlerin canlı renkler ve desenler sayesinde ürünler görselliği de beğeni toplar. Tekli ya da set halinde olan ürünlerden ihtiyaç duyduğunuzu satın alabilirsiniz. Yumurta, içecek, kahvaltılık saklama kabı gibi spesifik amaçlarla üretilen modeller de ürün skalası içerisinde yer alır. Buffer askı çeşitleri de hem mutfakta hem de evin diğer alanlarında yerden kazanmanızı sağlar.

Ev Dekorasyonunuza Hava Katın

Evinizde geçirdiğiniz zamandan aldığınız keyfi arttırmanız için yaşam alanlarını hoşunuza giden şekilde dekore etmeniz önemlidir. Son yıllarda dekorasyonda öne çıkan detaylardan biri de aydınlatmalardır. Buffer LED ışık onlarca farklı çeşidi ile dekorasyonunuzun havasını değiştirir. Minik lambalar, asılan şeritler, rattan ve yapay çiçeklerle birleştirilen tasarımlarla modern ve etnik tarzlarda dilediğiniz konsepti yakalayabilirsiniz. Buffer LED lamba sayesinde romantik ve huzur dolu alanları hem evinizde hem farklı mekânlarda oluşturabilirsiniz. Sevgiliniz için hazırladığınız evlilik teklifinden, bahçede geçirilen yaz akşamlarına kadar birçok farklı anınızda aydınlatmanın etkileyici görünümünden yararlanabilirsiniz. Buffer masa lambası, günümüzde çalışırken kullanılmasının yanı sıra dekoratif özellikleri ile de öne çıkar. Gökkuşağı, flamingo, kaktüs, yıldız, ananas gibi farklı şekillerde üretilen lambalar sadece masalarda kendine yer bulmaz, kütüphane ve raf gibi alanlarda görsel çekicilik için kullanabilirsiniz. Çocuk ve genç odaları, oturma alanları ya da ev dışında kafe gibi işletmelerde dekor amacıyla kullanabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde şık alanlar yaratırken kullanılan ögelerden bir diğeri de dekoratif aksesuarlardır. Doğadan alınan motifler, geometrik ya da soyut tasarımlarda üretilen aksesuarlar vardır. Aydınlatması olan ya da mat görünümü ile şık duran modeller arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Buffer, minyatür otomobil ve motosikletler nostaljik ve modern tasarımları ile dekorasyonda dikkat çeker. Kablolar ve şarj aletleri mekânlarda karışık ve çirkin görüntüye neden olur. Bunları düzenleyen özel amaçlı aletler ve çoklu çıkışa sahip şarj aletleri ile mekânda düzen ve ferahlık yaratabilirsiniz. Dekoratif olarak kullanılan Buffer yastık, levhalar ve panolar da kullanıcıların beğenisini toplayan ve her mekâna uyum sağlayan aksesuar çeşitlerindendir. Buffer markası ile mekanlarınızı zevkinize göre kolayca düzenleyebilirsiniz.

Hobi ve Tamirat İşlerinde İhtiyaçlarınız

İnsanlar boş vakitlerini değerlendirirken ve stres atarken hobileri ile uğraşır. Son yıllarda DIY yani kendin yap trendi oldukça yaygındır. Kendin yap fikirlerinde ihtiyaç duyduğunuz Buffer marka yapıştırıcı, bant, lamba ve yapay çiçek gibi farklı malzemeler sayesinde dayanıklı üretim yapabilirsiniz. Buffer çift taraflı nano bant yıkanabilir ve su geçirmez oluşu ile kullanışlıdır. Yapıştırıcı seçeneklerini hobi, tamir ve dekorasyon işlemleri esnasında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Neon yapısı ile ışığı içinde depolayarak karanlıkta parlayan bantlar birçok farklı amaca hizmet eder. Priz, lamba düğmeleri, kapı ve merdivenleri karanlıkta kolay bulmanız için işaretlerken ya da dekoratif tasarım yaparken kullanabilirsiniz. Evinizi yenilerken ya da eşyalarınızın tamirini yaparken ihtiyaç duyduğunuz aletler de bulunur. Buffer markasının ürün skalasında boya kapları ve ruloları, ölçüm cihazları, musluk ve fıskiye başlıkları, kumpas ve falçata gibi el aletleri vardır. Tamirat işlemlerinde elinizin altında olmasını isteyebileceğiniz farklı boylarda Buffer 40 parça cırcırlı anahtar seti de ürünler arasındadır. Buffer boyama aparatı ile kendi evinizin yenileme işlemini kolay bir şekilde hallederek ustaya vereceğiniz işçilik maliyetinden tasarruf edebilirsiniz. Rüzgâr ve yağmuru geçiren gevşemiş kapı, pencerelerinizin bantlarını yenileyerek ev ısısını koruyabilirsiniz. Buffer pencere ve kapı eşiği bandı kendinden yapışkanlı oluşu ile kolayca yüzeye tutunur. Hobilerinizde ya da küçük tamirat işlemlerinde size yardımcı olan ürünlerle zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Sadece ev değil otomobilinizde de ihtiyaç duyduğunuz tamir aletlerini bulabilirsiniz. Her araçta bulunması gereken bijon anahtarı seçenekleri bulunur. Otomobil, motosiklet ya da bisiklet tekerlerinin havası indiğinde aşırıya kaçmadan, kademeli olarak şişirmenize yarayan Buffer basınç göstergeli pompayı yanınızda taşıyarak zaman kazanabilirsiniz.

Otomobilinizde Konfor ve Güvenliği Sağlayın

Otomobille ister kısa ister uzun yolculuk yapın araç içindeki konforunuzu arttırarak sürüşünüzü daha güvenli hale getiren aksesuarlar bulunur. Araç içinde telefonla konuşulması tehlikeli hareketlerden biri olmasına rağmen bazı durumlarda gerekli olabilir. Bu tarz hallerde sürüş güvenliğini riske atmadan cep telefonunuzu sabitlediğiniz yerden kulaklıkla konuşabilirsiniz. Buffer telefon tutucu aksesuarlar cam ve panellere yapıştırılır, cep telefonunu koyacağınız bir alan oluşturur. Ani fren ve sarsılmalardan etkilenmeden kulaklıkla görüşmelerinizi yapabilir, telefonunuzu şarja takabilir ya da navigasyon takibi yapabilirsiniz. Telefon tutucular sadece otomobillerde değil motor, bebek arabası ve masa üstünde de kullanılan çeşitlere sahiptir. Sabit ve dönebilen modeller arasından ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Sürücülerin rahat olmasını sağlayan ürünlerden bir diğeri de özel amaçlı yastıklardır. Buffer araç boyun yastığı ergonomik tasarımı ile yolculuğunuzu daha konforlu hale getirir. Arka koltukta oturan insanlar için de yolculuğu keyifli hale getiren ve alanın toplu olmasını sağlayan ürünler bulunur. Otomobillerin koltuklarına sabitlenerek kullanılan şeffaf, fileli ve renkli seçenekleriyle cepli Buffer organizer sayesinde birçok işi halledebilirsiniz. Tabletinizden film izleyebilir, çocuklarınızın huzurla yolculuk yapması için çizgi film açabilirsiniz. Tabletleri hem cepli organizerlere hem de özel tutuculara sabitleyebilirsiniz. Buffer oto direksiyon tablet tutucu da sürücüler tarafından kullanılır. Defter, kitap, temizlik malzemeleri, cep telefonu gibi eşyaların düzenli bir biçimde saklanmasını sağlarlar. Yolculuk esnasında yemek yemeyi ve bir şeyler içmeyi seven insanlar için arka koltukta oturan kişilerin kullandığı katlanabilir tepsiler bulunur. Hem ticari hem şahsi araçlarda bu tepsiler sayesinde dökülme ve yer bulamama sorunu yaşamadan rahat bir şekilde yemek yenilebilir. Kullanılmadığı zaman katlanabilir formuyla alanınızı daraltmaz ve hareketleri kısıtlamaz. Buffer araç içi çözümlerle konforla ve eğlenerek yolculuk yapabilirsiniz.

Sağlık ve Güzellik İçin Pratik Çözümler

İnsanlar sağlığını ve güzelliğini önemsediği için korumaya, daha iyi hale getirmeye çalışır. Fazla kilolu olma hali hem sağlık hem de güzellik açısından sıkıntı yaratabilir. Buffer hızlı ve kolay kilo vermenize yardımcı ürünleri size sunar. Kilo sorunu olmasa dahi insanların günde bir saat kadar egzersiz yapması uzmanlar tarafından önerilir. Buffer egzersiz aleti ile ev konforunda spor yaparak, hayat kalitenizi artırabilirsiniz. Trendyol’da bulunan kondisyon aletleri sayesinde spor salonuna gitmeye vakti ya da bütçesi olmayanlar evinde egzersizlerini yapabilir. Vücut şekillendiriciler ve jimnastik aletleri evde kullanılan kondisyon aletlerinin başında gelir. Fit ve güzel bir vücut için ekonomik fiyatları ve dayanıklı yapıları ile bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sağlık ürünlerinden olan ısıtıcılar da özellikle kış aylarında insanların ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Doğa sporları ile ilgilenen insanların aşina olduğu ısıtıcılar küçük boyları ile çantada rahatça taşınabilir. Farklı tasarım ve renkleri ile göz dolduran modelleri el ve ayaklarınızı ısıtırken kullanabilirsiniz. Ayaklarınız için tercih edebileceğiniz sağlık ürünlerinden biri de silikon parmak ve topuk yastıklarıdır. Buffer topuk koruyucu ayakkabının verdiği rahatsızlığı azaltırken ya da topuk dikeni, nasır gibi sağlık sorunlarının acısını alması için kullanabilirsiniz. Kış aylarında kar ve buzda kolay yürümenizi sağlayan, düşerek yaralanma riskini azaltan Buffer karpatik de ayaklarınızı korurken kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Yorucu bir günün ardından vücudunuzu rahatlatarak ağrıları dindiren masaj aletleri de fiziki ve ruhsal sağlığınıza olumlu etkide bulunur. Sağlık ve güzellik işlevini bir arada yerine getiren gıdı toplayıcı masaj aletleri, siyah nokta ve sivilce temizleyiciler, tırnak bakım setleri, Buffer dermaroller gibi seçenekler de ürün yelpazesi içerisinde kendine yer bulur.

Hayvan Dostunuzun İhtiyacı Olan Her Şey

Hayvan seven insanlar evlerinde kedi ve köpek bakıyorsa ekstra özen göstermeleri gereken bazı durumlar bulunur. Tüylü olduklarından dolayı bakımlı ve temiz kalabilmeleri için taranmaları gerekir. Taranmayan hayvanlar hem etrafa daha fazla tüy döker hem de kendileri rahatsız hisseder. Farklı formlarda Buffer kedi tarağı sayesinde hayvanlarınızın tüylerini tarayabilir, onlara özel üretilen Buffer üç taraflı diş fırçaları ile ağız bakımlarını yapabilirsiniz. Masaj özellikli yıkama fırçaları kedi ve köpeğinizi yıkamanızı kolaylaştırırken, onlara da okşanma hissi yaşatarak mutlu olmalarını sağlar. Tüy toplayıcılar ise daha fazla işleve sahip ürünlerdir. Hem koltuk, yatak, perde gibi mobilyalarınızın temizliğini hem de hayvanınızın tüylerini toplayabilirsiniz. Kıyafetlerinize bulaşan tüylerden de özel yapışkanları satın alarak kurtulabilirsiniz. Kanepelerin üzerine örtülen, farklı renklerde Buffer evcil hayvan koltuk örtüsü sayesinde kedi ve köpeğinize alan yaratırken mobilyalarınızı temiz tutabilirsiniz. Evde hayvan bakımının zorlu taraflarından biri de tuvalet meselesidir. Kediler için ev içerisinde kum kabı bulundurulur fakat kendi dışkısını örten kediniz dışarı tanecik fırlatabilir ya da ayağına yapışan pisliği kabın dışına taşıyabilir. Buffer elekli kedi tuvalet önü paspası kullanarak bu durumların önüne geçer, evinizi temiz tutarsınız. Delikleri sayesinde kumlar içine dolar ve belirli aralıklarla boşaltılır. Köpekler genellikle tuvaletini dışarı çıkarıldıklarında yapar. Gezdirme esnasında size onları kontrol altında tutabilmeniz için tasma gerekir. Farklı model ve renklerde tasma seçenekleri ile köpeğinizi rahatça gezdirebilir ya da arabanızda koltuğa sabitleyerek veterinere götürebilirsiniz. Makaralı modellerde tasma boyunu ayarlandığı için hâkimiyetiniz kolaylaşır. Boyun ya da tüm vücudu saran tasmaları tercih edebilirsiniz. Eve döndüğünde kirlenen patilerini kolayca temizlemenizi sağlayan yıkama aparatları ile hızlı bir şekilde hijyeni sağlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Buffer Fiyatları

Hayatın her alanında işinize yarayan Buffer marka ürünler dayanıklı ve kaliteli yapısı ile öne çıkar. Geniş ürün yelpazesi sayesinde ev, iş, araç gibi farklı mekânlarda ya da sağlık ve güzellik konularında ihtiyacınız olan bir modeli bulabilirsiniz. Günlük hayatta yaparken zorlandığınız bir işi kolaylaştıran çözümler her daim bulunur. Ürün seçeneklerini detaylı bir şekilde incelediğinizde bazı şeylerin aslında ne kadar kolay ve pratik şekilde çözüme kavuşturulabileceğini fark edebilirsiniz. Trendyol’da yer alan gerçek kullanıcıların deneyimlerini anlattığı yorumlar size seçimlerinizde yol gösterici olur. Özellik açıklamalarında yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okuyarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ekonomik fiyatları ile öne çıkan ürünler hayatınızda basit çözümlerle hayat kalitesini artırmanın yolunu açar. Fiyat belirlenirken ürün türü, kullanılan malzeme miktarı ve çeşidi, set içeriği ve boyut gibi unsurlar öne çıkar. Gelişmiş özellikleri ile fonksiyonel ve pratik kullanım imkânı sunan birçok seçeneği hayatınızın her alanı için satın alabilirsiniz. Mutfakta kullandığınız Buffer süzgeç, sıkacak, kıracak, soyucu, dilimleyici, saklayıcı seçenekleri ile keyifle yemek yapabilirsiniz. Aydınlatma ve dekorasyon ürünleri sayesinde zaman geçirdiğiniz alanları, çocuk odalarını ve iş yerlerini konforlu ve şık mekânlara dönüştürebilirsiniz. Hobiniz ve tamiratla ilgilenirken ihtiyaç duyduğunuz materyalleri uygun fiyat avantajı ile satın alarak kendi işinizi halledebilir, ustalara ödediğiniz işçilik maliyetinden kurtulabilirsiniz. Sağlık ve güzelliğinizi korurken ya da daha iyi hale getirirken size yardımcı olan ürünleri kampanyalı fiyatlara Trendyol’da bulabilirsiniz. Sadece insanlar için değil hayvanlar için de var olan model seçenekleri ile hayatlarını daha konforlu hale getirebilirsiniz. Buffer akıllı saat ve benzeri cihazlar kalite ve teknolojiyi bir araya getirirken ekonomik fiyatları ile beğeni toplar.