placeholder
"

Cacharel Parfüm

" araması için 16 sonuç listeleniyor

Etkileyici Kokulara Sahip Cacharel Parfüm Trendyol’da!

Gözde markalardan biri olan Cacharel, yıllardan bu yana ürettiği kaliteli ürünler ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Marka, giyim alanının dışında kozmetik alanında yaptığı üretimlerle de ön plana çıkar. Binlerce farklı notaya sahip parfüm çeşitleriyle herkesin kendine ait bir koku bulmasına olanak verir. Kozmetik alanının bir numaralı ürünü olan parfümler, her vücutta farklı bir kokuya sahip olur. Cacharel parfüm, içerdiği eşsiz kokularla kişiselliğe ulaşmayı başarır. Yumuşak kokular, sert kokular, pudralı parfümler, çiçek ve meyve aromaları gibi pek çok çeşide sahip ürünlerle çok yönlü olarak çalışır. Her bir notada farklı aromaları birleştirerek özgün kokular elde eder. Cacharel Eden, Lou Lou, Scarlett parfüm çeşitleri kadınlara özel üretilen etkileyici seçeneklerdir. Cacharel Eden parfüm, orta notalarda kullandığı nilüfer ve lotus çiçekleri ile bir buket havası oluşturur. Üst notada kullanılan mandalina ve şeftali, içeriğe egzotik bir hava katar. Dip notalarda kullanılan paçuli, sandal ağacı ve meşe ise uyumlu bir tamamlama gerçekleştirir. Lou Lou kadın parfümü ise üst notalarında bulunan mimoza, süsen çiçeği, nilüfer, mürdüm eriği, menekşe, çin tarçını yaprağı, yasemin ve anason aromaları ile etkileyici bir başlangıç yapar. Orta notasında yani kalbinde yer alan sümbülteber, portakal çiçeği, susam kökü, kediotu ve ylang ylang parfümün kokusunu yumuşatır. Alt notalarda ise sandal ağacı, tütsü, misk ve vanilya barındırarak son vuruşu yapar. Trendyol üzerinden markanın eşsiz parfümlerine kampanyalı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Eşsiz Notalarla Cacharel Parfüm Çeşitleri

Eşsiz Notalarla Cacharel Parfüm Çeşitleri

Bir parfümde dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerden ilki kalıcılığıdır. Her ürünün kalıcılık özelliği farklılık gösterir. Nemli cilde uygulanan parfümün kalıcılığı artar. Cacharel Liberte, Catch Me parfüm çeşitleri yüksek kalıcılığa sahip ürünler arasına girer. Catch Me parfüm, İtalyan bergamotu ve mandalina üst tonu ile etkileyiciliği yakalar. Orta tonda kullanılan portakal çiçeği özü, alt tonda kullanılan badem sütü ve amber ağacı ile yumuşaklığı sağlar. Çocuksu neşeyi ve heyecanı simgeleyen koku, maksimum kalıcılığıyla tercih oranı yüksek ürünler arasına girer. Eşsiz kokusunun yanında, muhteşem tasarıma sahip şişesiyle de göz alıcı bir duruş sergiler. Cacharel parfüm kadın ürünleri arasında bulunan Liberte ise ferah bir koku sunar. Üst notada bergamot ve mandalina kullanılırken orta notada pudra şekeri ve güneşle beslenmiş çiçekler tercih edilir. Alt notada kullanılan paçuli, vanilya ve vetiver ile koku tamamlanır. Minimal tasarımıyla dikkat çeken Cacharel Noa parfüm, modern bir koku sunar. Bilgelik, dinginlik ve umut gibi unsurların sembolü olan ürün, hayata bağlılığı ve ying yang felsefesini temsil eder. Üst notalarda kişniş, otsu kokular ve aldehitler kullanılırken kalp notalarında şakayık ve biber tercih edilir. Son olarak da dip notalarda beyaz misk, tütsü, kahve ve benzoin eklenir. Enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkıldığında maksimum seviyede yayılarak etkileyici bir koku sunar. Cacharel parfüm erkek ürünleri arasında yer alan Homme; heyecanı, macerayı ve tutkuyu simgeler. Üst notalarda limon, lavanta, kasnı sakızı ve bergamot kullanılırken kalp notalarında ise ylang ylang ve ceviz bulunur. Sandal ağacı, sedir ve misk ile dip nota tamamlanır. Bilek, dirsek içi ve boyun bölgelerine uygulandığında yüksek oranda kalıcılık sağlar. Baharatlı ve çiçeksi kokunun bir arada bulunduğu ürün, yakıcı ve taze bir geri dönüş sunar. Zarafeti ve özgürlüğü yansıtan Cacharel parfüm çeşitlerine Trendyol’dan ulaşarak dilediğinizi online alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz.

Taze Kokularıyla Ferahlık Sağlayan Parfüm Seçenekleri

Taze Kokularıyla Ferahlık Sağlayan Parfüm Seçenekleri

Özgün kokularının yanı sıra, kusursuz şişe tasarımlarıyla da dikkat çeken marka, ürettiği kadın ve erkek parfümleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanır. Cacharel erkek parfüm çeşitlerinden Tentation Homme, odunsu notalara ve baharat kokusuna sahiptir. Üst notasında mandalina ve zencefil kullanılan ürün, orta notasında kullanılan yasemin ve cassis ile yumuşaklığı dengeler. Alt notasında bulunan sedir kehribar ve tütsü aromaları ile istenilen eşsiz odunsu kokuyu yakalar. Cacharel Amor Amor, Gloria, Anais Anais parfüm çeşitleri ise kadınlara özel üretilen eşsiz kokuları içerir. Marka Amor Amor serisi ile kişilere meyveli çiçeksi bir koku sunar. İlk görüşte aşkı ve aşk oyununu simgeleyen parfüm, kırmızı renge ve pimi çekilmemiş bomba tasarımına sahip şişesiyle dikkatleri üzerine çeker. Aşkın bazen tehlikeli bazen de yıkıcı olacağını anlatan parfüm, tehlikeyi kırmızı rengi ile yıkıcılığı ise bomba tasarımıyla sunar. Üst notalarda pembe greyfurt, mandalina, frenk üzümü ve portakal ile meyve kokuları elde edilirken orta notada ise melati tomurcuğu, gül ve müge ile çiçeksi kokular eklenir. Dip notalarda kullanılan vanilya, beyaz misk, sedir ve sandal ağacı kokuyu eşsiz oranda tamamlar. Vücudun sıcak noktalarında kullanıldığında maksimum performans sunan parfüm, uzun süreli kalıcılığıyla beklentileri karşılar. Bir çiçeğin kırılganlığını, gençliğin saflığını ve uyumunu simgeleyen Anais Anais parfüm, çiçek kokularının eşsiz uyumuna sahip bir üründür. Devrim niteliği taşıyan kokusu, hayal gücünü ve romantizmi canlandırır. Üst notalarda frenk üzümü, sümbül ve müge kullanılır. Orta notalarda bulunan zambak, hanımeli ve centifolia gülü duygusallığı canlandırır. Dip notalarda kullanılan sandal ağacı, teksas sediri, meşe yosunu, vanilya ve misk ise kokuyu tamamlar. Cacharel parfüm fiyatları hakkında bilgi almak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapmak için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Özgün Tasarımıyla Dikkat Çeken Cacharel Parfümler

Özgün Tasarımıyla Dikkat Çeken Cacharel Parfümler

Cacharel, ürettiği eşsiz kokuların dışında özgün tasarımlara sahip şişeleriyle de ilgileri üzerine çeker. Yes I Am Pink First seçeneği ile Cacharel ruj parfüm, ruj tasarımında şişesiyle dikkat çeker. Anti alerjik özelliği sayesinde hassas cilde sahip olan kişilerin kullanımına uygun üretilir. Ruj tasarımında şişesi feminenliğin gücünün cesur sembolü olarak görülür. Üst notalarda kullanılan mandalina kabuğu ve tatlı ahududu, etkileyiciliği sağlarken kalp notasında bulunan zencefil çiçeği, yasemin, gardenya ve kehribar hoş bir etki bırakır. Dip notada bulunan süt, sandal ağacı ve kakule baharatlı ve kremsi bir dokunuş yapar. Lou Lou Cacharel kadın parfüm, açık mavi sade tasarımıyla özgürlüğü ve zamanda bağımsızlığı temsil eder. Cesur ve güçlü içeriğe sahip ürün, uzun süre kalıcı kokusu ve 30 ml mini boyu ile müşterilere sunulur. Ürün mimoza, süsen çiçeği, nilüfer, mürdüm eriği, menekşe, çin tarçını yaprağı, yasemin ve anason ile karşı konulmaz bir başlangıç sunar. Orta notalarında ise sümbülteber, portakal çiçeği, susam kökü, kediotu ve ylang ylang içererek kendine çeker. Son olarak da sandal ağacı, tütsü, misk ve vanilya ile bitişi gerçekleştirir. Müşteriler, ürünlerin altına yaptıkları yorumlarla alıcıların fikir edinmesini sağlar. Cacharel parfüm yorumlarına ve değerlendirmelerine baktığınız zaman özellikle ürünlerin orijinalliğinden ve kalıcılığından söz edildiğini görebilirsiniz. Lou Lou için yapılan yorumlarda ürünün sert ve hoş bir kokusunun olduğu söylenir. Ruj tasarımına sahip Yes I Am Pink First serisinin yorumlarında ise tatlı ve güzel bir koku olduğu ifade edilir. Trendyol üzerinden ürün değerlendirmelerini ve yorumlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Eşsiz koku seçeneklerine sahip parfümleri online alışveriş imkanıyla indirimli fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.