"

Cam Saklama Kabı

" araması için 11661 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Cam Saklama Kapları Trendyol’da!

Farklı tasarımları ile karşınıza çıkan cam saklama kabı, değişik boyutlarda ve çeşitli kullanım alanlarına hitap edecek şekilde dizayn edilmesi ile ön plana çıkar. Günümüzde diğer materyallere nazaran daha sağlıklı olduğu için cam kullanımı ciddi oranda artar. Bu nedenle de çeşitli baharat, bakliyat gibi mutfak malzemelerini depoladığınız cam saklama kabı modelleri, sağlıklı ve kullanışlı modelleri ile tasarlanır. Evlerin ve genellikle mutfakların olmazsa olmazı konumuna gelen bu ürünleri, farklı renklerde ve değişik boyutları ile bulabilirsiniz. Farklı hacim seçenekleri ile üretilen vakumlu ya da vakumsuz modellerde ister bakliyatlarınızı ister baharatları ister çay kahve gibi içecekleri isterseniz de un ya da şeker benzeri erzakları depolayabilirsiniz. Ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan ve farklı kapak modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan bu erzak kaplarını aklınıza gelebilecek her alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Genellikle bulaşık makinesi ile yıkanması ürünün zarar görmemesi için tavsiye edilmez, elde bulaşık deterjanı yardımıyla yıkayıp gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Hava geçirmeyen kapaklı modelleri erzakların uzun süre saklanabilmesini sağlar. Bozulmayacak ürünler için ise daha şık tasarımlı kapakları da mevcut olan yuvarlak, dikdörtgen cam saklama kabı ürünü ile makarna, çay, şeker gibi birçok ürünü depolayabilirsiniz. BPA içermeyen kaliteli ve sağlıklı materyaller ile üretilen erzak kaplarının bazı modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilecek şekilde dizayn edilir. Ancak bu cam saklama kabı seti, fırın, derin dondurucu ya da mikrodalga gibi eşyalarda kesinlikle kullanılmaz. Mutfaklardaki tertibi sağlamanızdaki en büyük yardımcınız kesinlikle cam erzak kaplarıdır. Bu ürünler sayesinde mutfağınızı uyumlu bir şekilde dekore edebilir ve güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kullanışlı Cam Saklama Kabı Modelleri

Kullanışlı Cam Saklama Kabı Modelleri

Birbirinden farklı boyutlarda üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan vakumsuz ya da vakumlu cam saklama kabı, mutfaklarda yeni bir düzen sağlamanıza yardımcı olur. İster düz kapaklı modelleri ile isterseniz de değişik tasarımlara sahip olan kapak modelleri ile kullanın, her şekilde tüm çay, kahve, un, şeker, makarna, baharat ya da bakliyat gibi tüm erzakların bir düzen içinde ve bozulmadan uzun süreli saklanmasına olanak sağlar. Kapaklı cam saklama kabının kapakları, plastik ya da ahşap gibi materyaller kullanılarak dizayn edilir. Bu da erzak kabınıza değişik bir görüntü kazandırır. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan bu ürünlerin kapağı değiştirilerek kavanoz da elde edebilir ve daha değişik alanlarda kullanabilirsiniz. Yalnızca mutfaklarda değil, evinizin farklı alanlarında yapacağınız depolama işlemleri için de kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen büyük, küçük cam saklama kabı ile son derece düzenli bir eve kavuşabilirsiniz. Kolay bir temizlik şekline sahiptir. Kullanımdan sonra bulaşık makinesinde ya da elde yıkanarak kurutmaya bırakılabilir. Evlerin düzen anlayışını kökten değiştirmeniz için size büyük kolaylık sağlayan cam ürünler, oldukça sağlıklı olması ile de ön plana çıkar. Kilitli cam saklama kabı modelleri aynı zamanda kahvaltılık olarak da kullanılabilmesi ile ön plana çıkar. Zeytin, peynir gibi besinlerin buzdolabında düzenli bir şekilde ve uzun süre bozulmayacak şekilde kalmasını sağlar. Havasız kalarak erzaklarda koku yapmaz ve uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanır. Son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen ve güncelleyen bir ekip tarafından titizlikle yapılan çalışmalar sonucunda üretilen 1 lt, 2 lt, 3 lt, 5 lt cam saklama kabı, istediğiniz alanda kullanılabilir olması ile ön plana çıkar.

Dikkat Çeken Tasarımı ile Cam Saklama Kapları

Dikkat Çeken Tasarımı ile Cam Saklama Kapları

Kullanım amacına ve depolanacak erzak çeşidine göre oldukça farklı boyutlarda üretilen bu kaplar, bir ya da birden fazla bölmeli cam saklama kabı olarak dizayn edilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Mutfakların ve kilerlerin en büyük yardımcılarından ve olmazsa olmazı konumunda bulunan 2 katlı, 3 katlı cam saklama kabı hem yerden tasarruf etmenizi sağlar hem de ürünlerin bir bütün halinde kalmasını sağlar. Koyu renkli ya da şeffaf renkli cam modellerinden yararlanılarak üretilen renkli cam saklama kabının üzerine de içinde bulunan malzemelerin ne olduğunu gösteren çeşitli yazılar ya da süsler yapıştırabilirsiniz. Küçük hacim seçeneği ile üretilen kaplar genellikle kahvaltılık olarak kullanılır. Kavanoz boyutunda dikdörtgen ya da kare formlarında üretilen modeller ise erzak depolama konusunda size büyük bir fayda sağlar. Pirinç, bulgur, şeker, tuz gibi çeşitli erzakların depolanması için üretilen bu ürünler, büyük boyda 3 bölmeli cam saklama kabı şeklinde tasarlandığında tek kap içinde en sık kullandığınız 3 malzemeyi kolaylıkla depolayabilir ve ihtiyacınız olduğunda fazla bir uğraşa girmeden rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeni pişen yemeklerinizi fazla yer kaplamaması için daha küçük tabaklara almak ya da kışlık soslarınızı sıcak bir şekilde bekletmek için ısıya dayanıklı cam saklama kabı kullanmanız gerekir. Kışlık hazırlıkları sırasında kuru fasulye ya da nohut gibi ürünleri haşlayıp buzluğa atmak ve pişirmek istediğiniz zaman hızlı bir şekilde hazır olmasını istiyorsanız bu ürünleri haşladıktan sonra, buzluk cam saklama kabına koyup buzlukta bekletebilir ve ihtiyacınız olduğu zaman da kolaylıkla kullanabilirsiniz. 5'li, 12 li cam saklama kabı ile dilediğiniz her türlü erzağı depolayabilir ve zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

Her Kullanıma Uygun Cam Saklama Kapları

Her Kullanıma Uygun Cam Saklama Kapları

Farklı hacimleri ile bu kaplar, büyüklü küçüklü her türlü erzak için birebir olarak tasarlanır. İster erzaklarınızı depolayın isterseniz kahvaltılıkları koyun isterseniz de çeşitli eşyalarınızı ekleyin fark etmeksizin dilediğiniz her alanda kullanıma uygun olacak bir şekilde dizayn edilen bu ürünler ile evlerinizi oldukça rahat bir şekilde dekore edebilir ve düzeni sağlayabilirsiniz. Uzun cam saklama kabı özellikle farklı makarna modellerini bozulmadan uzun süreli bir şekilde depolayabilmeniz için dizayn edilir. İki bölmeli cam saklama kabının bir bölmesine çay diğer bölmesine de şeker ya da kahve gibi benzer ürünleri koymanız halinde hem sıklıkla kullanılan ürünler bir arada kalır hem de kullanım esnasında size büyük bir kolaylık sağlar. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı oldukça dayanıklı olarak tasarlanan bu depolama ürünlerini, üst üste de koyabilirsiniz. Bu sayede de depolama alanını daha efektif kullanmış olursunuz. Kalın ya da ince cam saklama kabını ihtiyaçlarınıza göre uygun bir sınıflandırma yaparak nerede kullanacağınızı belirlemeniz düzen açısından size yardımcı olur. İster tekli isterseniz de çok sayıda ürün içeren setler halinde tasarlanır. Bu sayede de oldukça kullanışlı bir konumdadır. Büyük bir özenle üretilen sızdırmaz cam saklama kabının içine dilediğiniz ürünü koyabilir ve bozulmadan uzun süre depolayabilirsiniz. Cam saklama kabı fiyatları, ürünün hacmine, boyutlarına ya da set halinde ise bu sette bulunan ürün sayısına göre değişiklik gösterir. Cam saklama kabı online olarak kolaylıkla bulunup temin edilebilir. Cam saklama kabı satın almak, evlerinizin daha düzenli olmasını ve erzaklarınızı kolaylıkla depolayıp bir arada kalmasını sağlamanız açısından oldukça önemli bir konumda bulunur. Cam saklama kabı indirimli fiyatları ve çeşitli kampanya seçenekleri ile de Trendyol üzerinden kolaylıkla temin edilebilir.