İlgili Kategoriler
Hacim
Parça Sayısı
Materyal
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Paşabahçe Kavanoz

" araması için 1017 sonuç listeleniyor

Paşabahçe Kavanoz Modelleri ile Ev Yapımı Tarifler

Genellikle mutfaklarda sıklıkla kullanılan cam kavanozlar, yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde saklamanıza olanak tanır. Pek çok farklı renk, tasarım ve boyutta sizlere sunulan kavanoz modelleri bulunmaktadır. Kavanozlar mutfakta sıkla kullanılsa da evinizin her alanına etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Yiyeceklerin güvenle saklanabilmesi için tasarlanan kavanozların yanı sıra hobi malzemelerinin düzenli bir şekilde korunması için de tasarlanan kavanozlar bulunmaktadır. Kullanım amacına en uygun Paşabahçe kavanoz modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Kavanozlar büyüklüklerine göre, renklerine göre, tasarımlarına göre ve üretildikleri hammaddeye göre farklılık gösterir. Bilindiği gibi cam yiyeceklerinizi saklamanız konusunda en güvenli araçlardan birisidir. Paşabahçe cam kavanoz modelleri arasında baharatlar için tasarlanmış modellere erişebilirsiniz. Cam kavanozlar sayesinde baharatlar düzenli bir şekilde kullanımınıza hazır olacaktır. Aynı zamanda cam sayesinde uzun süreler güvenle bozulmadan kalabilecektir. Mutfakta kullanacağınız cam kavanozların bir diğer alternatifi de yaptığınız kurabiye, muffin gibi tatlıların hava almadan saklanmasını sağlamaktır. Hava aldığında bayatlayabilen bu aperatif tatlılar orta boylardaki kavanozlarda tazeliğini koruyacak ve hava almadan muhafaza edilmiş olacaktır. Tercih edeceğiniz cam kavanozlarda gıda ürünlerini gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Cam kavanozlarda saklayacağınız gıda ürünlerinde kötü kokular oluşmaz ve cam ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Bu nedenle kavanoz tercihi yaparken bunun eviniz için bir yatırım olduğunu düşünerek cam ürünlerden yana tercih yapabilirsiniz. Pek çok işlevsel alanda kullanılabilen bu ürünler alanların daha düzenli hale gelmesine de yardımcı olacaktır. Kullanım amacına göre seçeceğiniz kavanozun rengi ve boyutu değişebilir. Mutfaklarda pek çok alanda cam kavanozları kullanabilirsiniz. Miktar olarak ufak olan gıdalarda küçük kavanozları, miktar olarak fazla olan gıdalarda büyük kavanozlar tercih etmek alanınızı verimli kullanmanızı sağlayacaktır. Aynı şekilde kavanozları seçerken kullanmak istediğiniz alanın fiziksel yapısına göre de renk tercihleri yapabilirsiniz.

Paşabahçe Kavanozlarının Kullanım Alanları

Paşabahçe Kavanoz Kullanım Alanları

Kavanozlar genellikle mutfaklarda yaygın şekilde kullanılmaktadır. Mutfaklarda tercih edeceğiniz kavanozlarında pek çok farklı alanı bulunmaktadır. Kahvaltılıklar için tasarlanmış ufak boyutlardaki kapaklı kavanoz modelleri sayesinde reçel, peynir, zeytin, bal gibi yiyecekleri buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz. Bu kapaklı kavanozlar sayesinde kahvaltılık ürünler, buzdolabında bulunan diğer ürünlerin kokularıyla karışmaz ve ürünlerde kuruma meydana gelmez. Cam kavanozlar sayesinde kahvaltılık yiyeceklerinizi buzdolabındaki saklama süresinin uzamasına yardımcı olabilirsiniz. Bu amaç için kavanoz arayışındaysanız Paşabahçe breakfast kavanoz gri modelleri sizin için ideal seçimler olabilir. Cam kavanozların mutfaklarda kullanıldığı bir başka alanda bakliyatlar olmaktadır. Mutfaklarda kullanılan mercimek, fasulye, nohut, pirinç ve benzeri bakliyatları hava almadan ve neme maruz bırakmadan saklamak önemlidir. Aksi durumda nemli ortamda duran bakliyatlar böceklenebilir ve gıdaların ziyan olmasına sebep olabilir. Bu amaç için Paşabahçe 5 litrelik kavanoz modelleri oldukça kullanışlı olacaktır. Miktar olarak daha az olan ürünlerde ise Paşabahçe 3 lt kavanoz modelleri ideal tercih olabilir. Mutfaklar oldukça fazla vakit geçirdiğiniz alanlar olmaktadır ve bu vakti etkili şekilde kullanmak önemlidir. Düzensiz çekmeceler, karışık baharatlar sizin çalışma hızınızı düşürecek ve fazladan zaman harcamanıza sebep olacaktır. Bu nedenle bu saklama yöntemleri işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Son zamanlarda popülerleşen kavanozların bardak şeklinde kullanılmaya başlaması da farklı bir kullanım alanı yaratmıştır. Küçük boylardaki kavanozlarda limonata ve soğuk kahve servisi yapılmakta ve servis şekline yenilik katılmaktadır. Bu amaç için de Paşabahçe cam kavanoz modellerine bakabilir aradığınız ürüne kolayca erişebilirsiniz. Eğer kavanozları bardak şeklinde kullanmak istiyorsanız tercihinizi kalın camdan yapılmış kavanozlardan yana kullanmakta fayda vardır. İnce camlardan olan kavanozları dekorasyonda ya da saklama kaplarında kullanabilirsiniz. Fakat olası kazaların önüne geçebilmek için kalın camdan yapılmış kavanozları içecek servisinde kullanmanızda fayda vardır.

Paşabahçe Kavanoz Çeşitleri

Paşabahçe Kavanoz Çeşitleri

Kullanacağınız kavanoz çeşitlerinin pek çok farklı alanı bulunmaktadır. Tüm alanlara ve ihtiyaçlara özgü de özel tasarımlar yapılmaktadır. Paşabahçe kavanoz modelleri arasında dilediğiniz amaca uygun ürünü bulabilirsiniz. Pek çok farklı fonksiyonel kullanım şekline sahip kavanozlar bulunmaktadır. Son zamanlarda yenilenen tasarımlar ile iç mekanlarda oldukça şık görünüm elde etmek mümkün hale gelmekte. Bu görünüme uygun tasarımlarda pek çok farklı cam kavanoza da erişebilirsiniz. Paşabahçe kavanoz çeşitleri arasında pek çok seçenek bulabilirsiniz. Kahvaltılıklar için tasarlanmış ufak boylarda kapaklı modeller oldukça fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Aynı şekilde küçük kavanozlar arasında yer alan baharatlıklar da oldukça faydalı kullanım sunacaktır. Ürünlerin cam olması nedeniyle temizliğini yaparken bulaşık makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz. Böylece ufak kavanozların temizliği fazladan zamanınızı da almamış olur. Paşabahçe kavanoz 2-39;li 1230 cc boyutundaki modellerde muhafaza edeceğiniz bitki çayları hem hava almadan korunmuş hem de mutfağınızda güzel bir görünüm sunmuş olacaktır. Kavanozların bir başka kullanım alanı da konserve yapımı olmaktadır. Konservelerin yapımı ve uzun süreler sorunsuz saklanabilmesi için en ideal tercih cam kavanozlar olmaktadır. Cam kavanozlarda kapalı modellerde vakumlu ve kilitli kapak seçeneklerine erişebilirsiniz. Kapak modellerinde, genellikle kahvaltılıklarda kullanılan plastik kapak ve konservelik kavanozlarda kullanılan metal kapaklar da bulunmaktadır. Paşabahçe kavanoz çeşitleri arasında farklı serilere de erişebilirsiniz. Paşabahçe viva kavanoz modellerinde bunlardan birisidir. Bu modeller arasında kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza yönelik Paşabahçe viva kavanoz 1500 cc ve Paşabahçe viva kavanoz 900 cc boyutları arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Cam kavanozlar tekli olarak satıldığı gibi 2’li, 3’lü veya 6’lı gibi set halinde de satılmaktadır. Genellikle kahvaltılık kavanozlar ve baharatlık kavanozlar set halinde bulunmaktadır. Fonksiyonel kullanımları ile sizlere sunulan kavanoz modelleri arasında dilediğiniz seçimi kolayca yapabilirsiniz.

Paşabahçe Cam Kavanoz Modelleri

Paşabahçe Cam Kavanoz Modelleri

Kavanozların kullanım alanları sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir. Her ne kadar ilk akla gelen gıda ürünlerinin saklanması amacıyla mutfaklarda kullanılması olsa da evinizin diğer alanlarında da oldukça etkili kullanım sağlayabilirsiniz. İç mekânda dekoratif görüntü elde edebilmek için Paşabahçe kavanoz 2'li 1230 cc modelini kullanabilirsiniz. Bu ürün boyunun uzun olması nedeni ile genellikle grisini gibi krakerleri saklamak için kullanılmaktadır. Fakat farklı bir şekilde içerisinde renkli mumlar koyarak iç dekorasyonda güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Cam kavanozları hobi olarak yaptığınız işlerde de kullanabilirsiniz. Hobi malzemelerinin birbirine karışmaması ve düzenli bir şekilde durması için ufak boylardaki kavanozlar sizin için ideal seçimler olabilir. Cam kavanozlardan olan Paşabahçe garden kavanoz modellerini kuruyemişleriniz muhafaza etmek için tercih edebilirsiniz. Bu model kapaklı olması nedeniyle ürünlerin bayatlamadan belli bir süre korunmasına yardımcı edecektir. Kavanoz alırken tercih edeceğiniz ürünün özelliklerine göre fiyatı da değişiklik gösterecektir. Paşabahçe kavanoz fiyatları belirlenirken ürünün boyutu, modeli, ve adet sayısı etkili olmaktadır. Kavanoz tercihlerinizi yaparken tekli ürünler yerine Paşabahçe 3 lü kavanoz modellerini tercih etmek daha ekonomik olabilir. Dekoratif amaç ile tasarlanmış modellerde fiyat farkları da oluşmaktadır. Tercih edeceğiniz cam kavanoz modelleri ile pek çok fonksiyonel kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanım alanını değiştirdiğiniz ürünleri kolayca farklı bir amaç için faydalı hale getirebilirsiniz. Cam ürünler kokuyu içerisine çekmeyeceği için yıkamadan sonra farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. En sağlıklı saklama yöntemlerinden birisi olarak bilinen cam kavanozlar ile sizin ve sevdikleriniz yiyecekleri güven içerisinde muhafaza edilebilir. Aynı zamanda evinizde yaratacağınız düzen sayesinde de vaktinizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu faydaları ile size sunulmuş birbirinden farklı cam kavanoz modellerine kolayca erişebilir dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz.