placeholder
"

CAMPER

" araması için 587 sonuç listeleniyor

Rahatlığın ve Şıklığın Adresi Camper Ürünleri Trendyol'da!

Dünya çapında yaygınlaşmış olan Camper ayakkabı markası, her dönem yeni tasarımları ile kullanıcılarının karşısına çıkarak sektörde yerini alır. 1975 yılında üretime başlayan marka, günümüzde de ayakkabı severler için üretime devam eder. Marka, kuruluşundan bu yana kullanıcılarının rahatlığını amaçlayarak modellerini tasarlar. İlk üretiminden itibaren kullanıcılar için tema olarak gündelik tarzları ele alır. Rahatlık ve gündelik vizyonunu her zaman göz önünde bulundurarak üretimine devam eder. Bu sayede marka, sektörde ilklerin arasında yer alır. Yıllar içinde üretim kapasitesini, hacmini ve kalitesini arttıran marka, günümüzde hala başarısını sürdürmeye devam eder. Marka, kullanıcı memnuniyetini göz önünde tutarak, talep edilenleri özenle belirler. Belirlenen tasarımların dayanıklı parçalarını özenle bir araya getirir. Üretimde marka, dayanıklı ve kaliteli malzeme kullanımına önem verir. Üretilenler, dayanıklılık testinden geçirilir. Aktif olarak üretimine devam eden marka, her tip kullanıcıya uygun tasarımları ile öne çıkar. Yurt dışında adını sağlamlaştıran firma Türkiye'de de bunu hedefler. Camper Türkiye piyasada ilklerin arasındadır. Marka, Türkiye’de ayakkabı, cüzdan, çorap gibi ürünler ile yer alır. Kullanıcı memnuniyetini amaçlayan marka, tasarımlarını zenginleştirerek kullanıcıların kombinlerinde fark yaratmasına yardımcı olur. Yaş sınırlaması olmadan üretim yapan marka, 7’den 70’e her kullanıcıya hitap eder. Severek kullanılan bu ürünler, her dönem tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam eder. Camper, vizyonu ve misyonu ile sektörde örnek alınan markalar arasındadır. Marka, tasarımlarında uzman isimlerle çalışıp, gündelik ama şık modeller üretir. Model yelpazesini gün geçtikçe de arttırır. Tasarımları arasında; spor, günlük ve klasik ayakkabı, sandalet, cüzdan, çorap gibi farklı modeller bulunur. Çeşitliliği ve farklı tarzı ile öne çıkan marka; sağ ve sol teki farklı olan ayakkabılarla tanınır. Marka, her dönem tasarımlarında yenileyici adımlar atar. Trendleri takip eden uzman kadrosuyla beraber çalışır. Kullanıcı memnuniyetini önemseyen marka, her tarza ve ihtiyaca karşılık vermeye çalışır. Tasarımları, bu sayede her kesimdeki kullanıcıyı memnun eder. Siz de Trendyol’dan markanın modellerini inceleyebilir, kolayca sahip olabilirsiniz.

Camper Ayakkabı Modelleri

Camper Ayakkabı Modelleri

Yoğun bir ilgiyle takip edilen markanın ayakkabı çeşitleri, her dönem farklı tasarımlarıyla kullanıcıların karşısına çıkar. Geniş yelpazesi sayesinde her kesime seçim olanağı sağlar. Ayakkabı severlere yönelik üretim sağlayan Camper markası modellemelerinde; Camper bot, sandalet, spor ayakkabı, terlik, günlük ayakkabı, yazlık ayakkabı, kışlık ayakkabı gibi çok çeşitli seçenekler sunar. Camper erkek ayakkabı, tasarımlarında hakiki deri kullanımı ile üretimine devam eder. Markanın ayakkabı numara standartları 40-45 arasında olup, her ayak yapısına uygun seçenekler ortaya çıkarır. Camper Beetle sık tercih edilen erkek bot modellerindendir. İlk ayakkabı tasarımlarından bu yana marka, kullanıcılarına gündelik hayatta rahatlık ve şıklığı sunmayı hedefler. Erkek ayakkabı modellerinde yer alan Camper pelotas, gündelik şıklığı ve rahatlığı yansıtan vazgeçilmezler arasında yer alır. Tasarımı zamansız bir model olarak dolaplarda yer alır. Marka, üretimlerinde hem kadın hem de erkek kullanıcıları düşünerek hareket eder. Camper kadın ayakkabıları da markanın ürün gamında yer alır. Rahatlık ve şıklığı arayan kadın kullanıcılar, birbirinden şık modeller ile tarzlarını zenginleştirebilir. Camper sandaletin ise yaz aylarında kullanımı rahat olmakla beraber günlük şıklığa uygundur. Sandaletlerde de ortopedik taban rahatlığı ve hakiki deri kullanımını sağlayan marka, sandaletlerde çeşitli renklere ve desenlere yer verir. Yaz ve ilkbahar aylarının vazgeçilmezi olan sandaletler, hem şehir merkezlerinde hem de yazlık kesimlerde rahatlıkla kullanılır. En büyük önceliği ayakkabı konforu olan marka, sürekli hareket halinde olan kullanıcılar için en uygun anatomik yapılarda ayakkabı üretimi yapar. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen markaların arasında yer alır. Firmanın tasarımları arasında unisex olanlar da vardır. Her kesime uygun olan unisex ayakkabıları, cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkesin kullanabileceği eşyalardır. Marka, yelpazesinde cüzdan ve çoraplara da yer verir. Bu sayede, ayakkabılarınızı bunlarla tamamlayabilirsiniz. Camper Gore Tex ayakkabılar, severek kullandığınız model haline gelir. Sade tasarımlarının yanı sıra desenli tasarımları da bulunan günlük ayakkabılar, farklı renk seçenekleri ile sunulur. Bu sayede marka, kombinini zenginleştirmek isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına kolaylıkla karşılık verir. Üretiminde kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanımı yapan marka, her ayakkabıyı ayrı ayrı dayanıklılık testlerinden geçirir. Dayanıklılık testinden geçen ayakkabılar, firmanın yelpazesinde yer almaya başlar. Marka, ürettiklerinde zararlı kimyasal maddeler bulundurmaz. Kullanıcı sağlığını göz önünde bulunduran marka, modellerini bu vizyon ile tasarlar. Her tasarımı için ayrı ayrı kalite kontrollerini uzman kadrosuyla beraber gerçekleştirir. Siz de beğendiklerinize Trendyol ile sahip olabilirsiniz. Kampanyalıları takip etmek ve satın almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Her Adımda Kalitenin ve Dayanıklılığın Adresi: Camper

Her Adımda Kalitenin ve Dayanıklılığın Adresi: Camper

Markanın tasarımları, konforlu yapısı ile öne plana çıkar. İnsan sağlığına önem veren marka, her ayak yapısına uygun seçenekler üretir. Tasarımlarında farklı ayak tiplerini göz önünde bulunduran marka, ürünlerinde hakiki deri kullanmaya özen gösterir. Hakiki deri ile suni deri arasındaki birçok açıdan fark bulunur. Bu yüzden Camper modellerinde her zaman hakiki deri kullanımı tercih eder. Suni deri, hakiki deriye göre daha sağlıksız bir malzemedir. Malzeme yapısı nedeniyle ayakta mantar oluşumu, aşırı terleme, ayak boyama gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Marka bu yüzden doğal malzeme kullanımına daha yakındır. Hakiki deri de marka için uygun olan malzemelerdendir. Hakiki derinin yüzde yüz doğal olmasından dolayı her ayak yapısına uygun bir malzemedir. Suni deri ile hakiki deri arasındaki en büyük fark ise nefes alabilme oranıdır. Hakiki derinin nefes alabilme özelliği bu konuda çok daha iyidir. Bu sayede ayakta terleme ve koku yapmaz. Tasarımın malzeme türünden sonra gelen ise kullanıcının ayak yapısıdır. Her kişide ayak yapısı çeşitlilik gösterir. Bu yüzden marka, her ayak yapısına uygun konforlu tasarımlarıyla üretimini sürdürür. Uzman kadrosu ile yenilenen Camper yeni sezon ürünlerini sizlere sunmak amacıyla titiz bir şekilde çalışan marka, her dönem tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Tasarımlarında ayak parmak uçlarından ayak tabanına kadar her detayı titizlikle inceleyen marka, kullanışlı ayakkabılar sunar. Marka, modellerin iç yüzeyinde de kullandığı malzemenin dokusunu uzman kadrosu ile birlikte oluşturur. Tasarımcılar ise günlük hayatta her türlü kombine uyum sağlayacak modeller üzerinde çalışmalarını sürdürür. Her ayakkabı, belirli bir kalite seviyesinde tasarlanır. Geniş renk skalası, desenleri ve farklı modelleri ile marka, kullanıcılarına hem ofis şıklığı hem de günlük giyim tarzında, rahat ve sağlıklı seçenekler sunar. Camper Rolling sık tercih edilen modellerdendir. Her mevsim kullanabileceğiniz bu seçenekler, yaz kış fark etmeksizin her dönem kombinlerinizin en önemli tamamlayıcısı olur. Hakiki deri ile üretimi yapılan bu ayakkabılar yazları terlemeyi engeller iken kışları yağmurlu havalarda su geçirmeme özelliğine sahiptir. Bu sayede ayakkabılar 4 mevsim yanınızda olacak şekilde tasarlanır. Markanın ayakkabı modellerini Trendyol’da kolaylıkla inceleyebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle satın alabilirsiniz.

Camper ile Günlük Kombin Önerileri

Camper ile Günlük Kombin Önerileri

Tarz sahibi, gündelik hayatta rahatlığı seven kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olan markanın ayakkabıları, dolaplarda bulunması gereken parçalar haline gelir. Özellikle Camper çizmeler kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Camper topuklu çizme en çok satın alınan seçenektir. Markanın yelpazesi, çeşitliliği sayesinde her kesimdeki kullanıcının tarzına ve zevkine hitap eder. 4 mevsim her daim kullanılabilen markanın ayakkabıları, bu sayede farklı kombin imkanı sağlar. Camper Courb modelleri, günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz seçeneklerden biridir. Kış aylarında yağmurun ve soğuk havaların çok olduğu zaman diliminde, markanın ayakkabıları kullanıcılara rahatlığı yaşatır. Kış aylarının vazgeçilmez ürünü Camper Twins ise her kombinin altına rahatlıkla uyum sağladığı gibi ayaklarınızın üşümemesi ve ıslanmaması için özel olarak tasarlanır. Camper Camaleon tasarımlarında, en sevilen renkler haline gelen siyah, beyaz, kahverengi tonları görülür. Camper kahverengi seçenekleri özellikle sonbahar ve kışları kombinlerin vazgeçilmez parçalarındandır. Ofis ortamları, resmi ortamlar, günlük yaşantınızda markanın ayakkabı modellerini seçerek kombininizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Koyu renk ayakkabılardan vazgeçemeyenler için hem klasik hem de sportif modelleri bulunan markanın ayakkabıları, günün her anında kombinizin tamamlayıcıs parçası olur. Camper Drift ise yaz aylarında dış giyimin tamamlayıcı üründür. Jean kotlarla, şortlarla ve yazlık elbiselerle kombinler tamamlayabilirsiniz. Camper terlik modelleri, yaz ve ilkbahar aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Günlük tasarımlarıyla kullanıcılara ulaşır. Farklı renk seçenekleri ile yazın havasını üstünüzde taşıyabilirsiniz. Marka, tasarımlarını gündelik zarifliği ele alarak gerçekleştirir. Geçiş dönemlerinde ise marka babet ve spor ayakkabılarda öne çıkar. Geniş model çeşitliliği ile marka her kombine hoş bir stil yaratmaya yardım eder. Kombinizi tamamlamak için Camper çanta tercih edebilirsiniz. Siz de Trendyol’dan kampanyalıları takip edebilirsiniz. Trendyol ürün çeşitliliği ile aradığınıza kolayca ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

Camper Fiyatları

Camper Fiyatları

Ayakkabı seçimi yaparken bazı kıstaslar ele alınır. Bunların başında görsellik, konfor, kullanılan malzeme ve fiyat skalası gelir. Marka, uygun ve kaliteli ürünleri ile göze çarpar. Camper bağcıkları bile kalitesi ile kendini belli eder. Marka, ürün gamında yer alan ortopedik ayakkabılar için uzman kadrosuyla birlikte yoğun çalışmalar yapar. Camper Loafer konforlu modellerden biridir. Bu sayede marka, tasarımları ile birlikte kullanıcılara konfor ve şıklığı sunar. Camper fiyatları, sunduğu bu tür özellikler çerçevesinde değişiklik gösterir. Aynı zamanda, markanın yaptığı özel çalışmalar da fiyatlarda değişime neden olabilir. Kullanılan malzeme yapısı, ürün fiyatlarını etkileyen özelliklerin başında yer alır. Hakiki derinin fiyatlandırması suni deriden farklı olduğu için tasarlanan ayakkabılarda da fiyat farkı görebilirsiniz. Tasarımlarda kullanılan materyaller ile her ürün farklı bir koleksiyonda yer alır. Ürünlerin yer aldığı koleksiyonlar da fiyatladırılmada etkilidir. Camper outlet ürünler, yeni sezon ürünlere göre daha uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Yeni sezon olmasa da oldukça kaliteli olan outlet modelleri ile dolabınızı zenginleştirebilirsiniz. Camper online alışveriş sitesi olan Trendyol ile birçok farklı ürününü kullanıcıların beğenisine sunar. Her bütçeye hitap eden modeller barındıran markanın ürünleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Çok çeşitli ürünleri bünyesinde barındıran Trendyol, filtreleme özelliği ile kullanıcılara birçok kolaylık sağlar. Günlük hayatınızda her daim kullandığınız ayakkabılar için Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ürünleri model, renk ve fiyata göre filtreleyebilir, aradıklarınıza hızlıca ulaşabilirsiniz. Trendyol’da yer alan Camper yorumlar kısmından her tasarım için yapılan ayrı ayrı yorumları okuyabilir ve beğendiğiniz ürünler hakkında diğer kullanıcıların düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Camper fiyat listesini Trendyol’dan takip edebilir, kampanyalı ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz.

Ayakkabı Seçimleri Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Ayakkabı Seçimleri Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Gün boyunca basınca maruz kalan ayaklarınızın konforu için ayakkabı seçimi çok önemlidir. İnsan vücudunda hassas yapıya sahip olan ayaklarınız, tüm gün boyunca kilonuz kadar baskıya maruz kalır. Bu yüzden doğru seçim ayak sağlığı için oldukça önemlidir. Ayakkabı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Ayak yapısının belirlenmesinden sonra uygun modelin seçilmesi gerekir. Camper ürünleri, günlük kullanıma uygunluğu ile işlevsel modellerin arasında yer alır. Günlük hayatta, işte, dışarıda veya ev ortamında kullandığınız ayakkabının ortopedik yapıda olması, ayak yapısının korunmasına yardımcı olur. Marka, farklı ayak tiplerini göz önünde bulundurarak üretimlerini şekillendirir. Tasarımlarında malzeme olarak hakiki deri kullanan marka, bu sayede kullanıcılarına konforu sunar. Hakiki deriden üretilenler, ayağınızın şeklini alarak rahat bir kullanım sunar. Eğer gün içerisinde sık hareket ediyorsanız, rahat olan modelleri öncelikli tutabilirsiniz. Camper Pix ise ayak yapısı farklı olan kullanıcıların favorisidir. Ortopedik açıdan ilklerin arasında yer alan bu tasarım, renk çeşitliliği ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Spordan klasiğe geniş ürün yelpazesi olan marka, ürün yelpazesini geliştirerek kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlar. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri de renktir. Gündelik hayatta kullandığınız rengi belirledikten sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Siyah renkli modeller, her kombine uyduğu için sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Camper siyah, dünya genelinde kullanılan ve özellikle tercih edilen bir modeldir. Her kombinin altına giyebileceğiniz bu model ile en zor zamanlarınızda bile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Seçimde dikkat edilmesi gereken detaylardan bir diğeri ise kullanılan malzemedir. Marka, rahatlığı ve zarafeti aynı anda tasarımlarına aktararak ürünlerinden kaliteli ve kullanışlı materyaller kullanır. Seçimlerde önemli olan bir diğer faktör ise beden seçimidir. Ayağınıza uygun olmayan modeller şık görünmeyeceği gibi ciddi sağlık problemlerine de davetiye çıkarabilir. Ayak numaranızı tam olarak bilmiyorsanız, ürün sayfasında yer alan beden tablosundan yardım alabilirsiniz. Siz de Trendyol’dan Camper Brutus erkek veya kadın modellerine göz atabilir, kalite ve rahatlığı bir arada sunan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Camper Markasının Özel Ürünleri Trendyol’da

Camper Markasının Özel Ürünleri Trendyol’da

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol ile birbirinden şık ve kaliteli çeşitlere ulaşabilirsiniz. Trendyol filtreleme özelliği sayesinde, aradığınız özelliklerdeki ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Filtrelemede; beden ölçüsü, malzeme yapısı, kullanım alanı, renk tipi, bağlama şekli, fiyat aralığı, taban tipi gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Trendyol bu sayede, kullanıcıların en doğru ürünlere ulaşmasına yardımcı olur. Kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine yardımcı olan Trendyol, kolay ve hızlı bir alışveriş imkanı sunar. Camper markası da Trendyol ile çeşitli ürünlerini kullanıcılar ile buluşturur. Birçok farklı tasarımı ile öne çıkan marka, Camper sneakers gibi günlük şık modelleri ile farkını ortaya koyar. Camper Runner gibi daha özel tasarımlara sahip olan modeller de Trendyol’da yer alır. Marka, rahatlığı ve sadeliği ele alarak tasarımlarını oluşturur. Marka, ürünlerinde ortopedik tasarımlar kullanarak kullanıcıların ayak sağlığını da göz önünde bulundurur. Bu nedenle marka, ürünlerinde hakiki deri kullanımına özen gösterir. Hava alan ve ferah bir kullanım sağlayan hakiki deri modeller ile tarzınızı yansıtır iken aynı zamanda sağlığınızı da korursunuz. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir vizyon izleyen marka, kaliteyi uygun fiyatlarla kullanıcılara sunar. Siz de Camper indirim ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve şık modellere, kampanyalı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, ürün sayfasında yer alan yorumlara göz atarak diğer kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ürün sayfasından ürün hakkındaki detayları inceleyebilir, ürünün kumaşından yapısına kadar birçok detayı kolayca öğrenebilirsiniz. Trendyol’u ziyaret ederek Camper kampanya ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza hitap eden ürünleri belirleyerek favorilerinize ekleyebilir, kampanyaları düzenli olarak takip ederek beğendiğiniz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.