Marka
Avantajlı Ürünler
Güç (Watt)
Renk sıcaklığı
Fiyat
Duy Tipi
Ampul Teknolojisi
Fiyat Geçmişi
Dim Özelliği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Cata

" araması için 12100 sonuç listeleniyor
Cata Better Together Neon Yazı
Kargo Bedava

CataBetter Together Neon Yazı

2.000 TL
Sepete Git
Cata Happy Birthday Neon Yazı
Kargo Bedava

CataHappy Birthday Neon Yazı

2.000 TL
Sepete Git
Cata Gözlük Neon Figür
Kargo Bedava

CataGözlük Neon Figür

1.500 TL
Sepete Git
Cata Love Neon Figür
Kargo Bedava

CataLove Neon Figür

1.500 TL
Sepete Git

Aydınlatma Çözümleri ile CATA Ürünleri Trendyol'da!

Kaliteli özelliklere sahip aydınlatma sistemleri ve yardımcı malzemeler, günlük yaşantının ihtiyaçları arasında yer alır. CATA tarafından tasarlanan ürünler, kullanışlı özelliklerinin yanı sıra dayanıklı materyal seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeker. Malzeme kategorileri arasında akıllı ürünler, dekoratif CATA aplik, dekoratif sarkıtlar, akım korumalı prizler, ampuller, aydınlatma ve RGB kumandaları gibi seçenekleri bulmak mümkündür. CATA aydınlatma ürünleri arasında backlight, slim LED paneller ve kasalar, bahçe armatürleri, dekoratif cam spotlar gibi ilgi çekici modeller bulunur. CATA, ışık sistemleri için yeni teknoloji ile geliştirilen aydınlatma malzemeleri tasarlar. Koridor armatürleri, güneş enerjili solar sistemler, ledli bant ve ledli ray armatürler gibi seçenekler de müşterilerde merak uyandırır. CATA projektör modelleri arasında LED seçenekler, ön plana çıkar. Bu kategoride slim ve sensörlü çeşitleri bulabilirsiniz. Farklı çalışma gücüne sahip olan projektör modelleri, etkili bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. CATA satın alan müşteriler, ürünlerin kaliteli yapıları ile birlikte dekoratif tasarımlarıyla da ön plana çıktığından bahseder. Aydınlatma için hazırlanan tüm modeller, son derece şık görünüme sahiptir. Etrafı ışıklandırmanın yanı sıra dekorasyonu bütünleyici etki sağlayan aydınlatma sistemleri, sevilerek tercih edilir. Işıklandırma amaçlı ürün seçeneklerinin yanı sıra güvenlik sağlayan CATA IP kamera modelleri de bulunur. CATA fiyat aralıkları belirlerken ürünlerin materyal yapısını ve tasarımı dikkate alınır. Siz de ihtiyacınıza uygun olan seçeneği güvenle tercih edebilirsiniz. Trendyol ile CATA yorum bölümüne bakarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Göz Alıcı Görünümleriyle Öne Çıkan CATA Tasarımları

Göz Alıcı Görünümleriyle Öne Çıkan CATA Tasarımları

İlgili marka tarafından tasarlanan aydınlatma sistemleri, göz dolduran tasarımları ile ön plana çıkar. Ürünlerin sahip olduğu kaliteli özellikler, birçok kişi tarafından beğeni toplar. Müşterilerin sıklıkla tercih ettiği CATA LED modelleri, son derece ileri teknolojiler kullanılarak geliştirilir. Uzun süreli kullanım sağlamak amacıyla yüksek standartlara sahip materyallerden elde edilen LED modeller, görsel açıdan tatmin edicidir. LED trafosu ile desteklenen bu sistemler, oldukça etkileyici sonuçlar ortaya koyar. Özellikle elektrik ile çalışan malzemeler için yardımcı ekipmanlar, büyük önem taşır. Kaliteli enerji akımı sağlayan materyaller, güvenlik açısından da sıklıkla tercih edilir. Ledli tasarımların yanı sıra CATA spot modellerini de bulmak mümkündür. Cam spotlar, dekoratif tasarımları ile oldukça beğeni toplar. Bununla birlikte LED ile aydınlatma sağlayan spot armatürler de bulunur. İlgi çekici spot modelleri arasında sıva altı ve yıldız spot armatür seçenekleri de vardır. Spot sistemleri, yer tasarrufu sağlar. Bununla birlikte mükemmel bir ışıklandırma sunan ürünler farklı ebatlarda tasarlanır. Kare, yuvarlak ve yıldız gibi şekillere sahip olan bu modeller; ortam dekorasyonuna göre seçilebilir. Spot seçenekler ile birlikte CATA tavsiye edilen ürün grupları arasında yer alır. CATA kullananlar, tasarımlarla ilgili memnuniyetlerini her daim belirtir. Oldukça hoş tasarıma sahip olan masa lambaları, sevilerek kullanılır. Beyaz, antrasit, siyah renklerdeki seçenekler arasından sevdiğinizi tercih edebilirsiniz. Masa üzerinde kullanılan lamba çeşitleri arasında abajur modelleri de son derece şık tasarımlar sunar. Farklı renk seçeneklerine sahip olan abajurlar, ev dekorasyonunu tamamlayıcı eşyalar arasında yer alır. Aydınlatma sistemlerini destekleyen malzemelerden olan CATA modelleri, dekoratif tasarımları ile ilgi toplar. LED seçeneklerin yanı sıra sıva üstü ve dış mekan aplikleri son derece kullanışlı özellikler sunar. Modern tasarımları ile sevilerek tercih edilen modeller, her alanda rahatlıkla kullanılabilir. CATA ampul çeşitleri sayesinde tamamlanan aydınlatma sistemleri, müşteriler için farklı alternatifler sunar. Klasik modellerin yanı sıra par30, ar11, havuz ampulleri, rustik ve flament LED ampuller, torch LED ampuller gibi çeşitler de vardır. Siz de ışıklandırma tasarımlarınız için bu dekoratif modelleri değerlendirebilirsiniz.

Akıllı Teknolojiler ile Tasarlanan CATA Modelleri

Akıllı Teknolojiler ile Tasarlanan CATA Modelleri

CATA akıllı priz çeşitleri, son derece güvenli malzemelerdir. Akım korumalı olarak tasarlanan akıllı prizler, rahat bir kullanım sağlar. Akıllı olarak dizayn edilen CATA priz modelleri, günlük yaşantıda kurtarıcı olmasıyla dikkat çeker. 5’li, 4’lü, 3’lü ve 2’li olarak tasarlanan çoklu modeller; son derece avantajlıdır. Özel olarak dizayn edilen bu modellerin üzerinde USB giriş alanları da bulunabilir. Üzerinde 2 USB hızlı şarj ünitesi bulunan topraklı seçenekler de mevcuttur. Farklı amper değerine sahip olan akıllı priz modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. ve Elektrik ekipmanları, müşterilerin güvenliği dikkate alınarak tasarlanır. Bu ürünlerin yapımında tercih edilen materyaller, elektrik iletkenliği ve yalıtkanlık açısından son derece üstün özelliklere sahiptir. CATA kamera ve kapı zili çeşitleri de kullanışlı özellikleriyle beğeni toplayan ürünler arasında yer alır. Uzaktan kumandalı olarak çalışan bu ziller, farklı buton sayılarına sahiptir. Sade görünüme sahip olan modeller ile birlikte lüks tasarımı bulunan seçenekler de mevcuttur. İlgi çekici ürünlerden biri de CATA zaman saati çeşitleri olarak karşınıza çıkar. Mekanik ve dijital olarak dizayn edilen zaman saatleri olduğu gibi otomat tipi modelleri de bulmak mümkündür. Mekan, ofis ve evlerde kullanılan zaman saatleri; yüksek performans sergiler. Kontaktörlü ve kontaktörsüz olarak kullanılan bu ürünler, farklı güç değerlerinde işlev gösterir. İstenilen cihaza takılarak çalıştırılan zaman saatleri, özellikle yoğun çalışma olan yerlerde sıklıkla tercih edilir. Güvenli kullanım açısından talimatların düzgün şekilde uygulanması, son derece önemlidir. Dijital ve mekanik seçenekler, farklı çalışma şekillerine sahiptir. Siz de akıllı teknolojiler ile geliştirilen ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Dönemsel olarak sunulan CATA indirim fırsatları için Trendyol’u takip edebilirsiniz. Böylelikle CATA kampanya olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Kullanışlı Özellikler Sağlayan CATA Çeşitleri

Kullanışlı Özellikler Sağlayan CATA Çeşitleri

Markanın hazırladığı ürünler, teknik açıdan destekleyici özelliklere sahiptir. Birçok alanda ihtiyaç duyulan ürün çeşitleri, güvenli ve basit kullanım şekilleri sayesinde sevilerek kullanılır. İhtiyaç duyulan seçenekler arasında CATA ışıldak çeşitleri, dikkat çeker. 30, 60, 80 ve 90 LED sayısına sahip olan ışıldak seçenekleri mevcuttur. Kullanım alanına göre dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. CATA el feneri çeşitleri de son derece kullanışlı modellerden meydana gelir. Ledli el feneri seçenekleri olduğu gibi gemici modelleri bulmak da mümkündür. Ürünler, etkileyici tasarımları ile ön plana çıkar. Özellikle karanlık olan bölgelerde ihtiyaç duyulan ışıldak ve el feneri çeşitleri, sağladığı faydalar ile sıklıkla tercih edilir. İşlevsel ürünler arasında CATA fotosel çeşitleri de bulunur. Bunun dışında özenle tasarlanan yardımcı malzemeler, sıklıkla tercih edilir. CATA kumanda modelleri, estetik görünümleri ile sevilerek kullanılır. Aydınlatma kumandaları ile CATA RGB kumandaları müşteriler için farklı alternatifler sunar. RGB modelleri profesyonel, şerit LED, dimmerli, modül seçeneklerinden meydana gelir. Kullanışlı malzemelerden biri de CATA sensör modelleridir. Radar sensör ve mini sensör çeşitleri son derece işlevseldir. 180 ve 360 derece hareket eden tasarımlar, özellikle işletmeler için güvenlik tedbirleri arasında yer alır. Sinek cihazları da özellikle işletmelerin tercih ettiği ürünlerdendir. CATA sinek öldürücü cihazlar, gelişmiş teknolojiler ile tasarlanır. Farklı boyutlarda sinek öldürücü cihaz bulunabilir. Kullanılan alan özelliklerine göre boyut tercihi yapılabilir. CATA duman dedektörü çeşitleri, güvenlik sağlayan bir diğer seçenek olarak karşınıza çıkar. Ev ve ofis gibi alanlarda yangın tehlikesini önlemek amacıyla sıklıkla tercih edilir. Siz de işlevsel özellikler sağlayan ürün çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. CATA online satış ile alışveriş deneyimi için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.