placeholder
"

Çelik Kapı

" araması için 649 sonuç listeleniyor
SEKA KAPI Çelik Kapı Sağ
KARGO BEDAVA
SEKA KAPIÇelik Kapı Sağ
(3)
Çelik Kapı Sağ
4.100 TL
Sepete Git
Yıldız Entegre Variodor
KARGO BEDAVA
Yıldız EntegreVariodor
2.415 TL
Sepete Git
SEKA KAPI Çelik Kapı Sol
KARGO BEDAVA
SEKA KAPIÇelik Kapı Sol
3.450 TL
Sepete Git
çam çelik kapı Çelik Kapı
KARGO BEDAVA
çam çelik kapıÇelik Kapı
3.720 TL
Sepete Git
Dilek Çelik Kapı
KARGO BEDAVA
DilekÇelik Kapı
4.150 TL
Sepete Git
SEKA KAPI Villa Çelik Kapı Sol
KARGO BEDAVA
SEKA KAPIVilla Çelik Kapı Sol
7.500 TL
Sepete Git
ABS Kaliteli Dolu Demir Kapı
KARGO BEDAVA
ABSKaliteli Dolu Demir Kapı
2.150 TL
Sepete Git

Sağlam ve Şık Tasarımları ile Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapılar sayesinde evinizin veya bulunduğunuz yaşam alanınızın güvenliği sağlanır. Bu nedenle, çelik kapı kendinizi her açıdan güvende hissetmenize imkan verir. İhtiyacınız ve beklentinize göre farklı boyut, renk, kilit ve şekillere sahiptir. Birbirinden farklı çelik kapı çeşitleri arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi olan siyah çelik kapı modelleri arasından evinize uygun olanı satın alabilirsiniz. Kilit koruyucu zırhı bulunur, stopper sayesinde duvara çarpmasını engeller. Merkezi kilidi içeriden çalıştıran pratik kilit mandalına sahiptir. Merkezi kilit sistemine bağlı olan çelik pimler, krom kaplama sayesinde oldukça sağlamdır. Ayrıca üretim malzemesinin taş yünü olması sayesinde ısı veya ses geçirmez. Çelik ve dikey omegaya sahip olması ise antrasit çelik kapının gövdesine sağlamlık kazandırır. Darbelere karşı dayanıklı olmasıyla dikkat çeken bu ürünlerin çalıştırma mandalı ve gizli emniyet kelepçesi 5 cm’ye kadar açılabilir. Çelik kapı dürbünü sayesinde dışarıyı rahat ve net bir şekilde görebilirsiniz. Klasik dürbünlerinin yanı sıra elektronik dürbünleri de tercih edebilirsiniz. Çelik kapı merceği, otomatı modellerinden sahip olduğunuz tasarıma uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin içinde kamera sistemi ve otomat olan modelleri de bulunur. Elektronik dürbün sayesinde kamera yardımıyla dışarıyı net bir şekilde görebilirsiniz. Siz de yaşam alanınızın daha güvende olmasını istiyorsanız bu modellerden birini tercih edebilirsiniz. Trendyol’da bulunan çelik kapı markaları arasından bütçenize uygun olanları inceleyerek satın alabilirsiniz.

Yüksek Koruma Sağlayan Modeller

Yüksek Koruma Sağlayan Modeller

Güvenliğiniz için tercih edebileceğiniz panjurlu çelik kapı modelleri arasından bütçenize uygun olan bir tanesini satın alabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz tasarımlar için aparat almanız gerekirse Trendyol’da bulunan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Çelik kapı aksesuarları ile kendi beğenize göre tercih yapabilirsiniz. Çelik kapı süsü ile kapınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Alacağınız bu aksesuarların sadece dekoratif olması da gerekmez. İhtiyaç halinde çelik kapı sürgüsü tercih ederek daha güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Çelik kapı rozetleri size oldukça yüksek güvenlik sağlaması için tasarlanır. Hırsızlığa karşı güvenliğinizi sağlayan rozetler kilitleri korur. Kilidin dışına monte edilir ve bu sayede kilidi korumaya almış olursunuz. Hırsızlığı engellemek için bir başka seçenek olarak çelik kapı emniyet kancasını tercih edebilirsiniz. Bu ürünün monte işlemi ve sonrasında kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Kırılmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlarken güvenliğinizi de düşünerek üretilir. Birçok farklı aparatın yanı sıra çelik kapı tokmağı da tokmağınız kırıldığı zaman alıp kolayca monte edebileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca çelik kapı kolu ile dilerseniz beğenmediğiniz kolu zevkinize uygun olarak değiştirebilir dilerseniz de kırılan kolu tamir etmek için kullanabilirsiniz. Beyaz çelik kapı modeli sahip olduğu renk itibariyle birçok eve uyum sağlayan yapıda tasarlanır. Evinizin dekorasyonu sadece içerisi ile sınırlı olmadığı için tercih edeceğiniz modelleri buna uygun şekilde değerlendirebilirsiniz. Güvenliğinizi sağlamak amacıyla özel olarak üretilen bu ürünler arasından beğendiğiniz tasarımları kolayca satın alabilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyaçlarınızı hızlıca giderebilir evinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Ayrıca;Trendyol üzerinden çelik kapı rozeti, çelik kapı anahtarı, çelik kapı tutma kolu, çelik kapı otomatı ve çelik kapı pervazı seçeneklerine de göz atabilir, bütçenize uygun modeller arasından zevkinize uygun olanları bularak satın alabilirsiniz.

Her Eve Uygun Tasarımlar İçin Alışveriş Tavsiyeleri

Her Eve Uygun Tasarımlar İçin Alışveriş Tavsiyeleri

Güvenliğinizi sağladığı için seçenekler arasında tercih yaparken zorlanabilirsiniz. Bu durumda çelik kapı özellikleri, tavsiyelerinden yardım alabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarıma sahip olan modeller arasından ihtiyacınız ve zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Farklı bir tasarım tercih ederseniz çelik kapı 3 boyutlu, pervazı olanlara göz atabilirsiniz. Hem farklı desen hem de değişik bir tasarıma sahip olan bu ürünlerden beğendiğiniz modelleri kolayca bulabilirsiniz. Pervazı, kasaların kapandığı bölgeye verilen isimdir. Pervazların çarpmaya veya kapanmaya dayanıklı olması önemlidir. Kasalar ile uyumlu bir biçimde dizayn edilir. Tek kanatlı ve çift kanatlı tasarımlara sahiptir. Çelik kapı ebatları genelde standart ölçülere göre tasarlanır. Genişliği 90 cm olmakla beraber yüksekliği de 200 cm olur. Siz de evinizin güvenliğini sağlayan ürünler arasından hazır modelleri tercih etmek isterseniz bu ebattaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Güvenliği sağlamasının yanında estetik ve farklı tasarımlarla göz doldurur. Dayanıklı ve güçlü kanatları sayesinde güvenliğinizi üst seviyeye çıkarır. Hırsızlığa karşı, başka bir tavsiye ise güvenliği yüksek çelik kapı göbeği alabilirsiniz. Tuzaklı ve darbeye karşı dayanıklı çelik kapı bareli olanı, anahtarın kopyalanamayacağı kilit göbeği olanı ve maymuncuklara karşı korumalı olan çelik göbeğini seçebilirsiniz. Sahip olduğunuz modele uygun çelik kapı kilidi tercih ederek güvenliğinizi artırabilirsiniz. Dışarıdan gelen sesler bazen rahatsız edici olabilir. Bu durumda çelik kapı contası rüzgarı, sesi ve haşere girmesini engelleyip yalıtım sağlar. Bu sayede dışarıdan gelen sesleri azaltabilirsiniz. Yapışkanlı olarak üretilen modelleri olduğu gibi özel olarak montajlanan modelleri de mevcuttur. Bu durumda ihtiyacınıza uygun olanlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Satın almadan önce aklınızdaki sorular için değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Yorumlar sayesinde farklı desen ve modellerde satışa sunulan çeşitler arasından evinizin dekorasyonuna yakışan tercihler yapabilirsiniz. Ürünü önceden almış olanların fikirleri alışveriş sürecinizde, ürün kullanımında, kalitesinde ve diğer süreçlerde meydana gelebilecek durumlara ilişkin bilgi edinmenizi sağlar. Ayrıca; çelik kapı tavsiyelerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Bu sayede alışveriş sırasında daha net kararlar verebilir, evinize renk ve desenine uyum sağlayacak olan modelin siparişini verebilirsiniz.

Güvenli Çelik Kapı Çeşitleri

Güvenli Çelik Kapı Çeşitleri

Çelik kapı modellerinin her açıdan güvenilir ve kaliteli olması istenir. Ek olarak bulunan aksesuarları ise kapınızı oldukça sağlam ve hırsızlığa karşı güvenli hale getirir. Bu ürünler, fiyat ve performans olarak beklentiyi karşılar. Satın alacağınız modelde bulunan aksesuarların kaliteli olmasını istiyorsanız fiyat bu doğrultuda belirlenir. Bu ürünü oluşturan parçalar özverili şekilde üretilir. Güvenliğiniz için tüm detaylar özenle düşünülüp ortaya oldukça kaliteli ürünler çıkar. Çelik kapı fiyatını etkileyen unsurlardan bir diğeri ise malzemenin cinsidir. Kullanılan malzeme cinsi ne kadar uzun ömürlü olursa, fiyatta o ölçüde değişir. Çelik kapıda anahtarı ise önem arz eden özelliklerden biridir. Çünkü bu sayede evinizi daha güvenli ve dayanıklı hale getirebilirsiniz. Bu nedenle kilit sisteminin güçlü olması fiyat üzerinde etkilidir. Müşteriler, kullanılan malzemeye göre bütçelerine uygun ürünleri tercih edebilir. Büyük iş gücü gerektiren tasarımlar müşterilerinin beklentilerini karşılamak için özenle üretilir. Her bütçeye uygun olan bu tasarımlar birçok farklı aksesuarıyla beğeni kazanır. Genel olarak özellikleri kaliteli emniyet kancası, birçok renk ve dürbün seçeneği, ebatlarının standart olması özelliklerini taşır. Dilerseniz çelik kapı isimliği ile kapınızı süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda adınızın yazılı olduğu bu isimlikler daire karışıklığının önüne geçer. Yaşam alanlarınızı oldukça güvenli hale getiren çelik kapı sineklik modelleri de birçok açıdan beklentinizi karşılar. Ayrıca satın aldığınız modele uygun çelik kapı topuzu, tutma kolu çeşitlerinden dekorasyonunuza uygun olanları da tercih edebilirsiniz. Bu ürünler fonksiyonel kullanımları ve şık görüntüleriyle evinize uyum sağlar. Ses ve ısı yalıtımlarına yarayan çelik kapı fitili sayesinde gürültüden uzaklaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra soğuk havalarda ısı yalıtımı olduğundan evinize soğuk havalar girmez. Evinize ve bütçenize uygun tasarımları Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.