İlgili Kategoriler
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Çelik Kapı

" araması için 1026 sonuç listeleniyor
Altıntaş Çelik Kapı
Kargo Bedava

AltıntaşÇelik Kapı

5.000 TL
Sepete Git
SEKA KAPI Çelik Kapı Sol
Kargo Bedava

SEKA KAPIÇelik Kapı Sol

5.800 TL
Sepete Git
SEKA KAPI Çelik Kapı Sağ
Kargo Bedava

SEKA KAPIÇelik Kapı Sağ

(2)
Çelik Kapı Sağ
5.500 TL
Sepete Git
SEKA KAPI Çelik Kapı Sağ
Kargo Bedava

SEKA KAPIÇelik Kapı Sağ

5.800 TL
Sepete Git
SEKA KAPI Çelik Kapı Sağ
Kargo Bedava

SEKA KAPIÇelik Kapı Sağ

(9)
Çelik Kapı Sağ
5.800 TL
Sepete Git

Sağlam ve Güvenilir Çelik Kapı Modelleri Trendyol'da!

Çelik kapılar sayesinde evinizin veya bulunduğunuz yaşam alanınızın güvenliği sağlanır. Bu nedenle, çelik kapı kendinizi her açıdan güvende hissetmenize imkân verir. İhtiyacınız ve beklentinize göre farklı boyut, renk, kilit ve şekillere sahiptir. Birbirinden farklı çelik kapı çeşitleri arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi olan siyah çelik kapı modelleri arasından evinize uygun olanı satın alabilirsiniz. Kilit koruyucu zırhı bulunur, stopper sayesinde duvara çarpmasını engeller. Merkezi kilidi içeriden çalıştıran pratik kilit mandalına sahiptir. Merkezi kilit sistemine bağlı olan pimler, krom kaplama sayesinde oldukça sağlamdır. Ayrıca üretim malzemesinin taş yünü olması sayesinde ısı veya ses geçirmez. Metal ve dikey omegaya sahip olması ise renkli çelik kapı gövdesine sağlamlık kazandırır. Darbelere karşı dayanıklı olmasıyla dikkat çeken bu ürünlerin çalıştırma mandalı ve gizli emniyet kelepçesi 5 cm’ye kadar açılabilir. Panjurlu, şifreli, ızgaralı, zırhlı, camlı çelik kapı sayesinde güvenlik problemi yaşamazsınız. Klasik dürbünlerinin yanı sıra elektronik dürbünleri de tercih edebilirsiniz. Çelik villa kapısı, otomatı modellerinden sahip olduğunuz tasarıma uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin içinde kamera sistemi ve otomat olan modelleri de bulunur. Elektronik dürbün sayesinde kamera yardımıyla dışarıyı net bir şekilde görebilirsiniz. Siz de yaşam alanınızın güvende olmasını istiyorsanız dış mekan çelik kapı tercih edebilirsiniz. Trendyol’da bulunan çelik kapı markaları arasından bütçenize uygun olanları inceleyerek satın alabilirsiniz.

Yüksek Koruma Sağlayan Çelik Kapı Çeşitleri

Yüksek Koruma Sağlayan Çelik Kapı Çeşitleri

Güvenliğiniz için tercih edebileceğiniz yeni model çelik kapı seçenekleri arasından bütçenize uygun olan bir tanesini satın alabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz tasarımlar için aparat almanız gerekirse Trendyol’da bulunan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun fiyatlı çelik kapı tercih edebilirsiniz. Ürün aksesuarları ile kendi tarzınıza göre tercih yapabilirsiniz. Modelin süsü ile evinizin girişini bu ürün ile estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Alacağınız bu aksesuarların sadece dekoratif olması da gerekmez. İhtiyaç halinde sürgü tercih ederek güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Modelin rozetleri size oldukça yüksek güvenlik sağlaması için tasarlanır. Hırsızlığa karşı güvenliğinizi sağlayan rozetler kilitleri korur. Kilidin dışına monte edilir ve bu sayede kilidi korumaya almış olursunuz. Hırsızlığı engellemek için bir başka seçenek olarak emniyet kancası tercih edebilirsiniz. Bu ürünün monte işlemi ve sonrasında kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Kırılmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlarken güvenliğinizi de düşünerek üretilir. Birçok farklı aparatın yanı sıra ürünün tokmağı da tokmağınız kırıldığı zaman alıp kolayca monte edebileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca kaliteli çelik kapı kolu ile dilerseniz beğenmediğiniz kolu zevkinize uygun olarak değiştirebilir dilerseniz de kırılan kolu tamir etmek için kullanabilirsiniz. Gri, bordo, siyah, antrasit, beyaz çelik kapı modelleri sahip olduğu renkler itibariyle birçok eve uyum sağlayan yapıda tasarlanır. Evinizin dekorasyonu sadece içerisi ile sınırlı olmadığı için tercih edeceğiniz çelik kapı renkleri ile istediğiniz ürünü hemen alabilirsiniz. Güvenliğinizi sağlamak amacıyla özel olarak üretilen parmak izli çelik kapı arasından beğendiğiniz tasarımları kolayca satın alabilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyaçlarınızı hızlıca giderebilir evinizi güvenli hale getirebilirsiniz. Ayrıca, Trendyol üzerinden rozeti, anahtarı, tutma kolu, otomatı ve pervazı seçeneklerine de göz atabilir, bütçenize göre çelik kapı fiyatları seçeneklerine bakabilirsiniz.

Her Eve Uygun Çelik Kapı Modelleri

Her Eve Uygun Çelik Kapı Modelleri

Güvenliğinizi sağladığı için seçenekler arasında tercih yaparken zorlanabilirsiniz. Bu durumda çelik kapı özellikleri, tavsiyelerinden yardım alabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarıma sahip olan modeller arasından ihtiyacınız ve zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Farklı bir tasarım tercih ederseniz 3 boyutlu, pervazı olanlara göz atabilirsiniz. Hem farklı desen hem de değişik bir tasarıma sahip olan bu ürünlerden beğendiğiniz modelleri kolayca bulabilirsiniz. Pervazı, kasaların kapandığı bölgeye verilen isimdir. Pervazların çarpmaya veya kapanmaya dayanıklı olması önemlidir. Kasalar ile uyumlu bir biçimde dizayn edilir. Tek kanatlı ve çift kanat çelik kapı tasarımlarına sahiptir. Çelik kapı ölçüleri genelde standart ölçülere göre tasarlanır. Genişliği 90 cm olmakla beraber yüksekliği de 200 cm olur. Siz de evinizin güvenliğini sağlayan ürünler arasından hazır modelleri tercih etmek isterseniz bu ebattaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Güvenliği sağlamasının yanında estetik ve farklı tasarımlarla göz doldurur. Dayanıklı ve güçlü kanatları sayesinde güvenliğinizi üst seviyeye çıkarır. Hırsızlığa karşı, başka bir tavsiye ise güvenliği yüksek göbek alabilirsiniz. Tuzaklı ve darbeye karşı dayanıklı sağlam çelik kapı bareli olanı, anahtarın kopyalanamayacağı kilit göbeği olanı ve maymuncuklara karşı korumalı olan göbeği seçebilirsiniz. Sahip olduğunuz modele uygun çelik kapı kilidi tercih ederek güvenliğinizi artırabilirsiniz. Dışarıdan gelen sesler bazen rahatsız edici olabilir. Bu durumda çelik ev kapısı contası rüzgârı, sesi ve haşere girmesini engelleyip yalıtım sağlar. Bu sayede dışarıdan gelen sesleri azaltabilirsiniz. Yapışkanlı olarak üretilen modelleri olduğu gibi özel olarak montajlanan modelleri de mevcuttur. Bu durumda ihtiyacınıza uygun olanlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Satın almadan önce aklınızdaki sorular için değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Yorumlar sayesinde farklı desen ve modellerde satışa sunulan çeşitler arasından evinizin dekorasyonuna yakışan tercihler yapabilirsiniz. Ürünü önceden almış olanların fikirleri alışveriş sürecinizde, ürün kullanımında, kalitesinde ve diğer süreçlerde meydana gelebilecek durumlara ilişkin bilgi edinmenizi sağlar. Ayrıca; modern çelik kapı tavsiyelerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Bu sayede alışveriş sırasında kararlar verebilir, evinize renk ve desenine uyum sağlayacak olan modelin siparişini verebilirsiniz. Uygun çelik kapı fiyatları ile istediğiniz ürüne Trendyol ile sahip olabilirsiniz.

Güvenli Çelik Kapı Çeşitleri

Güvenli Çelik Kapı Çeşitleri

Sistemli çelik kapı modellerinin her açıdan güvenilir ve kaliteli olması istenir. Ek olarak bulunan aksesuarları ise ürününüzü oldukça sağlam ve hırsızlığa karşı güvenli hale getirir. Bu ürünler, fiyat ve performans olarak beklentiyi karşılar. Satın alacağınız modelde bulunan aksesuarların kaliteli olmasını istiyorsanız fiyat bu doğrultuda belirlenir. Bu ürünü oluşturan parçalar özverili şekilde üretilir. Güvenliğiniz için tüm detaylar özenle düşünülüp ortaya oldukça kaliteli ürünler çıkar. 3 boyutlu çelik kapı fiyatını etkileyen unsurlardan bir diğeri ise malzemenin cinsidir. Kullanılan malzeme cinsi ne kadar uzun ömürlü olursa, fiyatta o ölçüde değişir. Büyük çelik kapı anahtarı ise önem arz eden özelliklerden biridir. Çünkü bu sayede evinizi güvenli ve dayanıklı hale getirebilirsiniz. Bu nedenle kilit sisteminin güçlü olması fiyat üzerinde etkilidir. Müşteriler, kullanılan malzemeye göre bütçelerine göre çelik kapı uygun olan ürünleri tercih edebilir. Büyük iş gücü gerektiren tasarımlar müşterilerinin beklentilerini karşılamak için özenle üretilir. Her bütçeye uygun olan bu tasarımlar birçok farklı aksesuarıyla beğeni kazanır. Genel olarak özellikleri kaliteli emniyet kancası, birçok renk ve dürbün seçeneği, ebatlarının standart olması özelliklerini taşır. Dilerseniz akıllı çelik kapı isimliği ile ürününüzü süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda adınızın yazılı olduğu bu isimlikler daire karışıklığının önüne geçer. Yaşam alanlarınızı oldukça güvenli hale getiren dışa açılan çelik kapı sineklik modelleri de birçok açıdan beklentinizi karşılar. Ayrıca satın aldığınız modele uygun topuzu, tutma kolu çeşitlerinden dekorasyonunuza uygun olanları da tercih edebilirsiniz. Bu ürünler fonksiyonel kullanımları ve şık görüntüleriyle evinize uyum sağlar. Ses ve ısı yalıtımlarına yarayan ekonomik çelik kapı fitili sayesinde gürültüden uzaklaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra soğuk havalarda ısı yalıtımı olduğundan evinize soğuk havalar girmez. Evinize ve bütçenize modelleri Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.

Çelik Kapı Nasıl Takılır?

Kaliteli üretimleriyle göze çarpan çelik kasa modelleri, ilk olarak kanatlarından ayrılır. Düz bir zemine konulan kasa içi, ısı ve ses yalıtımı sağlayan izocam ile desteklenerek koruyucu izolasyon süngerle kapatılır. Sağa ya da sola açılması konusunda karara varıldıktan sonra kilit mekanizması belirlenen yönde yerleştirilir. Montajın sağlanacağı duvar ile çelik kapının ölçüleri denkleştirildikten sonra zemin kırılarak ya da örülerek montaja hazırlanır. Kapıya birebir ölçülere uygun olacak şekilde ayarlanan duvar hazır hale gelir gelmez su terazisi ile hassas ayarı yapılarak işleme başlanır. Sırasıyla dış kasa, menteşe pimi ve kapaklar sabitlenir. Ardından iç kasaya geçirilir. Dil ayarı, tokmak, kol parçaları, dürbün ve kulplar montajlandıktan sonra kapınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmesine özen gösterilen bu tasarımların modüler olması, çift contalama sistemi ile desteklenmesi, menteşelerin ayarlanabilirliği ve kilit sistemlerinin dayanıklılığı da aynı oranda önem taşır. Kilit konusunda her iki açıdan yaklaşan uzman görüşü dikkate alınabilir. Kapının mevcut sisteminin sağlamlığı kadar kilidin oturacağı alanın sağlamlığına da dikkat edilmelidir. Anahtarın kullanıldığı bölgenin güvenle muhafaza edilmesi ve rozet sistemiyle desteklenerek gizlenmesi ise başka bir ayrıntıdır. Toz, haşere, ses ve soğuğun içeri girmesini önleyen çift contalama sistemiyle aradığınız güvenliğe kolayca kavuşabilirsiniz.

Hangi Çelik Kapı Daha Güvenli?

Ömürlük bir kullanım sunduğu için güvenilir oluşuna özen gösterilmesi gereken çelik kapılar, EN 1627 AB hırsızlığa karşı dayanıklılık sertifikası ve sertifika sınıflarına sahip olabilir. Ürünlerin güvenlik oranı ise bu ayrıntılara göre değerlendirilmelidir. Class 1’den class 6’ya kadar değerlerle müşteriye sunulan bu sınıfların ürüne ait sertifikayla eşleşmesi oldukça önemlidir. Alarmlı, kameralı ya da akıllı çelik kapı modelleri ile güvenlik oranı artırılır. Bu kaliteli tasarımlar, güçlü aksesuarlarla da desteklenir. Köklü markaların sunduğu kaliteli parçalarla üretilen sertifikalı çelik kapılar, yaşam alanlarınızı kontrol edebileceğiniz kameralar ve alarmlarla destekleyerek konforla değerlendirmenizi sağlar. Güvenilirliğini sertifikalar ve TSE garantisi ile desteklenen ürünlere yönelip emniyetli bir seçimde bulunabilirsiniz.