Marka
Boyut/Ebat
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ortam
Desen
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Civil

" araması için 220 sonuç listeleniyor
Civil Toys İlk Gelişim Blokları 70 Parça

CivilToys İlk Gelişim Blokları 70 Parça

100 TL
Sepete Git
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Civil

Civil ile Konforu Yakalayın

Civil, bebek bakım ürünleri ile öne çıkmakta olup hem güvenli hem de ergonomik ürün yapısıyla da pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Geniş ürün skalasına sahip olmakla birlikte, bebeklerin her türlü ihtiyacını bulmak mümkündür. Bebek bakımı için gerekli olan ürünler hem eşya hem de temizlik ürünleri olarak bilinir. Bu kapsamda bebeklere yönelik özel tasarımlar arasından tercih edilecek ürünler ile birlikte daha konforlu bir bakım sağlanabilmektedir. Bebeklerin bulundukları ortamda rahat olması ve hareketlerinin kısıtlanmaması daha huzurlu olmalarını sağlayacağı için seçilecek olan bebek ürünlerinin de bu konforu sağlaması gerekir. Bu kapsamda Civil bebek arabası ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir yere giderken ebeveynlere kolaylık sağlayan bebek arabaları, ergonomik yapılarıyla da bebeklerin rahat olmalarına olanak vermektedir. Bebek arabalarının birçok farklı modeli bulunur. Bu modeller tasarlanma aşamasında oldukça işlevsel özellikler ile donatılmış olup, ebeveynlerin ve bebeklerin konforlu bir deneyim yaşamaları için kişilere sunulmaktadır. Bu kapsamda bebek arabalarının birden fazla çeşidi vardır. Baston bebek arabası olarak geçen modeller, kolay kurulum ve yer kaplamayan yapıları ile pek çok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Hafif yapıları sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir. Güneşliği ve alt kısmında yer alan ürün taşıma sepeti sayesinde kişilere konforlu ve pratik bir kullanım sağlamaktadır. Bunun dışında daha fonksiyonel bebek arabası tasarımlarını da bulabilmek mümkündür. Çift yönlü tutuş desteği, kilitlenebilir tekerlekler, güneşlik ve yatırılabilir yatak bölmesi, üç aşamalı güvenlik kemeri gibi birden fazla özellik ile donatılmış bebek arabaları daha konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Belli bir kiloya kadar bebekleri taşıyabilen bu yardımcıların arasından kişiler beklentilerini karşılayacak düzeyde bir seçim yapabilirler. Bebek arabalarının farklı yapıları ve renkleri de bulunmaktadır. Birden fazla renk seçeneği sunulmakta olup, kişilerin isteklerine göre seçim yapabilmelerine olanak verilmektedir. Bebek arabalarının diğer bir tasarımı ise beşik formundaki modeller olarak bilinmektedir. Daha estetik bir görünüme sahip olan bu modellerin arasından seçimler yapılabilmektedir. Daha yüksek bir tasarıma sahip olan yataklı bebek arabaları, pek çok kişinin beğenerek kullanım sağladığı ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra ikili takım olarak tasarlanmış olan bebek arabası setlerini de tercih etmek mümkündür. Bebek arabasının yanında, bebek araç koltuğunun da bulunduğu bu setler, bebeklerin araç içinde seyahat edebilmelerine de olanak vermektedir.

Civil ile İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Bebekler için üretilmiş olan diğer bir ürün ise beşik tasarımlarıdır. Civil beşik modelleri arasında pek çok farklı özelliklere sahip tasarımlar mevcuttur. Bu kapsamda anne yanı beşikler, bebek hamakları, oyun parkı beşik tasarımları, sallanır beşik gibi farklı özelliklere sahip modelleri bulabilmek mümkündür. Anne yanı bebek beşikleri daha küçük bir boyuta sahip olmakla birlikte, özellikle yeni doğan bebekler için tasarlanmış ürünler arasında yer alır. Sağlıklı materyallerden üretilmiş olmakla birlikte ergonomik tasarımları sayesinde bebeklerin sağlıklı ve konforu bir uyku deneyimi yaşamalarına olanak vermektedir. Farklı renk seçenekleri arasından kişiler istedikleri renk seçimini yapabilirler. Bebek hamakları ise daha düz bir forma sahip olmakla birlikte bebeklerin hem rahat uyumasını hem de sallanarak hoş vakit geçirmesini sağlamaktadır. Hafif yapısı sayesinde istenilen alana taşınabilir. Katlanabilir olması, kolay muhafaza edilmesini sağlar. Sallanır beşik modelleri ise bebek ve çocuklar için uygun bir tasarıma sahiptir. Bebek beşiklerinin sallanabilir olması, bebeklerin daha rahat bir şekilde uykuya geçmelerine olanak verir. Renk seçenekleri arasından istenilen seçim yapılabilmektedir. Oyun parkı olabilecek özelliklere sahip bebek beşikleri ise oldukça fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır. Bu modeller hem bebek beşiği hem de oyun alanı olarak kullanılabilmektedir. Parmaklıklı olarak tasarlanan oyun parkı beşikler, yatak tabanının yere indirilmesi ile güvenli bir oyun parkına dönüştürülebilmektedir. Bebekler bu alandan çıkamayacakları için güvenli bir ortamda kalabilmektedir. Gün içinde beşik, oyun parkı olarak kolaylıkla ayarlanıp kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Sonrasında ise beşik formuna getirilerek bebeklerin uykuya geçmesi için gerekli ortam oluşturulabilmektedir. Hem oyun alanı hem de yatak formunda tasarlanmış olan beşik modelleri arasında Civil park yatak modelleri de bulunmaktadır. Bu tasarım ise, kumaş özellikli bir yapıya sahiptir. Daha kolay bir kullanıma olanak veren bu modeller ile oyun esnasında güvenli bir set çekilerek bebeklerin oynamasına olanak vermektedir. İstenilen zaman çekilen set duvar indirilerek yatak formuna getirilebilmektedir. Birbirinden farklı Civil bebek beşikleri arasından istenilen özelliklere sahip olan tasarımlar seçilebilir. Beşik seçimi yaparken, bebeklerin kullanım alanına göre kararlar vermek oldukça önemidir. Dar alanlar için genellikle anne yanı beşikler tercih edilmekle beraber, eğer geniş bir alan mevcutsa diğer büyük yapıdaki bebek beşikleri tercih edilebilir. Beşik modeline karar vermeden önce konumlandırılacağı alanın ayarlanması gerekir. Böylece daha kolay bir kullanım elde edilebilmektedir.

Civil ile Sağlıklı Gelişim

Civil bebe bünyesinde tasarlanmış olan her ürün, bebek sağlığı düşünülerek titiz çalışmalar sonucu ortaya çıkarılmaktadır. Bu kapsamda bebeklerin kıyafetleri, kullanım sağlayacağı oyun alanları, bebek beşikleri, arabaları, oyuncakları ve diğer tüm bebek ürünleri hijyenik bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca bebekler için kullanılan ürünlerin içeriğinde sağlık açısından uygun olmayan hiçbir materyale yer verilmemektedir. Özellikle plastik içerikli ürünlerde petrol ve türevleri kullanılmamakla birlikte, ebeveyn titizliği ile ürünler tasarlanmaktadır. Civil bebek giyim ürünleri arasında pek çok farklı tasarımı bulabilmek mümkündür. Yeni doğanlar için setler, alt açma minderi, mama önlüğü, pijama, zıbın, günlük kıyafet modelleri, çorap gibi birden fazla ürün bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile her bebeğe ve her tarza uygun seçimler yapabilmek mümkündür. Civil ürünleri arasında sadece bebek ürünleri değil, çocuklar için tasarlanmış kıyafetler de bulunmaktadır. Hem kız hem de erkek çocuk için tasarlanmış son moda kıyafetler arasından seçimler yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Civil ile gerekli olan diğer ihtiyaçları karşılayabilmek de mümkündür. Giyim ve aksesuar dışında bebek arabaları, bebek odası ve yatak seçenekleri, sağlık ürünleri, bebek bakım ürünleri, ayakkabı ve çanta, yürüteç ve yürütme yardımcıları, çocuk oyuncakları ve parti ürünleri, mama sandalyesi, banyo ve tuvalet ürünleri, biberon ve diğer aksesuarlar, emzirme ürünleri, anne bakım ürünleri, oto koltuğu ve ana kucağı, taşıma puseti gibi pek çok ürünü bulabilmek mümkündür. Bebeklerin ve çocukların motor zekâsını geliştirecek ve onları daha sosyal bireyler olmaya teşvik edecek oyuncaklar da bulunmaktadır. Bebeklerin ve çocukların yaşlarına göre oyuncak seçimi yapılması son derece önemlidir. Bebeklerin sağlıklı gelişimini sürdürmeleri ve tamamlamaları açısından pek çok geliştirici özelliklere sahip oyuncaklar vardır. Bu oyuncaklar yumuşak formlarda olduğu gibi daha sert formlarda da olabilmektedir. Oyuncak seçimi yaparken paketin üzerinde bulunan çocuk yaş aralığına dikkat etmek gerekir. 0 – 6 aylık bebekler buldukları her maddeyi ağızlarına götürebilmektedir. Bu sebeple de onlara oyuncak seçimi yaparken içeriğinde küçük parçaların bulunmamasına özen gösterilmelidir. Civil oyuncak tasarımları, böyle durumlar düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Çocuk ve bebeklere uygun olan oyuncak seçenekleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Ayrıca sadece motor gelişimi için değil duygusal gelişimi de destekleyici pek çok oyuncak bulmak mümkündür. Yumuşak formdaki oyuncaklar, uyku arkadaşı olarak tercih edilebilmektedir. Böylece bebekler ve çocuklar daha huzurlu bir uyku deneyimi yaşayabilmektedir. Yalnız olmadıklarını hissederek güven içinde uykuya dalan bebekler, daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşamaktadır.

Civil ile Renkli Seçimler

Bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış ürünleri bünyesinde bulunduran Civil, aynı zamanda renkli seçimler yapılmasına da olanak vermektedir. Bu kapsamda Civil giyim ürünleri arasından bebekler ve çocuklar için pek çok farklı renkte ve desende ürünleri bulabilmek mümkündür. Bebekler için özel olarak tasarlanmış pamuklu kıyafetler ile daha hijyenik bir kullanım sağlanabilmektedir. Belli bir yaşın üzerindeki çocuklar için ise, daha renkli ve daha canlı tasarımlar mevcuttur. Çocukların daha da özgüvenli bir şekilde gelişimlerini tamamlamaları açısından kendi seçimlerini yapmaları önem teşkil etmektedir. Bu sebeple de çocukların kendi kıyafetlerini seçmeleri gerekir. Bu seçimler, çocuğun ilerleyen hayatında sağlıklı seçimler yapabilmesine olanak vermektedir. Çocukların sevdiği renklerde kıyafetlerini seçmeleri için her türlü renkte giyim ürünü bulabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra çocukların sevdiği çizgi film karakterleri ile tasarlanmış olan kıyafetler de bulunmaktadır. Sevdiği kıyafeti giyen çocuklar daha mutlu ve daha aktif bir gün geçirebilmektedir. Civil indirim uygulanan ürünler arasından seçimler yapılarak, daha uygun fiyatlarda ürünler sahip olabilmek de mümkündür. Giyim ürünleri arasında günlük kıyafetlerin bulabileceği gibi özel organizasyonlar için tercih edilebilecek abiye modelleri de bulunmaktadır. Bu kapsamda Civil çocuk abiye modelleri arasından istenilen renkte ve desende seçimler yapılabilmektedir. Tarlatanlı modeller, genellikle en çok tercih edilen abiye tasarımları arasında yer alır. Bu kapsamda çocuklar için prenses model abiyeleri bulabilmek mümkündür. Özellikle çizgi film karakterlerinin giymiş olduğu kıyafetler, pek çok çocuğun istediği ve sevdiği modeller olarak bilinmektedir. Farklı renkler ve süslemeler ile çocukların özel günlerde daha şık ve mutlu olması sağlanabilir. Tütü etek formundaki kısa abiye modelleri de seçilebilmektedir. Hem çocuklar için hem de bebekler için birbirinden şık tasarımları Civil bünyesinde bulabilmek mümkündür. Sadece kız çocukları için değil, erkek çocukları için de özel günlerde kullanım sağlamak amacı ile tasarlanmış kıyafetler bulunmaktadır. Takım elbise, papyon, ayakkabı gibi şık tercihler yapılabilir. Farklı renklerde seçimler yapılarak, çocukların daha da şık olabilmesi mümkündür. Hem kışlık hem de yazlık binlerce giyim ürünü arasından seçimler yapılabilmektedir. Günlük kullanılan kıyafetler arasında uyumun önemli olduğu kadar sağlıklı ve koruyucu ürünlerin de önemi büyüktür. Bu kapsamda soğuk kış günlerinde çocukların ve bebeklerin soğuktan korunması amacı ile Civil mont tasarımları ebeveynlere sunulmaktadır. Birbirinden farkı renk seçenekleri arasından seçimler yapılabilir. Bebeklerin ve çocukların yaşlarına göre gelişim gösterdiği düşünülerek tasarlanmış olan mont modelleri, kalıp olarak rahat ve konforlu olacak şekilde dizayn edilmektedir. Bu kapsamda koruyucu özelliği sayesinde bebeklerin ve çocukların soğuktan en az şekilde etkilenmesi sağlanmaktadır.

Civil ile Bebeğiniz Rahat Uyusun

Civil bebek ürünleri hem bebeklerin hem de ebeveynlerin konforlu bir kullanım sağlaması amacı ile geliştirilmektedir. Bebekler için özel olarak tasarlanmış pek çok yardımcı ürün bulunur. Bebekler için en çok tercih edilen ürünler arasında uyku için tasarlanmış ürünler ve yemek yeme alışkanlıklarını kazanmaları için tasarlanmış ürünler yer almaktadır. Bu kapsamda Civil mama sandalyesi tasarımları hem ebeveynlerin hem de bebeklerin mama saatlerini daha kaliteli geçirmelerine olanak vermektedir. Mama sandalyelerinin pek çok farklı tasarımı bulunmaktadır. Bu kapsamda, kişilerin beklentilerine göre seçimler yapabilmeleri mümkündür. Mama sandalyelerinin üçlü kilit sistemi bulunmaktadır. Minderli olarak tasarlanmış olan mama sandalyeleri bebeklerin daha rahat bir şekilde oturabilmelerine olanak vermektedir. Farklı renk seçimleri yapılabilmekte olup, ön kısmında oyuncakları bulunan tasarımları da mevcuttur. Mama sandalyelerinin ön kısmı kolaylıkla çıkarılabilir. Yıkandıktan sonra tekrar yerine takılarak kullanım sağlanabilmektedir. Mama sandalyeleri ergonomik tasarımı sayesinde kullanışlı bir mama deneyimine olanak verir. Dört ayaklı olarak tasarlanmış mama sandalyelerinin ayaklarını birbirine bağlayan aparatları bulunmaktadır. Bu aparatlar sayesinde bebek daha güvenli bir şekilde oturabilmektedir. Kaydırmaz taban özelliği ile tasarlanmış mama sandalyeleri, bebeklerin hareketleri esnasında dengelerinin kaybolmamasını sağlar. Bu özelliği ise, güvenli bir kullanım için önemli detaylar arasında yer almaktadır. Mama sandalyelerinin ön kısmında bulunan oyuncaklar, bebeklerin sıkılmadan mama sandalyesinde durmalarına olanak verir. Keyifli zaman geçiren bebekler, daha kolay bir şekilde mamalarını tüketebilmektedir. Ön kısmında bulunan tabak koyma bölmesi sayesinde bebekler kendi kendilerine de mamalarını yiyebilmektedir. Belli bir aydan sonra bebekler kendi kendilerine yeme alışkanlıklarını kazanmaya başlar. Bu zamanlarda ise kendi kendine yeme alışkanlığını destekleyici bir ürün olarak mama sandalyesi kullanımı önem teşkil eder. Bu ürünler sadece mama yemek için değil bebeklerin göz hizasında olabilmeleri için de oldukça önemlidir. Bebeğin yanından ayrılırken, mama sandalyesi kullanılarak bebeğin güvenli bir şekilde durması sağlanabilmektedir. Bebeklerin ayaklarını konumlandırabilecekleri ayak koyma bölmesi sayesinde bebekler daha rahat bir şekilde oturabilir. En çok tercih edilen bebek ürünleri arasında yer alan mama sandalyesi, pek çok ebeveyne yardımcı olarak konforlu bir kullanım sağlamalarına olanak vermektedir.

Civil Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Civil uyku tulumu, bebeklerin hem konforlu bir uyku deneyimi yaşamalarını hem de soğuk hava koşullarından korunmalarını sağlayan kullanışlı bebek ürünleri arasında yer almaktadır. Uyku tulumlarının kullanımı sadece soğuk hava için tercih edilmemekte olup, aynı zamanda bebeğin sabit kalabilmesi için de tercih edilmektedir. Bebekler uyku esnasında fazla hareket edebilmektedir. Bu kapsamda güvenli bir uyku deneyimi için bebeklere özel olarak tasarlanmış uyku tulumları kullanılabilir. Uyku tulumlarının yanı sıra, puset kullanımı da ebeveynlere kolaylık sağlayan bebek taşıma ürünleri arasında yer alır. Civil puset modelleri, sağlıklı bir taşıma yapılabilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Pusetler, araç içi kullanılabileceği gibi, bebekleri elde taşımak için de tercih edilebilmektedir. Üçlü kilit sistemi sayesinde güvenli ve korunaklı bir taşınma sunmaktadır. Farklı renkleri ve tasarımları bulunan pusetler, bebek arabalarının iç kısmına da yerleştirilebilmektedir. Bebeklerin anatomisine uygun olarak tasarlanan puset modelleri, sağlıklı bir taşımaya da olanak vermektedir. Bebekler için tasarlanmış olan diğer bir ürün ise bebek telsizleridir. Civil bebek telsizi ile bebeklerin kontrollü bir şekilde uyku deneyimi yaşamaları mümkün olmaktadır. Ebeveynlerin yanında değil de başka bir alanda uyuyan bebeklerin seslerinin dinlenmesi için tasarlanmış olan uyku telsizleri, ihtiyaç anında bebeklerin yanına gidebilmek için tercih edilmektedir. Yüksek kalitede ses deneyimi sunan telsizler ile bebeklerin nefes alışı dâhil olmak üzere her sesi duyabilmek mümkündür. Bebek telsizlerinin, bebeklerin beşiklerine ya da uyudukları alana yakın bir şekilde konumlandırılması gerekir. Bu kapsamda bir komodin ya da yakın ve yüksek bir yere telsizler konumlandırılabilmektedir. Pilli olarak tasarlanmış olan telsizler olduğu gibi şarjlı olarak da kullanım sağlanabilecek telsiz modelleri mevcuttur. Tasarımları ve kullanım mesafesi farklılık gösterebilmekte olup, kişilerin beklentilerine göre seçimler yapabilmeleri mümkündür. Civil kampanya ürünleri arasından ürün tercihi yapılarak daha uygun fiyata ürünlere sahip olma imkânı da bulunmaktadır. Tüm Civil ürünlerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyerek, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.