Cilt Tipi
Kullanma Amacı
Hacim
Fiyat
Yaşlanma Karşıtı
SPF
Görünüm
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Kapatıcılık
İçerik
Form
Suya/Tere Dayanıklılık
Fiyat Geçmişi
Ek Özellik
Tip
Ürün Puanı
"

Clinique

" araması için 1382 sonuç listeleniyor

Cilt Bakımının Vazgeçilmezi Clinique Ürünleri Trendyol'da!

Clinique markasının doğuşu 60’lı yıllarda Norman Orentreich’ın verdiği bir röportaj ile alakalı olarak görülür. Dermatolog olan Orentreich, mükemmel bir cildin çeşitli ürünlerle elde edildiğini iddia eder. Farklı söylemleri ile dikkat çeken Doktor Orentreich sayesinde temelleri atılan markanın kurucusu sayılan Carol Phillips ve Estee Lauder ailesi başarılı bir girişim örneği göstererek kozmetik sektörüne atılır. Yaygın olarak bilinen üç aşamalı cilt bakımı ritüelini başlatan marka, adeta sektörde yeni bir çağ başlatır. Bu üç aşamalı ritüelin adımları sırasıyla temizlik, peeling ve nemlendiriciler olarak kabul edilir. Clinique far paleti, ruj, nemlendirici, kapatıcı, güneş kremi gibi ürünleriyle dikkat çeker. Cildiye uzmanları tarafından geliştirilen ve alerji testlerini geçen bu ürünleri popüler yapan özelliklerinden biri ise tamamen parfümsüz olmasıdır. Böylelikle sağlıklı ve kaliteli bir kullanım elde edilebilir. Bu özellikleriyle dünyada ilk olan Clinique set ürünleri kısa süre içerisinde yoğun bir rağbet görür. Amerika’dan dünyaya yayılan bu doğal ve yararlı ürünler, tüm dünyadaki kadın ve erkeklerin favori ürünleri arasındaki yerini alır. Sektöre girdikten on yıl sonra erkekler için de ürünler geliştiren marka, bu konuda da bir ilk olarak kabul edilir. Erkeklerin de cilt bakımına gereksinim duyduğunu ilk fark eden marka, müşterilerine bu ürünlerin erişimini gayet kolay bir biçimde sunar. Clinique krem çeşitleri, kadınlara göre yağlı olan erkek ciltleri için başarılı bir performans gösterir. Cilt bakım ürünlerine ek olarak makyaj malzemeleri ve parfüm çeşitlerini de tasarlayan marka, bu ürünlere ilgi duyan kişilerin dikkatini çeker. Fondöten, ruj, rimel, gece kremi, güneş kremi, nemlendirici ve pek çok ürünü skalasında tutar ve bu ürünlerin her birini titizlikle geliştirir. Clinique kullananlar, cilt dostu olan malzemelerle üretilen bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilir. Tüm bunlara ek olarak parfüm de geliştiren marka, birbirinden özgün kokularla adından söz ettirir. Clinique parfüm çeşitleri tüm dünyada rağbet gören ürünler arasında yer alır. Pek çok ülkede kabul gören bu markanın seçkin ürünleriyle cildinize gereken özeni gösterebilirsiniz. Ayrıca Clinique deodorant çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Cilt Sunan Clinique Markası

Sağlıklı Bir Cilt Sunan Clinique Markası

Clinique serum çeşitleri arasında bulunan erkek ve kadın ürünleri, cildin ihtiyaçlarını uygun bir şekilde karşılayarak gereksinim duyduğunuz bakımı sunar. Bu bakımın ilk aşaması olarak kabul edilen günlük temizlik, sağlıklı bir cildin temel unsuru olarak kabul edilir. Farklı cilt türlerine göre bu temizlik aşaması farklı bir boyut kazanır. Cilt tipleri temelde yağlı, kuru ve karma olarak adlandırılır. Yağlı cilt tipleri hem erkekler hem de kadınlar arasında oldukça yaygındır. Gün içerisinde doğal bir şekilde yağlanan bu cilt tipleri mutlak surette temizlik gerektirir. Karma olarak isimlendirilen ciltler de kısmen yağlı olarak nitelendirilir. Yağlı ciltlerin ihtiyaç duyduğu temizlik durumu, karma ciltler için de geçerlidir. Kuru ciltler, yoğun neme ihtiyaç duyabilir. Bunun yanı sıra gün içerisinde de hasar almaya yatkındır. Clinique yüz temizleme jeli, bu aşamada devreye girerek cildinizi fazla yağdan ve kirden arındırır. Cilt tipinize uygun olarak seçilen bir temizlik jeli ya da suyu ile saniyeler içinde cildinizi temizleyebilirsiniz. Bunlar, genellikle günde iki defa kullanılırlar. Gün içerisinde belirli saat aralıklarıyla cilde sürülür. Böylece nefes alan bu ciltlerde sivilceler oldukça az gözlemlenir. Clinique yorumları, ürünlerin kullanımı hakkında fikir edinmenize yardımcı olur. Cilt bakımının ikinci adımı olarak görülen peeling ise haftada bir ya da iki kez tavsiye edilen bir üründür. Genellikle özel peeling jelleri ile yapılan bu bakım, cildi derin bir biçimde temizler. Böylece cilt temizliği başarılı bir şekilde tamamlanır. Bunlar seçilirken de cilt tipi önem arz eder. Tenin özellikleri göz önüne alınarak seçilen Clinique losyon çeşitleri, müşterilere uygun olan performansı sunar. Üç aşamalı bakımın son aşaması ise nemlendiriciler olarak kabul görür. Temizlik kadar elzem olan nemlilik hali, tenin temel gereksinimlerinden biridir. Her tenin neme ihtiyacı vardır ve buna yağlı ciltler de dahil olur. Kozmetik sektöründe nem ve yağ birbirlerinden farklı şeyler olarak nitelendirilir. Bu sebepten ötürü her cilt tipine ayrı olarak üretilen Clinique nemlendirici ürünleri, kadınlar ve erkekler arasında yaygın olarak kullanılır. Kuru yapılı tenler, neme son derece ihtiyaç duyar. Nemsiz bir ten, sivilcelere sebebiyet verir. Uzun vadede kırışıklıkların ve çatlakların kolay bir şekilde oluşumunu da beraberinde getirir. Clinique çatlak kremi çeşitleri bu anlamda özel bir içeriğe sahiptir. Sadece yüz için kullanılan bu ürünlerin aynı zamanda vücut için üretilen versiyonları da Trendyol’da yerini alır. Clinique kil maskesi çeşitleri tüm vücuda rahatlıkla uygulanır. Uzman ekiplerce hazırlanan bu kremler sayesinde pürüzsüz ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Tenin ihtiyaç duyduğu bakımı saniyeler içinde sunan bu çeşitler, mesleğinin önde gelen dermatologları tarafından imal edilir. Alerji testlerini başarıyla geçer ve vücudu korur. Clinique 15 ml, 30 ml olarak hazırlanan boyutlarıyla sunulduğundan ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kapatıcı Özelliğiyle Clinique Yüz Kremleri

Kapatıcı Özelliğiyle Clinique Yüz Kremleri

Sağlıklı ve pürüzsüz bir ten için gerekli malzemeler arasında yer alan Clinique yüz kremi çeşitleri yer alır. Yüzün ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak çeşitli pigmentlerle yüzün renk tonunu değiştirir. Bu uğurda geliştiren çeşitli malzemeler sayesinde yüzünüzdeki yara izi, leke, çil ve sivilce gibi unsurları kapatabilirsiniz. Yapılan makyajı doğal gösteren bu kapatma işlemi sayesinde Clinique kapatıcı ve fondöten gibi ürünlerin işi kolaylaşır. Makyajın temel unsurlarından sayılan yüzdeki renk tonu eşitliğini sağlayan bu üretimler, farklı ten rengi tonlarına göre tasarlanır. Kendi aralarında da çeşitli sınıflara ayrılanlardan ilki BB kremlerdir. Kökeni Asya’ya dayanan bu seçenekler, güçlü kapatıcılar olarak görülür. Hafif yapısı ile dikkat çeken bu kremler aynı zamanda güzellik formülü olarak da adlandırılır. Clinique BB krem seçenekleri, cilt ve sağlık dostu olarak kabul edilir. Yüzünüzü toz ve kirlere karşı koruyan bu kremler aynı zamanda nemlendirici özelliğe sahiptir. Renkli nemlendirici olarak öne çıkan ürünlerden kalın olan BB üretimler, güzellik sektöründe sıklıkla kullanılanlar arasında yer alır. Bunlara ek olarak sektöre sunan CC kremler ise ayrı bir seçenek olarak bilinir. Renk düzeltici işlevi olan Clinique CC krem çeşitleri, yüzün rengini dengeler ve yüze homojen bir görünüm kazandırır. Genellikle ileri yaşta olan bireyler için bu seçenekler üretilir. Eşsiz yapısı ve kremsi formülleriyle öne çıkar. Böylelikle yüzde ağırlık ve hassasiyet oluşturmaz. Bunun yanı sıra günlük hayatta ve özel zamanlarda da kullanılabilecek yapısı sayesinde kadınlar arasında son derece beğenilir. BB kremlere göre hafif olan bu seçenekler, makyajsız sosyal hayata karışan kişilerin favorileri olarak görülür. Ferah ve yumuşak bir hissiyatı olan bu seçenekler, tek başlarına yüzünüdeki ton farklılığını giderir. Aynı zamanda lekelere ve kızarıklık izlerine de iyi gelerek çeşitli takviye malzemeler sayesinde yüzünüzü besler ve cilt bakımına destek olur. Clinique indirim fırsatları Trendyol'dan müşterilere sunulur. Cildine sürdüğü ürünler konusunda hassas olan kişiler için destekleyici olan bu ürünler, parfümsüz yapısı ile çeşitli reaksiyonların önüne geçer. Ayrıca Clinique lip balm ürünlerini tedarik ederek kendinize gereken özeni gösterebilirsiniz.

Güneş Işınlarından Koruyan Seçenekler

Güneş Işınlarından Koruyan Seçenekler

Yaz aylarında sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alan güneş kremleri, teninizin zararlı ultraviyole ışınlardan korur. Bu sayede cildiniz sadece sizin istediğiniz kadar bronzlaşır. Kaliteli bir bronzluk için gerekli olan bu güneş kremleri sayesinde sıcak havalarda güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Kıyafetlerden kaynaklı kısmı bronzluğun önüne geçen bu seçeneklerle birlikte cildinizdeki muhtemel ton farklılığının önüne geçebilirsiniz. Clinique güneş kremi seçenekleri vücudunuzu UVA ve UVB ışınlarına karşı korur. Bu ışınlar, kırışıklık ve lekeleri gibi sonuçlar doğurur. Cildi erken yaşlandırır ve cildin nem dengesini bozar. Kaliteli güneş koruyucuları vücudunuzu böylesi sonuçlardan korur. Bu nedenden ötürü doğru güneş koruyucu seçimi önem kazanır. Vücudunuzun yapısını tanıyarak seçtiğiniz bir güneş koruyucu, azami seviyede verim sunar. Yağlı, kuru ve karma ciltler için farklılaşan Clinique leke kremi ve güneş koruyucu çeşitleri, çeşitli malzemeleri farklı oranlarda içerir ve bu sayede vücudunuzu gerektiği bir biçimde korur. Faktör olarak adlandırılan ve güneş ışınlarına karşı koruyuculuk kapasitesini ortaya koyan bir sayı bulunur ve sayı genellikle otuz ve üstü seviyesinde yer alır. Yüksek faktörlü krem seçeneklerinin yer alması, vücudunuzun rengini ve sağlığını korumaya destek olur. Bu nedenle yüksek faktöre sahip kremler, güneş ışınlarının bronzlaştırıcı etkisini aza indirir. Güneşe karşı hassasiyeti bulunan ya da çeşitli cilt sorunlarına sahip kişiler için güneş kremleri çeşitli özellikler bulundurur. Bu özellikler, kremden kreme göre değişir. Suya dayanıklı olan güneş koruyucuları denize ya da havuza girdiğinizde vücudunuzda kalır. Bu sayede güneş koruyucu sürüş aralığınız daralır. Avantajlı ürünler sunan Clinique satın alma fırsatlarıyla karşınıza çıkar. Markanın kaliteli güneş kremleri sayesinde hem cilt bakımınıza destek olabilir hem de teninizi zararlı UV ışınlarından koruyabilirsiniz.

Avantajlı Ürün Çeşitleri

Avantajlı Ürün Çeşitleri

Yaygın alışkanlıklarından sayılan makyaj, pek çok kişinin hayatında kendine yer bulur. Tene doğrudan temas eden ürünlerle yapılan makyaj işlemi cildinizin sağlığını direkt olarak etkiler. Clinique göz farı çeşitleri ile etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Makyajın temel unsurlarından sayılan fondötenler, yüze tamamıyla temas eden malzemeler arasında yer alır. Günlük hayat içerisinde kadınlar arasında yaygın olarak kullanılır. Clinique fondöten çeşitleri farklı renk tonlarına sahip kişiler için geliştirilir ve her biri çeşitli sağlık ve alerji testlerinden geçer. Fondötenin nemli yapısını dengeleyen pudraları da imal eden marka, aynı titizliği bu ürünleri sektöre kazandırır. Clinique pudra çeşitleri cildin parlaklığını dengeler ve teninize matlık katar. Homojen renkli bir ten elde edilince allıklar devreye girer. Bu seçenekler özellikle yanaklar için kullanılır. Clinique allık modelleri sayesinde yüzünüz renkli ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Hemen her makyajın temeli sayılan bu ürünler, kaliteli bir makyajın yapılmasına olanak sağladığından sıkça tercih edilir. Doğru bir şekilde harmanlanan ürünler ile yüzdeki kızarıklık, leke, çil ve sivilceler kapatılır. Clinique lip gloss çeşitleri sayesinde kusursuz bir etki elde edilebilir. Genellikle parlak bir görünüm kazandıran bu seçenekler, dudaklarınızın göz alıcılığını artırır. Aynı zamanda renklendirici yapısıyla oldukça kaliteli bir kullanım sunar. Nemlendiri etkisi de oldukça yüksektir. Bu aşamalar esnasında kullanılan kaliteli seçimlerle birlikte hem nokta atışı bir makyaj yapılır hem de makyaj malzemeleri için ayrılan bütçe fonksiyonel bir biçimde kullanılır. Makyaj malzemeleri genellikle alındıktan sonra uzun süre kullanılan malzemeler olarak bilinir. Bu nedenden ötürü doğru makyaj ekipmanları sayesinde bütçe dostu seçimler yapılabilir. Uygun fiyatlardan sizlere sunulan temiz içerikli Clinique highlighter çeşitleri sayesinde teninizde dilediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Kolay Uygulanabilir Makyaj Malzemeleri

Kolay Uygulanabilir Makyaj Malzemeleri

İyi bir ten makyajını doğru ürünlerle yapılan bir göz makyajı takip eder. Nitelikli bir göz makyajı için yine nitelikli malzemeler gerekir. Bu sebepten ötürü sağlık dostu Clinique göz serumu çeşitlerini ve makyaj malzemelerini müşterilerle buluşturan marka, güzellik akımlarına uygun ürünleriyle kişilerin karşısına çıkar. Söz konusu göz makyajı olduğunda akla gelen ilk ürünlerden biri göz kalemleri ve eyeliner olarak bilinir. Clinique eyeliner çeşitleri uygun bir uygulama metodu ile gözde çeşitli etkiler yaratır. Göz rengini açığa çıkardığı durumlar bulunduğu gibi gözü ufak ya da iri de gösterir. Makyajın önemli malzemeleri arasında sayılan bu göz kalemleri içerisindeki malzemeler sayesinde gözü rahat bir biçimde boyar. Kolay bir kullanımı bulunan bu kalemler gözün civarında rahatlıkla hareket eder. Pratik yöntemlerle açılır ve sonraki kullanımlara hazırlanır. Farklı makyajların yapılması için bu kalemleri satın alabilirsiniz. Kirpiklerin hacimli ve şekilli görünümünü sağlayan seçenekler olarak bilinen rimeller de başka bir göz makyajı malzemesi olarak kabul edilir. Kaliteli bir fırçaya sahip olan Clinique rimel çeşitleri, uzun süre kullanıma müsaittir. Fırçasının kılları uzun süre birbirinden ayrı durur. Nemli yapısını aylarca koruyarak her an her saniye kullanıma hazır bir biçimde olduğundan müşterileri memnun eder. Aynı zamanda maskara olarak da adlandırılan bu ürünler, kirpiklere hacim ve gürlük katar. Bunu yaparken kirpikleri düzgünce şekillendiren Clinique maskara çeşitleri, makyaja ayrı bir boyut kazandırdığı gibi gözlerinizin özelliklerini de belirginleştirir. Bakışlarınızı doğrudan doğruya etkileyen gözlerinize etkileyici bir hava katan rimeller, temel makyaj malzemeleri arasında bulunur ve hemen her makyaj çantasında yer alır. Kolay açılıp kapanan yapıları ile kullanımı pratik olan Clinique makyaj çantası çeşitleri sayesinde birbirinden farklı malzemeleri yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Clinique Fiyatları

Bütçenize Uygun Clinique Fiyatları

Dermatologlar tarafından teste tabi tutulan ve alerji testlerini başarı ile geçen bu çeşitler, sağlığınızı koruduğu gibi hayalinizdeki teni müşterilere unar. Clinique yüz temizleme jeli ve nemlendirici gibi temel cilt bakımı ürünlerini başarıyla üreten marka, aynı zamanda benzer amaçlar için kullanılan tonikleri ile dikkat çeker. Bu seçenekler oldukça avantajlıdır. Clinique tonik çeşitleri teninizi kirden arındırır ve kişilere ferah bir cilt sunar. Buna ek olarak BB krem ve CC krem gibi bakım ürünleri de sektöre kazandıran markanın spesifik amaçlar benimseyen kremleri de bulunur. Clinique kırışıklık kremi, uykudan önce uygulanan bir bakım model olarak bilinir. Bu krem sayesinde gece uyurken cilde bakım uygulanır. Kırışıklara karşı olan bu bakım cildi besler ve tenin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Yüzün göz altı bölgesi hariç her kısmına uygulanan bu alternatifler, aynı zamanda boyun bölgesi için de uygun olarak bilinir. Göz altı için özel olarak üretilen Clinique göz kremi ince ve esnek bir derinin yer aldığı göz çevresi için ideal olarak kabul edilir. Göz altındaki sarkmalara ve göz çevresindeki kaz ayaklarına iyi gelen bu krem sayesinde cilt bakımınıza katkıda bulunabilirsiniz. Bakım malzemelerinde olduğu kadar makyaj malzemelerinde de adından sıklıkla söz ettiren markanın ürettiği rujlar oldukça popüler malzemeler olarak bilinir. Clinique ruj çeşitleri birbirinden farklı çeşitlerle müşterilere sunularak farklı beklentilere yanıt olur. Farklı parlaklıklara ve pigment özelliklerine sahip bu seçenekler sayesinde dudaklarınız dolgun ve estetik bir görünüme kavuşur. Bu rujları ve fazlasını müşterilerle buluşturan Clinique fiyatı ve kalite performansı olarak övgü toplayan bir marka olarak bilinir. Cilt bakımı ve makyaja dair pek çok modeli sunan markanın ürünlerini Trendyol sayesinde inceleyebilirsiniz.