Marka
Kullanım Amacı
Fırça Kılı Sertliği
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Colgate

" araması için 1616 sonuç listeleniyor

Sağlıklı Ağız Bakımı İçin Colgate Çeşitleri Trendyol’da!

Kişisel bakım hem sağlık hem de kendini iyi hissetme açısından önemli bir konudur. Çeşitli hastalıklardan korunmak, iyi görünmek ve toplum tarafından kabul görmek amacıyla bu konu aksatılmamalıdır. Hijyene dikkat edilmemesi halinde birçok bakteri ve mikrop üreyerek ciddi sağlık sorunlarına yol açar. Ayrıca çevredeki insanlar için bakımsız olmanız her zaman eksi puandır. Bu durum iş görüşmesi, toplantı, arkadaş buluşması gibi günlük hayatta gerçekleştirdiğiniz birçok aktivitede sizlere zarar verir. İtibar ve sağlık kaybına yol açan bu önemli konuda bazı temel başlıklar vardır. Bunların başında ağız ve diş sağlığı gelir. Sindirim sisteminin başlangıcı olan ağızların besinleri öğütme işlevi vardır. Tüketimi gerçekleştiren bölgede yemek artıkları, çürükler ve çeşitli bakteriler oluşabilir. Bu durum bakterilerin vücuda zarar vermesine sebep olur. Ayrıca kötü koku ve diş kaybı gibi birçok olumsuz sonuç meydana getirir. Hem sizin hayat kalitenizi azaltan hem de çevrenizdeki insanları rahatsız eden bu durumun önüne geçmek adına özenli ve düzenli bir bakım yapmanız gerekir. Sağlığınızı korumak için güvenilir markalar tarafından üretilen işlevsel ve kullanışlı bakım ürünlerini tercih etmelisiniz. Hem sağlığınızı hem de dış görünüşünüzü ciddi oranda etkileyen bu konuda Colgate markasının ürünlerine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. 1873 yılından beri başarılı bir şekilde faaliyet gösteren marka, oldukça kaliteli seçenekler ortaya koyar. Çeşitli testlerden geçen ve başarısını kanıtlayan marka; diş macunu, fırçası ve ipi gibi tasarımların yanı sıra ağız bakım suyu üretimi yapar. Alanında uzman olan Amerikan markası sayesinde kişisel bakımınızı mükemmel bir şekilde yapabilirsiniz. Her yaş grubu için üretim yapan firmanın asırlık tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Üstün başarısı ve kalitesi sayesinde bir dünya markası haline gelmiş olan firmanın ortaya koyduğu ürünler sayesinde hem kişisel bakımınızı iyi bir şekilde yapabilir hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Ağız, damak ve diş sağlığınızı olumlu etkileyen bu ürünler ile üstün bir koruma sağlayabilir ve markanın farkını kolayca hissedebilirsiniz. Dünya üzerinde birçok insan tarafından sevilerek kullanılan ünlü markanın tasarımlarına Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ağız Bakımında Öncü İsim: Colgate

Ağız Bakımında Öncü İsim: Colgate

Kişisel bakımın başında yer alan ağız sağlığı konusu dikkat edilmediğinde birçok soruna yol açar. Gün içerisinde insanlar birçok kez yemek yiyip bir şeyler içer. Lokma çiğnerken aralara kaçan küçük parçalar çoğu zaman ciddi rahatsızlıklar verir. Bu durum hem sizi huzursuz eder hem de sağlığınızı uzun vadede kötü etkiler. Bu sebeple düzenli olarak diş fırçalamak ve ağız bakımını yapmak gerekir. Bu bakım düzenli yapılmazsa ve hijyene dikkat edilmezse kalp, böbrek ve romatizma başta olmak üzere birçok rahatsızlığa davetiye çıkarılır. Bebeklik çağında başlaması ve ara verilmeden sürekli olarak bakım yapılması gerekir. Çürük oluşumlarına ve diş eti rahatsızlıklarına karşı tedbir olarak düzenli temizlik işlemi yapılmalıdır. Diş etine ve minelerine zarar vermeden üzerindeki yemek artıklarını ve plakları fırçalayarak temizleyebilirsiniz. Sağlıklı bir ağza ve taze nefese bu şekilde kavuşarak rahat edebilirsiniz. Bunu yaparken sizlere macun, bakım suyu, ip ve fırça gerekir. Marka sizler için tüm bu ürünleri özenle üretir ve kullanımınıza sunar. Yılları aşkın tecrübesiyle alanında öncü bir isim haline gelen marka, ortaya koyduğu birçok ürünle gülüşünüze güzellik katarken sağlığınızı koruma altına alır. Colgate diş macunu alanında birçok çeşit ortaya koyar. Farklı lezzetlere ve özelliklere sahip olan bu ürünleri kullanmak sizlere ciddi avantajlar sağlar. Diş eti problemlerini azaltır, beyazlık verir, çürük oluşumunu aza indirger ve lekeleri temizler. Ağız kokusuyla savaşırken mineleri güçlendirir, bakterileri azaltır, tartar oluşumu ve plağı engeller. Tüm bunlara ek olarak hassas olan bu bölgeyi koruma altına alarak yediğiniz ve içtiğiniz şeylerden rahatsız olmamanız için fayda sağlar. Hassasiyeti gidererek hayattan keyif almanıza katkı sağlar. Ayrıca ağız yapınıza ve diş etlerinize uyum sağlayacak Colgate diş fırçası modelleri sunulur. Özel kılları ve benzersiz özellikleri sayesinde etkili bir temizlik sunar. Komple temizlik sağlamak amacıyla özenle tasarlanır. Diş eti yapınıza uyum sağlayan fırçalar nazik ve kolay bir hijyen sağlar. Ulaşılması zor olan ve geride kalan alanlara bile başarılı bir şekilde ulaşır. Tercihinize bağlı olarak seçebileceğiniz fırça kıllarının sertliği çeşitlilik gösterir. Ayrıca dil ve yanak temizliği yapmanız için özel alanları vardır. Yumuşak ve hassas bir bakım sağlayan birbirinden kaliteli ürün sayesinde rahat edebilirsiniz. Markanın sunduğu avantajlardan faydalanarak kişisel bakımınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu çeşitlilik sayesinde hem sağlığınızı koruyabilir hem de harika gülüşlere sahip olabilirsiniz. Bembeyaz ve sağlıklı dişler için düzenli olarak ürünleri kullanmanız yeterlidir. Dünya çapında ünlü olan asırlık marka, yalnızca fırça ve macun değil, aynı zamanda birçok ağız bakım ürünü ortaya koyar. Her biri işlevsel ve kullanışlı olan ürünler arasından size uygun olanını bulmak ve kolay bir şekilde almak için Trendyol’da yer alan seçeneklere göz atabilirsiniz.

İnsanların ağız ve diş yapıları birbirinden farklıdır. Bu sebeple bakımları sırasında tercih ettikleri ürünler çeşitlilik gösterir. Hassasiyetlerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak kullandıkları ürünlerin özelliklerine bakar. Bu sebeple marka herkese hitap edebilmek adına çeşitli macunlar üretir. Her biri farklı bir özelliğe sahip olan bu ürünler sayesinde kişisel bakımınızı başarılı bir şekilde yapma imkanı yakalayabilirsiniz. Colgate Optic White günlük hayatta edindiğiniz ve devamlı gerçekleştirdiğiniz alışkanlıkların da etkisiyle oluşan lekelerin ve sararmaların giderilmesi için faaliyet gösterir. Beyaz bir gülüşe sahip olmak ve pürüzsüz bir görünüm elde etmek için bunları tercih edebilirsiniz. Yüzeyde meydana gelen lekeleri %100’e kadar yok ettiği klinik araştırmalar ve yapılan testlerle kanıtlanmış olan bir üründür. Uzun süren bir nane ferahlığı verir ve kötü koku oluşumunu engeller. Diş minesine zarar vermez. Saatler süren ferahlık ve sağlıklı bir nefes verir. Ayrıca bu beyazlık size yetersiz gelirse ve fazlasını isterseniz Colgate Max White tercih edebilirsiniz. Özel formülü sayesinde yüzeyde leke oluşmasına engel olur. Ayrıca uzun süre etkin bir beyazlık sağlar. White seal teknolojisi kullanılarak üretilen bu macun sayesinde parıltılı gülüşlere sahip olabilirsiniz. Diş minesi ve etine zarar vermez. Colgate Max White One içerisinde barındırdığı beyaz kristallerin yardımıyla dişlerinizin doğal beyazlığına ve parıltısına kavuşmasına yardımcı olur. Saatler süren ferah bir nefes verir. Çürük, leke ve bakteri oluşumuna karşı başarılı bir şekilde savaşır. Bu sayede hem güzel görünmenize hem de sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Çığır açan beyazlığı sayesinde gülüşünüzle herkesi kendinize hayran bırakmak için güvenle bu kişisel bakım malzemesini tercih edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak geliştirilmiş bir üretim isterseniz Colgate Advanced White Charcoal tercih edebilirsiniz. İleri teknoloji yöntemleri kullanılarak üretilen ve üstün bir beyazlık sağlayan ürünlerdir. Özel tasarımları ve işlevselliği ile hayatınıza beyaz bir sayfa açacak olan tüm bu ürünler marka farkıyla başarılı bir şekilde ortaya konulur. Bembeyaz ve sağlıklı dişler için markanın özel formüllerle üretilen macunlarına ve diğer ürünlerine Trendyol’u inceleyerek ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Colgate Diş Fırçaları ve Özellikleri

İşlevsel Colgate Diş Fırçaları ve Özellikleri

Ağız ve diş eti yapısı herkeste farklılık gösterir. Hassasiyeti ve yapısı gereği farklılaşan bölgelere ihtiyacı olan bakımı yapabilmek için uygun bir ürün tercih etmek önemlidir. Birçok farklı ihtiyaca karşılık verebilmek adına marka çeşitliliğini her geçen gün artırır. Bu sayede dünya üzerinde pek çok insana kolayca ulaşma imkanı yakalar. Ünlü markanın başarılı olduğu bir diğer konu da diş fırçası üretimidir. Diş etine ve minesine zarar vermeden macun aracılığıyla tüm ağzı etkili bir şekilde temizlemeyi başaran ürünler oldukça çeşitlidir. Macunun iyice yayılması ve zor bölgelere bile ulaşmasını sağlama açısından oldukça başarılıdır. Hassas bir diş etiniz varsa ona yumuşak bakım ürünleri kullanmanız gerekir. Fazla bastırmadan temizlik işlemini gerçekleştirmelisiniz. Colgate Slim Soft 17 kat fazla ince fırça kılları sayesinde etkili temizlik sağlar. Sıkı ve dar diş aralıklarına bile girmeyi başarır. Bu sayede etinize ulaşarak tam anlamıyla bir performans sağlar. Zarar vermeden yumuşak bir temizlik yapar. Orta sertlikte bir fırça kullanmak isterseniz Colgate Extra Clean sizin için uygun olabilir. Üstün kaliteli fırçaları arka alanlara kadar kolayca ulaşır ve temizler. Dil temizleyicisi oldukça yumuşaktır. Bu sayede nazikçe dilinizde yer alan ve kötü kokuya sebebiyet veren bakterileri temizler. Mükemmel tasarımı sayesinde kolay bir kullanım imkanı sağlarken muhteşem bir temizlik sunar. Bunlara ek olarak Colgate pilli diş fırçası vardır. Çift hareket kabiliyetine sahip fırça başı, dil-yanak temizleyici ve parlatıcı fırça kılları sayesinde mükemmel bir bakım sağlar. Pil yardımıyla çalışan fırça zahmetsiz ve profesyonel bir kullanım imkanı sunar. Colgate şarjlı diş fırçası pratikliği ve yedek başlığıyla sizlere kolaylık sağlar. Uzman markanın birbirinden kullanışlı fırçalarını Trendyol’dan alabilirsiniz.

Hayatın doğal akışı insanlara birçok duyguyu tattırır. Bu sebeple sıklıkla gülebilir, ağlayabilir ve çeşitli mimikler yardımıyla duygularınızı belli ederek konuşabilirsiniz. Bunu yaparken dişlerinizin bakımlı ve güzel görünmesi size avantaj sağlar. Hem güzelliğinizi hem de saygınlığınızı artıracak olan bir konudur. Kişisel bakımınıza özen göstermeniz sizi her daim bir adım öne taşır. Bunun için dişlerinizin temiz ve beyaz görünmesine özen göstermelisiniz. Düzenli olarak fırçaladığınız ve temizlediğiniz dişlerle bembeyaz gülüşlere sahip olmanız mümkündür. Colgate beyazlatıcı özelliğe sahip birçok ürün ortaya koyar. Düzenli kullanım sağlandığında göz alıcı parlaklığa sahip dişlere kolayca kavuşabilirsiniz. Düzenli bir şekilde Colgate aktif beyazlık kullanmanız halinde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Bir hafta içerisinde bir ton beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Devamlı bir kullanım sağladığınız takdirde daim beyaz bir görüntü oluşmasını sağlayabilirsiniz. Mikro kristaller sayesinde lekeleri gideren ürün, tartar oluşumunu da engeller. Colgate Herbal White sayesinde limon aracılığıyla üstün beyazlıkla buluşabilirsiniz. Anında parlaklık ve beyazlık veren formül sayesinde ilk yıkamadan itibaren farkı görebilirsiniz. Gülerken veya konuşurken ışıldayan dişlerinizle tüm dikkatleri üzerinize kolayca çekebilirsiniz. Kötü koku oluşumuna ve bakterilere yer vermeyen bu ürünlerle sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca tüm bunlar sizin için yetersiz kalırsa Colgate beyazlatıcı kalem kullanabilirsiniz. Fırçalama işlemi bittikten sonra kalemi dikkatli bir şekilde yüzeye uygulayabilirsiniz. Belli bir süre bekledikten sonra ağzınızı iyice yıkamalısınız. Haftada iki defadan fazla kullanmamanız tavsiye edilen ürün sayesinde üstün beyazlığı, pürüzsüz görüntüyü ve parıltıyı kolayca gözlemleyebilirsiniz. Kremsi ve yumuşak dokusu sayesinde ete zarar vermez. Sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak için özel görmüllerle üretilen bu ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Colgate Ürünleri

Birbirinden Kaliteli Colgate Ürünleri

Her insanın ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bu konu kişisel bakım için de geçerlidir. Bu sebeple marka birbirinden kaliteli birçok ürün ortaya koyarak tüm insanlara ulaşmayı amaçlar. Uzun yıllardır dünya çapında belli bir ün kazanan ve pek çok insanın ilk tercihi haline gelen güvenilir bir markadır. Ortaya koyduğu farklı özelliklere sahip ürünlerle her türlü ihtiyacı karşılamayı hedefler. Colgate ürünleri sayesinde sizler de kendinize bir iyilik yapabilir ve markanın farkını kolayca hissedebilirsiniz. Rutin fırçalama işleminizin ardından yeterinde temiz hissetmiyor veya aralara sıkışan artıkları temizleyemediğinizi düşünüyorsanız marka sizlere yardımcı olacak bir tasarım ortaya koyar. Colgate diş ipi sayesinde aralara kolayca ulaşarak kalan yemek artıkları temizleyebilirsiniz. İpler manuel olarak kullanım imkanı sunar. Aralara girerek herhangi bir bakterinin oluşumuna mahal vermez. Ayrıca Colgate ağız bakım suyu üreterek tam temizliğin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasına imkan tanır. Nefesi başarılı bir şekilde tazeler. Diş etine fayda sağlayarak yaraların oluşumuna engel olur. Ağız içerisinde oluşabilecek birçok problemi önler. Colgate gargara sayesinde çürüklere imkan vermeden tam bir temizlik sağlayabilirsiniz. Bakterilere ve plaklara karşı oldukça etkili olan bu gargaralar, sıklıkla tercih edilir. Colgate Plax pek çok insan tarafından kullanılan seçenekler arasında yer alır. Nane ferahlığı vererek uzun süre nefesinizi taze tutar. Klinik çalışmalarla başarısı ve güvenilirliği kanıtlanmış olan ürün, alkol ve etanol içermez. Fırçalama işlemi sonrasında kullanmanız tavsiye edilir. Sıcak ve soğuk besinleri tüketirken zorlanıyorsanız Colgate Hassasiyete Pro Çözüm ürününü tercih edebilirsiniz. Hassas sinirlere giden mikroskobik kanalları doldurarak ağrı ve acı hissini aza indirgeyen tasarım, uzun süreli bir koruma kalkanı oluşturur. Uzun süreli kullanımda diş eti çekilmesi ve hassasiyetini önler. Markanın tasarımlarıyla üstün koruma sağlamak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Trendyol bünyesinde barındırdığı seçkin markalar ve kaliteli ürünler sayesinde hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar. Birçok ihtiyacınızı hızlıca karşılayabilmeniz için ürün çeşitliliği sunar. Kişisel bakımın yapı taşı olan ağız ve diş sağlığınızı korumak adına Colgate markasına ait ürünleri Trendyol’dan bütçe dostu fiyatlarla bulabilirsiniz. Colgate Natural Extracts doğal özlü bir macundur. Nane, aloe vera, yeşil çay ve karbon özlü bu macun sayesinde dişlerinize hak ettiği değeri gösterebilirsiniz. Colgate 50 ml macunlar arasında üç etkiye aynı anda sahip olan bir ürün vardır. Colgate Triple Action çürüklere karşı koruma sağlayan bir formüle sahiptir. Güçlü ve beyaz dişlerle birlikte ferah bir nefese kavuşmanız için özel olarak üretilir. Diş etini koruması, dezenfekte etmesi, ağzın pH dengesine uyması, kokuyu gidermesi gibi sağladığı birçok özellikle misvak, eski dönemlerden beri aktif olarak kullanılır. Doğada yetişen ve faydaları saymakla bitmeyen misvak, marka sayesinde evlerinize gelir. Colgate misvak özlü macunlarla üstün bir bakım sağlayabilirsiniz. Çürüklerle savaşan ve başarısı klinik testlerle kanıtlanan Colgate şeker asidi dengeleyici sayesinde üstün koruma sağlayabilirsiniz. Bu içerik, özel formülüyle dişlere zarar vermeden asitleri yok eder. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan Colgate 75, 100, 150 ml’lik macunlara Trendyol’un filtreleme seçeneklerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Colgate 40g, 70g, 75g, 90g ağız bakım sularını da bulabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek pratiklik kazanabilirsiniz. Ürünleri kullanan müşteriler tarafından yapılan yorumlar ışığında fikir sahibi olabilirsiniz. Kalitesini, işlevini ve faydalarını ayrıntılı bir şekilde öğrenerek ya da müşterilerin tavsiyelerinden faydalanarak güvenli İnternet alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Belli dönemlerde gerçekleşen Trendyol indirimleri ve kampanyaları ile ürünlere oldukça uygun fiyatlarla ulaşabilirisniz. Bütçe dostu Colgate fiyatlarına göz atmak ve ürünlerle ilgili bilgi edinmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.