placeholder
"

Dandini

" araması için 154 sonuç listeleniyor

Dandini

Dandini

Hem erkek hem de kız bebek ve çocuk bakım ürünlerinde kaliteli üretimleriyle ebeveynlerin gözde markaları arasında yer alan Dandini, en seçkin modellerini Trendyol'da sizin için listeliyor. En yeni koleksiyonlarını Trendyol'da satışa sunan marka, doğumdan itibaren kullanıma uygun olan ürünleriyle bebeğiniz için en iyi seçimleri yapabilmenize olanak tanıyor. Ekonomik fiyat seçenekleri, zengin ürün çeşitliliği, lüks ve kaliteli kumaş tercihleriyle bebekler için en ideal ürünlere imza atan markanın, hastane çıkış setleri, tulumları, ana kucağı ve beşikleri ve diğer bebek giyim - aksesuar ürünleri minik sahiplerini bekliyor. Oyuncak çeşitliliğinde de seçkin fırsatlar sunan marka, onlarca farklı sevimli tasarımla miniklerin beğenisini kazanıyor. Ürün çeşitliliğinde sınır tanımayan Dandini giyim, bebekler için hazırladığı pijama takımları, elbiseler, badi ve zıbınlar, şapkalar, çantalar, terlikler, yelekler, pantolon ve taytlarla miniklere giyinirken eğlenecekleri seçenekler sunuyor.

En Sevimli Dandini Bebek Ürünleri Trendyol'da!

Ürün çeşitliliği konusunda rakiplerinden geri kalmayan marka, çok sayıda yeni koleksiyonunu ebeveynlerle buluşturuyor. Özellikle bebek giyim alanında yoğun olarak üretimler yapan Dandini, Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceği birbirinden şık ürünler sunuyor. Bebeğinizin gece uykusu için çok rahat pijamalar, pamuk yapısıyla bebeğinizin cildini koruyan şık tulumlar, kız bebekler için müslin gibi kumaşların kullanıldığı sağlıklı elbiseler, erkek bebekler için birbirinden özel tasarımlı takım elbiseler, ünlü anne bebek markasının zengin kategorisinde yer alıyor. Çizgi kahramanların ve sevimli çizimlerin bulunduğu rengarenk tasarımlarla bebeğinize harika bir dünya sunabilir, onun bu eğlenceli tasarımlarla mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için giyim alışverişi yaparken satın alacağınız ürünün ay ibaresine göz atabilir, ürünlerin boy ölçülerini de inceleyebilirsiniz. Giyim ürünleri arasında Dandini hastane çıkışı setlerine de rastlanabiliyor. Bu ürünleri sevdiklerinize doğum hediyesi olarak da götürebilir, minik misafirlere yaşamlarının ilk aylarında kullanabilecekleri birbirinden sevimli giyecekler sunabilirsiniz. Şapka, eldiven, alt ve üst parçalardan oluşan yenidoğan hastane çıkış setleri, hemen her yenidoğan bebek için uygun olabiliyor.

Ürünlerin 0-3 ay aralığına özel olarak tasarlanmış olması sayesinde hem iri doğan bebekler hem de küçük yapılı bebekler, hastane çıkış setlerini kullanabiliyor. Dandini hastane çıkışı erkek bebek kıyafetleri ürünleriyle de ön plana çıkıyor ve erkek bebekler için gri, mavi gibi huzurlu renkler sunuyor. Giyim ürünlerinin yanı sıra eğlenceli oyuncaklar da sunan marka, bebeklere hem evde hem de dışarıda kullanabilecekleri çok sayıda güvenli ürün alternatifi getiriyor. Oeko Tex sertifikalarına uygun olarak üretilen hastane çıkışı giyim ürünleri arasında set halinde satışa sunulan seçenekler de bulunuyor. Setler içerisinde dantel işlemeli battaniyeler, üst zıbınlar, alt patikli pantolon, önlük, yarım kollu çıtçıtlı badi, atlet badi, ayakkabı, bandana gibi çeşitli ürün türleri yer alıyor. Hastane çıkışı setlerini yakınlarınızın doğumunu tebrik etmek için de değerlendirebilir, onlara bu mutlu günlerinde harika bir hediye sunarak sevinçlerini paylaşabilirsiniz. Kız bebeklere ve erkek bebeklere özel renk işlemeleri de bulunan ürünleri, doğan bebeğin cinsiyetine göre seçebilirsiniz. İsterseniz, bebeğin annesi için satışa sunulan lohusa setlerini de hediyenize ekleyebilir, birbirinden şık lohusa takımlarını sevdiklerinize sunarak ailenin mutluluğunu paylaşabilirsiniz. Bebekler için aksesuarlara da yer veren markanın çeşitli yazlık ve kışlık şapka ürünleri bulunuyor. Bebeğinizi kış aylarında soğuktan korumanızı sağlayan kalın kumaşlı sevimli şapkaları değerlendirebilir, çeşitli hayvanlarının kulak ve işlemelerinin bulunduğu şapkalarla bebeğinizin çok şirin bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Dandini Beşik Modelleriyle Güvenli Uyku Deneyimi

Hamak beşik ve sallanan beşik modelleriyle bebekler için uyku sürecini kolaylaştıran marka, güvenli ürünleriyle ebeveynlere pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Kenar bölümlerinde kilitleme aparatı bulunan beşikler istenilen her an sabitlenebiliyor. Bununla birlikte uyumadan hemen önce sallanarak uyumaktan hoşlanan bebekler için sallanma özelliği de bulunuyor. Dandini sallanan beşik modelleri hem açık havada hem de ev içerisinde pratik bir kullanım sunuyor. Açılıp kapanabilen beşik modelleri, istenilen anda sökülüp yeniden monte edilebiliyor. Piknik, kamp alanı gibi etkinliklerde de kullanabileceğiniz sallanır beşikleri anne yanı beşiği olarak da kullanabilirsiniz. Kırmızı, mavi, gri, pembe gibi renk çeşitleriyle kız ve erkek bebeklere özel tasarımlar sunan sallanır beşikler, görsel estetik konusunda da zengin bir görünüm sunuyor. Beşiklerin baş bölümlerinde bebeklerin rüzgar ve güneş gibi olumsuz etkenlerden etkilenmesini önleyen rüzgarlıklar yer alıyor ve isteğe bağlı olarak kapanıp açılabiliyor. Ayrıca ürünler üzerinde bulunan sineklik bölümü de bebeğinizin haşerelerden korunmasına yardımcı oluyor. Ürünlerin içerisinde bulunan yatak bölümü ise ince pedli yatak çeşitlerinden seçiliyor ve bebekler için en ideal uyku alanını hazırlamanızı sağlıyor. Dilerseniz, ürünlerin içerisine ek yataklar da satın alabilir, bebeğinizin tercihine göre daha yumuşak ya da daha sert yatak seçimleri yapabilirsiniz.

Elektrikli Sallanır Beşiklerle Huzurlu Uykular

Beşik modelleri arasında elektrikli, müzikli ve kademeli çeşitler de bulunuyor. 4 kademeli hız ayarı bulunan beşikler, bebeğinizi yatağına yatırdığınızda sizin yapacağınız kademe ayarına bağlı kalarak bebeğinizi otomatik olarak sallamaya başlıyor. Bu sayede bebeğinizi kolaylıkla uyutabilir, uyku hazırlığı sırasında daha konforlu vakit geçirebilirsiniz. Sallama anında aynı zamanda müzik de çalabilen ürünler, 12 ayrı ninni seçeneğiyle bebeğiniz için konforlu bir uyku alanı sunuyor. Bebeklerin hızlı bir şekilde uykuya dalmasını sağlayan ninnilerin yanı sıra ilk 4 ayda tavsiye edilen beyaz gürültü sesleri de bulunabiliyor. Beyaz gürültüler, bebeklere anne karnındaki sesleri hatırlattığından kendilerini güvende hissederek hızlı bir şekilde uyumalarını sağlıyor. 0-16 ay arasında kullanılmak üzere hazırlanan ürünlerin taşıma kapasitelerinde ise değişiklikler olabiliyor. Bu sebeple ürünleri satın almadan önce en yüksek taşıma kapasitesini gözden geçirebilir, bebeğinizin ihtiyaç duyacağı ayı göz önünde bulundurarak uygun seçimler yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Cibinlik kumaşları ve tente bölümleri silinebilir ve çıkarılabilir kumaşlardan elde edilen ürünlerin temizlik ve bakım işlemleri de oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Sallama özelliğinin hem elektrik hem de pille çalışması ise dilediğiniz her alanda çalıştırma özgürlüğü sunuyor. Bu sayede hem kamp alanı gibi açık alanlarda hem de ev tipi kullanımlarda sallama özelliğini kullanabilir, bebeğinizin güven ve huzur içerisinde uykuya dalışını izleyebilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Renkli Bir Dünya: Dandini Oyuncak

Bebeğinizin uyku sürecinde kullanabileceği uyku arkadaşları, çeşitli pelüş oyuncak türleri, oyuncak bebekler ve daha fazlası Dandini ile bebeğinize ulaşıyor. Bebeğiniz için zararlı olmayan ve kopma, parçalanma gibi riskleri bulunmayan pelüş oyuncaklar, bebeğinizin gelişim sürecini destekleyici özellikleriyle ona güvenli ve sevimli bir ortam sunmanıza yardımcı oluyor. Yumuşak dokulara sahip olan pelüş oyuncak modelleri arasında, pelüş inekler ve köpekler, pelüş tavşanlar, pelüş ayıcıklar yer alıyor. Bebeğinize samimiyet veren yüz ifadeleriyle tasarlanan sevimli hayvanlar, çocukların bağımsızlık duygusunun gelişmesine ve çocukların yeryüzünde bulunan hayvanları daha iyi tanımalarına katkıda bulunuyor. Sevimli pelüş hayvanlar, çocukların ve bebeklerin nezdinde bir canlıyı temsil ettiğinden duygularını daha iyi ifade etmelerini sağlıyor. Pelüş oyuncaklar bebeklere ve çocuklara güven vererek onların daha huzurlu ve sakin hissetmelerine de yardımcı oluyor.

Çocuklar için oldukça büyük ve henüz tamamen keşfedilmediği için ürkütücü olan dünyada pelüş oyuncaklarla oynamak, kendilerine güven veren bir arkadaş edinmiş olma duygusu veriyor. 4 aydan itibaren bebeğinizin yatağında kalmasını sağlayacağınız bir pelüş oyuncak, onun uyku arkadaşı edinmesine ve daha iyi hissederek size ihtiyaç duymadan uyumasına da yardımcı oluyor. Bebeğinize uyku arkadaşını sadece yatağında verebilir, yatağından hiçbir zaman çıkarmayarak bu oyuncağı gördüğünde uykuyu hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz zamanla bu uyku arkadaşını benimseyebiliyor ve bunun sonucunda onunla oynayarak ve ona sarılarak huzurlu bir şekilde uykuya dalabiliyor. Bebeklere uykuya dalmayı öğrettiği için oldukça faydalı olan bu oyuncakları bebeğiniz için hemen satın alabilir, bebeğinizin henüz bir uyku arkadaşı yoksa geç kalmadan öğrenmesini ve yeni uyku arkadaşıyla tanışmasını sağlayabilirsiniz.

Bebekler İçin Pratik İkili Takımlar

Bebekler için çok sayıda canlı renk ve desen içeren ikili ve üçlü takım modelleri, bebeğinizin hem günlük olarak hem de çeşitli etkinliklerde kullanabileceği parçaları bir araya getiriyor. 0-6 ay, 6-12 ay, 9-12 ay, 12-18 ay gibi çeşitli beden seçenekleri bulunan ürünler, bebeğinizin bedenine en uygun ikili alt ve üst takımı satın alma fırsatı sunuyor. Birbirlerine tamamen uyumlu iki parçadan oluşan ürünler, alt pantolon ve üst bölümlerinden oluşuyor. Bebeğinizin oldukça şık görünmesini sağlayan ikili parçalar, papyonlu kruvaze erkek bebek takımları da sunuyor. Bebeğinize hemen giydirerek eşleştirme yapmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz ikili takımları her alanda giydirebilir, bebeğiniz için hızlı bir şıklık elde edebilirsiniz. Yumuşak dokulara sahip olan ve tamamen pamuk materyallerden üretilen ürünler, herhangi bir kanserojen madde ya da zararlı bileşen içermiyor. Yüksek kaliteli kumaşların kullanıldığı ürünler arasında müslin takımlar ve pijama takımları da yer alıyor. Yaz aylarında bebeklerin vücutlarının nefes almasını sağlayan müslin kumaşlı ürünler sayesinde bebeğinizin bedeninin daima kuru kalmasını sağlayabilir, yumuşak dokularıyla bebeğinizi saran müslin ürünlerle konforlu bir günlük giyim deneyimi yaşatabilirsiniz.

Bebeğinizin giysilerini uzun süre kullanabilmenizi sağlayan dayanıklı kumaş türlerinden olan müslin ürünleri defalarca yıkayabilirsiniz. Bebeğinizin kıyafetlerinde herhangi bir tüylenme ya da renk solması problemi yaşatmayan müslin ürünlerle, bebeğinize her zaman canlı ve yeni görünen giysiler hazırlayabilirsiniz. İkili pijama takımları ise tamamen pamuk kumaşlardan elde ediliyor. Ürünlerin alt bölümlerinin bel kısımları yumuşak dokulu lastiklerden üretiliyor ve bebeğinizin uyku sürecinde lastikten kaynaklanan problemler yaşamasını önlüyor. Bebekler için herhangi bir zararlı bileşen içermeyen kendiliğinden baskılı kumaşlar, çeşitli renk ve desenlerde hazırlanarak bebeğiniz için sevimli figürlerle birlikte satışa sunuluyor. Baskılar arasında araba desenleri, çeşitli hayvan figürleri ve bebeklerin çok seveceği sevimli temalar yer alıyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan alt üst pijama takımlarının üst bölümlerinin kolayca giydirilip çıkarılabilmesi için ise yaka bölümlerinde omuz çıtçıtı ya da omuz düğmeleri bulunuyor. Bu sayede yaka bölümleri genişleyen ürünler, bebeklerin çeşitli baş boyutlarına uyum sağlayabiliyor ve giydirme işlemi sırasında miniklerin yüzlerinin sürtünmelerden korunmasına yardımcı oluyor. Pijama takımları kız ve erkek bebeklere özel olarak tasarlandığı için bebeğinizin cinsiyetine ve ayına göre seçimler yapabilir, onun için en uygun pijama takımını Dandini bebek giyim ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Birbirinden Süslü Kız Bebek Kıyafetleri

Kırmızı, pembe, pudra, fuşya, ekru, nar çiçeği, yavru ağzı, yağ yeşili gibi kız bebekler için sıkça tercih edilen renklerin kullanıldığı kız bebek elbiseleri, bebeğinizin çok şık görünmesini sağlayan parçalar sunuyor. Özel dantel işlemeleri, boncuk ve çiçek detayları, kurdele detayları bulunan elbiseler, işlemeleri sayesinde kız bebeklerin çok güzel görünmesini sağlıyor. Bebeğiniz için düzenlediğiniz parti ve etkinliklerde de kullanabileceğiniz kıyafetleri, dilerseniz bebeğinizle birlikte katıldığınız etkinlik ve davetlerde de tercih edebilirsiniz. Oldukça işlemeli ve dantelli olmalarına rağmen, yumuşak iç astarları bulunan ve bebeğinizin konforlu bir giyim deneyimi yaşamasını sağlayan ürünlerle bebeğiniz için harika anılar biriktirebilirsiniz. Bebeğiniz için oluşturduğunuz açık hava çekimleri, dış ve iç mekan fotoğraf çekimlerinde de kullanabileceğiniz giysilerle bebeğinizin en güzel göründüğü anları sonsuza dek saklayabilirsiniz.

2,5, 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş çocukları için hazırlanan versiyonları da bulunan dantelli elbiseleri, çocuğunuz için de satın alabilir, okul etkinlikleri, doğum günü partileri gibi çok sayıda etkinlikte çocuğunuzun çok şık görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocukların çok mutlu olmasını ve giydikleri zaman kendilerini çok iyi hissetmelerini sağlayan sevimli elbiseler arasında müslin elbise modelleri de yer alıyor. Müslin elbiseleri özellikle yaz aylarında tercih edebilir, bebeğinizin terlemesini ve terleme sebebiyle yaşayabileceği rahatsızlıkları önleyebilirsiniz. Güpür detayları da bulunan çiçekli müslin elbiseleri bebeğinizin konforlu bir elbise deneyimi yaşaması için satın alabilir, hem şık görünen hem de çok sağlıklı olan müslin elbiselerle bebeğinizin çok güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Fırfır bölümleri de bulunan volanlı kız bebek elbiseleri, çan elbise, kalem elbise gibi çeşitli türleri de bir araya getirerek bebeğiniz için en uygun seçimleri yapabilmenize olanak tanıyor. Fiyat bakımından oldukça ekonomik seçenekler sunarak bütçenizi yormadan satın alabileceğiniz bebek elbiselerini, bebeğiniz için günlük olarak da kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Keyifli Zamanlar: Dandini Ana Kucağı

Bebeklerin mutluluğu ve güvenliği için tasarlanan Dandini bebek ana kucağı ürünleri, yüksek kaliteli materyalleriyle bebeklere harika vakit geçirme şansı sunuyor. Emniyet kemerleri desteğiyle bebeklerin doğumdan itibaren kullanabileceği ürün seçenekleri sunan marka, bebeğinizin bakım işlemlerini pratik bir şekilde yapabilmeniz için ona küçük bir dinlenme köşesi yaratmanızı sağlıyor. Farklı fonksiyonları bulunan ana kucakları, yatak pozisyonunda yarı eğimli pozisyonda ve ayarlanabilir diğer açı pozisyonlarında da kullanılabiliyor. Bazı ana kucağı modellerinin ön bölümlerinde oyuncaklı tutacak bölümü bulunuyor ve bu bölüm bebeklerin ulaşabileceği uzaklıkta konumlandırılıyor. Bu sayede minikler ana kucağında bulundukları süre zarfında öğrenmeye ve eğlenmeye devam ediyor. Bebeklerin gelişimini de destekleyen ve dikkat becerilerinde artış sağlayan oyuncaklar, bebeğiniz dinlenirken sizin de dilediğiniz işle ilgilenebilmenize olanak tanıyor. Bebeğinizi kucağınızda taşıyamadığınız durumlarda güvenli bir alanda bekletebilmenize de yardımcı olan ana kucakları, müzikler ve ninniler çalarak bebeğinizin rahatlamasına da katkıda bulunuyor. Dilerseniz, bebeğinizin ilk aylarından itibaren kullanabileceğiniz ana kucaklarının taşıma kapasitelerine göz atabilir, bebeğinizin kilosuna göre kullanım süresi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ana kucaklarını hem ev içerisinde hem de seyahatlerinizde ve açık havada kullanabilir, bebeğinizin her alanda konforlu ve güvenli bir ortamda dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Dört Mevsimde Dandini

Bebeğinizin dört mevsimde de kullanabileceği harika giyim ve aksesuar çeşitleri sunan Dandini, harika hatıralar oluşturmanız için hazır olan ürünleriyle bebeğinizi bekliyor. Yaz aylarında kullanabileceğiniz güneş koruyucu şapkalar ve müslin takımlar, kış aylarında kullanabileceğiniz Dandini tulum, ceket - pantolon takımı ve pijama takımları, bebeğinizin tüm mevsimlere hazır olmasını sağlıyor. Her hava koşulunda kullanılabilen ürünler hazırlayan Dandini'yle bebeğiniz için en doğru ve konforlu seçimleri yapabilir, onun her an mutlu ve iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Dandini bebek ürünlerini Trendyol'un ayrıcalıklı fiyat seçenekleriyle satın alabilir, bebeğinizin çok mutlu olacağı seçimler yaparak yaşamının ilk aylarında her zaman güvende ve konforlu olmasını sağlayabilirsiniz.