Dekoratif Şerit

3315+ Ürün
Limelia Yeşil Boncuk İşlemeli Çiçek Desen Geniş Şerit Aplik 1 Metre
Yetkili Satıcı

LimeliaResmi satıcı rozeti Yeşil Boncuk İşlemeli Çiçek Desen Geniş Şerit Aplik 1 Metre

Sepet ikonu499 TL'ye %2 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonu499 TL'ye %2 İndirim
489,02 TL499 TL
Limelia Zümrüt Yeşili Boncuk İşlemeli Yaprak Desenli Geniş Şerit Aplik 1 Metre
Yetkili Satıcı

LimeliaResmi satıcı rozeti Zümrüt Yeşili Boncuk İşlemeli Yaprak Desenli Geniş Şerit Aplik 1 Metre

Sepet ikonu249 TL'ye %1 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonu249 TL'ye %1 İndirim
484,11 TL489 TL
ESRA ŞELEM Beyaz Tül Biyeli Taşlı Dekoratif Şerit Dikiş Aksesuarı Aplike Hobi

ESRA ŞELEM Beyaz Tül Biyeli Taşlı Dekoratif Şerit Dikiş Aksesuarı Aplike Hobi

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kargo Bedava
389,90 TL
Trendyol Plus ile382,10 TL
Hayalperest boncuk Koyu Bebe Mavi Ütüyle Yapışan Şerit Taş Boncuk 4 Cm
Yetkili Satıcı

Hayalperest boncukResmi satıcı rozeti Koyu Bebe Mavi Ütüyle Yapışan Şerit Taş Boncuk 4 Cm

257,27 TL
Trendyol Plus ile244,41 TL
karantuhafiye Sim Şerit / Sim Harç / j6 /16,5 mt / gold siyah
Başarılı Satıcı

karantuhafiye Sim Şerit / Sim Harç / j6 /16,5 mt / gold siyah

Sepet ikonu390 TL'ye 30 TL İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonu390 TL'ye 30 TL İndirim
445 TL475 TL
X-Perk Düğme Delikli İlikli lastik Çok Amaçlı Hobi Hamile Şapka Pantolon Elbi...
Hızlı Teslimat

X-Perk Düğme Delikli İlikli lastik Çok Amaçlı Hobi Hamile Şapka Pantolon Elbise Şort Boy 2 Metre Mavi

5.0
(1)
199,99 TL
BEİLYS COSMETİCS & ACCESSORY Dekoratif Şerit Aksesuar Mavi Detaylı Zigzak Su ...
Yetkili Satıcı

BEİLYS COSMETİCS & ACCESSORY Dekoratif Şerit Aksesuar Mavi Detaylı Zigzak Su Taşı Paketleme Süsleme Kenar Süsü Için 5 Metre

180 TL
OZN AKSESUAR Hasırlı Şerit Jüt Kurdele El Sanatları Ev Dekorasyonu Ve Hediye ...
Hızlı Teslimat

OZN AKSESUAR Hasırlı Şerit Jüt Kurdele El Sanatları Ev Dekorasyonu Ve Hediye Paketi Süslemesi

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
99 TL
Ak Tuhafiye 0.8 mm Paça-Bel-Etek-Eşofman Lastiği Yassı Beyaz 50 Metre
Yetkili Satıcı

Ak Tuhafiye 0.8 mm Paça-Bel-Etek-Eşofman Lastiği Yassı Beyaz 50 Metre

4.8
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
10 TL Kupon
339 TL
Modern Savan 10 m 4,5 cm Enli Füme Renk Ekstrafor Şerit
Hızlı Teslimat

Modern Savan 10 m 4,5 cm Enli Füme Renk Ekstrafor Şerit

4.2
(5)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
425 TL
Gül 6357-Sim Harç - 20 mt Altın

Gül 6357-Sim Harç - 20 mt Altın

Kargo Bedava
507 TL
ESRA ŞELEM Gold  Siyah Taş Detaylı Siyah Dekoratif Şerit Dikiş Aksesuarı Giyi...

ESRA ŞELEM Gold Siyah Taş Detaylı Siyah Dekoratif Şerit Dikiş Aksesuarı Giyim Aplike Hobi

Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kupon Fırsatı
299,90 TL
Trendyol Plus ile293,90 TL
ESRA ŞELEM Kenar Taş Detaylı Siyah Renk Geniş Enli  Deri Dekoratif Şerit Diki...

ESRA ŞELEM Kenar Taş Detaylı Siyah Renk Geniş Enli Deri Dekoratif Şerit Dikiş Aksesuarı Giyim Aplike Hobi

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kargo Bedava
399,90 TL
Trendyol Plus ile391,90 TL
ESRA ŞELEM Ütü İle Yapışan Asimetrik Model Antrasit Dekoratif Şerit Aksesuar ...

ESRA ŞELEM Ütü İle Yapışan Asimetrik Model Antrasit Dekoratif Şerit Aksesuar Aplike Giyim Hobi

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kargo Bedava
449,90 TL
Trendyol Plus ile440,90 TL
ESRA ŞELEM Ütü İle Yapışan Yaprak Model Sarı Renk  Dekoratif Şerit Aplike Aks...

ESRA ŞELEM Ütü İle Yapışan Yaprak Model Sarı Renk Dekoratif Şerit Aplike Aksesuar Giyim Hobi

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kargo Bedava
429,90 TL
Trendyol Plus ile421,30 TL
ESRA ŞELEM Beyaz Cam Boncuklu Dekoratif Şerit Dikiş Aksesuarı Aksesuar Giyim ...

ESRA ŞELEM Beyaz Cam Boncuklu Dekoratif Şerit Dikiş Aksesuarı Aksesuar Giyim Hobi Aplike

Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kupon Fırsatı
329,90 TL
Trendyol Plus ile323,30 TL
KARAASLAN Kristal Taşlı Gümüş Motif Yapıştırma
Hızlı Teslimat

KARAASLAN Kristal Taşlı Gümüş Motif Yapıştırma

Kargo Bedava
399 TL
Esteks Dantel ve Tekstil Aksesuarları ŞERİT DEKORATİF (5 METRE)
Başarılı Satıcı

Esteks Dantel ve Tekstil Aksesuarları ŞERİT DEKORATİF (5 METRE)

5.0
(1)
2 Adede %5
199 TL
ALOTUHAFİYE Balık sırtı 10 metre saks mavisi
Hızlı Teslimat

ALOTUHAFİYE Balık sırtı 10 metre saks mavisi

4.5
(2)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
34 TL
DERYA DESİNG ART Boyanabilir Esnek Aplik No:EA46, Ahşap, Mobilya Yenileme, Mo...
Birlikte Al Kazan

DERYA DESİNG ART Boyanabilir Esnek Aplik No:EA46, Ahşap, Mobilya Yenileme, Mobilya Süsleme 17x15cm

5.0
(1)
3 Adede %4
133,70 TL
Hayal Sepeti Lastik SOMON RENGİ faredişi desenli 8mm- 5mt  iç çamaşır Lastiği...
Hızlı Teslimat

Hayal Sepeti Lastik SOMON RENGİ faredişi desenli 8mm- 5mt iç çamaşır Lastiği 1 Paket 5Mt

Çok Al Az Öde
195,90 TL
Hayal Sepeti Lastik KIRMIZI faredişi desenli 8mm- 5mt  iç çamaşır Lastiği 1 P...
Hızlı Teslimat

Hayal Sepeti Lastik KIRMIZI faredişi desenli 8mm- 5mt iç çamaşır Lastiği 1 Paket 5Mt

Çok Al Az Öde
197,90 TL
karantuhafiye Gümüş Pullu Şerit / 1 Metre
Başarılı Satıcı

karantuhafiye Gümüş Pullu Şerit / 1 Metre

Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
149,90 TL
paşateks since 1995 şekil Şerit Agraf Beyaz-1 Metre
Hızlı Teslimat

paşateks since 1995 şekilResmi satıcı rozeti Şerit Agraf Beyaz-1 Metre

3.7
(3)
304,20 TL
Trendyol Plus ile273,78 TL
Ozpas Şerit Çiçek Lila-beyaz 1 Cm 3 Mt.
Hızlı Teslimat

Ozpas Şerit Çiçek Lila-beyaz 1 Cm 3 Mt.

145,50 TL
Ozpas Şerit Beyaz-kavuniçi Çiçek En 1 Cm Uzunluk 3 Mt.dir
Hızlı Teslimat

Ozpas Şerit Beyaz-kavuniçi Çiçek En 1 Cm Uzunluk 3 Mt.dir

131,20 TL
Ozpas Saçak Püskül Beyaz Şerit 2cm En 3mt.
Hızlı Teslimat

Ozpas Saçak Püskül Beyaz Şerit 2cm En 3mt.

5.0
(1)
152 TL
Hayalperest boncuk Mekik Taşlı Parça Aplik Abiye Aksesuar
Yetkili Satıcı

Hayalperest boncukResmi satıcı rozeti Mekik Taşlı Parça Aplik Abiye Aksesuar

Kargo Bedava
502,04 TL
Trendyol Plus ile476,94 TL
ESRA ŞELEM Renkli Full Taşlı Şerit Kordon Dekoratif Taşlı İp

ESRA ŞELEM Renkli Full Taşlı Şerit Kordon Dekoratif Taşlı İp

5.0
(1)
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kupon Fırsatı
169,90 TL
Trendyol Plus ile166,50 TL
ESRA ŞELEM Karışık Renk Püskül Hobi Aksesuar Püskülleri 100 Adet

ESRA ŞELEM Karışık Renk Püskül Hobi Aksesuar Püskülleri 100 Adet

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kargo Bedava
449 TL
Trendyol Plus ile440,02 TL
Hayalperest boncuk Parlak Yaprak Desen Taş İşlemeli Aplik Motif 1 Adet
Yetkili Satıcı

Hayalperest boncukResmi satıcı rozeti Parlak Yaprak Desen Taş İşlemeli Aplik Motif 1 Adet

249,48 TL
Trendyol Plus ile237,01 TL
Hayalperest boncuk Beyoğlu Taşlı Hasırlı Şerit Bordür Aksesuar
Yetkili Satıcı

Hayalperest boncukResmi satıcı rozeti Beyoğlu Taşlı Hasırlı Şerit Bordür Aksesuar

302,76 TL
Trendyol Plus ile287,62 TL
ESRA ŞELEM Ütü İle Yapışan Antrasit Gri Şerit Aplik Dekoratif Şerit Aksesuar

ESRA ŞELEM Ütü İle Yapışan Antrasit Gri Şerit Aplik Dekoratif Şerit Aksesuar

4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kargo Bedava
399,90 TL
Trendyol Plus ile391,90 TL
ESRA ŞELEM Gümüş Dama Desenli Siyah Şerit Lastik Dekoratif Lastik Aksesuar Hobi

ESRA ŞELEM Gümüş Dama Desenli Siyah Şerit Lastik Dekoratif Lastik Aksesuar Hobi

Kupon Fırsatı
3 Adede %5
Kupon Fırsatı
289,90 TL
Trendyol Plus ile284,10 TL
Hobigram Dekoratif Şerit Mavi Pudra Krem Pamuk Saçak Püskül – Dekoratif Şerit...
Hızlı Teslimat

Hobigram Dekoratif Şerit Mavi Pudra Krem Pamuk Saçak Püskül – Dekoratif Şerit, Şık Tasarım, Kadın Aksesuarı

Kupon Fırsatı
139,99 TL
Hobigram Dekoratif Şerit Fuşya Topuzlu Tekli Püskül 12 Cm 1 Adet – Dekoratif ...
Hızlı Teslimat

Hobigram Dekoratif Şerit Fuşya Topuzlu Tekli Püskül 12 Cm 1 Adet – Dekoratif Şerit, Şık Tasarım – Dekoratif

Kupon Fırsatı
139,99 TL
1...42...8485868788...90...93

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?