placeholder
"

Duvar Sticker

" araması için 61250 sonuç listeleniyor

Duvar Sticker

Duvar Sticker

Oda tasarımında değişikliği önemseyenlerin kullandığı parçalar arasında duvar ‌sticker modelleri yer almaktadır. Bunun sebeplerinden biri hem uygun fiyatlı hem de çeşitli boyutlara sahip olmalarıdır. Her dekorasyon için ayrı tasarlanmış geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Salondan çocuk odasına, banyodan mutfağa kadar birçok iç mekânda deneyebileceğiniz tarzda renk ve desenler yer almaktadır.

Duvar Yazısı ‌Sticker Çeşitleri

Uzun zaman geçirdiğiniz mekânın havasını değiştirmek, ‌bebek ya da çocuk odası duvarlarında renk değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Sizlere tercihlerinizde birkaç bilgi destek olacaktır. Ürün yelpazesinde romantik salon duvar ‌sticker çeşitlerinden sanat tutkunlarına özel tasarlanmış kadife duvar ‌sticker gibi detay isteyen modeller sizler için ‌Trendyol'da bir araya getirilir. Parlak renkleri tercih edenler için altın, gümüş, metalik seçenekler yer alırken; doğal tonlarda tercih yapmak isteyenler için ise yeşil, turkuaz renkleri mevcuttur. Bunların yanında sıcak tonlar arasından bordo, kırmızı, turuncu, sarı; daha soğuk tonlar arasından mavi, lacivert alternatifler arasında yer almaktadır. Klâsik tarzlar için siyah rengi, daha sade stiller için beyaz ve keten renkleri tercih edilmektedir. Ayrıca renkler dışında dikkat edilen noktalardan biri de desenlerdir. Farklı boy seçenekleri ile baskılı, çiçekli, çocuk temalı, dijital baskılı, figürlü, yazılı olanlar bunlar arasındadır. Kullanım alanlarına bakıldığında baskılı olanlar tek renk mobilyalar ile, düz renkler ise spor mobilyalar için daha çok tercih edilmektedir. Çocuk ve genç odaları için fosforlu çıkartmaları tavanda kullanarak aydınlık bir ortam oluşturulabilmektedir. Üstelik son trendler arasında nota duvar sticker da yerini almaktadır. Duvar sticker kedi, unicorn seçenekleri çocuk odaları için idealdir. Öte yandan mutfak veya banyo zeminleri kötü bir hâl aldığında temiz bir görünüm oluşturmak için de stickerlar kullanılabilir. Modeller arasındaki fayans görünümü veren çıkartma modelleri tercih edilebilir. Bunun yanında kullanım alanları ihtiyaca göre farklılaştırılabilmektedir. Mesela banyo duvar sticker modelleri son derece kullanışlıdır. Uygulama aşamasına gelindiğinde çıkartmalar küçük parçalardan oluşmaktadır. Hiçbir şekilde zorlanmadan gerçekleştirmeniz mümkün hâle gelmektedir. Ürün çeşitliliğinin fazla olması birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bütçenize uygun fiyatlar bunların başındadır. Ayrıca bazı ürünler sepette indirimli olabilmektedir.

Renkli Duvar ‌Sticker Seçimi

Duvarınıza en uygun sticker modelini seçmek için ilk adım tercih edeceğiniz renk ve tonlarını seçmektir. Ardından ortaya çıkaracağınız tarzı seçmek gerekir. Bu kombinasyonlarda karışıklık yaşamamak için duvar yazısı sticker çeşitleri bilgilendirme metnini okumanız önerilir. Değişiklikler yapacağınız alanı seçtikten sonra bunlardan kaç adet kullanacağınızı belirleyebilmek için duvar ‌stickerları boyutlarını dikkate almanız önemli bir noktadır. Büyük duvar sticker çeşitleri daha etkileyici bir görüntü, küçük modeller ise daha işlevsel bir kullanım sunar. Çıkartma seçimini tamamladıktan sonra kullanacağınız alanda birkaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Nemli, yeni boyanmış ya da tozlu alanlar çıkartma yapıştırmak için uygun değildir. Bu tip kullanıma müsait olmayan yüzeyler çıkartma ömrünü kısaltmaktadır.

Sağladığı diğer kullanım avantajı ise geniş alanları tozdan ve kirden uzun süre koruyabilmesidir. Uygulama yapılan alan değiştirilmek istendiğinde küçük parçalar için sorun olmasa da büyük parçalar için zor hale gelmektedir. O nedenle uygulama esnasında mutlaka metre bulundurmaya özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu yapışkanların düzgün bir şekilde yüzeye tutunmasını sağlamaktadır. Kendinden yapışkanlı stickerlar yüzeyden çabucak çıkarılabileceği gibi ekstra bir temizlik yapmanızı gerektirmemektedir. Yüzeyden çıkardığınız sticker hemen kullanılmayacak ise küçük çocukların yutma ve boğulma riskine karşın lütfen onların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Ayrıca stickerın yüzeyde uzun süre korunabilmesi su ve benzeri sıvı ile temâstan uzak tutulması ile mümkündür.

Kişiselleştirilebilen Yazılı Duvar ‌Sticker Çeşitleri

İç mekânlarda uzun süre kullandığınız stili değiştirmek için kişiselleştirilebilen sticker kullanımı son zamanlarda tekrar trendler arasında yerini almaktadır. Özel notlarınızı, yemek tariflerinizi, akşama pişirileceklerin yer aldığı bir menüyü, önemli olan hatırlatıcı notları yazacağınız ve göz önünde tutmak isteyeceğiniz köşeler üretmek muhtemel seçenekler arasındadır. Unutmak istemeyeceğiniz mesajları not alabileceğiniz duvar ‌sticker harfler buna alternatif bir çözüm olacaktır. Türkçe ve yabancı kelimelerden oluşan farklı tasarımlar da tercih edebileceğiniz seçenekleriniz arasındadır. Oluşturmak isteyeceğiniz mesajların sadece yazılı değil, görsel olarak da oluşturulması mümkündür. Kişiye özgü bulabileceğiniz bu tip detaylar için priz kenarlarını kullanmanız sizin tercihinize kalmaktadır. Priz çerçevelerinde altın, gümüş veya beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Sadece bu gibi kullanım alanları ile sınırlı kalmayan sticker çeşitleri doğum günü etkinliklerinde de kullanılmaktadır. Kutlama konseptine göre tercih edilen renk, desen ve yazılara göz atabilir, en beğendiğinizi hemen sipariş verebilirsiniz. Üstelik kişiye özgü duvar çıkartmaları hediye olarak da verilebilir.

Eğitici Duvar ‌Sticker Modelleri

Öğrenme süreci eğlenceli hâle getirildiğinde bilginin kalıcı olmasında sağladığı kolaylık ebeveynler tarafından bilinmektedir. Eğitim çağındaki çocukların dünyadaki ülkeleri tanıması, coğrafyaları keşfetmesi görsel hafızalarında yer eden bilgilerle mümkündür. Aslında bu durum çocukların geçirdikleri gelişim dönemlerine göre odalarının hazırlanması ile desteklenmektedir. Onların gelişimleri için daha sağlıklı olacağı düşünülmektedir. Örneğin bebeklik dönemi olarak bahsedilen 0-2 yaş grubunda duvar ‌sticker bebek odası modelleri daha fazla tercih edilmektedir. İlk çocukluk (oyun) dönemi olan 3-6 yaş grubunda ise çocuklar daha çok dış çevreyi merak etmeye ve dünyayı keşfetmeye başlamaktadır. Özellikle bu dönemde kazanılan beceriler sonraki dönemlerde sosyal becerilerinin gelişiminde önemli rol oynamakta iken bu tür becerilerin gelişimi adına duvar ‌sticker çocuk için önemli bir ‌alternatif olmaktadır. Sevdikleri çizgi karakterler ile onların hayal güçlerinin zenginleştirilmesinde ebeveynler önemli rol üstlenirler. Üstelik eğlenceli 3 boyutlu bebek duvar sticker kolaylıkla yapıştırılabilir ve çıkarılabilir. Çocuğunuz 7-11 yaş dönemindeyken ikinci çocukluk, yani ilkokul çağını yaşamaktadır. Bellek ve dil becerileri artan çocuğun tercihlerinin belirginleşmesi için ebeveynlerine büyük sorumluluklar düşmektedir. Erkek çocuklara hitap eden arabalı duvar ‌sticker, kız çocuklar için ‌3D kelebek ‌sticker daha çok tercih edilen seçenekler arasındadır. İlkokul çağındaki çocukların çarpım tablosunu, gezegenleri, sayıları, harfleri, şehirleri öğrenmesi biraz zaman almaktadır. Okul haricinde de onlara katkı sağlayacak, öğrendikleri bilgilerin hafızalarında kalmasını kolaylaştıracak çözümler bulmak gerekmektedir. Tüm bu derlemeler öğrenmeyi daha kısa sürede ve daha kalıcı şekilde gerçekleştirmektedir. Okul duvar sticker seçenekleri arasındaki eğitici çıkartmalar ile duvarlarınızı eğitim panolarına dönüştürebilirsiniz. Ergenlik dönemi olarak adlandırılan 12-18 yaş için tasarlanan ‌puantiye duvar ‌sticker da kişiselleştirilebilen seçenekler dahilindedir. Tüm bunların yanında duvar stickerlarının hepsi düz ve temiz tüm yüzeylerde kullanım için uygundur.

Eğlenceli Duvar Sticker Boy Cetveli

Çocuklarınız gelişim çağındayken sağlık kontrolleri çok önemlidir. Bunların göstergelerinden biri de boy ölçümüdür. Doktor kontrolünün haricinde evinizde boy ölçümü alanı oluşturmak duvar sticker boy cetveli ile mümkün hâle gelmektedir. Üstelik fazla yer kaplamaması için 135×100 cm, 70×70 cm ve daha birçok farklı ebat yer almaktadır. Çizgi karakterler, çeşitli hayvan figürleri, denizaltı yaşamı gibi yüzlerce farklı çeşit bir arada sunulmaktadır. Ancak iki yaş ve üzerindeki çocuklarda boy ölçümü onlar ayakta dururken yapılabilmektedir. Çocuğunuzun ölçüm sırasında dik durduğundan emin olmanız hatalı ölçüm yapılmaması adına önemli hâle gelmektedir. Sonrasında düz bir duvarda cetvel yardımıyla başının üzerinden işaretleme yapınız. Bu size daha doğru bir ölçüm sağlayacaktır. Boydaki uzamaları takip etmek için duvar sticker gökkuşağı üzerinde işaretlemeler yapılabilmektedir. İşaretlemelerin yanlarına ölçümün yapıldığı tarihleri eklemeniz durumunda boy ölçümünü belli periyotlarla takip edebilirsiniz. Boy cetveli yerini değiştirmek istediğiniz takdirde yüzeyden kolayca ayrılır ve zemine zarar vermez. Bu tip özelliklerin yanında çocuklar için sağlığa zararlı çözücü madde de içermemektedir.

Genç Odası Duvar ‌Stickerları

  • Tercih edilen ürünlerin bütçe dostu olması önemlidir. Geniş ürün yelpazesi ile kesenize uygun dekorasyon parçaları bulabilmeniz mümkündür.
  • İç mekâna kısa zamanda küçük ayrıntılarla derinlik katabilmek daha kolay hâle gelmektedir. Derinlik iç mekânlarda aksesuar olarak da kullanılan aynalı sticker çeşitleri ile kazandırılmaktadır. Hem ayna ile alanı daha geniş boyutlarda göstermeniz hem de ışığı içeriye daha çok yansıtmanız mümkündür.
  • Sanata ve sanatçıya önem verenlerin ayrıca tercih ettiği manzaralı modeller de vardır.
  • Fazla vaktinizi almayacak şekilde tasarlanan site arayüzü sticker tasarımlarını satın alma işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır. Uygun fiyatlara da bulabileceğiniz geniş ürün portföyü bütçenizi sarsmayacaktır.
  • Çıkartmalar su veya herhangi kimyasal madde ile temâs etmemesi hâlinde uzun ömürlü olmaktadır.
  • Yapışkan yüzeyler zemine zarar vermemektedir.

Salonunuzu Süsleyecek Dekoratif Duvar ‌Sticker Çeşitleri

Tasarımlarda büyüklü küçüklü kelebek duvar ‌sticker oturma gruplarının arka plânı için duvarlarda kullanılabilecek seçenekler arasında yer almaktadır.‌ Televizyon ünitelerinde kenarlık olarak gümüş, altın ve beyaz renk seçenekleri ile duvar ‌sticker aynalı kullanılmaktadır. Böylece gün ışığından daha çok yararlanılmaktadır. Ev dekorasyonunda çokça tercih edilen dünyanın çeşitli şehirlerinden sunulan doğa manzaraları bulunmaktadır. Sadece bununla da kalmayıp üç boyutlu özelliğe sahip sahil, iskele manzaralı folyo kaplamalar Amerikan tarzı mutfaklarda daha çok tercih edilmektedir. Oyun oynayan çocukların olduğu evlerde yıpranma riskine karşın orta sehpa, vitrin gibi hassas yüzeyler de kullanım alanları arasındadır. Bunların yanında daha çok geometrik desenleri tercih edenler için ise üçgen duvar sticker beğenilere sunulmuştur. Ev içi dekorasyonlarda daha fazla tercih edilen ürünler olması haricinde kuaför ya da güzellik salonlarında alan ayrımını netleştirmede de kullanılabilmektedir. Bu tip fonksiyonel özelliklerinden biri de yıpranmış duvar yüzeylerini kapatmak için de kullanılmasıdır. Ayrıca birçok spor salonunun duvarlarında yerini almak üzere motive edici sözlerin olduğu duvar stickerları da geliştirilmiştir.

Mutfakseverler İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Yemek yemeyi ve yemek yapmayı sevenler tarafından daha sıklıkla dikkat edilen konulardan biri de mutfak dizaynı olmaktadır. Dizaynın yanında ihtiyaçları karşılayan çözümler üreten stickerlar mevcuttur. Tasarımı işlevsellikle birleştiren haftalık planlayıcılar ve alışveriş listeleri, mönü oluşturmak için uygundur. Akla gelen diğer çözüm aracı da merdivenler için oluşturulmuş folyo kaplamalardır. Herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan yüzey kaplanabilmektedir. Ev dışında kahve dükkânlarının iç dizaynında da kullanılan ‌cafe duvar ‌sticker modelleri tercih edilenler arasındadır. Öte yandan çiçekli tasarımları ikili ya da çoklu kombinasyonlar hâlinde de kullanılmaktadır. Klâsik mutfak mobilyaları ve kafe dekorasyonu açısından kullanılabilecek duvar sticker çiçek desenleri arasından renk tercihlerinde bulunabilirsiniz. Tasarımın yanında işlevselliğin de ön plâna çıktığı modeller size temizlik açısından yardımcı olmaktadır. Çünkü mutfakta kızartma ya da kavurma gibi yemeğin her aşamasında kullanılan teknik ocak arkasındaki duvarı kirletmektedir. Bunun yanında buzdolabının çokça kullanılması kapak yüzeyini fazlaca çiziğe, kir ve toza maruz bırakmaktadır. Bu sorunların çözümünde kullanılan mutfak ‌sticker modelleri bu avantajının yanı sıra yapıştırıldığı hassas yüzeylere zarar vermemektedir. Tüm bu sayılan kullanım alanlarının yanında bir de kavanoz yer almaktadır. Her türlü baharat ve malzemenin korunduğu kavanozların karıştırılmaması için etiketler tasarlanmıştır. Bu etiketler sayesinde birbirine yakın olan baharatların, bakliyatların karıştırılmasının önüne geçilmektedir. Ev yapımı olarak hazırlanan çeşitli reçel ve marmelat kavanozları için baskılı etiketler tasarlanmıştır. Siyah folyo, renkli etiket seçenekleri mevcuttur. Doğru tasarım portföyünü sizlere uygun fiyatlarda sunan Trendyol, kullanıcılara özel indirim avantajları da sunabilmektedir.

Yatak Odanızın Tarzını Değiştirecek Modeller

Yatak odanızda yeni güne başlarken motive edici sözlerin yer aldığı bir pano kullanabilirsiniz. Bunun sticker biçiminde olması tercih edilme sebeplerindendir. Bunlardan yatak odası duvar sticker hafızanızda tutmak isteyeceğiniz mesajları sunmaktadır. Birkaç nüans ile yatak odasına uyum gösterecek bir hayli seçenek mevcuttur. Uyanır uyanmaz karşınızda bir manzara görmek isteyebilirsiniz. Bunun için duvar sticker manzara tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yerini alabilir. Bir lavanta bahçesi ya da sonbahar yaprakları tercihler arasında yerini almaktadır. Farklı ülkelerdeki ünlü yapıtlara ait fotoğraf baskılarına da evinizde yer vermeniz mümkündür.

Bebek bekleyen ebeveynler ya da var olan bebek odasını değiştirmeyi tercih eden anne ve babalar Trendyol’da duvar sticker bebek odası seçeneklerini değerlendirebilirler. Bu ürün yelpazesi içerisinde sevimli çizgi karakterler hem erkek hem de kız bebeklerin odasında seçim yapılanlar arasındandır. Fazla ayrıntılı desenleri tercih etmek istemeyen kullanıcılar için daha sempatik stiller oluşturulmuştur. Çocuklarda hayal gücünün geliştirilmesinde fayda sağlayacak uzay, roket temaları geliştirilmiştir.

Kendi yatak odası haricinde çocuk odaları için de değişiklikler yapmak isteyenler tarafından rağbet gören kedili duvar stickerları bunlardan sadece biridir. Geometrik şekiller, üç boyutlu hayvan figürleri, tek renk nota duvar sticker ve çizgi karakterlerin bulunduğu sonuçlardan yararlanmak ihtiyaç duyduğunuz tasarımda size yardımcı olmaktadır.

Genç odaları için zemin ile kontrast oluşturacak üçgen tasarımlı desenler tercih edilebilmektedir. Duvarın belli bir bölümüne tasarımı uygulamak örnek oluşturması açısından önemlidir.

Doğal Bitki Görüntülü Stickerlar

Doğa denildiğinde akla gelen renk tonları arasından sadece birkaçını sıralamak mümkündür. Deniz yeşili, parlak yeşil, açık yeşil, soluk deniz yeşili ve daha fazlası ürünlerde yer almaktadır. Sunulan seçenekler düz ve sade iç mekânlarda sıklıkla tercih edilen tonlar arasındadır. Çünkü her ne kadar ferah görünüm elde edilse de yoğun tonlarla boğucu ortamlar da elde edilebilmektedir. Uygulamanın yer aldığı alanların başında salon gelmektedir. Kullanıldığı cephe itibarıyla tercih edilenler arasından birkaç tanesi kaktüsler, ağaçlar ve tropikal yapraklardır. Birçok türden duvar sticker yaprak illüstrasyonları sunulmuştur. Kullanım alanlarına gelindiğinde ise birçok alanda tercihlerinizi kullanmanız mümkündür. Kitap okuma köşeleri, çalışma masalarının karşısında ya da misafirlerin ağırlandığı yemek odası gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Yeşilliklerin arasında bir de kelebek duvar sticker ile rengârenk duvarlar elde edilmektedir. Bahsi geçen alanların dışında da bunları kullanabileceğiniz araçlar mevcuttur. Çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesinin ortamda dikkat çekmeden yer alması için kamufle amacıyla kullanılabilmektedir. Banyo duvar sticker çeşitleri de kullanılabilir.

Sticker ayrıca dizüstü bilgisayar koruyucu olarak da kullanılmaktadır. Böylece hassas yüzeyi çiziklerden ve tozlardan korumak kolaylaşmaktadır. Kendinden yapışkanlı olduğundan pratik bir şekilde dizüstü bilgisayar kaplanabilmektedir. Sticker seçimi yaparken ürün açıklamasında yer alan ölçülere dikkat etmeniz gerekir.

Eğer siz de ortak yaşam alanlarınızı, dinlenme köşelerinizi, kutlama mekânlarınızı küçük dokunuşlarla farklı bir ambiyansa çevirmek istiyorsanız duvar sticker modelleri arasından şimdi seçim yapabilirsiniz. Farklı fiyat, renk, desen ve boyutlar için Trendyol fırsatlarını takip etmeyi unutmayın!